Ciekawe zachowania magravów, woda i stwardnienie rozsiane – Grzegorz Leszczyński

More videos
Views
   
 • dziwne zachowania magravów
 • pomiary elektryczne
 • wykrywanie dziur w aurze ludzi z pomocą magrava
 • komunikacja z wodą
 • uzdrowienie ze stwardnienia rozsianego
 • leczenie maślanką
 • przygoda z magravem
 • dlaczego niektórzy nienawidzą technologii Keshe

Kontakt: 1999leszczynski@gmail.com

Category: Nauka

13 komentarzy

 • Sławomir
  Reply

  Widzę energie, i widzę też dusze ludzkie. Pozytywnie działa wg mnie Magrav bo zbiera negatywne energie aż do poziomu 9 warstwy aurycznej. Pozytywnie działa długopis zdrowia i czyni to na podobieństwo drukarki 3D w obrębie tkanek. Analizujemy w grupie kilkunastu osób widzących energie ten temat od ok. miesiąca i rokowania są pozytywne.

 • Inframe
  Reply

  Marketing w czystej formie, żeby sprzedać produkt trzeba go wypromować, a że działanie produktu jest wątpliwe i nie do zweryfikowania (na czym zależy producentowi) trzeba stworzyć mit w którego naiwna masa uwierzy, przy bajkach tego typu i ślepej naiwności sprzedający może liczyć na 20% odbiorców?! Patrząc na poczynania słynnego pana Patatjcia na wzbogacaniu się na elektrolizie ciała poddanego prądem zbija majątek. Jak to mówił jeden z wybitnych tego świata „Wszechświat i głupota ludzka nie ma granic…”

 • Grzesiu
  Reply

  No i co z tego ? wyjmij wtyczke z gniazdka, podłącz komputer do magrawa – wtedy będzie jasne czy działa czy nie działa. Tyle hałasu o to free energy a prostej rzeczy chłopy nie zrobicie

 • jacek
  Reply

  Ja mysle tak ze te magrafy sa czastka czegos, ze jeszcze cos powinno byc oprocz badz do tego by to dzialalo. skad sie wziely magrafy moim zdaniem zaczelo sie od przejecia przez iranczykow samolotu szpiegowskiego usa w tajnej technologi co pamietamy i mozna to znalezc w necie, na wysokim szczeblu proszono aby to zwrocili, probuja sami teraz robic w tej technilogi samoloty, jednak chyba nie jest to takie latwe, po jakims czasie pojawil sie nomen omen iranski wynalazca co to niby wynalazl, ale generalnie nic o tym nie wie i jezdzi szuka ludzi co mu to wytlumacza, nie wiemy a moze wiemy tyle ile powinnismy wiedziec, z iranem w tym czasie ocieplono stosunki oddano im 150 miliardow ropa dalej jest na topie, nawet tankowiec przyplynol ostanio do polski, coz polityka i ekonomia bedzie zawsze gora a dobro ludzi niestety nie idzie z tym w parze, a co do choriby wiara czyni cuda i bez urzadzen, chlopaki pisza ze dodaja krysztal gorski ktory wiemy z dzial orgonowych krotko dziala moze sprobujcie z rtecia tak jak to jest podawane w vedach co do konstrukcji wimanow

  • Gabriel
   Reply

   Jeśli dobrze pamiętam przejęcie samolotów przez Iran było w tym czasie dokładnie co wygrażanie Ameryce, że ich technologia jest w stanie zburzyć potęgę USA. Nie było żadnej odpowiedzi w postaci agresji czy komisji śledczych mających badać przemysł nuklearny jak to się często dzieje z innymi państwami z obalaniem „dyktatur” włącznie. Jak na irańskiego naukowca nuklearnego i jego fundacji nic nie znajdzie w wikipedii oprócz dwóch zdjęć Mehran Keshe i to po zaznaczeniu wszystkich przestrzeni nazw w zaawansowanych. Było nie było FK chyba stworzyła sobie niebędną przestrzeń w postaci wpisów, doświadczeń pasjonatów, wynalazców i zainteresowanych, inaczej byłby to temat pusty i nieznany jak inne wynalazki.

 • Władysław Smagała
  Reply

  Ciekawy wywiad. Bylo o wplywie wody na człowieka, umkęlo pojecie czlowieka jalo istoty duchowej. To na tym poziomie wchodzimy w rożne relacje z polami energetycznymi innych istot duchowych. Można komunikować sie nawet z kamieniem, chociaż na dzisiaj ja tego nie umiem, ale kto wie co wydazy się jutro. Wiem że posuwam sie do przodu w tempie nie spotykanym u wiekszosci ludzi. Od dawna snuje się myśl po glowie że trzeba opisać jakieś ciekawe urządzenie i puścić e eter, tak by domowy majster klepka to sam w domu zrobil. Smutni panowie nie zdlają zatrzymać narastającej samodzielności, wsrod nas. Szkoda że to jeszcze teoria.Przyszlość jest niebywale zaskakująca. Trzymajmy za nią kciuki.

