Życie po śmierci, klątwy, reptilianie i tajne bazy obcych jako przejaw Istnienia – Dorota Król

More videos
Views
   

Dorota Król zajmuje się egzorcyzmami, deportowaniem demonów, reptilian, duchów, bytów i innych istot, które utrudniają nam funkcjonowanie. Wykonuje wglądy w inne wcielenia, eksploruje różne wymiary Istnienia. Nie niszcząc żadnej energii, wykorzystuje pozytywne aspekty magii, rytuałów, pracuje z energiami roślin, minerałów i czterema żywiołami. Pomaga w uzdrawianiu blokad potężnej energii seksualnej, a tym samym, blokad dostatku, dobrobytu i sukcesu.
Pracuje z:
– traumą po stracie dziecka (śmierć, poronienie, invitro, aborcja);
– przemocą seksualną (molestowanie, wykorzystywanie, gwałt);
– adopcją: pełny wymiar w relacjach dziecko-rodzice biologiczni i adopcyjni, harmonizuje energetyczny wpływ adopcji na różne aspekty życia dziecka.
Pomaga w uwalnianiu energii ograniczających, blokujących, utrudniających dostęp do potrzeb, emocji, uczuć czy rozwoju.
Dorota promuje kontakt z Własnym Źródłem (każdy ma swoje), z Własną Jakością, niezależnością pracy w odkrywaniu siebie i swoich potrzeb. Mówi też o BHP poruszania się w przestrzeni i wymiarach Istnienia, jak bezpiecznie pracować z energiami i istotami.

Wątki naszej rozmowy:

 • widzenie energii i postaci przy ludziach
 • czy przebywanie zmarłych bliskich przy żywych członkach rodziny jest dla nich korzystne
 • uznanie zmarłego dziecka nienarodzonego
 • czy po śmierci iść do tunelu
 • co jest za tunelem
 • po co zeszliśmy na tę planetę
 • czym są klątwy
 • czy klątwy wracają do tego, kto je wypuszcza
 • jak działają sakramenty i rytuały religijne
 • dlaczego niektóre dzieci chcą przeżyć przemoc seksualną
 • jak znaleźć pracę
 • 40-letnie dzieci połączone z matką
 • wykorzystywanie ducha roślin do rozwoju duchowego
 • co zrobić aby mieć dobry związek
 • każdy powinien robić sobie dobrze sam
 • latające spodki nad Majdankiem
 • antena w obozie koncentracyjnym
 • baza pod Majdankiem
 • człowiek bez człowieka w środku
 • czy reptilianie są na Ziemi
 • osiąganie celów intencjonalne i bezintencjonalne
 • nie walczmy z niczym

Kontakt do Doroty Król:
Email: istnienie333@gmail.com
Istnienie333 (grupa zamknięta na FB): Facebook.com/groups/2365339253696614
Kontakt telefoniczny w sprawie warsztatów: 605 557 479

63 komentarze

 • Grzegorz
  Reply

  Koncepcja „fiurgania” energii trafiła do mnie w 100%!

  Apropo tego „braku sensu” naszego istnienia to racja z takiego czysto technicznego punktu widzenia. Z wyższego punktu nie ma dobra i zła. Natomiast każdy opowiada sobie jakieś bajki. Mówimy; „szukam sensu życia”; „odnalazłem drogę życia; staram się być lepszym człowiekiem” itd… Chodzi o naszą percepcję i wgląd w siebie

 • cocoLoko
  Reply

  Po emisji audycji, odsłuchaniu jej uważnie – umówiłam się, byłam na sesji u Doroty i powiem tak – ta osoba jest prawdziwa w tym co mówi i robi, uwolniłam się z Jej pomocą od mojego problemu który ciągnął się kilka lat OD RAZU z miejsca!i efekt mam do teraz a minęło już kilka tyg. Serdecznie dziękuję Aleksandrowi za tą audycję, bo dzięki niej poznałam bardzo wartościową osobę, której działania są REALNE od razu. Aż nie mogę się doczekać warsztatów i nauczyć się nowego sposobu „patrzenia” na życie, świat, rzeczywistość i energię i „obsługiwać się” tą wiedzą w „prawidłowy” sposób. Tym się z wami dzielę i dziękuję serdecznie 🙂

