Mentalne badanie orgonitów

More videos
Views
   

Jest to nagranie dźwiękowe czterech sesji hipnotycznych przeprowadzonych przez Leszka z osobami, które miały za zadanie zbadanie dwóch widocznych tutaj orgonitów. Sesje przeprowadzone były przez Skype i żadna z medium nie wiedziała jakich przedmiotów te badania dotyczą.
Te dwa orgonity zostały wykonane przez Mariusza Pląska z intencją wykonania na nich różnych badań nad ich właściwościami i skutecznością działania.

Autor tych orgonitów zwraca również uwagę, że: „ważne jest by spirala SBB (Saint Buster Button) miała kierunek lewo-skrętny patrząc od środka, jeśli orgonit ma być wisiorkiem”.

Mariusz Pląsek do jesieni przebywa za granicą, więc w tej chwili nie jest w stanie realizować zamówień, gdyby ktoś był zainteresowany zakupieniem orgonitu.

Kamienie w orgonicie nr 1: sodalit (na środku), 2 szt. cytrynu, 2 szt. kamień księżycowy, okruchy kwarcu różowego.
Kamienie w orgonicie nr 2: ametyst (na samej górze), cytryn (taki też ma kolor), jadeit (kolor mleczny), obsydian śnieżny (czarny nakrapiany), jaspis czerwony, tygrysie oko, gwiazdy i serca z hematytu.A poniżej przedstawiam zdjęcia z ciekawego eksperymentu ogrodowego wykonanego przez Marka Wrzosa. Przedmioty potrzebne do wykonania tego eksperymentu to: orgonit, słoik, woda i zamrażarka.

Category: Nauka

15 komentarzy

 • Ania
  Reply

  Potrzebuję pomocy. Spirala powinna być lewoskrętna od środka, ale przecież jak się ją przekręci to kierunek będzie odwrotny, a to wciąż ta sama spirala? Czy nie jest tak, ze jesna spirala zawiera w sobie obydwa kierunki? I czy ten lewoskretny od srodka ma byc od strony skóry w przypadku noszenia wisiorka czy pierscionka? Tzn z wierzchu prawoskretny od srodka? Pozdrawiam, A.

 • Libelle
  Reply

  Przesłuchałam nagrania dwukrotnie i takie są moje spostrzeżenia;
  pan Leszek wiele razy upomina żeby nie włączać logiki a na koniec wypowiada wnioski wypływające właśnie z logicznego myślenia.
  Podsumowanie jest zupełnie sprzeczne z ideą orgonitu. Orgonit ma za zadanie transformować negatywne energie a nie ściągać je do siebie i je zatrzymywać w otoczeniu.
  Żywica przyciąga, kryształy transformują a metal ma za zadanie odbijanie i wypromieniowanie Pozytywnych (przetransformowanych) Energii.
  Zgadzam się z tym że nie ma dwóch jednakowych orgonitów i można być zaskoczonym jak bardzo mogą być różne. Ale to wynika z programowania kryształów. A kryształy w orgonicie w pierwszej kolejności powinny być zaprogramowane na transformację negatywnej energii w POZYTYWNA.

   • Orgonit
    Reply

    Osobiście naprawdę nakłaniał bym ludzi do samodzielnego wykonywania orgonitów .
    Jeśli nie z żywicy to choćby z wosku najlepiej pszczelego lub gipsu np. takie:http://www.energiekegel.de/
    Już mam upatrzoną formę do takiego gipsowego Aaa se zrobię jak będę w kraju 🙂
    Całkiem ciekawe efekty energetyczne daje nawet sama spirala SBB i położony na niej np. plaster agatu . Tylko i spirala i agat to już większe raczej.

 • Ania
  Reply

  Witam , bardzo ciekawe badania. Też mam orgonit i chcę się podzielić moimi spostrzeżeniami odnośnie jego działania. Na początku kiedy znalazł się w moim domu odczułam bardzo wyraźnie jego działanie. Zaczęłam mocno i głęboko spać. Mój 10 letni syn także , chociaż nie wiedział nic o właściwościach tego urządzenia. Budziłam się wyspana i miałam dużo energii. Później jego działanie jakby osłabło i nie mogłam znaleźć przyczyny tego stanu. Na stronie producenta nie zalecali mycia orgonitu , więc tego nie robiłam. Myślę jednak że potrzebne jest jego umycie i naładowanie np.: światłem słonecznym aby ponownie działał pełną mocą .Tak zrobię i zobaczę jaki będzie efekt. pozdrawiam bardzo serdecznie i polecam wywiad pana Mariusza Pląski w ntv na temat orgonitów właśnie ..:)

  • Orgonit
   Reply

   Faktycznie Aniu Orgonit jest świetnym środkiem nasennym. Znajomego żona mająca problem ze snem po otrzymaniu dysku orgonitowego zaczeła nawet zasypiać do pracy. W taki prosty sposób najłatwiej przekonać niedowiarków.. A orgonity czesto znajomy oczyszcza i ładuje na słońcu.

   • Ania
    Reply

    Mój Orgonit już umyty i teraz ładuje się energią słoneczka i światła dziennego . Za kilka dni napiszę jak teraz działa , pozdrawiam

    • Ania
     Reply

     Piszę zgodnie z obietnicą po paru dniach „spania” z oczyszczonym orgonitem . Są efekty w postaci mocniejszego i bardziej wydajnego snu. Odwiedzają mnie we śnie bardzo przyjazne istoty i zwiedzam światy w których ładuje moje akumulatory mentalne. Co jakiś czas oronit trzeba oczyszczać aby w pełniu spełniał swoją rolę . Pozdrawiam Ania

 • pkh
  Reply

  Kiedyś kupiłem sobie orgonity i nawet się doszukiwałem inf. czy się je czyści? Znalazłem na stronie producenta taka informacje.
  „Absolutnie nie trzeba czyścić orgonitów! Nie wiem kto tak twierdzi, ale popełnia duży błąd – prawdopodobnie myli właściwości kryształów z orgonitami. Kryształy się oczyszcza, ale orgonity nie – one podlegają samoczynnemu procesowi autoregulacji energetycznej.”

  Teraz zdębiałem. Czyścić czy nie?

  Pozdrawiam
  Karol

  • Orgonit
   Reply

   Czyścić oczywiście. Ja jak mam możliwość po obmyciu wykładam na parapet od południowej strony. Obecnie mam możliwość wkładać do niewielkiego strumienia i mam dwa w jednym i wodę i słoneczko ( jak jest 🙂 ) ,a na wymianę biorę kolejny 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>