Mamy dostęp do wiedzy innych rzeczywistości i czasów równoległych – Julia Cannon

More videos
Views
   

12 komentarzy

 • Astre
  Reply

  Był czas, że byłem zafascynowany hipnozą, przeczytałem kilka książek nawet jedna była autorstwa Dolores Canon, jak również jeździłem po Polsce na spotkania, na których pojawiali się fachowcy od hipnozy, którzy prowadzili sesje. Ale, jak to bywa im bardziej wchodzisz w las tym więcej drzew. Ponieważ bardziej byłem obserwatorem tych popisów hipnotycznych i jako obserwator coraz bardziej to wszystko mi się nie zgadzało. W końcu postanowiłem sprawdzić realność tych opowieści, czy raczej hipnotycznych treści. Zamówiłem sobie odpłatnie u trzech bardzo znanych w Polsce hipnotyzerów sesje aby sprawdzili co robiłem w poprzednim życiu. Zaznaczam, że to NIE ja byłem wprowadzony w stan hipnotyczny tylko fachowcy od hipnozy wprowadzali siebie w stan hipnotyczny i opowiadali co to robiłem w poprzednim życiu. Aby nie zanudzać potencjalnego czytelnika przytoczę w skrócie wyniki.
  1/ w poprzednim żywocie byłem marynarzem na jakimś statku nie pamiętam już jaki wiek, ale dowiedziałem się, że był jakiś bunt na statku, a mnie wyrzucono za burtę i utonąłem.
  2/ w poprzednim żywocie mieszkałem w dzisiejszych Włoszech, żyłem na wsi i zrobiłem jakieś usprawnienie co nie podobało się zarządcy i kazał mnie utopić i wrzucono mnie do studni.
  3/ kolejne ”moje” wcielenie zbadane przez przez super doświadczonego fachowca z którego wynika, że w poprzednim wcieleniu żyłem w kulturze Majów, czy Azteków, byłem kapłanem, ale był taki obyczaj, że ofiarowano ”Bogom” ofiary i scięto mi głowę.
  Dołożę jeszcze oczywiście płatną sesję pewnej Pani, tu również u Alexa opowiadała swoje astralne bajki, że ponoć gdzieś tam we Wrzechświecie naprawiam struktury, bo one się rozsypują, ale mam problem, bo uwięziły mnie Jaszczury.
  Jak widać gołym okiem mamy do czynienia z różnymi bajkami wyssanymi z grubego palca, a z całą odpowiedzialnością powiem, że wszystkie te osoby łącznie mają jakiś problem psychiczny.
  Podsumowując powiem na co przedstawie dowody linkując wypowiedź p.Jarka Bzomy, że treści o poprzednich wcieleniach, które choćby jak w moim przypadku i nie tylko nie trzymają się nawet logicznej kupy pochodzą z astralno=mentalnych wyobrażeń osoby i to ona sczytuje te mentalne atrapy wg. tzw. swojego ”ja” czyli złudzenia bycia jednostkowym spersonifikowanym bytem. To samo dotyczy osoby, która jest poddana hipnozie i opowiada, że w poprzednim wcieleniu utonęła na Titanicu, albo że jej ojciec był Juda i jak widać myślacy byt, którego stan umysłu jest taki, że traktuje siebie jako spersonifikowany byt tkwiący w Iluzji liniowego czasu i przestrzeni sprowadza wszystko do egzystencji i dostaje takie odpowiedzi z obszarów astralno-mentalnych.
  To samo dotyczy Dolores Canon, ta Pani w ogóle nie pojmowała skąd pochodzą te informacje traktując je jako rzeczywiste to co było zwyczajną projekcją jej ”umysłu”. Co więcej w książce którą kupiłem napisała, że ona pierwsza zaczęła mówić o reinkarnacji, bo nikt wcześniej nie miał pojęcia, co jest oczywistym kłamstwem ponieważ wiadomo, że temat reinkarnacji w sposób metafizyczny, a nie tylko
  groteskowy jak to sobie pani Cannon wyobrażała jest opisany w Buddyzmie, czy Hinduistycznej kulturze Indii jeszcze przed wiekami.
  Nie zamierzam nikogo odstraszać od usług hipnotyzerów, czy jasnowidzów niemniej linkuję poniżej
  wypowiedź p.Jarka Bzomy po to, że zanim ktoś wyłoży pieniążki za takie usługi niech wpierw postara się pojąć jak niskowartościowe, czy wręcz przyziemne są to treści i skąd one pochodzą ….

  https://www.youtube.com/watch?v=88lDfI12NJo&list=PLCzjRwMz4w5AN6F58tXna81O79h_sPKKn&index=2

 • Piotr
  Reply

  Wow, fajny wywiad! 🙂 Znakomity pomysł, aby robić wywiady zdalne po angielsku i tłumaczyć je. Śmiało, więcej takich. 🙂

 • Kamil
  Reply

  A ja potwierdzam, że materiały Setha są rewelacyjne. Super podana praktyczna wiedza.
  Może trudne do strawienia bo niemal w każdym zdaniu jest wiele informacji, ale dużo wniosły do mojej praktyki.
  Jeszcze mało znane w Polsce moim zdaniem, a warto wrócić do podstaw. Bo to co jest w tych materiałach było inspiracją wielu.

 • konrad
  Reply

  nowe pokolenie dzieci w maseczkach ze zmodyfikowanym dna przez szczepionki big farmy, super perspektywa ale ja wole od takiego pokolenia niczego sie nie uczyc. troche mnie zdziwilo ze ktos taki jak ta kobieta nie wie ile ludzi jest na ziemi.

 • Tomas
  Reply

  Dzieki sliczne Alex. Ogladalem i czytalem ksiazki Dolores. Niesamowite swidectwo i wiedza tej pani otwierajaca oczy. Szacun za wywiad.

 • Orgonit
  Reply

  Fajny wywiad Aleks Dziękuję.
  Czasem podczas sesji tematycznej ( u Joanny Kropiewnickiej ) same przychodzą „Kule u nogi” z jakiegoś wcielenia które trzeba przerobić pomimo iż planowało się zająć innymi tematami. Bywają to zaskakujące i ważne dla całości funkcjonowania tematy wpływające na schemat naszego życia.
  Pewne wcielenia potrafią zaskoczyć ale dzięki tej wiedzy zmienia się postrzeganie siebie i swego miejsca tu i Teraz.
  Radosnego Dnia.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>