 • Kasia
  Reply

  To noe prawda ze istnienie nie ma sensu. Z malej czastki zrodla ewoluujemy. Poprzez wszystkie etapy to jest nauka…. ostatecznie stajemy sie gwiazda ktora z czasem przeksztalca sie w czarna dzire…. wciagamy siebie tj. Cale swoje doswiadczenie w puste pole by stworzyc wlasny wszechswiat…. Nie umiem tego lepiej opisać nie da sie

 • Roza Just
  Reply

  Dziękuję za bardzo cielawy temat ,podobnie czuje i moja intuicja podpowiada mi tak, Jak pani mówi. Ostatnio na mojej drodze pojawiło się dziecko ( mój zawód opiekunka do małych dzieci) które mówi o osobach, jakby dzieciach o imieniu Głaski i Głagła, które ukazują się w różnym czasie i są przyjazne. Teraz zaczynam bardziej rozumieć i będę mogła uspokoić rodzicow. W poniedziałek poproszę o namalowanie tych osób i porozmawiam głębiej. Jak postepowac z takim dzieckiem? Będę wdzieczna za jakaś poradę. Serdecznie pozdrawiam.

 • Maćko
  Reply

  Wszystko prawda, wszystko fajnie, tylko wciąż mi brakuje odpowiedzi na pytanie – co jest takiego zajebistego w życiu wiecznym w przyszłym świecie amen? Latamy sobie tą duszą po całym wszechświecie, ok, może jak ktoś jest urodzonym turystą, ale jeśli ktoś lubi bliskość (w tym cielesną) i realizuje się w relacjach z innymi ludźmi i w sprawianiu im i sobie przy okazji tzw. przyjemności?

 • Wiola
  Reply

  Zobaczyłam, że wywiad trwa ponad dwie godziny i już wiedziałam, że to będzie dobre, bo Alex nie lubi lania wody i drąży i na bank nie puściłby głupot, a więc zaplanowałam sobie kilka godzin pracy w kuchni z kompem na blacie.

  Poezja dla uszu i oczu. Dziękuję <3 Pani Dorota – świetny, mocny i świadomy człowiek. Podoba mi się.

 • Ir
  Reply

  Bardzo dobry wywiad. Pani Dorota rewelacyjnie to wszystko przedstawia. Poproszę o wiecej? Wszystkiego dobrego w tym roku dla Panstwa.

 • Bob
  Reply

  Wszędzie się to pojawia a ja nie rozumiem, mianowicie:
  W kontekście powodów tworzących choroby, co to znaczy uwalniamy, co dokładnie się robi, tak na chłopski rozum, albo jest też synonim przepracowujemy, czyli co robimy dokładnie????

 • Megien
  Reply

  Bardzo mnie ucieszyło to „Do zobaczenia” na końcu, bo chciałabym jeszcze dużo pani Doroty. Zdaje się, że przez samo oglądanie tej rozmowy doenergetyzowałam się, że hej! Mowa rąk pani Doroty gra rewelacyjnie z wypowiadaną treścią. A fiurgałki, fiurganie i człowieki – to jest to, cymesiki słowne … :)). Wiem, że nic nie wiem, ale roboczo zakładam, że jest tak, jak mówi pani Dorota… A trend do zmiany paradygmatów widać gołym okiem. To co mówi pani Dorota o „kosmitach” i naszym wejściu w materię zgadza się z treściami przekazywanymi przez Wiesława Matucha – patrz YT, kanał pt. „Wiedza Ojca Pio”. Dziękuję bardzo za ten wywiad.

