Odprowadzanie dusz i poszerzanie percepcji – Barbara Wojtkowska

More videos
Views
   
 • niechęć do cmentarzy
 • czy komunikacja z duchami jest ważna
 • różne formy postrzegania dusz
 • oczyszczanie miejsc i budynków
 • jak uświadomić duszę, że już nie żyje
 • jak odróżnić duszę, która przeszła wyżej od duszy nadal przyczepionej do ziemskości
 • historia żołnierza z II wojny światowej
 • odnajdywanie ciał zamordowanych ludzi
 • jak poszerzać percepcję
 • ćwiczenie – chodzenie do tyłu
 • „Szkoła ośmiu domów” jest fałszem
 • podstawą jest rezygnacja z ego
 • do czego mogą służyć pogrzebowe rytuały kościelne
 • o wsparciu naszych przodków
 • o bytach, które ludźmi nie byli
 • o budowaniu domów na starych cmentarzach

Strony Barbary:
Fractalin.eu
Ekocentrycy.pl

26 komentarzy

 • Aga
  Reply

  Hola, hola nie mam pojęcia o szkole 8 domów, nie upieram się wcale na jej prawdę przekazu, ale wyraźnie czuję w których kierunkach mi się lepiej śpi i pracuje, które pomieszczenie jest dlamnie. Każde moje dziecko samoistnie podczas snu odwraca się w przypisany mu kierunek. Po wejściu do jakiegoś domu czyję czy układ pomieszczeń jest dla mnie po właściwej stronie. Więc jednak coś jest w temacie osobistych kierunków – zaznaczam że nie mam wiedzy tylko odczucia. Dziękuję za ciekawy wywiad.

 • Basia
  Reply

  Pani Basiu, jak słuchałam Pani to taką miałam gulę w gardle jak by mnie coś ściskało i strach. Mam wrażenie że nie mogę się od czegoś uwolnić. Jak byłam mała to dziadek przez ok 5 lat nawiedzał dom, ja go nie słyszałam ale zwykle rano słyszałam opowieści gdzie tej nocy stukało, jako dorosła już osoba słyszałam kiedyś trzy noce pod rząd po zgaszeniu światła jak żarówka była odkręcana, aby zapalić światło trzeba było ją dokręcić i dodatkowo w szkole podstawowej wywoływaliśmy duchy, talerzyk się kręcił więc coś było. Jeszcze tam gdzie mieszkałam to nie było miejsce szczęśliwe, w czasie wojny przebiegał tam front. Super wywiad.

 • Daga
  Reply

  Dziękuję Basi i Alexowi za bardzo ciekawy wywiad.Zgadzam się ze wszystkim co usłyszałam-to tylko potwierdziło moją dotychczasową wiedzę.Zastanawiam się,jak to jest z pochówkiem zmarłego w takich krajach jak np.Grecja.Umiera się np.dzisiaj w nocy a następnego dnia po południu jest pogrzeb .Spędziłam tam kilkadziesiąt lat i uczestniczyłam w wielu pogrzebach jak i również ekshumacjach/do tradycji należy tam po kilku latach odkopywanie grobu , poskładanie , umycie kości i umieszczenie ich w małej skrzyneczce we wspólnym podziemnym grobie /.Groby są wybetonowane i płytkie.Okoliczni mieszkańcy opowiadają,że czasem w czasie ekshumacji zdarza się,że umarli mają inne pozycje ciała,co świadczyłoby o ich powtórnym wybudzeniu się.Jeśli ciało powinno poczekać 3 dni dlaczego kultury innych krajów tego nie przestrzegają? Tłumaczenie zwykle brzmi,że robi się to z powodu wysokich temperatur i szybkiego rozkładu ciała. Co Wy ,moi Drodzy o tym myślicie ?

