Związki, więzi i poplątane supły – Ewa Cyzman-Bany

More videos
Views
   

Wątki rozmowy z Ewą Cyzman-Bany:

 • co przyniesie rok 2015
 • więzi są niezwykle ważne
 • zapłacisz za to co narozrabiała twoja babcia
 • dwa półdupki z cyckiem jako czerwone tło do „I love you”
 • gdy serce i wątroba nienawidzą się nawzajem
 • kto jest najczęściej przyczyną przemocy w rodzinie
 • oddajmy sprawiedliwość feminizmowi
 • ukochany synek mamusi to kastrat
 • równowaga męskości i żeńskości
 • jak wygląda żeńskie bez męskiego
 • wulgarność i sadyzm nieogarniętej kobiecości
 • narastająca symbolika antyrodzinna w mediach
 • nierównowaga w związku – jeden partner się „rozwija”, a drugi nie
 • głębiej z jednym partnerem czy szukać „tego czegoś” w wielu
 • kubeczek z kotkiem
 • twój partner zawsze jest na temat

www.YouTube.com/user/CyzmanBany/videos
www.Facebook.com/MechanikaDuszy

45 komentarzy

 • Pepe
  Reply

  Panie Aleksandrze, korzystając z takiej formy, komentarza w internecie, chciałem Panu podziękować za zamieszczenie tego wywiadu. Ze wszystkich nagrań z Panią Ewą jakie znalazłem, to było i jest dla mnie najbardziej wartościowe. Zostawiam tu autentyczne i szczere wyrazy szacunku. Wszystkiego dobrego.

 • Krzysiek
  Reply

  Krzysiek po raz trzeci,
  Obejrzałem sobie wywiad po raz drugi, bo coś mi spokoju nie dawało. Tym razem największe wrażenie wywołał na mnie fragment dotyczący niezrównoważonej żeńskiej. Po pierwsze ton głosu pani Ewy, kiedy opisywała ten aspekt relacji damsko-męskich, zdradzał dużą dozę przyjemności, jaką wywoływały obrazy ucieleśnionej bogini Kali. Wyglądało to tak jakby pani Ewa świadomie uczestniczyła w kastracji męskiego. Ale to tak tylko na marginesie.
  Kilka lat temu będąc w zasadzie przypadkiem w klubie techno miałem doświadczenie wyzwolenia wewnętrznego dzikusa. Jego energia, rozpierająca radość i żywiołowość były wprost nieograniczone i prawdopodobnie doskonale zatańczyłby z taką Kali gdyby tylko taką spotkał. O wewnętrznym dzikusie pisze wielu psychologów zajmujących się naszymi pierwotnymi aspektami podświadomości, tak więc każdy takiego ma w sobie. W konfrontacji z podobną mu dzikością chętnie wyłazi na powierzchnię. Piszę to w zasadzie do męskiej części słuchaczy i czytelników komentarzy aby poczuli się trochę pewniej przy swoich kobietach 🙂
  Ta wewnętrzna dzikość i jej kontrola ma też duże znaczenie w najbliższej przyszłości. W zasadzie przewaga żeńskiej nad męskim w dzisiejszych czasach bierze się z postępu technicznego. Bez paliwa i prądu w gniazdkach, kobiety, jako fizycznie słabsze od mężczyzn oddają sporo pola. Wiele sie teraz pisze o zagrożeniu wojną i potężnym kryzysem ekonomicznym. Dlatego prawdopodobne jest że w ciągu najbliższych kilku lat zabraknie tego paliwa na stacji i prądu w gniazdkach. Proszę sprawdzić pani Ewo, wśród swoich studentów, jak wówczas wygląda równowaga męsko-żeńska i ile jest męskiego w mężczyznach nad Wisłą. Oczywiście, że w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat żeńskie wzmocniło się i chwała opatrzności za to, bo w nowej (przyszłej) sytuacji mogą zaistnieć warunki dla prawdziwej równowagi aspektów męsko-żeńskich.

