Złamałem wiele paradygmatów uzdrawiania, cz. 1 – dr Igor Ogorodnyk

More videos
Views
   

Link do części 2: porozmawiajmy.tv/zlamalem-wiele-paradygmatow-uzdrawiania-cz-2-dr-igor-ogorodnyk
Wątki rozmowy:
– przygoda z wojskiem
– choroba mamy
– książka dr Huldy Clark
– własne eksperymenty z metodą Huldy Clark
– nadkwasota nie istnieje
– idealna diagnoza metodą kinezjologii
– jaki to jest zakres częstotliwości
– doktorat
– jak wygląda terapia
– czy ta metoda powoduje zmianę przyzwyczajeń
– dlaczego nie polecam sody oczyszczonej jako remedium
– stan zapalny jest stanem samoleczenia
– ogrzewanie przyspiesza leczenie raka

Strona i kontakt: www.quanton.com.pl

Category: Nauka, Zdrowie

15 komentarzy

 • Adam
  Reply

  Co to jest analizator krwi o którym Pan wspomina , Na jakiej zasadzie on działa . Na Waszych zdjęciach widać pracę z mikroskopem – to jeszcze inne narzędzie ?

 • Marta
  Reply

  świetny wywiad, bardzo się cieszę, że trafiłam na Pana i Pana wspaniałą żonę w gabinecie Aurana 🙂 przywróciliście mi wtedy Państwo zdrowie 🙂 pozdrawiam serdecznie

 • Emma
  Reply

  Zawsze słyszałam że to stany zapalne doprowadzają do raka…….dziwne.
  Dlaczego nie ma na stronie opisu terapii po polsku? I cennika? Aż tak droga ta terapia?

 • Mieczysław Szablicki
  Reply

  Bardzo ciekawy odcinek. Od dawna myślę o samouzdrowieniu i chętnie dowiem się o tym więcej. Czekam na 2 odcinek

 • Malena
  Reply

  Panie Igorze, czy zatem Nieumywakin się mylił co do sody? Co Pan o tym myśli? Mnie taka mieszanka- soda zgaszona gorącą wodą i z dodatkiem soku z cytryny pomaga trzymać w ryzach ciśnienie. Jednak może robię sobie krzywdę? Pozdrawiam serdecznie

 • cwirek
  Reply

  wszyscy którzy szukają i myślą falowo dochodzą do tego samego punktu co Tesla – „Jeżeli chcesz zrozumieć myśl kategoriami częstotliwości, wibracji.i enegrii”. dziękuje i pozdrawiam:)
  P>S. Czy ma Pan taki generator lub pare który mógłby zagrać akord? Wydaje mi się, że harmoniczny trójdźwięk mógłby zadziałać jeszcze bardziej efektywnie i kompleksowo doprowadzając organizm do balansu energetycznego;) Może to już za wysoki lot albo będzie to w drugiej części, której doczekać się nie mogę:)

  • Igor Ogorodnyk
   Reply

   Tak, dawno mysle o tym żeby kompleksowo podawać do organizmu fale różnych częstotliwości z modulacja dźwiękowa oraz świetlną. Brakuje mi dobrego laboratorium i zespołu utalentowanych inżynierów-elektroników. Mam dużo pomysłów na ten temat, a najważniejsze – to ciało ludzkie, które jest idealnym narzędziem do weryfikacji.

   • JohnVeto
    Reply

    @ Igor Ogorodnyk
    Nie potrzeba Ci utalentowanych inżynierów, utalentowanych elektroników, tylko potrzeba Ci zrozumieć – jakie zasady organizują to co nazywasz Wszechświat.
    Z tego powodu najpierw trzeba pojąć te zasady, a działający model można zrobić samemu we własnym domu w ciągu jednego tygodnia.
    Pisałem już do różnych fachowców, inżynierów, biznesmenów, profesorów etc. ale odpowiedź od nich w zasadzie jest jedna-
    tego nie możemy robić, ani rozwijąć bo zrujnuje to gospodarke.
    No bo przecież Ptak nie podcina gałeźi na której siedzi, prawda !
    Bo tu się toczy survival ! A, prawdziwa wiedza jest w tajnych bazach wojskowych

    No więc wybieraj :
    https://www.youtube.com/watch?v=0KEnN9u81bQ

   • Jan Lobaczewski
    Reply

    Panie Igorze.
    Nareszcie znalazłem w internecie bratnią duszę. Nadajemy na tych samych falach,
    Na temat zakwaszania/odkwaszenia pisze juz od wielu lat. W poniższym linku jest wytłumaczenie, że pH naszej krwi w kapilarach decyduje o takich powszechnych chorobach jak rak i cukrzyca.
    http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=260810#260810
    Tą samą informacje podałem w języku rosyjskim na forum https://loronline.ru i to forum jest teraz niedostępne.
    Do prawdy o aksjomacie zasadowości naszej krwi natchnęła mnie książka
    Н. Г. Друзьякa. «Как продлить быстротечную жизнь»
    Aktualnie walczę z larwami psiego tasiemca. W kraju, w którym mieszkam, lekarze twierdzą, że taki tasiemiec tu nie występuje. Weterynarze natomiast określili tego patogena jako psiego tasiemca.
    Około 70 – ciu lat temu ugryzł mnie pies w lewą rękę. Niegojącą się ranę wysysywałem aby wyssać i wypluć domniemanego wirusa wścieklizny, bo w tamtych powojennych latach tylko o wściekliźnie wiedziano.
    Prezentuje lekarzom zdjęcia z próbek kału z pod mojego mikroskopu, to nie chcą na zdjęcia nawet popatrzeć, twierdząc, że oni są lekarzami a nie biologami.

 • Ada Brek
  Reply

  O tym zwieraczu żołądka, to już na samym początku mówił Jerzy Zięba. Że refluks i nadkwaśność soków żołądkowych, to niezwykła rzadkość. Że tzw, zgaga wynika z niedomknięcia zwieracza, spowodowanego niedokwaśnością soków. Że powinniśmy prowokować żołądek do wydzielania większej ilości kwasów, poprzez spożycie na kilka minut przed jedzeniem, czegoś kwaśnego lub gorzkiego. Bo mając zbyt mało kwaśny sok żołądkowy nie rozkładamy białek na aminokwasy. Stąd alergie, bo niestrawione białka dostają się do krwiobiegu, oraz stąd wynikające ze słabego trawienia mięsa, ogromne niedobory wit B12.
  Ludzie obecnie zalewają żołądki roztworami sody, bo muszą się odkwaszać! Bo trawinie nie musi przebiegać w żołądku, bo to bakterie jelitowe wszystko strawią. Dochodzi już nawet do takiej paranoi. Próbuję dyskutować pod różnymi filmami z takimi zafiksowanymi na trawieniu jelitowym i na odkwaszaniu organizmu osobnikami, ale nic nie dociera.
  Piszę im, że zakwaszenie żołądka, nie ma nic wspólnego z zakwaszeniem organizmu. Nic do nich nie dociera. Ślepo wierzą w jakąś metodę i szkodzą swojemu zdrowiu.
  Dzięki za niezwykle wartościowy wywiad. Ciepło pozdrawiam.

  • Igor Ogorodnyk
   Reply

   Dziekuje za ciepłe słowa 🙂 O układzie trawiennym, zwieraczach żołądka, bakteriach jelitowych i wiele innych ważnych rzeczach nagramy oddzielny film, bo to są ważne tematy. Ludzie nie zdają sobie sprawy jak niszczą swoje zdrowie niewłaściwym jedzeniem, a jeszcze gorsze – niewłaściwym „leczeniem”

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>