Orgonity, chembustery i zappery – Jan Taratajcio i Piotr Ślusarczyk

More videos
Views
   

19 lipca 2014 odbyła się kolejna konferencja zorganizowana przez Jana Taratajcio, tym razem odbyła się ona na Stacji Wolimierz.
Tematy zaprezentowane podczas konferencji:
1. Orgonity, chembustery i zappery – Jan Taratajcio i Piotr Ślusarczyk
2. Operacje fantomowe i kreacja rzeczywistości – Anna Mikulska i Paweł Rafał Gawenda

www.KlinikaLalek.art.pl
Stacja.Wolimierz.info.pl
Produkcja orgonitów i chembusterów – grupa na FB

Ilość wizyt:

11 komentarzy

 • Krystyna
  Reply

  Bardzo ciekawe wszystkie tematy. Mnie osobiście zainteresowały takie urządzenia jak orgonity i zappery, ale też sprawa masztów telefonii komórkowej – jak ich unieszkodliwić. Mieszkam w pobliżu takiego masztu i mam problem. Czy mogłabym się skontaktować z p. Janem T.

  • Tron
   Reply

   Oglądałem dokument gdzie była szkoła pod liniami wysokiego napięcia, co drugie dziecko bawiące się na placu pod tymi linniami zaczęło chorować na raka lub jakąś odmianę białaczkę, ktoś się domyślił i zlikwidowano tam szkołe, zachorowania ustały. Pewni ludzie mieszkali blisko transformatora i linie wysokiego napięcia przechodziły nad ich podwórkiem, ich pociechy bawiły się często w piaskownicy pod tymi liniami wysokiego napięcia, jedno z nich potem zachorowało na raka, nie dość tego pewna kobieta która się przeprowadziła obok nich jako ich sąsiadka, po pewnym czasie mieszkając blisko tego transformatora, jak oni i tychże linni – też zachorowała na raka. Jak widać niektórzy ludzie są mniej odporni na silne pole magnetyczne takich urządzeń. Wiadomo że wszystkie te raki nasiliły się wraz ze wzrostem elektroniki, fal radiowych, komórkowych, pól magnetycznych i elektromagnetycznych, zmieniają czestotliwośc człowieka, do tego dochodzi masa mniejszych urządzeń jak tv, pc, laptop, tablet, smartfom, telefon, mikrofala, radio itp które wytwarzają swoje pole magentyczne. Wystarczy wejść do dużego sklepu z elektroniką np. w mediamarkt, przy tych wszystkich włączonych urządzeniach, nagrzewaniu się, aż czuć te elektronike to powietrze, pole magnetyczne w okół charakterystyczną woń nagrzewających się cewek i podzespołów. Wcale bym się nie zdziwił jak by ilość zachorowań osób pracujacych dzień w dzień przy tych urządzeniach elektronicznych tv, była większa i częściej chorowały na raka. Ludzie niektórzy mają już taką chorobę że są wrażliwi na wszelkie fale radiowo magnetyczne, dwie francuski przez to zamieszkały w jaskini w górach która blokuje wszelkie pola magnetyczno – radiowe. Pewnie dlatego że w skałach jest mnóstwo metali i działają podobnie na zasadzie klatki Faradaya, ponoć trochę to zatrzymuje miedziana siatka, ale musiałą by być dookoła rozłożona w danym wnętrzu budynku.

 • Grzesiek
  Reply

  Dobry material, popieram. Ze srebrem i zlotem- jak czesciowo powiedzial chlopak- uwazac, bo wazna jest wielkosc czasteczek. Jesli beda zbyt duze, to zaszkodza. Przy elektrolizie nalezy zatem odpowiednio dopasowac napiecie, powierzchnie elektrod i elektrolit.
  Udzial swiatla w przyspieszaniu utleniania sie srebra, wszyscy powinni znac, bo stosuje sie je w produkcji filmow fotograficznych, a wiec uwazac ze swiatlem.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>