Niezależne życie jest wspaniałe – Ewa Barbara z Tanzanii

More videos
Views
   

10 komentarzy

 • Leszek Krzekotowski
  Reply

  Te gory nazywaja sie Usambara i wygladaja fantastycznie. Bardzo duzo inspirujacych rzeczy uslyszalem. Dziekuje P. Ewo

  Leszek K.

 • Zibi
  Reply

  Witam Pani Ewo i Aleksie. Dzięki za ciekawy materiał poznawczy – chwilami wręcz błyskotliwy, dający mocno do myslenia. Wtajemniczonym jest bliska zasada, że świat jest taki, jakie są twoje myśli o nim, co doskonale przedstawia Ewa – refleksje same sypią się, jak z rękawa….Składam szacun dla Kobiety, Polki, która wybrała egzotyczną Tanzanię na samorealizację w tym życiu…

 • gal
  Reply

  Typowe narzekanie Polaków ,nie rozumiem komu potrzebne są takie spostrzeżenia jest to naprawdę bardzo pozytywnie energetyczna kobieta .
  Haha kierowcy autobusów jeżdżą z zamkniętymi oczami , a to dopiero zachęta do przyjazdu , dawno się tak nie uśmiałem .
  powodzenia życzę

 • Basia
  Reply

  Ciekawa jestem o co pani Basi chodziło. Jeżeli o ostrzeżenie nas przed przyszłością to myślę, że sami widzimy większość rzeczy o których opowiada. Mamy ogrody i własne sposoby na przetrwanie odziedziczone po rodzicach i dziadkach. I znamy smak pracy fizycznej. Natomiast relacje ze świata islamu są rzeczywiście ciekawe i wnoszą coś nowego w ogląd sytuacji. Chociaż swoją drogą to odległość Tanzanii od Afganistanu jest podobna jak Polski, więc są to doniesienia z zewnątrz. Poza tym mamy tutaj dostęp do internetu i możliwości poszerzenia wiedzy jeśli tego chcemy znacznie lepszy niż w Afryce. Też czytamy, oglądamy i słuchamy. Nie wszystkiego trzeba nas uczyć. ;P Serdecznie pozdrawiam.

 • JohnVeto
  Reply

  Sam się czasem na to nabieram, ale krytyka niczego nie daje i za pomocą krytyki nikt jeszcze niczego nie zbudował i nie zbuduje ?! Wobec powyższego twierdzenia czytelników w komentarzach, że gada chaotycznie, gada głupio, gada mądrze, że miesza etc… jest wynikiem Ego, albo Ego-Ja, bo przecież to jaaaaaaa stwierdzam, że jest tak nie inaczej ? ! Jest ? Tylko dla kogo jest ? I czym stwierdzasz, że jest ?

  Wobec możliwości szerszego zrozumienia linkuję, więc to :
  https://www.youtube.com/watch?v=2QbfjX1jJw0

 • Maria
  Reply

  Zgadzam się z @ Ja. Nie dość, że kobieta gada chaotycznie, to jeszcze miesza mądre z głupim tak, że głowa boli.

 • Renata
  Reply

  Prosze pani Ja ogladam John saint julien on jest w Tanzania tam robia podpaski z materialu ktory mozna pozniej wyprac

 • Ja
  Reply

  Strasznie chaotyczna kobieta. Żaden temat się nie kończy i nic z tego nie wynika..
  Wszystko opiera się na jej światopoglądzie i domysłach

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>