Zrób sobie RESET – Zbigniew Falkowski

More videos
Views
   

8 komentarzy

 • Pingback: Zrób sobie RESET – Zbigniew Falkowski – Morsy Bez Granic Powrót Do Natury

 • Argumental
  Reply

  Prawda, która dotąd swobodnie wypływała z Pana Zbigniewa jest teraz zakłócana przez dziwaczną postawę nauczyciela i jego opowieść nie jest już tak naturalna, jak podczas rozmowy z Aleksem w Poczopku przy wielkim głazie… Panie Zbigniewie, proszę być sobą. Proszę być prawdziwym. 🙂

 • Tosza
  Reply

  Jurej przeciwko grypie i katarowi należy zmienić sposób odżywiania się. To że miewasz katar świadczy o tym że organizm wytwarza zbyt dużo śluzu, co się bierze z niewłaściwego pożywienia. Podatność na inne wirusy (wymieniłeś grypę) też można zmniejszyć za pomocą zmiany sposobu żywienia się.

 • jurej
  Reply

  pan tutaj wlasnie nic nie powiedzial, propaguje tylko kapanie w lodowatej wodzie…on sam to co zdobyl nie pokazuje, nas tylko zacheca. Jak ktos zacznie z hartowaniem sie to ok, ale cuda nie ma!!! a imunita zmienia sie dopiero po roku i pol albo dwoch latach hartowania sie-ale to jest proces automatyczny. Ja sam plywam pol roku w zimnej wodzie ale grype czy katar czasamy zlapie tak jak wszystcy….u hartowania sie jest taka rzecz ze ludzie co sie hartuja maja bardzo duza tendencje klasc hartowanie sie ponad wszystko jak by to bylo jakies panaceum-ale nie jest….hartowanie robi radosc poprzez endorfyny co jest juz fajnie ale prosze to sobie nie idealizowac….

 • Reptile są super, ale z rożna
  Reply

  ja tylko napiszę że jakieś trzy lata temu miałem pewne problemy neurologiczne, słabe czucie skórą, i jakby robaki chodziły po skórze, skóra sucha była i jakby słabo unerwiona. Od tamtej pory robię zimne czy lodowate prysznice, przynajmniej jeden na trzy dni, i zauważyłem że unerwienie skóry u mnie się poprawiło, jakby lepiej czuję dotyk i nie ma tych odczuć jakby coś chodziło po skórze.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>