Słowianie, Ariowie, Mu i znaczenie wiedzy o naszych przodkach – Edward Świętosławski

More videos
Views
   
 • kiedy zaczyna się historia Ariów i Słowian
 • James Churchward i jego badanie historii kontynentu Mu
 • dno Oceanu Spokojnego
 • starożytne mapy Europy i Azji
 • Niemcy zniszczyli 90% polskich archiwów historycznych
 • starożytne miasto Khara-Khoto
 • imperium Uyghur na Gobi
 • ruiny Mohenjo Daro
 • sztuczny Księżyc
 • imperium Ramy na terenie Iranu (Ziemia Ariów-Ramy)
 • haplogrupa R1A1
 • Bałtyk to Morze SuewskieA tutaj zobaczysz żydowską wersję pradawnej historii Polski: Facebook.com/100010282535892/videos/196566077362809


Kanał YouTube Edwarda: Youtube.com/EdwardSwiety1976
Facebook: Facebook.com/EddieSlowianin

48 komentarzy

 • Marcin
  Reply

  Patrząc na to dochodzę do wniosku, że Hitler i Illuminaci to jeszcze więksi idioci niż myślałem.

  Otóż wychodzi na to, że Illuminaci i później Hitler ukradli symbole i system idealnej demokracji slowian (o ktorej ogladalem film na NTV) przeinaczając na swoje i myśleli, że wszystko wyjdzie..

  Przeciez w nas jest to zakorzenione od setek pokolen iludzie tecy jak my, czując, poprostu kiedyś dościgną prawdę.

  Może Hitler nie tylko wykorzystał symbol swastyki zeby wymazac nasza historie ale moze naczytal sie wedow o imperium sarmatow i chcial zrobic to samo tylko ze tym razem to zlo by rzadzilo.

  Najbardziej mnie smieszy to, ze zly czlowiek taki jak Hitler mogl myslec ze swastyka przyniesie mu szczescie 😀

 • jar
  Reply

  Szacunek za zacięcie w poszukiwaniach.
  Za przeświadczeniem o naszej historycznej wielkości cywilizacyjnej kryje się niebezpieczeństwo pychy, która gubi nawet największych.

 • ala makota
  Reply

  Jest wiele dokumentow, w ktorych Einstein przyznaje ze jego zona matematyczka
  Mileva Maric byla mu „intelektualnie rowna” i ze bez niej nie bylby w stanie
  zrobic koniecznych obliczen do TW. Sama zreszta idea tej teorii nie pochodzila
  od Einsteina, ale byla wczesniej stworzona i opublikowana przez Julesa Henri
  Poincare. Einstein zapoznal sie z nia podczas pracy w urzedzie patentowym, ale
  w swojej publikacji nigdzie sie na nia nie powoluje. Niektorzy uwazaja
  Einsteina wprost za plagiaryste.

 • Edwin
  Reply

  To bardzo sympatyczne, że rośnie świadomość słowiańska. Bardzo dobrze, że prowadzone są wykłady, warsztaty, etc. Jednakże bardzo źle, że jest to po części budowane na kłamstwie. Mam na myśli „Wedy Słowiańskie”, a konkretnie „Santi Vedy”. Jest to wielkie kłamstwo wymyślone przez Hiniewicza we współudziale Janwarskiego. Dlatego też proponuję p. Edwardowi zweryfikowanie swoich poglądów, uważne przyjrzenie się historii powstania „Wed Słowiańskich”, osobie Hiniewicza i Trehlebowa.
  We wstępie do „Inglizmu” Hiniewicz próbuje się tłumaczyć, wyjaśniać, lecz już jest za późno. Dopuścił się oszustwa i przekrętu. By naprawić szkody powinien udostępnić źródła, na podstawie których zostały stworzone „Santi Wedy”. Tego jednak do dziś dnia nie uczynił.
  Inaczej wygląda sprawa z Haratiami. Prawdopodobnie w dużej mierze są oryginalne, choć nie zostały udostępnione wszystkie (wszystkich powinno być 9)
  Wspominam o tym po to by ktoś zorientowany w temacie nie ośmieszył p. Edwarda na forum publicznym bo byłoby szkoda osoby, która wykazuje zaangażowanie w odbudowę słowiańskiej świadomości.

  • Marcin
   Reply

   Witam, bez urazy za to co powiem na początku.

