Od zabójczego przebudzenia do skutecznych urządzeń plazmowych – Łukasz Fedan

More videos
Views
   

Wątki rozmowy:
– jak można sobie stworzyć piekło w życiu
– ciosy nożem
– święta ceremonia i przebudzenie
– kilka śmierci pod rząd
– danina dla bogini Lakshmi
– technologie plazmowe
– wybuch sody kaustycznej
– uzdrowienie wzroku
– intencjonalne spowolnienie czasu
– uzdrowienie firmy urządzeniem plazmowym
– likwidacja nałogów

Kontakt:
fedanlukasz@gmail.com
Telefon, WhatsApp, Telegram i Signal: +31-681-901-710

14 komentarzy

 • Mariusz
  Reply

  Coś wspaniałego. Tak z codziennego życia z ludźmi będącymi w materii obejrzeć opowieść o prowadzeniu nas przez istoty z wyższego wymiaru. Nawet jak się to wie i samemu doświadcza, taki wywiad to skarb.

 • Justyna
  Reply

  A ja bardzo dziękuję za ten przekaz. Wiele zdań, które zostały wypowiedziane bardzo mi pasują. Ja od dłuższego czasu interesuję się i zgłębiam nauki i interpretację Biblii według Nevilla Goddarda. I tam właśnie jest o tym, że Bóg to nasza własna wyobraźnia i to my tworzymy swoją rzeczywistość poprzez tą wyobraźnię, sekretem jest czucie, my naprawdę mamy moc, wkładając w nasz wysiłek intencję, wdzięczność dosłownie za wszystko to jest podstawą. I tak jak ten pan powiedział żeby coś zadziałało trzeba wyobrażać sobie i czuć że już się to otrzymało. Ja zaczęłam śnić i w końcu potrafię zapamiętać moje sny, a one dają mi dużo informacji o sobie. Pozbycie się starych wierzeń i przekonań jest właśnie tą błogością. Ten strach przed śmiercią to był strach przed pozbyciem się tej starej wersji siebie. Jak ja to rozumiem, wierzę temu Panu że on faktycznie sam się uzdrowił, to jest możliwe tylko trzeba w to uwierzyć. Aż mam ochotę się skontaktować z tą piękną istotą. Pozdrawiam z Belgii, pytanko? Mieszka pan niedaleko Eindhoven? Bo ja na granicy mieszkam i mam niedaleko. Wdzięczności 🥰

 • Adamo
  Reply

  Ktoś na prawdę uwierzył że ta piękna buźka została tak mocno poparzona zasadą że całkowicie oczy wypaliło a potem wszystko się cudownie wygoiło nie pozostawiając jednej małej blizny. Po czymś takim twarz zupełnie zmasakrowana i oszpecona.

 • Marek
  Reply

  fajny chłopak. najlepiej żeby swoje doświadczenia nazywał własnymi słowami. Nie cierpię haseł typu; sczytywanie z pola, pola morficzne… itp. Skażony jesteś tymi wszystkimi tzw. „guru meditation”, opowiadaj swoimi słowami.

 • MO
  Reply

  Czy Łukasz mógłby zwiększyć swoją wiarygodność i pokazać dokument ze szpitala potwierdzający stopień zniszczenia oczu – to by było coś!
  Taki filmik z autem to sobie każdy może nagrać sam – każde auto pojedzie pare km na paliwie z przewodów paliwowych, tylko auta szkoda, silnik na tym cierpi

 • Józef
  Reply

  Słucham tego jak pięknej baśni. Ta opowieść daje nadzieję na wzniesienie, czyli jak mawiali starzy, dawni polscy katolicy „pójścia do nieba”.

 • Anna
  Reply

  dziękuję! od 10lat nie widziałam tak interesującej mnie historii. dziękuję Panie Łukaszu, pokuszę się o kontakt bo mam kilka pytań. pozdrawiam

 • Kuba
  Reply

  Pięknie się tego słucha ale z drugiej strony mi się przykro zrobiło. Czy ja też mam szanse na takie przeżycia czy jedyną drogą do wyjścia z Matrixa jest ceromenia ayałaski? Wygląda to tak jakby pan był naznaczony do tego i wszystko sprzyja abyś to kontynuował. Sam próbowałem medytować i ogarniać coś wyższego na tym świecie ale na ten moment to mi się alkoholizm tylko pogłębił. Nie mam ochoty karmić sobą tych i o wych a czuje że trzymają mnie mocno, brakuje już sił. Wylałem się trochę, dziękuję.

 • Nic
  Reply

  Jeszcze wiele przed tym człowiekiem do odkrycia i zrozumienia, malutko wie, dopiero początek … Mózg nie jest jeszcze dostosowany, tworzy nadinterpretacje. Fajne doświadczenia.

 • JohnVeto
  Reply

  Ciekawe stwierdzenie ”facet” wygłosił – ”jesteś wszystkim i jesteś niczym”. Rzecz tylko w tym, że to tylko wyobrażenie, wizja wynikająca z relacji mózgowych, które ”materializują” takie konstrukcje. Prawidłowa odpowiedź wg. szerszego pojmowania powinna raczej brzmieć – nie wiem ”kim jestem” , lub ”nie jestem”, albowiem może być setki odpowiedzi na to pytanie….?
  A, ten stan tzw. ”błogości’ może wynikać z tego, że ”świadomość” nie jest obciążona. czy ograniczona fizycznym ciałem, ale we Wszechświecie nie ma takich pojęć jak błogość….? ? bo przecież to tylko my ”ludzie” nadajemy taką wartość ….

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>