 • Kamil Wróbel
  Reply

  Panie Alexandrze, od dawien dawna śledzę Pana twórczość. W pewnym momencie, gdy zaczęły pojawiać się nagrania z p. Potockim miałem mieszane uczucia odnośnie przyszłości kanału. Muszę przyznać iż te wideo przywróciło (dla mnie) wiarę w owocną, interesującą, inteligentną twórczość na przyszłość. Dzięki. Pozdrawiam ciepło.

 • Eliza
  Reply

  Słowa p. Doroty usystematyzowały moje postrzeganie i wyjaśniły wiele. Dziękuję za przekazane treści.
  Wszelkiej szczodrości życzę p. Dorocie, Aleksowi i komentującym.

 • Monika
  Reply

  Pani Doroto, kościelne obrządki i celebracje nie są w stanie odciąć nas od Źródła. Nasza wolna wola zawsze stoi na pierwszym miejscu. Gdy świadomość jest gotowa na pewne prawdy, łatwo wyzwoli się z okowów kościelnych i wszelkich dotychczasowych rytuałów. Ciekawy wywiad, chwilami trochę za bardzo emocjonalny. Pozdrawiam i życzę pomyślności w Nowym Roku.

  • Astre
   Reply

   Kościelne obrządki, czy jakiekolwiek inne obrządki nie są w stanie nikomu nic zrobić i nie trudno zauważyć, że pod takimi twierdzeniami kryje się po prostu lęk. Takie twierdzenia należy traktować jako (urojenia wyobrażeniowe) z czego nie zdają sobie sprawy miliony zjadaczy marchewki. Wszystko wynika z tego, że ludzie mają takie identyfikatory (programy), które manifestują się w ich umysłach w taki sposób, że w końcu traktują je jako realne i rzeczywiste !
   Żelazna zasada jest jednak taka – w co uwierzysz i stanie obowiązujące w Twoim życiu, to właśnie widzisz na ekranie tego co nazywasz życiem. Zatem przestań wierzyć, miej dystans, a nie bądź tylko wyrobnikiem różnych memów, które wynikają z konsensusu społecznego.
   Na temat Źródła to nawet nie chcę dyskutować, ponieważ na temat Źródła nikt nic nie wie, nawet empirycznie nie jest w stanie wiele stwierdzić jak ono działa, czym jest lub nie jest, a tworzy tylko własne wizje i wyobrażenia na ten temat. To, że ktoś twierdzi, że kontaktuje się ze Źródłem i otrzymuje od niego odpowiedzi, to najpierw sam przecież stworzył sobie taki identyfikator (Źródło), a następnie korzysta z myślokształtów, które owy identyfikator mu podsuwa. Owy identyfikator działa jak interfejs, tak samo jak oczy , czy słuch, które również są interfejsem komunikacji pomiędzy t.z.w (Ja), a niby ”światem zewnętrznym”.
   Nie zamierzam absolutnie deprecjonować tutaj doświadczeń Pani Doroty skoro z racji ”swoich” uwarunkowań mentalnych eksploruje takie przestrzenie, niemniej warto zadawać pytania i szukać odpowiedzi co to właściwie wszystko znaczy ?
   Lecz kolejnym błędem jest poszukiwanie jakichś jednoznacznych odpowiedzi, ostatecznych wniosków końcowych, czyli tworzenia kolejnych niepodważalnych paradygmatów.
   Prawidłowa odpowiedź wg. stanu ”mojego umysłu” jest tylko jedna – nie wiem ?…?
   Jestem tylko obserwatorem…. a wszelkie sądy wartościujące, co jest lub jakie jest, to nic innego właśnie tylko sądy, osądy, opinie wynikające z przekonań o sobie i t.zw. zewnętrznym świecie…
   Dlatego mogę zapytać Panią Dorotę jak również innych, których Alex tutaj publikuje, czy Pan/Pani mówi to serio ? na pewno ? i nie zostawia nigdzie miejsca na to, że może się mylić…?
   Skoro ktoś uważa, że się nie myli, że ma rację i że tak to właśnie jest jak twierdzi, to znaczy, że to jakiś prorok, czy co ? którego odwiedził Alex…