   Bardzo się cieszę, że nie zachował się jak przysłowiowy wól, który zapomniał jak cielęciem był tylko jak mistrz. Podejrzewam, że może Pan być numerologiczną jedenastką 😉

   Powiedział Pan, że pisze to Pan, żeby osoby obeznane w temacie nie ośmieszył Pan Edwarda, to było zacne, dzięki taki ludziom jak Pan odzyskuje wiarę w ludzi.

   Osobiści piszę dlatego, że chciałbym Panu podziękować bo wczoraj zobaczyłem ten film a już dzisiaj dzięki Panu mogę ominąć tygodnie poszukiwań i od odrazu znaleźć co trzeba.

   Temat trochę znałem, wiedziałem co nieco ale dopiero teraz mnie pochłonęło i zafascynowało na długo, jeśli nie na całe życie.

 • Pingback: Historia Ariów, Słowian oraz Symbolika Słowiańska, o której większość z nas nie ma pojęcia

 • Alex
  Reply

  Ziemia na pewno jest kulą , nie jest płaska wyczerpująca odpowiedz znajduje się w drugiej książce George Paschalidisa jak również jest odpowiedz ze księżyc zakłóca naturalny magnetyzm ziemi wiec jest czymś sztucznym nienaturalnym…

  • Majestic
   Reply

   Paweł
   31 stycznia 2016 at 21:22

   „Księżyc się kręci. ” to dyskusyjne i naciągane, Libracja Księżyca to nie jest odpowiedz , obserwowany tysiące lat dzień i noc z każdego punktu ziemi , na tych samych pozycjach i nic ?

 • Andrzej21
  Reply

  Wiedza Ediego i wkład w odkłamywanie historii są godne podziwu 🙂 Czuję wielką tęsknotę za tym dawnym imperium lechickim, za tamtą naturalnością, wolnością, po prostu normalnością i żal, że to zostało tak zniszczone, wymazane z świadomości tak wielu ludzi i zastąpione taką pseudo-cywilizacją jaką mamy teraz. Te zasady wyboru przywódcy są jak z bajki… Przywódca, który bezinteresownie dba o swoje plemię, a nie skorumpowany rząd otępiałych niewolników jak teraz… Jednak da się tak. Niech to jak najszybciej wróci!

 • grazyna
  Reply

  a ja tak jakoś od zawsze chyba, miałam wrażenie , ze coś z tym naszym polskim myśleniem jest nie tak > Polacy w moim odczuciu byli jakby podzieleni Jedni ,z obsesją wolności , otwartego wyrażania swoich myśli, olewający autorytety , niepokorni , a drudzy z jakimś takim wbitym na sicher ,poszanowaniem władzy , tzw autorytetów , Slepo , bez wewnętrznego buntu wykonujących najgłupsze polecenia z góry .z przekonaniem ,że tak trzeba , U jednych dominuje wolność i poszanowanie praw uniwersalnych a inni uznają wyższość praw stanowionych . I ta dziwna u wielu Polaków pogarda dla Czechów , Rosjan ,SŁowaków i innych nacji wywodzących się od Słowian a zachwyt nad niemieckim porzadkiem , przestrzeganiem tzw prawa i KARNOSC !, Ta karność widoczna jest we wszystkich strukturach. Poddaństwo wobec kleru , rządu , urzędników i pana kierownika , We Francji rzuciło mi się w oczy , że np na poziomie miasta wszyscy obywatele czują się równi jako ludzie ,U nas mentalnie koleś z jednej ulicy , ja tylko zostanie prezesem już jest wielkim panem ważnym i Rychu do niego nikt nie powie .! Tak sobie myślę ze nawet to ,że jedni się buntują robią powstania ,a inni wsiąkają w ogólny klimat ,, lub sprzedają Polskę ,, też jest zastanawiająca . Niby ciała i język są te same , ale nasza zawartość , zupełnie inna . A może i to jest bardzo prawdopodobne gwałty na kobietach słowiankach zrobiły swoje . Tak na prawdę wielu z nas Polaków to bękarty poniemieckie . o czym się w ogóle nie mówi , ale ma to swoje poważne konsekwencje dla naszej wspólnej historii. Czy to nie dziwne że po takich doświadczeniach z Niemcami , wojnach , zaborach , wielu Polaków uważa że np Olsztyn był niemiecki i to my mieszkamy u nich w gościach . Za nasze ,polskie pieniądze drukuje się niemieckie przewodniki z niemieckimi nazwami ulic niszcząc albo lekceważąc fakt fałszowanych plebiscytów , mordowania polskiej inteligencji w pierwszych dniach wojny itd Za kilka lat nikt nie będzie pamiętał , gdzie stała polska szkoła , kto w niej uczył i jakie poniósł konsekwencje ….. Mamy prawo znać całą prawdę o sobie . Nie wiem ,co tak bardzo szkodliwego jest w entuzjastycznym podejściu do badań nad słowiańszczyzną , że aż pachnie niektórym szowinizmem i innymi wynaturzeniami .. ….ciekawe ….ciekawe…..

