Szeptunka XXI wieku – Elżbieta Kuc

More videos
Views
   

12 komentarzy

 • Kilu
  Reply

  v – Czuć od ciebie czosnkiem ! dyletancie, dlatego nie rozumiesz ! nie masz Słowiańskiego DNA !!! podobnie jak poniżej twój kolega maciej !!!

 • Ave
  Reply

  Proponujesz „sprawdzone” i „pewne” rytuały katolickie? Nawet nie masz pojęcia czym jest okultyzm. To wiedza ukryta, przeznaczona dla nielicznych. Idź się pomódl do swojego katolickiego bożka – z pewnością pomoże…

 • Maciej
  Reply

  Nie mam nic przeciwko ziołolecznictwu ale jakieś rytuały ze świecami czy jajkami???? Ludzie pakujecie się w mocno ciemne tematy? Już widziałem wiadomości o powrocie rodzimowierców do Światowida, bardzo mnie to martwi. Widzę, że porozmawiajmytv lubuję się w takich tematach z energiami itp . Już pachnie okultyzmem czy jestem tylko przewrażliwiony ?

  • kowalska
   Reply

   Ludowa medycyna wyparta przez wielką farmę – na wszystko tabletka lub syrop pomijając naturalne funkcję obronne organizmu.Nasz organizm jest makrokosmosem z mikroprocesorem z plazmy-duszą, która ma swój program życiowy na zasadach reinkarnacji. Nikt nikogo nie zmusza do stosowania ludowych metod uzdrawiania -masz wolną wolę. Dzięki Alex za wspaniały wywiad. Aby zrozumieć medycynę alternatywną trzeba nad tym popracować, aby zrozumieć temat-same zaprzeczenie to zamykanie się na przeciwności, których w życiu jest bardzo dużo.Proszę rozluźnić się, otworzyć swoje serce na Dobro, uruchomić logiczne myślenie, zapoznać się z zasadami fizyki kwantowej i zmieni się podejście do tematu . Pozdrawiam!

 • JA
  Reply

  Witam , mialem chora watrobe i w bardzo wazne jest by uzdrowic , przebaczyc i puscic wszystkie urazy do ludzi a do rodziny energie odrzucenie .

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>