System Codziennego Samouzdrawiania – Irena i Eugeniusz Gołybard

More videos
Views
   

Irena i Eugeniusz Gołybard od wielu lat rozwijają swój autorski System Codziennego Samouzdrawiania, dzięki któremu wielu ludzi odzyskało zdrowie samodzielnie ćwicząc i stosując ich zalecenia. Do poszukiwania metod na samouzdrawianie popchnęły ich własne problemy zdrowotne, a bezsilność tradycyjnej medycyny zmotywowała Irenę i Eugeniusza do znalezienia rozwiązań problemów, bo przecież jak powiada Eugeniusz: „Zawsze jest jakiś sposób”.

System Codziennego Samouzdrawiania oparty jest na czterech filarach:

 1. Wiedza
 2. Ćwiczenia
 3. Zasoby naturalne
 4. Narzędzia pomocnicze

Codzienne ćwiczenia nauczane przez Eugeniusza Gołybarda – fragment płyty DVD dołączonej do książki Zdrowie stwórz sam.


Rozmowa z Ireną i Eugeniuszem Gołybard nagrana przez BeskidNews.TV

Artykuł, SZAMAN, 2/2012
Wywiad, Natura i Ty, 5/2012
Opinie czytelników oraz uczestników warsztatów

Strona internetowa Eugeniusza Gołybarda – www.plukr.org

4 komentarze

 • Kaz
  Reply

  wszystko jest naprawdę super, brakuje mi jednak podstawowych informacji jak można się z Państwem ołubin skontaktować, redakcja śzaman nie organizuje już w tym roku zadnych spotkań, telefon do innego wydawnictwa też nieaktualny, a na stronie http://www.plukr.org też nie ma kontaktu do Państwa GoLubin, w jaki więc sposób można się skontaktować z nimi w sprawie warsztatów, prosiłabym kogos o informację w tej sprawie.

 • Pingback: Warsztaty „Wyjdź ponad…” | Porozmawiajmy TV

 • Leszek
  Reply

  Ukłon w stronę Pani Ireny i Pana Eugeniusza za to, że propagujecie metodę prostą tanią i co najważniejsze skuteczną. Jednak wiemy, że ludzie bardziej są zainteresowani szukaniem cudownych środków niż stosowaniem a może nawet bardziej by ktoś za nich to zrobił. Mi nie szkoda ludzi, którzy umierają a bardziej tych, co cierpią z nieświadomości a wcale tych, co z lenistwa. Życzę państwu długich lat życia w zdrowiu i szczęściu choćby jako przykład.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>