Przyjedź na Ustawienia Narodowe – Małgorzata Sikorska

More videos
Views
   

11 komentarzy

 • Zibi
  Reply

  Słowa uznania dla Gosi! Skromna Kobieta stawiła czoła niewyobrażalnemu wyzwaniu. Chinskie powiedzenie mówi: chcesz udać się w 1000 kilometrowy marsz, uczyń pierwszy krok… Ustawienia Narodowe zrobiły ten pierwszy symboliczny kroczek w mrocznej, traumatycznej historii naszego Narodu… Serdecznie pozdrawiam uczestników Ustawień.

 • Mc Gregor
  Reply

  Witam wszystkich serdecznie and Pania organizatorke MALGORZATE SIKORSKA, Pana Alexa, Pana Ziggy i wszystkich uczestnikow tego eventu jutrzejszego w KALISZ, Poland, hala ARENA blisko stacja PKP, 15 sierpien 21r, MILO mi poinformowac, ZE dzialajac jako SUWEREN sprawujacy SWOJA WLADZE SAMODZIELNIE tzn , poza wszelkim dzialaniem PARSZYWEJ ZMIANY itd, oglaszam, ze chce wesprzec financial, kwota 250 zl jakis nastepny ; project/ event itd. organizowany przez Pania MALGORZATA SIKORSKA. Dzieki, trzymajcie sie cieplutko…..

 • Adam
  Reply

  Czy niniejsze wydarzenie nie jest zabawą w zbawiciela? Czy ktoś może za kogoś decydować, wpływać na czyjąś Wolną Wolę? Czy w końcu nie jest to pogwałceniem Wolnej Woli? Czy to nie przypomina działania (nie)rządu decydowania za innych? Stanowczo mówię NIE dla decydowania za innych, za mnie. Chcesz to ustawiaj siebie, a nie decydujesz za cały Naród.

 • Mc Gregor
  Reply

  Witam wszystkich serdecznie and, porozmawiajmy.tv and Pana Alexa , podobaja mi sie OBA filmiki o USTAWIENIACH NARODOWYCH DLA POLSKI, na Pana kanale z dnia 4 i 18 lipca. Dobra robota, dzieki za rzetelnosc i zaangazowanie , chcialbym _ nabyc te oba filmiki _ ale jak to zrobic? Mialbym taka mala prosbe jesli mozna please. Czy dalo by sie umiescic pod oboma filmikami o ustawieniach narodowych, link do strony , ustawienianarodowe.pl. , dziekuje .

  Mc Gregor.

 • mgrabas
  Reply

  co tu jest nie tak
  w nagraniu nie podano informacji ani kiedy ani gdzie będzie to wydarzenie
  na stronie zrzutki napisano, że cena udziału zależy od daty zgłoszenia:
  30 zł – dla osób, które dokonają wpłaty do 12.07.2021 r., po tym terminie kwota uprawniająca do uczestnictwa to 40 zł, a opłata na miejscu w dniu wydarzenia 50 zł
  nagranie opublikowano dopiero 18 lipca 2021 r.

 • Aneta Skarżyński
  Reply

  Pomysł super, rozwiązanie logistyczne do poprawki. Dla energii nie ma znaczenia czy robi się ustawienia na żywo czy on-line. Dlaczego nie zrobić tego on-line w określonym dniu? Wtedy nie ma kosztów wynajmu hali, ani żadnych innych. Każdy wchodzi o konkretnej godzinie pod podany link i łączymy się energetycznie.

 • Zibi
  Reply

  po prostu brak mi przymiotników: Piękna, Szlachetna, Megaenergetyzująca IDEA! W kraju jest nas ok 40 mln, drugie 40 mln rozsianych po świecie. W jednej chwili z pomocą Pani Małgosi i Berta Hellingera mamy okazję zaistnieć w sercach wszystkich Polaków …

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>