Debata o wolnej energii, 27.11.2016

17 lutego 2017 08:36
More videos
2,544
Views
   

Przedstawiam debatę przeprowadzoną podczas konferencji „Wynalazki i pomysły dla wolnych ludzi”, 27 listopada 2016.

Alan Don nie udostępnia kontaktu do siebie, ponieważ przez dużą część roku pływa na jachcie po morzach.

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach związanych z budową urządzeń wolnej energii, tutaj znajdują się wszystkie szczegóły:
docs.google.com/document/d/1ZueCjF92L_AP1BhxP6nu_OPVvIFYTKKav5DXrC4f774

Strona Stowarzyszenia „Centrum Zrównoważonego Rozwoju” reprezentowanego przez Zbigniewa Tynenskiego: www.czr.org.pl

Ilość wejść: 2544

11 komentarzy

 • rogii
  Reply

  Wiadomo czy ruszyła organizacja budowy urządzenia Alana? Można wejść w temat z pieniędzmi w zamian za urządzenie?

  • Alex
   Reply

   Alan powiedział z kim się kontaktować. To jest sprawa poufna, nie dyskutujemy o tym publicznie. Wszystko zostanie ujawnione w odpowiednim, bezpiecznym czasie.

 • Dominik
  Reply

  Po tych wszystkich debatach tutaj i na youtube, po tych 500 filmach , po tysiącach godzin rozmów specjalsitów (w tym keshe) , w jakim momencie zostało pokazane czarno na białym działające urządzenie bez dostępu do sieci energetycznej ?

  • Bartosz T. B.
   Reply

   Masz multimetr w domu? Jak nie masz w praktikerze za max 30LPN mona kupic takie nazwalbym go kieszonkowym(ze wzgledu na rozmiary). Jesli mieszkasz w bloku to masz troche latwiej. Wez przedluzacz podciagnij do go do kaloryfera, probierka cy jak sie to zwie, sprawdz gdzie masz faze, jak ustalisz gdzie masz faze, to automatycznie bedziesz wiedzial gdzie masz neutral. teraz multimetr ustwa na prad zmiennyc do 300V i jeden koniec przyloz do kaloryfera(najlepiej przy zaworze tam jest odsloniety kawalek metalu do nie go przyloz) drugi do neutrala(lub uziemienia jak masz stara instalacje najpewniej masz to z mostkowane) w gniazdku. Ja uzyskalem w ten sposob na mierniku prad o napieciu 25V, a to juz nie malo. Wez w koncu cos sprawdz a nie czekaj na dowody, bo jakie by nie byly to i tak nie uwierysz. A tu nie chodzi o to by wierzyc tylko by sprawdzac.

 • Szczepan
  Reply

  Chemia i natura to synonimy i powtarzanie tysiące razy rozkazy do słońca, aby zaszło w południe tego nie zmieni.
  Tak samo jest z roślinami, jedne rośliny wydzielają substancje trujące na drugie, a drugie na pierwsze. Jedne rośliny potrzebują kwaśnego środowiska, inne zasadowego.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ro%C5%9Bliny_zasadolubne
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ro%C5%9Bliny_kwasolubne

  @Rogii Przecież Alan mówił pod koniec swojego wystapienia, że inspiruje go Keshe.

   • Alex
    Reply

    Kolego Wojtas. Każdy kto zrobi działające urządzenie siedzi cicho i się nie odzywa. Wiedzę przekazuje się jedynie w zaprzyjaźnionych grupach. Te konferencje służą również do tworzenia takich nieformalnych tajnych grup, aby ich ilość zwiększyć i w odpowiednim momencie uderzyć z dużą siłą. Ty chciałbyś dostać gotowca. Dobrze, czekaj sobie dalej i przekomarzaj się z każdym, kto coś w tym kierunku robi.

   • Astre
    Reply

    A, po co w NTV demonstrować i robić kolejne show skoro w sieci na temat tego generatora jest tyle prezentacji, że nie wiadomo, które oglądać ? Masz podany schemat połączeń, ilości zwojów, indukcyjności uzwojeń, grubość drutu, przekroje rdzeni, pojemności kondensatorów itd..
    W sieci temat pojawił się w 2005/2006 roku, tysiące ludzi już zrobiło. Znajomy kupił gotowy generator na Słowacji na bazarze.

    • Sebastian
     Reply

     Do Astre. Czy ten generator Henderszota z bazaru faktycznie działa temu znajomemu ? Bo wielu buduje ale też wielu przekonuje się że to nie działa, możesz podać jakieś namiary gdzie kupić działający ?

 • Astre
  Reply

  Kolego Sebastian. Ja to samo napisze co Alex – ” Każdy kto zrobi działające urządzenie siedzi cicho i się nie odzywa. Wiedzę przekazuje się jedynie w zaprzyjaźnionych grupach ”
  A, wiesz dlaczego ? Bo tu na tej planecie i nie tylko trwa wojna. Ta wojna to Iluzja, jak i wszystko co widzisz i słyszysz, to czysta Iluzja. Ten generator też Iluzja, Astre też Iluzja (bo nikogo takiego nie ma). Poznaj wpierw zasady jakie rządzą tym światem Iluzji, (czyli trzecią matrycą), a będziesz mógł się rozprawić się z Agentami jak Neo. Inaczej będziesz niewolnikiem jak miliardy innych niewolników. Niewolników obcych swemu sercu ideii. Odsyłam do filmu Matrix – tam wszystko jest pokazane.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>