Jak prawnie bronić się przed inkwizycją medyczną – Piotr Jawornik

More videos
Views
   

Piotr Jawornik przedstawia przedstawia rozwiązania prawne dotyczące obrony przed bezprawnymi działaniami Sanepidu i personelu medycznego, związanymi z przymuszaniem ludzi do szkodliwych zabiegów.
Nagranie zostało wykonane podczas konferencji Ogólnopolski Zjazd Środowisk Niezależnych i Alternatywnych (11.12.2021) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza w Skaryszewie.

Strona Stowarzyszenia Stop NOP: stopnop.com.pl

Category: Zdrowie

4 komentarze

  • Oli
    Reply

    Dzięki Alex za super filmik. Podaj proszę żródła przepisów, przeglądam ustawę o NBP i nie mogę tego znaleźć: gdzie jest napisane o tych parkomatach (przyjmowanie reszty, czas itp) oraz ze musi przyjmowac wszystkie nominały? Ma ktoś konkretny paragraf? Dziękuje

  • Dziękuje Aleksandrze
    Reply

    Dziwne że tutaj mogę obejrzeć ten film, kierowany ze strony rumble, a gdy wchodzę na strone rumble bezpośrednio to nie mogę znaleźć tego filmu poprzez wyszukiwarkę wpisując tytuł tak jak by go w ogóle na rumble nie było.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>