   • JAN
    Reply

    „Poznajcie PRAWDĘ, a PRAWDA Was wyzwoli”. Czyli PRAWDA Jest tym co Nas wyzwala. Pytanie: od czego Nas wyzwala? Odpowiedź: od wszystkiego co Nas zniewala. Czyli ogólnie OD WSZYSTKIEGO. Czyli PRAWDA Jest takim antidotum na wszystko, co Nam doskwiera. Co zatem Nam doskwiera?
    I tu wpisujecie jak leci: ……………………………………………………………………………..
    …………………………………………………………………………………………………….
    …………………………………………………………………………………………………….
    …………………………………………… … itd.
    To co tu napiszecie nazwać można: troskami, problemami, narzekaniami, brakiem – samymi niefajnymi rzeczami, które niewątpliwie dzieją się na ekranie przeżywanych zdarzeń w Naszych Życiach. A dlaczego te rzeczy dzieją się?
    „Żelazna zasada jest jednak taka – w co uwierzysz i stanie obowiązujące w Twoim życiu, to właśnie widzisz na ekranie tego co nazywasz życiem” – jak powiedział ASTRE{ i Chrystus}. Czyli ważne Jest w co TY i tylko TY wierzysz [wiara to Twoje wewnętrzne 100% przekonanie, że właśnie tak Jest (wbrew temu, co odbierają Twoje zmysły, jeśli dostrzegasz to, co napisałeś na kropkowanym polu) i nie musisz tego sprawdzać i szukać potwierdzenia gdziekolwiek – to nie to, że mrukniesz pod nosem, no dobra – wierzę, że jestem Zdrowy i co? ALE na wszelki wypadek zrobię Sobie badania]. Możesz za pomocą własnej WIARY w cokolwiek zechcesz ugruntować Swoje 100% wewnętrzne przekonanie na jakikolwiek temat zechcesz. I tu wszyscy[bo to Jest napisane we wszystkich książkach typu Potęga Podświadomości] jadą po kolei to, co umacnia ich w tym co już znają, czyli w strefie komfortu. Samochód, dom, dobrze płatna praca itd… . A można wszystko, czego oko nie widziało, ucho nie słyszało.
    I to wszystko zależy tylko od Ciebie. Zatem to TY JESTEŚ PRAWDĄ Swego własnego ŻYCIA. Stań przed lustrem i Powiedz: JA JESTEM DROGA, PRAWDA i ŻYCIE. Wszyscy zRODzeni mamy takie same Cechy i Możliwości jakie pokazał Nam Chrystus. „TE i jeszcze większe Rzeczy czynić będziecie, niż JA czyniłem”

 • Agni
  Reply

  Pani Doroto, ludzie myślą i ja też, również Pani wiedza usystematyzowała we mnie pewne aspekty istnienia, szczególnie po tym jak zdarzyło mi się wpaść w tzw. astral i na tym poziomie doświadczać, samo moje doświadczenie i przesłanie jakie „tam” otrzymało dotyczyło tzw, rozwarstwienia energii i tego, iż tego oczy Pani opowiadała, jato w swoich przeniesieniu widziałam jako programowanie, jako system informacyjne i dziwne platformy energetyczne z punktowymi światłami- a nie tunele i jakieś jedno światło. Zdarzyło mi się również mieć problemy z podpięciami, które na szczęście udało mi się odczepić dzięki odbiciu za pomocą minerału.