 • Majestic
  Reply

  niema tu „kompletnie pomieszanie z poplątaniem” mamy tysiąc lat zacierania śladów tysiąc lat krucjaty i inkwizycji przeciwko Słowianom , i to właśnie Goebbels w końcowych latach 30 tych ,w swojej propagandzie wspominał ze Polacy chcą i uwaga teraz ! odebrać Saksonie i landy wschodnie Niemiec , dlaczego to zostało tak głęboko w swiadomosci ? nie Naszej a Ich ? pomieszanie wynika jak Edward sam wspomina ze zmieniono zmieniano nazwy tuszowano niszczono itd możemy zapomnieć oficjalne księgi historii , cala historia świata właśnie dlatego jest ukrywana , ukryta -zakazana archeologia , nawet tak zwana nauka -fizyka itp to skończone kłamstwo do końca ,tak się ukrywało i ukrywa fakty zobaczcie piramida w Cholula w Polsce i na całych ziemiach sianowian jest tak samo https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs na wszystkich miejscach mocy w europie jest tak samo bez wyjątku ! od wschodu do zachodu .

 • Przemek
  Reply

  Jedna rzecz w tym mi nie pasuje. Czy słowiańszczyzna sięgała aż tak daleko do E.Zachodniej? Jeżeli tak było to czemu nie ma tam genu słowiańskiego tylko celtycki R1b.

  • Majestic
   Reply

   były wędrówki ludów a ścisłej ucieczki, resztę wyrznięto w pień , et–RUSKOWIE w Italii wymordowani , p-RUSY to uciekinierzy z Saksonii , w kulturze Słowiańskiej zwłoki Ludzkie palono po smierci wiec niema mozliwosci nawet dokładnego sprawdzenia , ostały się nieliczne ale regularne kopce kurhany i to jest świadectwem , zauważmy ze imperium romanum nie przekraczało długi czas linii Dunaju oraz granicy w rejonach Renu , Chrobry chcial naprawić błędy swoich poprzedników ale militarnie był już za slaby , co się przełożyło na klęski dyplomatyczne..Wszystkie arcydzieła sztuki Etruskow w italii są tak eksponowane aby nie było widać Run słowiańskich a na szkicach i zdjeciach są niekiedy wyretuszowane ,

 • kokos
  Reply

  Jak ktoś pewnie stwierdził Slavic od slavery – niewolnik
  A może tutaj coś podobnego wyjdzie:
  Germ Germany – zaraza 🙂
  Oczywiście nie wiem jak to jest, tak tylko przyszło mi na myśl.

 • Michał
  Reply

  Ja mam hipotezę odnośnie księżyca. Jak wiadomo Ziemia porusza się z zachodu na wschód na wzór żeńskiej swastyki lewoskrętnej. Jeśli porównać to do zębatek, to albo Ziemia sama z Siebie się w ten sposób obraca, albo napędza ją jakaś zębatka prawoskrętna na wzór męskiej swastyki. I jeżeli Słońce obraca się właśnie w ten sposób, to prawdopodobnie ono wprawia w ruch Ziemię, która powinna obracać księżyc w sposób prawoskrętny. Tylko dlaczego on się nie rusza ? I to moje przypuszczenie, że jeżeli uznać tą teorię z napędzaniem ruchu Ziemi przez Słońce to może się nie ruszać ze względów zrównoważenia sił. Słońce jak wiadomo ma potężne oddziaływanie na ciała w swoim „polu popisowym”. I może księżyc jest w takiej odległości od Ziemii, że siła z jaką Słońce może próbować obracać księżyc lewoskrętnie – równoważy się z siłą Ziemii, która może próbować obracać go prawoskrętnie, a w rezultacie pozostaje nieruchomy, BĄDŹ, obraca się bardzo bardzo bardzo wolno 😀 Ale to tylko hipoteza 😀 A co do władcy pierścieni. Też mam pewne podejrzenia. Krasnoludy. Krasne ludy z ros. to albo piękni ludzie albo czerwoni ludzie. W filmie to niskie stworzenia, a jak wiadomo pierwotni amerykanie (czerwoni) są niscy. Pozdrawiam i czekam na więcej materiałów o naszej kulturze 🙂 Jak da radę to sprowadźmy trehlebova do Polski, on dużo wie 😀