 • vv
  Reply

  …w końcu dosłuchałem do końca i już wiem..
  ..pani ewo,..witam wielką matkę,..wielką macierz, która zdecydowała się w końcu zejść na ziemię by od nowa zacząć żyć swoją pełnią..
  ..ale cóż, miast,żyć, pożera pani życie,..łykając je po troszeczku,..a przez to żyje pani, nie żyjąc…żuje pani życie, myśląc że to jest życie…
  ..tak jak każdy na ziemi, boi się pani swojej mocy, miast żyć nią….szuka niby pani swojej mocy, miast żyć nią,..próbuje pani uwolnić swoją moc, miast żyć nią..
  ..a wystarczyłoby poprzekładać swoje klocki,..że żeńskie to forma, a męskie to tręść,..i życie złożyło by się w pełnię by i można by żyć na ziemi w ciele całą swoją pełnią,..a nie łykać życie po kawałku by przeżyć,..czy też tylko przeżuć je..

  …nie wiem czy, alek puści ten mój komentarz,.jeżeli nie, to dobrze byłoby, gdyby przesłał go chociaż pani,…bo jeżeli już zdecydowało się zejść na powrót na ziemię w ciele, to jednak warto żyć całą swoją pełnią,… witam wielką matkę, witam wielką macierz..

 • vv
  Reply

  .. dobre w terapii i rozpoznawaniu własnych uwikłań, zniewoleń, ograniczeń,…ale nie wszystko,..szczególnie mocno przeintelektualizowane, a przez to niebezpieczne przy wskazówkach „powinności”, powielania w ułamkach związków przodków w ułamkach oraz niby konieczności przepracowania ich w sobie celem uwolnienia własnej mocy,… zbyteczne i niebezpieczne uwarunkowanie dla tych co kupią i będą świadomie realizować tego typu pomysł… prowadzące do kolejnego, być może nawet głębszego zniewolenia i ograniczenia siebie i własnych mocy, w przypadku bardzo prawdopodobnych komplikacji z powieleniem związków przodków w ułamkach..
  .zawsze i wszędzie jesteśmy kompletni i mamy moc naprawiania siebie, swojej karmy i karmy przodków, gdy tylko zadecydujemy jakąkolwiek naprawę,..w tym więzi i związków, bez potrzeby ponownego ich powielania i ponownego zniewalania się nimi … gdy tylko uświadomimy sobie, że je nieświadomie powielamy,.. powielamy, najczęściej prawem kaduka, stada, siłą m.in. takich nieodpowiedzialnych, a przez to niebezpiecznych pomysłów, które kupujemy, nieopatrznie i w dobrej wierze ….
  …zawsze i wszędzie, w każdym naszym tuteraz,..jesteśmy kompletni i mamy na tyle mocy by się uwolnić i uzdrowić z naszych zniewoleń , bez potrzeby ich powielania…szczególnie świadomego ich powielania..

 • lewgorzkowski
  Reply

  Alex, apropo homoseksualizmu, czy to nie jest tak, że są to silnie zakorzenione, pokoleniowo, wcieleniowo tendencje, wynikające czy to z jakichś niepowodzeń w kontaktach z przeciwną płcią, czy nawet jakieś drobne wątpliwości lub pojedyncze doświadczenia, które gdzieś w takiej osobie siedzą ? Krótko mówiąc – program, którym nie jesteśmy. No bo jaki sens ma taki kontakt poza nihilistyczną przyjemnością zaprogramowanej osoby ? Często takie osoby po „coming out” mówią „byłem taki od urodzenia, czułem to od dziecka”, (napaprane u babci/dziadka?) pomijam zblazowane osoby, celebrytów medialnych typu biedroń, bo to jest oczywisty program, grający bardzo negatywną rolę.

  I wracam do Twojego pytania, którego szkoda, że nie dokręciłęś ” o propagandę homo” … czy to nie są przypadkiem wyzwalacze ? i celowo takie „charaktery” są promowane w mediach/hollywood ? Odpala się wówczas takie programy i zapaprana osoba znajduje „sens” swojego istnienia.