 • Grigori Wolny
  Reply

  Tak, tylko powody, dla których ludzie nie chcą pracować są tak różne, jak to, dlaczego miliony ludzi opusćiło RP za chlebem. Tu wcale nie chodzi tylko o pieniądze, jak by się zdawało. Nie wiecie naprawdę, dlaczego co raz mniej ludzi wstępuje do „pracy” w policji czy seminarium duchowego? Można by powiedzieć ogólnie, że to dlatego, bo świadomość wzrosła. Ale chodzi o moralność. Moralność jest prawem naturalnym w Świecie obowiązującym. A my jesteśmy częścią Świata, a więc częścią moralności. I ilekroć ludzi, jako jednostki duchowe, moralne, mają robić coś niemoralnego, jak np. praca w policji czy klerze, to buntują się/ odmawiają posłuszeństwa. A w Anglii, Niemczech czy Irlandii, gdzie możliwości- pracy zgodnej z prawem moralnym, a nie możliwości wyższych zarobków- są większe, znajdują pracę i tam pozostają. Nie muszę chyba wymieniać sytuacji, w jakich przychodzi nam „pracować” i jednocześnie robić coś niemoralnego, a na tym zarabiać. I robić coś wbrew sobie, swoim przekonaniom. Niestety, ale taka jest prawda o tym Świecie. Jeżeli ludzie uważają, że niemoralna to jest tylko praca w domu publicznym jako dziwka, to głęboko się mylą.

 • Grigori Wolny
  Reply

  Zgadzam się. Ja tak samo nie nazywam wcale miejsca, gdzie zarabiam pracą. Tylko nazwą firmy, tzn. idę dziś do”nazwa firmy”. Z prostego powodu, bo to nie jest żadna praca. Praca to dla mnie praca na gospodarstwie, w domu, albo z własną osobą, samorozwój. A nie to, co tam ma miejsce… No, już dawno nie widziałem tak inteligentnej i świadomej kobiety, jak Pani Dorota. Pozdrawiam.

 • Jack W
  Reply

  Najlepsza kamerka 2019roku!
  bardzo ciekawe watki ,dzieki!
  Aleksy wesolych i szczesliwego nowego roku 2020 ,pozdrowienia dla Putina 😀

 • isa
  Reply

  Wreszcie ktos kto jest wolny i niezalezny w opiniach kto nie nasladuje , nie kopiuje tylko pokazuje swoje oblicze prawdy swoja silna energie. Pani Dorota nie zaklada maski milutkiej oswieconej , wszystkowiedzacej lecz odslania swoja percepcje rzeczywistosci, ktora w swej prawdzie jest piekna.
  Alex, w nowej odslonie wygladasz rownie wspaniale. 🙂

 • w13
  Reply

  niepotrzebnie taki sensacyjny tytuł, odstraszy wielu ludzi i dużo Mądrości stracą. Dużo Mądrości. Dziękuje Bardzo <3

 • Konrad
  Reply

  ciekawa rzecz z klątwami bo na Polsce ponoc nadal ciąża klatwy rzucone w przeszlosci, gdyby Polacy przestali traktować kosciol poważnie to i klatwy przestalyby dzialac bo nie miałyby się o co zaczepić. ostatnio w filmie Redbad z 2018 na wstępie jest mowa, w 8 wieku naszej ery frankowie chcieliby podbic polnocna europe, uzyli do tego nowej broni – chrzescijanstwa. my jako narod na pewno zostaliśmy pokonani ta bronia, od kiedy jest tu kosciol mamy same problemy a nasz upadek dobiega chyba końca, jakie to smutne ze cos wymyślonego działającego na nasza zgube nadal w tym kraju jest wielbione, jesteśmy jak kura której odcięto glowe a ona biega po podworku i nie wie co się stało.

