WIMPy, magnetyzm ciała ludzkiego i antygrawitacja, cz. 1 – dr Diana Wojtkowiak

More videos
3 982
Views
   

Link do części 2: porozmawiajmy.tv/wimpy-magnetyzm-ciala-ludzkiego-i-antygrawitacja-cz-2-dr-diana-wojtkowiak

Wątki rozmowy:
– jaki jest stan naszej oficjalnej nauki
– qualia i zdolności paranormalne
– lifter youtu.be/-9smZ_-wFIc
– niezwykłe właściwości białka NADH oksydaza
– białka prionowe
– rośliny wytwarzają potrzebne im pierwiastki
– promieniowanie na czakramach
– przyciąganie przedmiotów do ciała
– wzór Diraca
– zimna fuzja

Strona dr Diany Wojtkowiak: www.torsionfield.eu

Ilość wejść: 3 982, w tym dzisiaj: 5

13 komentarzy

 • Alina
  Reply

  Dziękuję Pani Dianie za jej wytrwałość w dążeniu do i drążeniu dogłębnym wiedzy!!! Prosimy o dalszy ciąg wykładu na kanale Aleksa (również podziękowania!!!) który nie przerywa i nie przeszkadza w swobodnej wypowiedzi, a tylko rozszerza lub uzupełnia poprzez pytania. Serdecznie pozdrawiam

 • A.
  Reply

  ja widziałem osobe która takie zdolności przyklejania przedmiotów nabyła po śmierci klinicznej .Ale też ciekawa wiedza .. Ja odkryłem że tak jak z mlekiem jego rozpadem. ja odkryłem że na nasze ciała działą jakiś program który nas blokuje i jest to zwiazane z czasem i horoskopem to nas steruje by świt był kontrolowany .

 • Andos
  Reply

  mój siostrzeniec miał niekiedy takie zdolnosci utrzymania łyzeczki na piersi (niestety nie ma go już wsród nas); chcąc zrozumieć to zjawisko i wiedze tu przekazaną czy nie należy łączyć efektu czakramu na szczytach głowy i opuszkach palców z b.starą metodą leczenia BSM, wykład o niej poznałem ok 40 lat temu, pierwsze historyczne zapiski dot. króla Francji Ludwika xx (nie pamiętam ) gdy nakładał dłonie na głowy wiernych i chorych, często to trwało godzinami i podpierano jego ramiona bo kolejka oczekujacych była b.długa; czy tradycyjnie nazywając zjawiska te nie należy kojarzyć z łaczeniem obu czakramów dłoni i głowy innej osoby lub własnej, by nastąpiło skumulowane sprzężenie ?

 • Dagmara Griffith
  Reply

  Jezeli sie przyklejaja metalowe rzeczy do klatki piersiowej i ramion to jest ok. Poteierdzam ze nie bylo zaigielkowania.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>