  I co do reakcji „zaściankowej polski” mówiąc najogólniej, czy większość polaków po prostu podświadomie czuje, że tu jest „coś i tak” i stąd u niektórych nawet akty przemocy, z czym się nie zgadzam, ale czuję wewnętrzną niezgodę na takie nienaturalne postawy.

  Jak sądzisz/ sądzicie ?

 • Damian
  Reply

  Zauważyłem, iż wielu astrologów przepowiadało to samo.
  Klucz do zrozumienia w tej zbieżności tkwi w tym, co nie jest werbalne, wszak na pewnym poziomie intuicyjnym każdy może zobaczyć różnymi narzędziami te same energie. I szóstym zmysłem i numerologią i tym podobnym.

 • Marca
  Reply

  Generalizowanie ,że terapeuci ustawień są o niskich wibracjach jest jak mówienie ,ze wszyscy Polacy to złodzieje a instruktorzy jogi to nieudacznicy finansowi..Po co takie generalizacje..
  Jest wielu silnych i „przerobionych ” terapeutów ustawień..I jest ich wielu w Polsce ,więc jak komuś nieodpowiada Ta osoba,to może powinien popatrzeć tez dalej na innych i nie zostawiać takich dymów za sobą..Ustawienia pomagają setkom tysięcy ludzi w tej chwili rocznie, bo dla jednych jest to ,a dla innych tamto..I prowadzą dalej i głębiej do siebie i w siebie właśnie..To znaczy mogą,ale wszystko jak zwykle zależy od terapeuty, jak w każdym obszarze w życiu..A niskie wibracje…Hm..Podobno odbieramy od innych najsilniej to co sami aktualnie mamy w sobie kochani…

 • Zielarz
  Reply

  Zauwazyliscie ze ta pani prawie ani razu nie zgodzila sie z rozmowca przy probie rozwiniecia/podchwycenia/pociagniecia tematu ?
  „Patrzenie w siebie byloby nudne” ? To co jest w srodku ? 😀

  • Marca
   Reply

   To prawda, to znamienne w pracy tej osoby trochę na Nią się napatrzyłam w życiu i to jest ewidentnie jej cecha..Nie wpuszczanie w pole innych rozmówców..ale cóż..Ciągną do niej tłumy, prowadzi szkolenia, sporo ma do dania od siebie innym ,a inni chcą TO brać..Są też tacy którzy mają na Nią alergię i uciekają,ale tak jest wszędzie i ze wszystkim..To znaczy, że wasze zdanie na temat Jej egocentryzmu nie ma tu żadnego znaczenia, bo miarą skuteczności są w działaniu EFEKTY…

 • Monika
  Reply

  Bardzo dziękuję za ten wywiad. Rozjaśnia mi się moje życie, to kim jestem i co mam do zrobienia. Bardzo ciekawa, dla mnie osobiście, rozmowa.

 • Krzysiek
  Reply

  Witam,
  To już kolejny wywiad, dzięki któremu czuję inne światy. Dziękuję Ewo i Alex za fajne chwile.
  Znowu człowiek usłyszał tą samą informację, że zamiast uciekać, należy spokojnie przysiąść i przytulić. Może kiedyś to zrozumiem 😉

  Mam też radę dla Aleksa. Pewnie to taka cecha często spotykana wśród terapeutów, że pytani, nie kończą odpowiedzi, tylko zawieszają głos, aby druga strona mogła odpowiedzieć. Ja wiem że to taki trick wykładowcy aby bardziej zaangażować słuchaczy i że naprawdę może wejść w krew. Jednak w sytuacji, kiedy terapeuta posiada znacznie szersze pole widzenia niż słuchacze, wyrabia się przy tym odruch pobłażliwego naprowadzania słuchacza na prawdziwą odpowiedź. Dla mnie, osoby, która słucha wywiadu, a nie uczestniczy w szkoleniu, jest to poza wyjątkowo drażniąca – wychodzi z tego taki lekki brak szacunku dla słuchaczy. Jak masz coś do powiedzenia, to powiedz to do końca – daj wybrzmieć twojej myśli w komplecie. Dlatego moja propozycja jest następująca – Aleks, poczuj swoją siłę i nie daj się wodzić za nos jak uczniak – odpowiedz przy takim zawieszeniu wypowiedzi używając jakiegoś kuriozalnego skojarzenia – niech to przywróci relację równowagi pomiędzy tobą i osobą z którą przeprowadzasz wywiad 🙂