 • Bartek
  Reply

  Dziękuję! Bardzo długo czekałem na tą wiedzę, w końcu ze szczątkowych informacji mogę ulepić coś większego!
  Wszystkiego dobrego 😉

 • jjjsieger
  Reply

  As mna tez to nie rezonowalo. Ciezko sie sluchalo niestety. Odnioslem wrazenie ze ta pani czasami nie rozumiala pytan a swoj punkt widzenia przedstawiala jako jedyny prawdziwy. Nawet porprawic sie nie jej nie da. Duzy tupet. Nie korzysta z wiedzy innych. Moze to i lepiej…. nie wiem. Takie moje odczucia. Generalnie ciekawe pytania. Wielka szkoda ze nie powiedziala w jaki sposob akutecznie zdjać te kosciele pieczeci lub kto je jej zdejmowal. Bardzo ciekawy byly wywiad o kosciele w ujeciu enegetycznym z gosciem ktory wie co mowi ma doswiadczenie i duzo wiedzy o ezoteryce. Moze nawet szerzej dla ludzi ktorzy byli lub sa za kosciolem. Pozdrowienia dla Alexa i interlokutorki.

 • Grimnir
  Reply

  Alex apropo tego syna 40 letniego i matki, jakby znać jego date urodzenia dokładną(z goidzną, miejscem) to by było wszystko jasne – bo ewidentnie pewne energiie go tą zciągneły i trzymają (pomijając twardą rzeczywistość tj. praca/kobieta)… tendence w cechach jego charakteru go tak ulokowały, musi mieć mocny dom IV odpowiednio zapełniony rahu/pluton… takie kosmogramy są zawsze ciekawe… chcesz „teorie jednostki” sprawdzaj w astrologii – bo to jedyne źrodło – które bada „teorie jednostki” w sposob obiektywny / pomijający wzorce kulturowe.

 • Grimnir
  Reply

  Ciekawy wywiad, widze w Pani twarzy wodnikowe cechy, ciekaw jestem na jakich parametrach urodzeniowych ma Pani Wodniki, może Rybki. Nie zgodzę sie tylko z tymi pieczęciami „chrzest etc. Każdy z nas tu jest katolikiem z urodzenia, ale po osiągnieciu pewnego poziomu świadomość, po prostu to się nie trzyma nas, tzn. chrzest/bierzmo tj. „Miałem ale teraz już jestem świadom to – to nie działa” i tyle, bylo – nie ma proste, jak się mentalnie nie czuje obciazenia… a katolicyzm można traktować jako tradycje kulturową na tej planecie w tej epoce etc. a nie jako pompy do egregorów… i tyle…

 • Sylwia
  Reply

  To tez chyba jeden z moich ulubionych wywiadow. Rewelacja. Troszkę sje zgadzam ze forma wypowiedzi tej pani… Trochę apodyktyczna, taka nieco z gory, specjalnie pisze nieco, chwilqmi to wyczuwalam chwilami nie. Ale sama treść rewelacja. Wiecej wiecej bym sie dowuedzialq jak znajdowac zrodka swoich blokad, wiecej zrodel np za co ojciec odpowiada, jak uczyc sie widziec to czysto w sobie. Alex, tyle ciekawych osob znajdujesz, ja jestem z Bydgoszczy i nikogo z takim darem nie znam, bylo by świetnie gdybys pisal zawsze w opisie filmu z jakiego miasta, czy choc województwa jest dany gosc. Latwiej było by osobom zainteresowanym kontaktem z takimi osobami gdyby znaly lokalizacje danego gościa, ulatwilo by to możliwość kontaktu

 • Michał
  Reply

  Super wywiad, faktycznie jeden z najlepszych, masa informacji – widać, że Pani Dorota wie co mówi. Natomiast nie zgodzę się z komentarzami, że rozmówca był niemiły czy wręcz chamski. Pani Dorota ma po prostu taki sposób bycia a każdy odbiera to na swój własny sposób.

