Nie ma chorób nieuleczalnych, a odmłodzenie jest możliwe – Cezary Stawski

More videos
Views
   

Wątki rozmowy:
– cofanie procesów starzenia się organizmu
– eksperyment p. Basi z odmładzaniem
– odmłodzenie włosów
– Andrzej z Płocka – ciężki przypadek raka
– Ilona z Gdańska – nowotwór z przerzutami
– Mirosław z Krakowa – nowotwór z trzustki
– Dawid – cukrzyca typu 1
– autyzm u dzieci
– porażenie mózgowe dziecięce
– alergie
– gojenie raz wewnętrznych

Kontakt:
Aleksander Berdowicz: tel. 608-687741
Cezary Stawski: tel. 788-323355, email: vedamir55@gmail.com

24 komentarze

 • JohnVeto
  Reply

  Należy wskazać, że większość tzw. chorób bierze się z jedzenia. Jeszcze w 1976 r UE stwierdziła, że olej rzepakowy z powodu zawartości kwasu erukowego nie nadaje się do spożycia. A, co się dzieje ?
  Linkuję dwa filmy o oleju rzepakowym.
  Pierwszy link przedstawia krok po kroku rzetelne wyniki badań naukowych.
  https://www.youtube.com/watch?v=Qlb_gLsa068
  Drugi link to wypowiedź polskiego profesora, a właściwie nie profesora tylko bandyty, oszusta zaproszonego do mediów, który opowiada kłamstwa na temat tej trucizny – oleju rzepakowego.
  2/ https://kuchnia.wp.pl/cenne-wlasciwosci-oleju-rzepakowego-6054909300458113a

  Zrobiłem krótki przegląd co znajduje się w żywności w polskich sklepach.
  1/ W składzie produktów olej rzepakowy znajduje się : prawie we wszystkich produktach cukierniczych, dodawany jest nawet do chleba, we wszystkich konserwach rybnych, o zgrozo nawet w składzie takich produktów jak pierogi, krokiety ? !
  Wspomnę jeszcze, że jak moja córka studiowała na UJ, to uczono ją, że najzdrowszy ze wszystkich olei jest olej rzepakowy ! To już nie jest normalne. To bandytyzm szczególnego rodzaju….

 • Paweł
  Reply

  Nie podamy nazwy, nie podamy ceny. Wiedza tajemna, magiczne działanie. Do tego negowanie szczepionek. Ogromna jest siła sugestii.

 • Janusz
  Reply

  Zapytam wprost: Alex? Dlaczego pod filmem jest tel. do Ciebie?
  Czy zarabiasz na dystrybucji tego produktu, o którym rozmawiacie a film to taka promocja biznesu?
  Pytam bo widziałem kilka stron oferujących zyski ze sprzedaży w systemie MLM „terapii komórkami macierzystymi”.
  Cenię Cię za wiele doskonałych materiałów – ale ta 'akcja’ zaburza mi Twój obraz.
  Dlatego pytam.
  Pozdrawiam.

  • Alex
   Reply

   No więc odpowiem wprost: tak, również jestem promotorem tej kuracji, bo ją przetestowałem na sobie, na swojej rodzinie i uważam, że jest to najlepsza kuracja regeneracyjna jaką dotąd poznałem. Zabraniasz mi oferować ludziom coś, co uważam za coś wspaniałego i pożytecznego? A jeśli na tym zarabiam to w czym jest problem? Na czym Ty zarabiasz? Czy kogoś okradam w ten sposób? Co zaburza Twój obraz mnie? Nie rozumiem o co Ci chodzi. Proszę wyjaśnij.

   • Janusz
    Reply

    Niepotrzebnie się irytujesz.
    Niczego Ci nie zabraniam (bo ani nie mogę przecież, ani – co najważniejsze – nie chcę), oraz nie stawiam Ci zarzutu okradania ludzi. Nic takiego nie napisałem.
    A co mi zaburza obraz? Już wyjaśniam:
    – widziałem wiele Twoich filmów. I wiele z nich mi pomogło. I – naprawdę – jestem Ci za nie wdzięczny.
    Widziałem również jak mówiłeś, że robisz programy przedstawiając ludzi nie odnosząc się do rzetelności przedstawianych przez nich informacji czy opowieści. Jak mówiłeś -relacjonujesz bezstronnie to co ktoś ma do powiedzenia. Wyciąganie wniosków zostawiając widzom. Wybacz, że nie zacytuję Cię dosłownie – ale sens tego co mówiłeś był mniej więcej taki, że 'kto jest mądry – ten sam zobaczy co jest prawdą, kto nie – ten nie zobaczy”. A jak ktoś się nabierze – to znaczy, że tak miało być.
    Tutaj – zrobiłeś wywiad z kimś, kto handluje drogą kuracją i sprawiałeś wrażenie 'bezstronnego publicysty prezentującego kolejnego rozmówcę – jakich było wielu”. Tych rzetelnych – i tych (jak sądzę) mniej.
    Gdybyś na samym początku powiedział to co co mi napisałeś w odpowiedzi na komentarz – nie miałbym dylematu przy oglądaniu tego filmu.
    „Porozmawiamy o promowanej przez Cezarego kuracji” – tak zaczynasz film.
    I – nic o Twojej roli jako kanału dystrybucji, nic o Twojej ocenie produktu.
    Spojrzawszy na podane kontakty – i Twój nr. tel – miałem wrażenie ustawki: niby wywiad jak inne – ale przedstawiasz wyłącznie w dobrym świetle człowieka z którym ( jak mi się wydaje) współpracujesz i produkt, który de facto – sprzedajesz.