  • Krzysiek
   Reply

   To jeszcze raz ja 🙂
   Pani Ewa, rzeczywiście mądrą kobietą jest. Mówi takie rzeczy, używa takich słów, że jeżeli będą uważnie wysłuchane, potrafią poprzestawiać klocki w naszym wnętrzu. Czasami nawet za pośrednictwem internetu. Dziękuję.

  • Aga
   Reply

   Aga,proszę używaj innego nicka bo (patrz wyżej) nie chcę być identyfikowana jako inna osoba.Nie wiem kto był pierwszy z tym imieniem ale powstaje wtedy zamieszanie i wypowiedzi dwóch różnych osób są traktowane jako jednej.

 • Jola
  Reply

  Mam tylko jedno pytanie do Pani Ewy bo pogubiłam się w trakcie oglądania. Mianowicie, Pani Ewa powiedziała, że jak spotykamy się z jakimiś ludźmi, wydarzeniami, które oceniamy mocno negatywnie to tym samym zaprzeczamy, że to coś co tak oceniamy jest właśnie w nas i przez to zaprzeczenie to negatywne w nas wzmacniamy. Potem natomiast, jak Pani Ewa opisuje Alexowi, jak rozpoznać kobietę, w której dominuje energia kobieca a brakuje w niej męskiej czyli ona jest niesamowicie silna, bez serce, bezwzględna i…. Pani Ewa dodała „jak taką zobaczysz to uciekaj!” – i tu zupełnie nie rozumiem tej porady??? Jak to uciekaj? Czyli raz ma uciekać a raz ma zrozumieć i uzdrowić? Proszę o wyjaśnienie bo się pogubiłam.

  • Jola
   Reply

   Prostuję, posłuchałam ponownie fragmentu o tej kobiecie z silną żeńską energią, bo bardzo słabo słychać Panią Ewę i nie powiedziała o uciekaniu a o uważaniu na taką. Faktem jest, że kobiety są i potrafią być o wiele surowsze w podejściu do ludzi niż faceci i potrafią być o wiele okrutniejsze. Może to dobrze, że wojny prowadzili faceci a nie kobiety.

 • Jola
  Reply

  Alekx, dzięki wielkie za tę rozmowę. Pani Ewa jest naprawdę mądrą kobietą, wiele przebłysków miałam w trakcie słuchania i mam je cały teraz czas. Super i jeszcze raz dziękuję Pani Ewie za tak cenne informacje.