  Pozdrawiam

 • Kasia
  Reply

  Nie rozumiem negatywnych ocen tej Pani. Słabe jest to, że nie można mieć własnego, indywidualnego poczucia humoru, bo jakiś Czesiek zamiast skupić się na treści zwróci uwagę na detale budujące indywidualność. W rządnej sekundzie nie było tu „chamstwa”. Było bardzo dużo treści, ważnych informacji, podpowiedzi jak pracować ze sobą (co zaczęłam w trakcie oglądania). Mam niedosyt i chętnie posłucham pani jeszcze w rozmowie z Alexem. Alex świetne pytania i dzięki, że wywiad był w całości. Wielki szacun dla Po Pani, że nie pracuje poprzez byty i energie.

 • Wojciech
  Reply

  1.10.24 – wyjątkowo paskudne zachowanie na wizji, nawet nie będę tego komentował, rozumiem że temat ciekawy, ale jednak jakąś kulturę powinno się zachować.

 • Arkadiusz
  Reply

  Czy istnieją jakieś publikacje pani Doroty Król, w internecie albo w wersji książkowej , dotyczące tematyki poruszanej na filmie?

 • Angel
  Reply

  Podziwiam Alex za cierpliwosc. Bardzo niemila osoba,zeby nie powiedziec chamska. Ciezko sie tego slucha. Szybko, brak odpowiedzi na pytania tylko dygresje w kolo macieja. Zdjeclam z siebie pieczeci koscielne (przy pomocy kogo innego), mam duza swiadomosc, ale od tej kobiety niestety bije chlod. Temat super, gosc i jego brak kultury rozmowy pozostawiaja wiele do zyczenia.

 • Panaceum
  Reply

  Nie wiem, może jestem za mało obudzony ale kompletnie mi ta osoba nie odpowiada. Zgadzam się z wieloma rzeczami ale jak słyszę nie idź do światła to czerwona lampka mi się zapala. Wiem że osoba ta ma wiedze i widzenie więcej ale przeszkadza mi taka pewność, brak refleksji i zastanowienia itd. I żeby była jasność nie oceniam tej pani, mówie tylko o swoich odczuciać i tym co ze mną rezonuje. Pozdrawiam

  • Konrad
   Reply

   o tym żeby nie isc do swiatla w tunelu to już slyszalem od kilku roznych osob wiec może cos w tym jest, jeśli się ktoś nauczyl sluchac siebie samego to dlaczego ma isc tam gdzie ktoś inny mu mowi? jak ktoś ma trochę oleju w glowie to widzi ze kosciol to biznes jedynie który bazuje na okłamywaniu i wykorzystywaniu ludzi, druga rzecz to rezonowanie, z każdym cos rezonuje, z politykiem rezonują pieniądze a z kosciolem pedofilia.

  • Megien
   Reply

   Spotkałam się z kilkoma wypowiedziami ezoteryków na temat tunelu, przez który przechodzą zmarli, a raczej są przez niego „wsysani” (chociaż nie wszyscy). Może to być pułapka zastawiona na nas przez …, no właśnie, przez kogo, oto jest pytanie… tzw. stwórców kosmicznych?, posługujących się technologiami, o jakich się nam nie śniło. Po co? Aby mamić nas niby-miłością niby-boską i nakłonić do ponownego wcielenia się na Ziemi – planecie na której różowo nie jest. Wiele tu cierpienia, a energia negatywnych emocji miałaby zasilać i żywić wspomnianych „stwórców kosmicznych”. Ezoterycy radzą, aby nie dać się wciągnąć w ten słynny tunel i nie iść za oślepiającym białym światłem, a iść tam, gdzie czujemy ciepło i widzimy światło łagodne (jak w łonie matki). Na pocieszenie – Robert Monroe twierdzi, że to my i tylko my decydujemy o naszym ponownym wcieleniu. Czy ja w to wierzę? Wiem, że nic nie wiem, ale przyjmuję roboczo, że tak może być. Poumieramy – zobaczymy.