    I to wszystko – jak napisałem wcześniej – zaburza mi Twój obraz.
    A ponieważ uważam, że robisz rzeczy i dobre, i pożyteczne – dlatego ruszyło mnie to na tyle, że pozwoliłem sobie na zadanie Ci tego pytania.
    Pozdrawiam Cię serdecznie.

 • Kris
  Reply

  Też się zastanawiam, czy tam są nukleotydy, czy np. kodony – zestaw trzech nulkeotydów, które kodują już budowę określonych aminokwasów i białek. Nie pamiętam, czy wszystkie organizmy mają te same nukleotydy…Trzebaby zapytać uczciwego naukowca, czyli w Polsce z 5 🙂

 • Sławek
  Reply

  Są z jeleni, saren. Chciałem to kupić ponad rok temu dla ojca. sporo info, że to ściema. Wydatek 6 tys. Trzeba się przyjrzeć temu ponownie

 • Andrzej
  Reply

  Czy znany jest wam przypadek uleczenia tym preparatem anemii wymagającej okresowych transfuzji krwi po znacznym spadku hemoglobiny

 • Anna
  Reply

  Skąd są pobierane komórki macierzyste w tym preparacie ? Czy coś wiadomo na ten temat ? Czy to nie wprowadza zmian genetycznych ? Jestem intuicyjna i przyznam, że nie rezonuje ze mną to. Młodość i dugie życie nie powinno być naszym celem nadrzędnym, aczkolwiek nie chcę oceiać tych co chorują i cierpią, bo zdrowie jest wielką łaską. Natomiast, zastanawia mnie to czy czasem ludzi świadomych nie chcą zmodyfikować w ten sposób, a resztę szczepionkami. Przecież to wiadome, że tzw. świadomych trzeba zabić ich własną bronią. Już mieliśmy grzybki, marihuane, ajahuaskę, rytuału kakao i inne tego typu to teraz to. Wiem też, że dla każdego jest inna droga, może to komuś pomóc się przebudzić jeśli taka droga. Niektórzy rodzice proszczepionkowi musieli przeżyć autyzm własnego dziecka aby zrozumieć. Pozdrawiam,Ania

 • część całości
  Reply

  Skąd pozyskiwane są komórki macierzyste tego już Wam nie mówią. Wszystkie działania odmładzające to jedynie strach przed tym co i tak jest nieuniknione, strachu przed starością i śmiercią. Kanibalizm współczesny ubrany w przepiękne słowa. Czym różni się to od konsumpcji adrenochromu?

   • część całości
    Reply

    Ależ Alexie to przecież nic zdrożnego mieć serce po 25 latku, zastawki serca od świni, sztuczne stawy od ceramicznych po metalowe, implanty słuchowe i wzrokowe w przyfastrygowane do mózgu. Tak jak 100 lat temu nie było nic zdrożnego w sztucznych kończynach, czy przetaczaniu krwi. Rozruszniki serca. Cyborgi już śmigają pośród Naszych bliskich. Picie adrenochromu czyli krwi z dużą ilością adrenaliny to tez nic zdrożnego, leki hormonalne też przecież są pozyskiwane z istot ludzkich, czy komórki macierzyste pozyskiwane z łożyska i pępowiny ludzkiej, tak jak stosowanie specyfików z łożyska do pomadek dla pań wcześniej i obecnie. Czy ci „przebudzeni” będą przez to nieśmiertelni? Powiadam Tobie że budzisz ludzi jak się patrzy wcale nie gorzej od televizorni.

 • Przemyslaw
  Reply

  Zastanawia mnie jeden szczegol jak komorki macierzyste sie zachowoja w kwasie w zaladku? Czy czasem nie ulegaja one rozpadowi. Jak wyglada transport bo z tego co wiem to komorki macierzyste wymagaja dosc niskiej ujemnej temperatury przechowywania?

  • Alex
   Reply

   W tym preparacie nie ma komórek macierzystych, tylko są nukleotydy pozyskiwane z komórek macierzystych + 10 innych składników naturalnych. Kapsułki są powlekane pięcioma specjalnymi warstwami, które zabezpieczają przed kwasem żołądkowym. Rozpuszczane są dopiero w środowisku zasadowym w jelitach.

 • ala
  Reply

  Co to za porównanie? Zdjęcie przed z uśmiechem, gdzie zawsze widać zmarszczki, a po twarz bez mimiki w lepszym świetle. No bez jaj.

  • Alex
   Reply

   Dobrze, następnym razem nie użyjemy prawdziwych zdjęć, tylko takie z PhotoShopa wyidealizowane, jak z reklam. Po prostu takie zdjęcia zrobiła i takie są, więc jaki sens ma czepianie się? Takie one są!

   • ala
    Reply

    Alex to jest powszechny socjotechniczny zabieg, gdy dają zdjęcia do porównania. Choćby na forach fitness. Zdjęcie przed w gaciach po babci, złe światło, mina na kwinte, a zdjęcie po w neonowym, różowym bikini, uśmiech i dobre swiatło.

  • Anna
   Reply

   To spójrz na czoło oraz na linie brwi, tu uśmiech nie ma wpływu, a różnica JEST radykalna. Ponadto to drugie zdjęcie jest bez makijażu, wiec powinno wyglądać bardziej matowo, a jest dokładnie odwrotnie. I jeśli ktoś tu nie widzi bardzo dużej poprawy stanu włosów, to coś tu nie gra.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>