 • Jacek
  Reply

  PANI EWA Bardzo modra kobieta!!!!!!!!Dobrze zauwaza zycie ale jej punkt widzenia nie jest absolutna regula.Co do Historii zepsutych stosunkow damskomeskich to nie tylko ten zly Meszczyzna lecz ksztautowany styl zycia i zachowania, brak respektu nie przez stosunki miedzyludzkie lecz ksztautowany przez grupy polityczne media „kosciol” Proponowany jest styl zycia bycia Singlem Styl zycia w rodzinie jest niszczony na rozne sposoby a „Pedalstwo” jest wywyzszane i traktowane jako cos szszegolnego a jest to zjawisko przyrodnicze w duzej mniejszosci jest i bedzie i to jes normalne.
  Nie normalne jest to ze ludzi ktorzy nie sa Homoseksualistami sa przymuszani do przyjecia punktow widzenia jak by to bylo cosszczegolnego tu sie zapomina o rodzinach ktore daja wszystko z siebie aby wychowac soje dzieci?To jest wcale nie zauwazane.Brak respektu jest wmatowany w zyciu ograniczone pole do zycia jak i styl zycia jaki jest sugerowany prze Media Filmy rozne grupy spoleczne, wierzeniowe sposoby myslenia zachowaniaWszystko kreci sie o brak respektu poszanowania siebie i innych.Co do nie meskich „Meszczyzn” to zauwazylem ze chlocy nie sa nawet w 10% wychowywani przez OjcowW wieksosci to mamusie wychowuja swoich „Synalciow” na „Transioli” „Genderow” tak zniewieszczonych ze mogli by wykrecic swoje narzady plcipwe,100% Estrogenu!!!!Zachowanie ich przypomina kobiety lub cos prawie calkowicie zniewiaszczonego.Nie maja prawie zadnych odruchow ani meskich zachowan..Zainteresowania plcia przeciwna sa tak zdezolowane ze wiecej ich podniecaja Gry komputerowe Internet jak piekne dziewczyny Tak wczesniej nie bylo!!!!Jeszcze przed 15 Laty te zjawiska mialy miesce ale nie tak Masowej Skali
  Bylem prze pietnascie lat Trenerem Tenisa W polsce I na Zachodie i mialem bardzo duzo do czynienia
  z Mlodzieza i z wieloma innymi grupami spolecznymi.Nie tylko ja to zauwazylem wielu innych trenerow.To zjawisko nie jest przypadkowe!!To maja byc przyszli Obywatele ktorzy powinni byc nie zdolni do decyzj emocjonalni nie myslacy logicznie bez sily woli zaberowani niespokojni karzacy siebie i innych .W tym lezy degeneracja!!!!A psychologdzy beda mieli dozywotnia prace.
  Dziekuje za tak wspaniala modeacje i mozliwosc „poznania”tak rzadkiej wspanialej indywidualnci Pani Ewy.Bylo by fajnie gdyby wielu „Meszyzn” tak logicznie,madrze moloby myslec jak pani Ewa.Twierdz ze Pani Ewa dogaduje sie z kazdym Meszczyzna w 100%.

 • Zbyszek
  Reply

  Odwracanie uwagi od faktycznych przyczyn, chorej ideologii gender ma znacznie szersze tło i głębsze cele. Dlatego wklejam jeden punkt z mojego obszernego opracowania:

  „13. W naszym słowiańskim kręgu kulturowym źródłem informacji były wedy, czyli wiedza. Przekazywane wiedzy odbywało się w formie ustnej tzw. gawędy. Jednak niezależna kultura słowiańska z mocną zamkniętą energetyką żeńską, była przysłowiową solą w oczach jaszczurów, toteż sprowadzali i prowokowali ogrom różnych nieszczęść, co bardzo wyraźnie jest widoczne na terenie Polski. Celem nadrzędnym jaszczurów było zniszczenie kultury słowiańskiej i zastąpienie jej tzw. chrześcijaństwem, ze swoim własnym źródłem zmanipulowanej wiedzy, czyli Biblią. Nieustanna eliminacja kultury słowiańskiej, we wszystkich jej przejawach, również genetycznym i emigracyjnym, trwa od tysięcy lat do dnia dzisiejszego. Ostatnim znamiennym dowodem manipulacji na ogromną skalę jest Konkurs Piosenki Eurowizji 2014. Oszustwo dokonane na oczach kilkuset milionów telewidzów, polegało na kradzieży ogromnej ilości głosów (SMS) oddanych głównie przez Polaków na piosenkę „My Słowianie”, tylko po to, aby konkurs wygrał austriacki transwestyta występujący jako Conchita Wurst. Całkowicie pomijam wartości artystyczne, gdyż każdy słyszał muzykę oraz widział choreografię i scenografię. Teksty obydwu piosenek, niosą w swej treści różne przesłania, lecz dotyczą one dwóch przeciwnych ścieżek, biegunów jak np. niebo i ziemia. Wbrew pozorom, tekst piosenki My Słowianie, zawiera wyjątkowo szkodliwe przesłanie, które wpisuje się w realizowany przez Matrix, Plan Lucyferyczny. Przesłanie promujące rozwiązłość, jest zaprzeczeniem, sprzeniewierzeniem prawdziwych słowiańskich praw i wartości związanych z inicjacją seksualną dziewcząt. Paradoksalnie, tekst ten jest ukrytym atakiem na kulturę słowiańską. Promuje szkodliwy światopogląd, wręcz nawołuje do zachowań leżących u źródeł upadku słowian. Na podkreślenie zasługuje też to, czego nie było widać ani słychać, czyli prawdziwe intencje i ukryte przesłanie konkursu. Także i to, w jak podstępny sposób rola wszelkich mediów usytuowanych w Piramidzie Lucyferycznej, czyli zależnych od elit, jest wykorzystywana, niczym koń trojański, do rozbijania tradycyjnego modelu rodziny, do odcinania do słowiańskich korzeni, do dzielenia na wszelkie sposoby (gł. finansowe, kulturowe i genetyczne), aby łatwiej manipulować rozdzielonymi; płciami, partiami, narodami, rasami i ich językami.”.