 • Kalina
  Reply

  Mojej przyjaciolki mail ï Ja sie z nia w pelni zgadzam „”Wiesz co ja myślę że te podróże astralne to pic na wode nikt nie opuszcza tak naprawdę ciała tylko to jest projekcja szyszynkowa. Słuchałaś tej Renaty z niemiec co mówiła o tych morgelonach,fajne obrazki jej wrzucają jak sobie medytuje. Wszyscy ci podróżnicy są robieni w konia wchodzą w jakiś stan autohipnozy i schize dostają a nie jakieś tam inne wymiary czy gęstości. To jak oglądanie tv bez potrzeby włączania go. Wszyscy odtwarzają jakieś piękne obrazy tylko nikt nie widzi tej technologi.”””
  Co jest wiec z duchami jak myslicie ?

 • Chrzan
  Reply

  Mój znajomy w Trójmieście tej wiosny brał dla siebie sok z brzóz rosnących na cmentarzu. Co Ty na to?

 • Kasia
  Reply

  Pani Basiu! Dlaczego formułka o której Pani mówi nie jest jawna wszystkim. Może warto by w tym trudnym czasie, każdy potrafił i nie bał się tego. Gdzie obecnie można podszkolić się w oczyszczaniu siebie i bliskich, swojego otoczenia?

  • Barbara
   Reply

   Formułka jest jawna – to tylko 3, 4 słowa , wymieniłam je zresztą -Bezwarunkowa Miłosc, Wybaczenie i Współczucie.
   I tak naprawde nie o formułke chodzi, tylko o proces transformacji jaki dzięki niej rozpoczynamy przeprowadzając oczyszczanie, a także o trening, pozwalający nabrać pewności siebie.
   Zapraszam na warsztaty – organizuję jakieś co roku :).
   Ogłosze termin u Aleksa.

 • Alicja
  Reply

  Bardzo Interesujący wywiad. Ja odprowadzam dusze nieco inną metodą ale odczuwam je podobnie, kiedy potrzebują tej pomocy. Wysyłam promyk miłosci dla Pani Barbary i Pana Alekxa.

 • Majestic
  Reply

  „Ona nie trafia do żadnego boga, tylko do istot astralnych” każdy astral jest sekwencja wibracji wyniesionej tu z materii ( z wibracji ) materii ,jest rezonansem kompatybilnym , astral jest składową Matrixa jak i ziemia w swojej iluzorycznej postaci w naszej percepcji .tak wiec opuszczenie Matrixa jest prawie nie morzliwe jeżeli przyszliśmy z bardzo wysokiego poziomu astralnego i niemal swiadomie już na ziemi z ziemi tam ponownie wrócimy to jest możliwość swobodnego opuszczenia Matrixa ,tak jak podróże astralne niby znane obeznane a niemal każdy doslownie na smyczy, niemal każdy ma „OPIEKUNA ” , nie wie dlaczego ale ma , ma takiego kapo , niestety znikoma cześć doświadczą wysokich astrali gdzie jest się wszystkim i sobą i tłem zapleczem obserwatorem i penetratorem wszystko w jednym , będąc tym możemy penetrować niemal wszystkie górne astrale ,największa satysfakcja jest pokonywanie strachu bo to jedyna bron demonów , strach przenika do szpiku tak go wspaniale generują czuje się oddech który cie przenika , a oni czekają na chwile zwątpienia ale ich czas szybciej biegnie wiec muszą odpuścić i się rozmywają , najpiękniejsze jest spotkać kogoś bardzo bliskiego kogoś z przeszlosci kogoś kogo się zna już miliardy lat , stan blogosci jest nie do opisania taki rezonans jest tutaj w materii wręcz niemożliwy przynajmniej teraz obecnie .wolni będziemy jak się matrix rozpadnie bo inne struktury równoległe też padną , kosmos jest niesamowicie jasny jaskrawy , widziałem wyłom w pikselach Matrixa ,wszystko jest tutaj iluzja , jak ktoś chce zobaczyć to najlepszym obiektem jest księżyc bo jest hologramem w iluzji , jest materialny ale nie do końca w naszej rzeczywistosci , wystarczy go zbliżyć i „kamerować ” w stabilnej pozycji a efekt będzie taki sam jak przy niemal filmowaniu starego monitora czestotliwosc monitora podzielona na chyba 28 co da ten słynny pasek albo „zejście” ekranu .