  • Ala
   Reply

   Minęło trochę czasu od Twojej wypowiedzi.
   Odnoszę się w tej chwili tylko i wyłącznie do zagadnienia: iść czy nie iść w stronę światła.
   Czy teraz masz na to trochę inne spojrzenie?
   Pozdrawiam
   🙂

   • JohnVeto
    Reply

    Najpierw to wypadałoby się zastanowić czym jest to ”światło” I, czy w ogóle ono jest ??
    ”Światło” to dzieło wyobraźni ”umysłu” oraz interpretacji. Są filmy w necie, gdzie Ci co przeszli śmierć kliniczną opowiadają, że po ”tamtej stronie” widzieli Jezusa, albo Matkę Boską, która ubrana w różową sukienkę trzymała na rękach dzieciątko ? Powiem wprost i bez ogródek – trzeba być bezmyślnym pajacem, jakimś odpadem kosmicznym, który bezrefleksyjnie wierzy, że gdzieś tam widział Jezusa, albo jakąś Matkę Boską. Widział, ale manifestujące się twory wyobraźni zakodowane w ”umyśle” na podstawie uporczywej i wielowiekowej indoktrynacji kościelnej. To samo z tym niby ”światłem”, tunelem, piekłem, lub czymkolwiek innym na ten temat ….

    Być może szerszy pogląd z poziomu metafizyki przedstawia Jarek Bzoma :
    https://snienieprogresywne.pl/metafizyka-smierci/

 • Beata
  Reply

  Pani Dorota jest bardzo mądra i fajną osobą. Ciekawy wykład. Prostujacy zawiłości energi między istotami . Super. Bardzo dziękuję że mogłam posłuchać tak ciekawego wykładu. Pozdrawiam i czekam na kolejne spotkanie z Panią Dorota.

 • JAN
  Reply

  Matka Królów. Nareszcie ktoś widzący i potwierdzający, że mamy ciągły dostęp do Źródła jako Istoty, które fraktalnie Są Jedno z PEŁNIĄ i nie potrzebujemy żadnych pośredników. Wystarczy Świadomie i odpowiedzialnie używać IMIENIA całego ISTNIENIA: JA JESTEM. Tak Nasz Wewnętrzny CHRYSTUS Jest Naszym Uzdrowicielem, kiedy mówimy i myślimy bez lęku, z Wiarą(100% przekonaniem, że tak JEST):JA JESTEM ZDROWY.

 • Christo
  Reply

  Hmmm trochę ta Pani Dorotka „rozfiurgana” brakuję Pani ukierunkowania, sama mówi Pani o o głównych aspektach a „fiurga” Pani za bardzo. 🙂

 • Gaya
  Reply

  Pierwszy raz „spotykam” kogoś, kto ma identyczne poglądy jak ja, na wszystkie omawiane tematy.
  Aż mi dziwnie z tym 🙂
  Pozdrawiam, Pani Doroto.

 • Michael
  Reply

  Swietny obraz polityka który jest człowiekiem ale w którym niema człowieka. I definitywnie tylko i wyłącznie działa na szkodę państwa. Ja tu widzę rektora w tym bycie. Donald Tusk

 • Effy
  Reply

  piękne. rezonowało aż iskry leciały. Dziękuję!
  co do autorytetow też mam tak samo jak Dorota 😉 pozdrawiam serdecznie

 • Grażka
  Reply

  Świetny materiał,.. usystematyzował on moje poglądy i spojrzenie na poruszane zagadnienia… choć nie został dokończony wątek o obrzędach kk.. będę czekać na być może kolejne spotkanie z tak interesującą osobą
  Dziękuję serdecznie i najlepszego państwu z serca życzę

 • Wiesław Ochocki
  Reply

  Bączek to jest bączek… kolory – wizja w punkt. Pięknie, obrazowe spostrzeganie, riposty Doroty etc. Takiej jakości rozmów oczekuję w swojej przestrzeni. Z szacunkiem dla rozmówców. Takie fajne doświadczenie

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>