  • Jan
   Reply

   Super piszesz ale z tego co ja wiem to wiedza jest zapisywana w krysztach, Do dzisiaj
   starszyzna plemienna w Ameryce Srodkwe i Poludniowej tym sie posluguje.Slowianie
   przed zerwaniem ostanich polaczen z tymi plemionami tez to umieli wiec przypuszczam ze gdzies ta wiedza pozostala w Slowianach.

 • Lidia
  Reply

  Wszystko pięknie, tyle, że pani Ewa ogrom uwagi kieruje na ZEWNĄTRZ. To już nie ta droga. Poprzez to jesteśmy nieustającymi ofiarami innych. Za dużo programów sprzedaje ludziom pod płaszczykiem pracy. Można się tak grzebać kolejne wieki. „Poznaj siebie” i pani Ewa się z tym nie zgodziła??? Poznaj siebie, swoją Istotę, głębię, to wewnętrzne wyzwolenie.

  • GrazynaNY
   Reply

   Lidio, podzielam Twoja opinie. Wierze we wlasna kreacje jak tez uwalnianie sie od tego czego nie chce, co mi nie sluzy. Poza tym zupelnie nie przemawia do mnie teza uzaleznien energetycznych od wszystkich sexulalnych partnerow w moim zyciu. To brzmi jak „sciense fiction” nie znajdujace odbicia w rzeczywistosci.

   • grabson
    Reply

    Jeżeli istnieją takie polączenia to co mają powiedzieć prostytutki, które mają setki różnych partnerów? 😉

    • Astre
     Reply

     @ grabson pisze : ” Jeżeli istnieją takie polączenia to co mają powiedzieć prostytutki, które mają setki różnych partnerów? ”

     Też się kiedyś nad tym zastanawiałem…
     I wychodzi na to, że to nie są żadne połączenia, tylko są to doświadczenia (lekcje), które czemuś służą. Nie wiemy jaki jest głębszy powód, że kobieta zostaje prostytutką…? Ile kobiet tyle przecież powodów.
     Seks jest po prostu czynnością fizjologiczną taką samą jak jedzenie, picie, czy oddychanie. Ale, gdy popatrzymy na poprzednie epoki, to własnie był to temat Tabu, temat grzeszny, ukrywany, wstydliwy. Czyli, z tego co jest naturalnym życiowym procesem robiono z tego ”diabła”.
     Krótko mówiąc ta fizjologiczna czynność była tłumiona i wobec powyższego sporowadzała się tylko
     do niechcianych mechanicznych czynności tymczaem seks to sztuka, to wyrażenie wyższych ludzkich uczuć…
     Ale, nic nie moze pozostawać w zamknięciu na zawsze ! Więc, kobiety, które przeszły z tego powodu traumy
     dziś po prostu to odreagowywują i każda na swój własny sposób. Jak wiemy w naszym życiu manifestują się te rzeczy, które prowadzą nas do uzdrowienia i to bez względu na to co się wydarza. I co z tego, że pojawiają sie jakieś połączenia ? A, może te różne połączenia to właśnie są jakies procesy uzdrawiania ?
     Człowiek, to nie kupa mięsa, tylko bradzo skomplikowana, wielowymiarowa istota.
     Ale, jak tak czytam w necie na te tematy to widzę, że pełno jest takich, którzy już węszą w tym jakieś zło i jakieś zagrożenia !
     To jest temat rzeka ! A, nie próba postawienia jakichś ostatecznych kropek nad (I) głoszenia jakichś prawd ostatecznych na ten temat.

