Uzdrawianie, klątwy i odprowadzanie dusz – Jolanta Witkowska

More videos
Views
   

– cudowne uzdrowienie
– aktywacja sensytywności dłoni
– kurs astrologii
– energoterapia
– klątwy
– szamańskie zamodlenie
– czy można wszystko powiedzieć klientowi
– nie pozwól nikomu programować siebie
– praca na linii czasu
– chłopak, który popełnił samobójstwo
– spotkania z duchami
– odprowadzenie rodziny z Prus Wschodnich

Numer telefonu do Jolanty: 507-852421

15 komentarzy

 • Elżbieta
  Reply

  O Pani Jolancie dowiedziałam się z Porozmawiajmy.tv. Ostatnio bardzo mnie ta Pani przyciaga Trochę się krępowalam zadzwonic do niej ale mialam kilka pytań. Mimo, iż mnie nie zna rozmowa popłynęła cudownie i pokrzepila moje serce. Potwierdzam, Pani Jolanta uzdrawia swoim glosem i jest pelna ❤️ serdeczniści do ludzi.Czasem zwykła niezwykła krótka rozmowa może ukoić czlowieka. Dziękuję.

 • Wielebna
  Reply

  W uzupełnieniu mojej prośby podaję dokładne miejsce w wywiadzie 40:08. Jeszcze raz dziękuję za przepiękny wywiad.

 • Wielebna
  Reply

  Jak to dobrze, że trafiłam na dokładnie ten super wywiad. Czy ktoś wie coś więcej na temat pozbycia się zakrzepicy tj o sposobie o którym pani Jolanta mówi ? Bardzo proszę błagam o pomoc.

 • Megien
  Reply

  Pani Jolanty można by słuchać bez końca, samo słuchanie Jej to chyba już jest jakaś bioenergoterapia, bo jest taka ciepła i tak pięknie mówi, klarownie, powoli, nie spiesząc się … Dziękuję bardzo za tę rozmowę i cenne rady.

 • Elżbieta
  Reply

  Panie Alexie , bardzo dziękuję za,ten wywiad z Panią Jolantą,,tak bardzo potrzebny na dzisiejsze czasy w którym przyszło nam żyć,słuchałam już kilka razy ,bo tak cudnie się słucha tej Pani Joli .Z serca pozdrawiam ?

 • Beata
  Reply

  Czesc! Dziwne, nie wiem czy to chochlik techniczny, czy z oczami mi sie cos dzieje, ale momentami twarz i dlonie pani Jolanty przeskakiwaly, jakby w ulamku sekundy obraz przyspieszal a potem juz byl normalny, plynny.. hmm Czegos takiego jeszcze nie widzialam, nawet w filmach o X-menach 😉

  • Alex
   Reply

   To jest morphing kolejnych klatek nagrania, gdy wycinam 1-2 sekundy jakiegoś „yyyyyy…” albo ciszy, gdy ktoś za długo myśli. Robię to aby zaoszczędzić na czasie oglądania.

 • Iwona Gawin
  Reply

  Fantastycznie sie slucha pania Jole Witkowska. Zachiptnotyzowala mnie swoim glosem. Moglabym godzinami jej sluchac niczym dziecko sluchajace bajek opowiadanych przez babcia. Cudowne.

 • Misiulu
  Reply

  Dzięki Aleks jak zawsze za super robotę 🙂 Bardzo fajnie posłuchać jest o takich doświadczeniach ludzi. Bardzo ciekawa postać i można z tego wszystkiego wyciągnąć wiele dla siebie 😀 Pozdrowionka

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>