 • irys
  Reply

  Mam przyjaciela – jasnowidza, który bywał w różnych krajach, najczęściej w Indiach. Opowiadał, że w polskich kościołach jak i hinduskich świątyniach na ołtarzach siedzą roje duchów. Gęstość ich wzrasta podczas nabożeństw, mszy, ceremonii itd. Co robią? żywią się energią posyłaną przez wiernych, spijają ją, korzystają z niej. Ona nie trafia do żadnego boga, tylko do istot astralnych, którzy na to czekają.

 • Gocha
  Reply

  Jak już jakaś baba opowiada o duchach to wiem, że kłamie. Podziwiam p. Aleksa, że wytrwał w tej rozmowie. Czuję co myśli.
  No.. ale… „porozmawiajmy”…nie znaczy, że się zgadzamy z rozmówcami. 🙂
  Do końca nie wysłuchałam, więc pytam; ile ta pani bierze za swoje „wykłady” o duchach :). „Ing jan, cing ciang, bom vili vicki, nan kan kilwi, nan kan kivi…:)

  • Majestic
   Reply

   No.. ale… „porozmawiajmy”…nie znaczy, że się zgadzamy z rozmówcami. ???? ” niby kto jeszcze ?” ile ta pani bierze za swoje „wykłady” o duchach ” w porównaniu z prawdziwymi wykładowcami zapewniam że prawie nic https://www.youtube.com/watch?v=NdH5aqorlt0 Alex nie można takich komentow od razu wyrzucać ? moher ma specyficzny zapach czytając potrzebna jest maska gazowa . .

  • Kalina
   Reply

   Ha Ha Ha… !!!
   Ty jestes prawdziwa Gocha i to sobie taka Gocha , ktorej nie mozna wdusic zadnego kitu 🙂

   • Majestic
    Reply

    „jakaś baba” no i widać że to pan w sukience Goch , jak to wypluwa z tego Szatanowa rozumiem dla kasy itp , ale żeby o ideologie !??? gdzie wszystko i tak jest fałszywe ? jedyne co można wam zyczyc to abyście do końca absolutu światła nie zaznali , nie jesteście Ludźmi nie posiadacie sumień Przeklinam Was Szatański Pomiocie Doznajcie Siebie. Niech się Dokona !!!

 • Majestic
  Reply

  pomijając kilka kwestii, spalenie zwłok zapobiega utracie energii ,dusza niemal natychmiast jest uwolniona od materii ,błąkanie się to szansa na przegrana i wampiryzm, przed rokiem 966 było jasne dlaczego .Poszperajcie w starych albumach i oglądnijcie zdjęcia z pogrzebów cmentarzy ile tam mgły prześwietleń naświetleń itp stare „klisze” były podatne na promieniowania przenikające z astralnej gestosci zwlaszcza na to co stało na granicy światów ..

 • Arturo
  Reply

  Bardzo ciekawy wywiad.
  Jak skończyła się ta historia z żołnierzami, czy zostali oni odkopani i pochowani ?
  Pozdrawiam

  • Barbara
   Reply

   Czesc Arturo ! Niestety nie, nie zostali odkopani i pochowani, bardzo nad tym boleję, bo sprawa nie jest zakończona.. Miałam kontakt z miejscowymi służbami , ale nie wyrazili ochoty na szukanie na podstawie moich „przypuszczeń”. Dopiero przy „przypadkowym ” odkopaniu można by to zgłosić i poprosić o ekshumację zwłok.

 • Majestic
  Reply

  „jak uświadomić duszę, że już nie żyje” patrząc na moherowe berety ma to powodzenie i przyszłość ,a wystarczyłoby to za życia robić coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=fOcw_IdvflE a jak nażarło moheru w ciemnogrodzie to rożnie bywa?! bardzo mi szkoda Darka od poczatku nie miał szans gdybym nawet Jemu powiedzial że jest sztucznie dublowany to i tak by nie uwierzył , a teraz ma już zapewne wgrane w podświadomość mimo wszystko nazywałem Go Monroe”.W kolejce do czelusci ” https://www.youtube.com/watch?v=XaclnAkwukA

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>