     Nie ma więc gotowych odpowiedzi na żaden temat. Gotowe odpowiedzi ma tylko papież, który głosi ex cathedra swoje prawdy święte i nie podważalne. Życie jest poszukiwaniem… I to co dziś słuszne, jutro wcale nie musi takie być …

 • Magda
  Reply

  Ciężko się słucha tej Pani- burczy pod nosem i używa mało delikatnego języka- oględnie mówiąc…

   • Anka
    Reply

    Rzeczywiście, dziwny sposób wypowiedzi i tez odbieram niskie wibracje. Ustawienia hellingera są stworzone dla osob niskowibracyjnych i takie osoby w tym uczestniczą. Byc może prowadzacy te warsztaty duzo tracą, ale taka jest ich droga. Nie wiem co przez to zyskują.

  • Anna
   Reply

   Potwierdzam, Aleksa słychać wyraźnie, a do tej Pani muszę bardzo wysilać zmysły aby coś usłyszeć….

 • ewa
  Reply

  Ta Pani mną wstrząsnęła , z takim tłumaczeniem rzeczywistości się jeszcze nie spotkałam. Dziękuje za pokazanie nowego horyzontu.
  Aleks bardzo dziękuję.

 • Jan
  Reply

  Wszystko co zostalo powiedziane jest logiczne, ale jest to opis w jaki sposob Reptilianie urzadzili nasza rzeczywistosc.Powiazania tzw. karmiczne czy reinkarnacyjne sa to tylko PROGRAMY ktore zostaly na nas podstepnie nalozone. Uwolnieniem sie od nich jest SWIADOMOSC.Czysta naiwnoscia jest branie wszelkich powiazan czy win na siebie, jestesmy WOLNYMI ISTOTAMI i zaden reptilianski „pracownik” nie bedzie nam to wmawial , Mozemy zerwac te wszelkie „unowy” i byc wolnymi.

  • oanna
   Reply

   Zgadzam się z Janem. A wszystkie te powiązania istnieą i niektóre są sztywne ale za pomocą Świadomość i naszej woli możemy je usunąć.

  • ewa
   Reply

   Pani Ewa nie mówi o reptilianach ona po prostu mówi o ludziach i o tym co ich łączy jak na siebie wpływają oraz o tym jak ona to widzi bez narzucania że to jest jedyna i tylko jedyna prawda. Można nie oceniać tylko przemyśleć ten punkt widzenia i wyciągnąć dla siebie to co jest nam potrzebne bez brania wszystkiego jako autorytet. Żyj i daj Żyć innym 🙂

  • Xen
   Reply

   Owszem, gadzi móżdżek wszczepiony Nam pracuje. Dlatego musimy zdać sobie z tego sprawę i stać sie Świadomymi swej Mocy i swych prawdziwych możliwości. Nie możemy tego jednak zrobic, jesli wcześniej nie zrozumiemy, jesli wcześniej nie przygotujemy sie na to.

 • Dagmara
  Reply

  trudny i zaskakujący wywiad, kilka aspektów wywrócił do góry nogami,ale WARTO BYŁO!!! dziękuję Alex,że byłeś dzielny do końca;)
  Mocne wejście i z przytupem. Fju fju!!!
  Niech otwiera się na nas 2015!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>