  • Majestic
   Reply

   ja mam kilka hipotez , uważam ze księżyc to niejako sztuczny twór tak wiec sztucznie ulepiona kulka , następnie jest po części dla nas obserwatorów hologramem bo egzystuje powiedzmy w międzyświęcie dlatego w pełni ,prawie nie podlega prawom grawitacji i pol magnetycznych generowanych w naszej rzeczywistosci dosłownie jak oryginalne pojazdy ufoli ,jeden z faktów w średniowieczu nad Niemcami była bitwa kosmitów upadające wehikuły na ziemie po krótkim czasie dematerializowały się znana historia i do dzisiaj są w tych miejscach zakłócenia czasoprzestrzeni .Następna kwestia przed moimi własnymi narodzinami bylem tam na trabancie , i dzisiaj mogę powiedzieć ze byłą tam wtedy stacja do przechwytywania Ludzkich dusz miedzy innymi , widziałem tam szaraków ale takich nawet nieco większych od ludzi , widziałem nawet anteny jakieś spiralne kręcące się ,ale najgorsze było to co one emitowały , taka wręcz nieludzka modulacja ta czestotliwosc byłą jak wyrok smierci coś niesamowicie nieznośnego , charakterystyka było to ze ten dźwięk niejako zaczynał się , rozpędzał się od bardzo niskiego powolnego tonu i coraz dalej , mam go w podświadomości do dzisiaj zakodowanego, i jak echo pozostał we mnie, do siódmego roku życia w nocnych koszmarach musiałem te role co jakich czas odgrywać potrzebowałem kilka dni aby dojść do siebie .Tak wiec ten trabant nie jest przyjaznym miejscem dla ludzi .jest jeszcze jedno niektóre kamery skierowane na księżyc wykazują anomalia jakby potwierdzały moja tezę,ze jest filmowany ekran identycznie jak kamery skierowane na stare TV albo monitory gdzie w taki sposób ludzkie oko może wyłapać te niestabilna emisje obrazu .

 • Danuta
  Reply

  No ja zupełnie nie widzę jednoczenia się Polaków , a wręcz przeciwnie od paru set lat warcholstwo , prywata i chamstwo .Poza granicami kraju przedstawiciele naszego narodu sprzedają jeden drugiego za przysłowiowy ,, funt kłaków,,. Kazda inna nacja trzyma sie razem tylko nie my . Smutne ale prawdziwe

 • Lukasz Bogusławski
  Reply

  Świetny wykład,nie mogłem wczoraj zasnać po tym co usłyszałem. „JESZCZE LECHIA NIE ZGINĘŁĄ KIEDY MY ŻYJEMY”!!!

 • Odinist
  Reply

  genialna praca, gratuluje, ale: albo zarastasz, albo przestaje ogladac ;x broda min 7cm, wlosy minimum po lopatki. dziekuje

 • zov
  Reply

  Eddie musi brać coś na uspokojenie przed następnymi występami 🙂 i poukładać musi sobie tę historię, bo nie wiadomo z tej jego opowieści co się stało z Atlantami.. i jak to się stało, że tak wielkie imperium Lechia przegrało z śmiesznym Rzymem :))

