Wolna energia #10 – Debata o samowystarczalności i wolnej energii, część 2

More videos
Views
   

5 komentarzy

 • Arni
  Reply

  Podobna inicjatywa powołania ruchu niekonwencjonalnych wynalazków pojawiła się na Forum Wynalazków u Janusza Zagórskiego we Wrocławiu. Myślę, że nie wolno tej szansy zaprzepaścić.

 • Paweł
  Reply

  Po dłuższej chwili zauważam że każdy z Panów za stołem zmaga się w swoim umyśle z czymś ograniczającym, każdy na swoim poziomie. Szczerze Was podziwiam i dziękuję za inspirację. Waszą postawą dodajecie mi odwagi, dziękuję.

 • Paweł
  Reply

  Podziwiam tego Pana w niebieskiej koszulce, który siedzi prawie w środku wypowiadających się osób. Dlatego że widzę że zmaga się z czymś w sobie, czymś co wg. mojego odczucia jest obciążeniem wynikającym z jakichś – obciążających go – jego osobistych przekonań z przeszłości. Obciążających czyli mam na myśli odbierających mu siłę. Wg. mnie jest bardzo odważny i waleczny, potrafi tam przebywać nie uciekając na dłużej – lecz zaledwie na chwilę – w mechanizmy obronne (np. śmiech). Silny wojownik, który jest dalej niż ja bo ja bym na jego miejscu sobie tak dobrze, nie poradził. Gratulację i szacunek jeśli w ogóle to przeczyta i przyjmie od nieznajomego. Pozdrawiam serdecznie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>