Ujawniamy prawdę. Zielona krew ratuje życie – Danuta Dąbek

More videos
Views
   

– rak żołądka
– „czy ta kobieta jeszcze żyje?”
– ważyłam 49 kg
– zniknięcie choroby Hashimoto
– uzdrowienie z łuszczycy
– uzdrowienie z cukrzycy
– trawa jest dla krów czy dla ludzi?

Strona Danuty Dąbek: JeczmienBio.pl

21 komentarzy

 • Bartosz
  Reply

  No nie wiem, kolejna osoba oferująca złoty środek i robiąca przy tym biznes. Coraz mniej mam zaufania do kogokolwiek. To chyba faktycznie koniec czasów i czas fałszywych proroków. Jakbym miał kontakt z wyższym Ja, to bym się zapytał co dobre. Niestety nie mam. A może wszystko jest dobre, kiedy się w to wierzy? Zgłupieć można. Samo ego ma przez to dość samego siebie. W końcu.

  • Danuta
   Reply

   Strona internetowa ktora utworzyłam sluzy przekazaniu informacji nie ma możliwości tam nic zakupić.

   Serdecznie pozdrawiam Danuta

 • BKali
  Reply

  Po oglądnięciu filmu z Panią mam pytanie jakie zaleca Pani dawkowanie codzienne ale w gramach a nie w przeliczeniu na łyżki, cel suplementacji dobre odżywienie i oczyszczenie organizmu, interesuje mnie dawka dzienna w gramach:
  -Jęczmień
  -Spirulina
  -chlorella
  I czy robić przerwy po jakimś czasie?
  Dzięki za odpowiedz, najlepszego, pozdrawiam, .

 • Anna Matejuk
  Reply

  Bardzo zaciekawił mnie ten filmik ponieważ zmagam się się z problemami jelit. Boję się jednak czy to nie jest kolejna nagonka na nabicie komuś kasy. Bo takich różnych preparatów na przestrzeni kilku lat stosowałam już dużo z miernymi efektami. Niestety wszystko to bardzo drogie.

  • Danuta
   Reply

   Od wieków wiadomo, że roślinność bas wspomaga. W sklepach przetworzoną zywnosc niestety nie jest niczym dobrym dla naszego organizmu.

   Pozdrawiam serdecznie Danuta

 • Andrzej
  Reply

  jedna łyżeczka, to około 5 gram wiec chyba ze 60 łyżeczek, ale jeśli ma być duża łyżka, to około 10 gram czyli 30 dni

  • Danuta Dąbek
   Reply

   Dzień dobry, każdy spozywa według własnego zdrowia. Sa osoby którym wystarczy 1 łyżeczka 1x dziennie. To wszystko zależy od stanu zdrowia.

   Serdecznie pozdrawiam Danuta Dąbek

   • Anna
    Reply

    Dzien dobry Pani Danusiu, mieszkam w UK czy jest mozliwosc gdzies tu prze internet zakupienia tych produktow czy trzeba sciagac z polski. wydaje mi sie ze kiedys byla stronka Pani na fejsie a teraz juz nie moge znalezc.Mam przyjaciolke chora na raka i bierze chemie , bardzo chciala bym jej choc cos pomoc. .
    Podrawiam swrdecznie.
    Anna

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>