  • Przemek
   Reply

   Nie tyle przegrało co zeszło do podziemi. Rzym wygrał przez stosowanie różnych trików czarnomagicznych. To, że idziesz w niedzielę do kościoła i wierzysz, że oni przemieniają ciasto w ciało i wino w krew i nazywają to Bogiem, potem zjadają i popijają krwią, resztę „Boga” trzymają w tabernakulum to już jest sztuczka magiczna. Wytresowali do wierzenia w te sztuczki całe masy ludzi – „wiarę miejcie”.
   Juliusz Cezar był takim kapłanem. W metody „dziel i rządź” potrafił tak sprawić, że dwa celtyckie plemiona tłukły się między sobą, potem armia rzymska wkraczała na ich terytorium z małymi stratami własnymi.
   Imepium Rzymskie przepoczwarzyło się po upadku w kościół katolicki i wysłało dalej swoich czanoksiężników iluzji zwanymi u nas księżami w świat.
   Szczególnie dobrze takie metody manipulacji, trików lingwistycznych, wywiadu (tzw. spowiedzi) opanowali jezuici. Takim przykładem szkolonego u jezuitów lingwisty może być np. James Joyce, który takim podprogowym językiem pisał swoje książki.
   Jak myślisz po co kościół do dzisiaj odprawia te różne dziwne rytuały? W taki sposób energetyzuje się wydarzania do manifestacji.

   Temat jest naprawdę szeroki i nie można tej „wojny” rozpatrywać tylko w kategoriach militarnych.

   Oni po prostu wygrali wojnę, czy może jakiś jej etap na poziomie świadomości, umysłu i różnych trików.
   Posługiwali się potem armiami innych państw do dalszej ekspansji światowej: Święte cesartstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego – ekspansja na słowiańszczyznę, Imperium Hiszpańskie – ekspansja do Ameryki południowej, Imperium Brytyjskie – Ameryka Północna, NZ, Australia.

   Jest jedna rzecz wspólna dla tych wszystkich ekspansji. Wszędzie mordowali natywnych indian a szczególnie ich szamanów nośników starej wiedzy o świecie i kosmosie. Imperium Rzymskie wściekle tępiło Drudiów celtyckich, kościół katolicki u nas tępił wiedźmy, wiedunów.

   To stamtąd idzie biorobotyzacja człowieka, czyli przerabianie na taką posłuszną do wykonywania rozkazów biomaszynę. Dlatego boją się bardzo taki społeczności plemiennych niezależnych od systemu pan-niewolnik.

  • Majestic
   Reply

   Lechia przegrała, w Kruszwicy dokonano masowej zbrodni wytruto wszystkich przedstawicieli rodów oraz wszystkich pełniących sluzby publiczne na terenie Lechii , podobne zbrodnie były powtarzane jeszcze kilka razy w ostatnim tysiącleciu , skutecznie zlikwidowano wszystkich przedstawicieli Polskiej Szlachty , cala obecna szlachta sięgając setki lat wstecz to podstawieni obcy , pozostałe gałęzie szlacheckich rodów zepchnięto na margines do stanu zubozenia i wyniszczenia w konsekwencji . ta cala magnateria ( magowie) skutecznie wykonała swoje zadanie wyniszczania Polskości i Słowiańszczyzny ,

 • Marcjan
  Reply

  Fantastyczny materiał! Super się słuchało. Kanał Pawła Szydłowskiego śledzę od ponad roku, stronę Pana Białczyńskiego także. Dobrze, że jest coraz więcej osób odsłaniających na światło dzienne dzieje Słowian, Polaków i naszej cywilizacji.

 • zidangb87
  Reply

  Miód na moje uszy.
  Jeszcze Lechia i Tarhtaria nie zginęła kiedy my żyjemy. Panie Edwardzie szacunek za wspaniały obraz DZIEJÓW NASZYCH PRZODKÓW. Podziękowania również dla wszystkich pasjonatów odsłaniających Dzieje Nas Słowian. Czuje się w kościach że Słowiańszczyzna odżywa. Sława Ario-Słowianom.

 • Rafał
  Reply

  Alex – skąd Ty wziąłeś takiego człowieka? Napisze najdelikatniej jak mogę – szanuję wolność wypowiedzi, cenię to miejsce za to że sprzyja otwieraniu umysłu, pokazuje coś, czego normalnie w mediach nie uświadczysz. Natomiast pokazywanie takiego człowieka bez jakiegokolwiek komentarza jest głupie i szkodliwe. Pomijam kompletnie pomieszanie z poplątaniem, umieszczanie w jednym worku wydarzeń i ludów z różnej przestrzeni i epok – to wszystko to jest nic. Kontrowersyjne teorie to też małe piwo – niech sobie będą, większość znam Najgorsze w tym wszystkim jest to, że pokazujesz człowieka na miarę Goebbelsa, który z tego zlepku próbuje stworzyć mitologię Słowian zupełnie tak jak naziści tworzyli swoją – wiemy jak to się skończyło.