 • miodzin
  Reply

  Brawo.Magraw, długopis zdrowia, kosiarki-to tylko rekwizyty, które mają nas zabrać w podróż, gdzie już bez nich będziemy mogli posługiwać się naszymi ukrytymi mocami. Dzięki nim bez szoku zmienimy nasze życie i postrzeganie (stopniowo).

 • Waldek
  Reply

  Wypowiedź tego pana wydaje mi się szczera. To jest pierwsza sensowna wypowiedź odnośnie tego ,czym faktycznie jest Magrav, a raczej co robi. Wygląda więc ta to, że w trakcie tworzenia Magrava tworzy się strukturę energoinformacyjną, która działa jak „wzmacniacz” intencji duszy. o co mi chodzi: tworząc Magrava wkłada się w niego energię, między innymi ogromną wiarę i nadzieję, że się tworzy coś magicznego, odkrywczego, nowatorskiego. Wkładając taką energię (takiej jakości myśloksztaty) w Magrav, później ta energia się właśnie tak manifestuje w obecności tego Magrava i jego twórcy.
  Właściwie to sam Magrav nic nie daje, to tworzenie Magrava daje jego twórcy energię taką, jaką wkłada w jego tworzenie (co dajesz, to dostajesz).
  Idąc tym tokiem rozumowania, sprzedawanie Magrava (również „sprzedawanie” poprzez proponowanie zrobienia samemu) z obietnicami oszczędzania energii elektrycznej jest wprowadzaniem ludzi w błąd, tak więc trochę oszustwem. Stąd też nie podobają mi się filmiki z mocno naciąganymi, nierzetelnymi pomiarami z udziałem Magrav: sam Magrav nie daje tych oszczędności.
  Panu Grzegorzowi z tego nagrania wierzę w to, co doświadczyli jego znajomi. Sam po prostu dokonał tych „cudów”. Takie same przypadki dzieją się i bez Magrava (sam to przechodziłem), tylko właśnie trzeba mieć dużo energii i dużo wiary w siebie.
  Odnośnie tego hejtu na Magrav to się wcale nie dziwię, że taki hejt występuje. To nie obrońcy systemu hejtują. Tu chodzi tylko o to, aby wreszcie przedstawić faktyczne działanie tego czegoś, a nie wprowadzanie w błąd sprzedawaniem bajek o oszczędności energii. Może i tak pierwotnie miało być (jakby wszyscy uwierzyli, że to zmniejsza zużycie energii, to tak faktycznie by się stało), niemniej to się wymknęło spod kontroli i działanie Magrav jest zupełnie inne.
  Sam nie chcę tworzyć tego Magrava tylko dlatego, ponieważ nie chcę uzależniać swojej mocy sprawczej od jakiegoś urządzenia. Śledzę jednak temat, bo jest ciekawy.
  Dziękuję za uwagę

 • 40i4
  Reply

  Ustalmy jedno wszyscy co zajmują się Magravami stwierdzają jego działanie metodą życzeniową, a fakty są takie, że Magrav podłączony do sieci 230VAC i obciążony pobiera prąd, który jest realny i można go zmierzyć, ale jak dotąd nikt nie pokazał wiarygodnych wyników pomiarowych. Tak jak pisałem kiedyś, że niektóre liczniki energii (szczególnie te nie certyfikowane) mogą błędnie wskazywać wartość mocy, dlatego nie są wiarygodne i powinno się przedstawić pomiary z oscyloskopu : Uin, Iin, Uout, Iout – jako ostateczny dowód. Miernik mocy daje nam wartość orientacyjną, a jeśli prąd jest mocno zniekształcony i zawiera dużo harmonicznych o wysokiej częstotliwości spoza pasma pomiarowego watomierza, to pomiary takie można wyrzucić do kosza. Widzę jednak, że przyjęto znaną z innych obszarów metodę dowodzenia, czyli wielokrotnie powtarzanie nieprawdy, która ma się stać ostatecznie prawdą. Na dzień dzisiejszy można stwierdzić, że Magrav działa/nie działa, jak kierunkowskaz: jak niby chcesz go zmierzyć to nie działa, jak go nie mierzysz to działa -no cudo !!! Niestety sam Keshe i jego wątpliwej jakości prace, też są wyjątkowo niewiarygodne, to widać zarówno w tym co sam udostępnia i w tym co prezentuje na wykładach… Już dawno stwierdzono „…że po dziełach go poznacie…”

 • Hubert
  Reply

  Dlaczego ludzie nienawidzą technologii Keshe ??
  Odpowiedzią może być fakt że technologia obiecuje zupełnie coś innego niż daje, a ludzie którzy tworzą magravy próbują pokazać oszczędności energii w sposób dość nieprofesjonalny, czyli próbują dotrzymać obietnice magrava, jeśli chodzi o skutki uboczne czyli cudowne uleczenia jest jedno wyjaśnienie wiara czyni cuda choć liczników elektrycznych nie cofa to na pewno może przyczynić się do wyzdrowienia.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>