Narodziny Nowej Ziemi – Jeanice Barcelo

More videos
Views
   

Wykład Jeanice Barcelo – Birth of a New Earth przeprowadzony na Open Your Mind Conference, z polskimi napisami.

Jeanice Barcelo opowiada o tym w jaki sposób dzieci oraz rodzice są krzywdzeni podczas szpitalnych porodów. Mocny materiał dla każdego kto rozważa szpitalny poród i nie tylko.

*Projekt MK Ultra – tajny projekt CIA rozpoczęty w roku 1953 polegający na badaniach nad kontrolą umysłu.

Strona autorki: www.birthofanewearth.com

Polskie tłumaczenie opracowali: Kamila Kusior i Tomasz Szyszka, kontakt: kusiorkamila@gmail.com

16 komentarzy

 • Maj
  Reply

  Bardzo ważny wykład. To powinni zobaczyć wszyscy.

  Szkoda też, że na tak ciekawych wykładach ludzie jak 5 letnie dzieci wciąż wchodzą i wychodzą. I jeszcze ten okropny pisk zawiasów co trochę – jakby celowe działanie by straumatyzować prowadzącą i publiczność. Jak to ważne, by zwracać uwagę na takie szczegóły i wprowadzać komfort w życie swoje i innych ludzi. Nikt z organizatorów nie słyszał tego przez kilka dni? Ciekawe…

 • Milionerka
  Reply

  Witam urodziłam naturalnie w domu lotosowy 4 dzieci nie było to doświadczenie porównywane do orgazmu.byl ból…ale i miłość aby dać dzieciom krew z placenty aby od razu wspierać ich układ immunologiczny.

 • basthiano
  Reply

  W swoich wystąpieniach odwołujesz się do Matrixa, szczególnie sceny kiedy Neo zostaje zastrzelony, a Trinity siedzi przy nim i mówi:
  „Ja już się więcej nie boje…Ty nie możesz umrzeć…Ponieważ Cie kocham” Poprzez pocałunek daje mu siłę potrzebną do walki, wierzy w niego i jego misję. Następnie mówi „Teraz wstań” I w tym momencie jego Myśl jego Duch, Wola i jego działania mają materialną siłę zdolną do wszystkiego. To jest kluczowe połączenie energii męskiej ducha i energii żeńskiej materialnej. To własnie pierwsza kobieta chce z własnej woli zrobić wszystko by męska potrzeba ulepszania świata się ziściła. Ona się już nie boi, że on odejdzie do innej, że poświęci jej mniej uwagi gdy będzie naprawiał świat.
  Z miłością zrobi wszystko by Słowo stało się Ciałem.

 • Krystyna
  Reply

  Kazdy jest „przemądrzaly” dopóki sam na sobie niedoświadczy okrucieństwa jakiegoś systemu. Dopiero wtedy otwierają mu się oczy i zmienia swoją narrację. Nie jest powiedziane , ze tak się dzieje wszędzie, ale gdziekolwiek tak się dzieje , to należy nagłaśniać. Dobrze nam się siedzi za komputerem , kiedy inni nadstawiają za nas karku.I nie bądźmy naiwni,ze żyjemy w cudownym świecie, bo tak nie jest,a ZŁO WYKORZYSTUJE NASZĄ NAIWNOŚĆ.

 • Agnieszka
  Reply

  Od prawie 20 lat członkami mojej rodziny są koty, które musiały być poddane różnym zabiegom chirurgicznym. Za każdym razem było im podawane znieczulenie ogólne, co więcej w mojej obecności. Za każdym razem weterynarz pozwalał mi być do momentu przeniesienia kotka na stół operacyjny.

 • Agnieszka
  Reply

  Oglądałam początek tego filmu, i stwierdzam, że ta Pani mówi swoją prawdę, bo moja prawda jest inna. W naszych szpitalach, nawet do założenia drogi centralnej, do zmiany opatrunku u dziecka oparzonego wykonuje się znieczulenie. Poza tym nikt nie wpycha dziecku rurki ustno-gardłowej do ust ot tak sobie. Dziecko tej Pani widocznie samo nie oddychało, i próbowano go ratować poprzez podłączenie do respiratora lu podanie tlenu. Ty Alex lubisz takie „sesacje”, więc puszczasz coś, co do końca nie jest wyjaśnione. A może to ty przeszedłeś na ciemną stronę mocy, bo fascynujesz się złem.

 • Piotr
  Reply

  Do komentującego „MM”, myślę że dla Pana najbardziej wiargodnymm,
  byłby lekarz aplikujący dzieciom po dziesięć szczepionek naraz. Pozdro.

 • MM
  Reply

  Skąd mam wiedzieć, że to prawda, a nie jakieś bzdury kolejnej nawiedzonej osoby ??
  Operacje bez znieczulenia…
  albo trenowanie na psach ??
  Mógł wystąpić jakiś znajomy lekarz – chyba ktoś z tak dużego kręgu osób zbierających się na takich prelekcjach, mówców i ich znajomych ma jakiegoś lekarza w rodzinie.
  Wtedy zapytać publicznie, czy rzeczywiście tak się dzieje ?
  A tak ?
  Dużo gadania, treści mało.
  Jeszcze tekst z Lucyferem na początku od razu mówi,
  że to jakieś nawiedzone gadanie…

 • NajKasia
  Reply

  Dokładnie, większość z nas jest nieświadoma tego, że mamy do czynienia z chorym kultem w systemie medycznym, a właściwie w każdym.
  Ten materiał wzbudził we mnie wspomnienia i emocje, w pewnym momencie nawet pomyślałam, że mam dość, bo łzy napływały do oczu a potem płakałam, ale uważam, że wiedza jest bramą do wolności i dziękuję. Mocny ale bezcenny uświadamiający materiał.

 • jan piotr kutereba
  Reply

  witam .ALEKSANDER I JEANICE KOCHANI MOI DZIEKUJE WAM TEN FILM ROZESLALEM SWOIM DZIECIOM =WYWOLAL WE MNIE TAKA ZLOSC I EMOCJE NA TYCH MORDERCOW =UJAWNIA TYLE SPRAW CO PONAD SZSDZIESIAT LETNIM BYCIU W TYM PIEKLE tzw. cywilizacji ta zgraja idiotow i mordercow sadystow pastwiacych sie nad ISTOTAMI LUDZKIMI ZABIERA MI DECH I BRAK SLOW =JEST TO ZARAZEM NAJPIEKNIEJSZY DOKUMENT JAKI BYLO MI DANE OBEJRZEC I WYSLUCHAC ZA CO DZIEKUJE JEANICE I ALEKSANDROWI Z CALEGO SERCA z powazaniem jan piotr kutereba

 • Pingback: Dariusz Libionka z Centrum Badań Holokaustu PAN jak pozostali Holo-oszuści Holo-Geszeftu « Grypa666's Blog

 • Pingback: Jeanice Barcelo: Obrzezanie – będę to omawiać szczegółowo, jest to znamię bestii, stworzone by zmienić małych chłopców, w takich, którzy będą mieli większe tendencje do służby ciemnej stronie. | 7777777blog

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>