  • Lukasz Bogusławski
   Reply

   Rozumiem że Axel Springer jest zaniepokojony odradzaniem się swiadomosci Lechii? Kasa wydana na propagandę i zakłamywanie Lechicko Aryjskiej historii poszła na marne?

 • Majestic
  Reply

  drugi potop był podobny do pierwszego i był tez celowo wywołany ,to właśnie ostatni z księżycy lodowych został rozbity , to te 120 metrów wody co przybyło w oceanach i akwenach , miedzy innymi nastąpiło pekanie płyt kontynentalnych co uwolniło metan to te słynne źródła podskórne opisane , rzeki zamarzły w minutach w okolicach biegunów .Pozdrawiam

 • grazyna
  Reply

  super ! I nie chodzi o to czy dokładnie tak było i czy fakty się zgadzają i czy prelegent się jąka i jaki ma sweterek i czy mu się aura po studiu rozlewa …. Sam fakt ,że w tym normalnym jak na garbatego świecie szukamy , węszymy wymieniamy się zdobyczami na przekór i pomimo … W tym jest ogromna wartość DUCHOWA bez mistrzów i wszechwiedzących Każdy na własną rękę za głosem własnej duszy,, pod własnym sztandarem ,,,, piękne . Wariaci zmieniają świat , bo nie boją się iść własną drogą i mówić własnym głosem . Ewentualne potknięcia a nawet ślepe zaułki to pikuś . Warto , Kiedyś poskładamy to rozbite lustro z kawałków , a może nie … ale idziemy do przodu . Dzięki sobie nawzajem .! wielkie dzięki , fajna inspiracja .owocnych łowów !

 • robert
  Reply

  Alex. Po raz nie wiadomo który, żałuję że nie ma Twoich filmów na YT w całości.
  Z Avastą również są problemy. Żadne biblioteki nie chcą tej pozycji wypożyczyć. Pozdrawiam mega dobra audycja:)

  • ii
   Reply

   @Robert

   napisałeś:
   „Po raz nie wiadomo który, żałuję że nie ma Twoich filmów na YT w całości.”

   Na stronie YT Aleksa są kilkuminutowe fragmenty materiałów
   (a obok, w kolumnie są „całe wersje” materiałów)
   i jest podany link do oficjalnej strony „Porozmawiajmy.TV”
   i chyba nie o to Ci chodziło, ale ja stosuję pewien „myk”,
   który w części rozwiązuje ten problem,
   czyli najeżdżam kursorem, w oknie filmu, na logo YouTube – klikam i przenosi mnie do całej wersji na YT

   Znajomym wysyłam takie linki z YT, żeby nie „wystraszyć” ich stroną Alexa,
   część już uznała mnie za dziwnego, hi hi

   Zerknij w linki – graficzna „instrukcja” (nieużywane linki po trzech miesiącach wygasną).
   Jako, że najczęściej oglądam w telefonie, to tu też, stosuję takie rozwiązanie – palcem „klikam” w logo i pojawia się okienko z możliwością otwarcia linku w nowej karcie – przenosi do YT

   http://zapodaj.net/46a949d6f00e0.png.html
   http://zapodaj.net/ea1b0e1bd9fc7.png.html
   http://zapodaj.net/f61a0f1610e00.png.html
   http://zapodaj.net/994e58d64b134.png.html

 • Lukas
  Reply

  Niesamowite! wygląda na to ze historie musimy pisać na nowo bo tego czego mnie uczyli w szkole to jedno wielkie nieporozumienie ! Już pamiętam w 1 licealnej się zastanawialiśmy z kumplami jak to możliwe ze przed mieszkiem nic nie było,wydawało nam się to już wtedy absurdem.

 • KINGAzPOZNANIA
  Reply

  Starożytne dzieje, ta cała historia wg Pana Świętosławskiego trzyma się kupy i jest dość logiczna. Dowiedziałam się też parę nowych rzeczy, więc jak najbardziej czekam na kolejną pogadankę. Bardzo dobry wywiad. Dziękuję. 🙂

  Skoro mowa o tablicy z „C(AIO) AVILLIO LESCHO”, która została wystawiona przez cesarza Tyberiusza Klaudyusza dla Leszka to myślę, że została ona „ponownie odkryta” przez Pana Bieszkę. Ten cały napis jak i tłumaczenie można znaleźć w książce Tadeusza Wolańskiego „Odkrycie Najdawniejszych Pomników Narodu Polskiego” z 1843 roku, str. 3 oraz w „De Stilo Inscriptionum Latinarum. Libri III” Morcelli’ego z 1780 (!) roku, str. 157

  Pozdrawiam!

 • Beata
  Reply

  a ja mam pytanki, gdzie sa nasi slowianscy bogowie? zasiedlili nas na tej planecie i na juz nie wiem jaki dlugi czas nas opuscici , obiecali wrocic i nie wrocili….gdzie mieszkaja na jakiej planecie? konstelacji?cos chyba bylo w Wedach ze w kostelacji Oriuona i Wielkiej niedzwiedzicy?

  • Wyszeswit
   Reply

   „Na siedem Kręgów Życia otula Ciemność
   ziemie Rodów Rasy Wielkiej….
   Wielu ludzi zginie od metalu i ognia…
   Ciężkie nastaną czasy
   dla narodów Midgard-Ziemi
   Brat powstanie przeciw bratu
   syn przeciw ojcu
   krew bedzie lać się rzekami…
   Matki będą zabijać
   swoje nienarodzone dzieci…
   Głód i duchowa pustka
   otumani głowy mnogich ludzi z Rasy Wielkiej
   i utracą oni Wiarę i sprawiedliwość….
   Lecz nie dopuści Bóg Twórca Jedyny
   i Ród Niebiański do wygubienia Rasy…
   Odrodzenie Rasy Wielkiej
   i przebudzenie Ducha-stworzyciela
   synów Rodu Niebiańskiego
   przyniesie Biały Pies
   wysłany przez Bogów
   na Świętą Ziemię Rasy Wielkiej….
   Oczyści się Święta Ziemia
   od tysiącletniego niewolniczego jarzma Cudzoziemskich Bogów
   którzy przynoszą w ofiarze
   krew i płód dzieci swoich……
   Ten rok będzie przełomowy!!!
   2016:7=288:7=41,142857143
   2016*41/2009=41,142857143
   Taką mamy datę 41,142857143

 • tomasinoo
  Reply

  Konkretny wywiad Alex. Edi fajnie opowiedziane z konkretnych źródeł. BRAWO. Sam od kupy lat podróżuje mentalnie itp i jak słucham niektórych ideologi zaczerpniętych z netu, lub dziwnych podpięć, nici i baniek doświadczeń i dorabianiu ideologi to mi się nóż w kieszeni otwiera od tych specjalistów a tu, aż miło posłuchać. Zresztą ostatnio jest lepiej, oczyszcza się informacja jest przejrzyściej to się czuje.

 • jan piotr z wyspy
  Reply

  LECHIA -wolna -samodzielna i samowystarczalna z doskonalymi istotami . Prosze Alexa i Edwarda o linki wiecej info o naszej histori i czekamy na nastepny wystep Edwarda -pozdrawiamy i dziekujemy

  • Alex
   Reply

   O tym mówił Jerzy Jaśkowski w którymś nagraniu. Chodziło o to, że Nicola Tesla był Słowianinem, więc utajnili jego wynalazki, a w latach 1950 spopularyzowali Einsteina jako geniusza, który był przedstawicielem rasy bardziej specjalnej. Wystarczy logicznie porównać co wynalazł Tesla, a co wynalazł Einstein.

   • Tomek
    Reply

    Tak, słyszałem tą wypowiedź na innej zaprzyjaźnionej stacji 🙂 A tak w ogóle to można by 'się pokusić’ o udzielenie wywiadu przez pana Jerzego. Pewnie nie odmówi.

  • Luke
   Reply

   Według polskiego Indiany Jonesa i Nikoli Tesli czyli pana Wandaluzji z Wrocławia Einstein zajumał teorię względności współlokatorowi,Polakowi.Poza tym na stronie pana Juliusza są opisane starożytne dzieje Polski w oparciu o kroniki chińskie i arabskie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>