Mieszkajmy w harmonii z prawami natury – Wojciech Sergiel

More videos
Views
   

Wojciech Sergiel jest „naczelnym polskim architektem” projektującym domy kopułowe oraz domy w pełni harmonizujące z naturą ich mieszkańców. Jego obszerna wiedza i doświadczenie w dziedzinie radiestezji, Feng Shui, geomancji, urbanistyki i inżynierii budownictwa sprawia, że projektowane przez niego domy współgrają z naturą człowieka i otoczenia, a jednocześnie są znacznie tańsze w budowie.

Strona biura Wojciecha Sergiela: www.Sergiel.pl

27 komentarzy

 • Pingback: Turne „Okrąglaków” 2015 | Okrągłe Miasteczko | Domy Kopuły SmartCity Cohousing

 • Pingback: „Mieszkajmy w harmonii z prawami natury” Wojciech Sergiel |

 • Pingback: „Mieszkajmy w harmonii z prawami natury” Wojciech Sergiel | Okrągłe Miasteczko

 • Pingback: „Mieszkajmy w harmonii z prawami natury” Wojciech Sergiel | Okrągłe Miasteczko

  • Adela
   Reply

   Dziękuję za ten cenny wykład. Siedzę na krześle przed laptopem i zawsze chce mi się spać, aż się denerwuję, dlaczego. Teraz wiem. Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję Alexowi.

 • Grzesiek
  Reply

  Anu, Drako, Repto i cala ta śmietanka, nigdy nie zezwolą swoim niewolnikom na budowę domów, które funkcjonują podobnie do urządzeń jak np. Zwierciadła Kozyriewa. W takich domach ich niewolnicy mogli by dostąpić pełnej świadomości, czyli przebudzić się. Ich szyszynka mogla by zregenerować się, a przecież nasi „panowie” tak ciężko pracowali przez tych ostatnich kilka tysięcy lat nad naszą szyszynką. Władowali w swoich niewolników tyle chemii, metali i szkodliwego promieniowania. To im zawdzięczamy, ze z jędrnego organu wielkości gołębiego jaja, zrobiła się malutka, zwapniała kuleczka przypominająca zmarniałe ziarnko groszku.
  Poszukajcie info na temat: ZWIERCIADLA KOZYRIEWA .

  Grzesiek

  • Leszek
   Reply

   Ja myślę że w tych słowach jest odp., kto to tak naprawdę „Anu, Drako, Repto i cala ta śmietanka” a szuka się ich w kosmosie i w innych wymiarach.

  • Ewa
   Reply

   A dlaczego mamy ich pytać o zgodę na budowę takiego domu?
   Oni już nie mają tu dużo do gadania, niech spadają na bambus 😉

 • Grzesiek
  Reply

  Wpiszcie do wyszukiwarki int. MONOLITHIC DOME HOUSE . Wiele takich domów powstaje metodą natryskową, z żelbetonu. Do betonu polecam dodać kruszywa z wymienionej wyżej kopalni kwarcu. Podstawą tej metody jest nadmuchany balon, wokół którego wiąże się zbrojenie z prętów zbrojeniowych, a następnie natryskuje dość gęstą zaprawę betonową.
  Dlaczego tak reklamuje w moich słowach kopalnie kwarcu? -Kryształy o odpowiedniej strukturze są miniaturowymi akumulatorami energii elektromagnetycznej Tachyonów. Nie łatwo znaleźć kwarc o ładnej strukturze, a ten o którym Aleks zrobił filmy, takową strukturę ma.

  Grzesiek

 • Grzesiek
  Reply

  Energia Tachyonów przebiegających przez skorupę ziemską , jest obniżana do częstotliwości, jakie naszym organizmom są przyjazne i korzystnie na nie wpływają. Skorupa ziemska dziala bowiem jako coś w rodzaju opornika i zarazem „dostrajacza” częstotliwości fal elektromagnetycznych. Kopula postawiona na powierzchni Ziemi wyłapuje te energie Tachyonow, wzmacnia je (poprzez wielokrotne reflekcje/odbicia fal elektromagnetycznych wewnątrz jej), po czym zostają one odprowadzone przez któryś z otworów w kopule.
  Aby odprowadzić skumulowaną energię z kopuły, potrzebny jest jakiś katalizator. Katalizatorem może być radioaktywność, magnesy, lub po prostu żywa istota jak człowiek. Jeżeli regularnie będziemy grać rolę takiego katalizatora, tzn. regularnie będziemy pozwalać na przepływ tej skoncentrowanej i skumulowanej w kopule energii Tachyonow przez nasze ciało, będzie to korzystnie na nas wpływać.
  Jednym trikiem, jaki można zastosować by skierować większa ilość Tachyonów ku wnętrzu kopuły, jest umieszczenie pod takim kopułowym budynkiem materiału reflektującego energie elektromagnetyczne Tachyonów. Świetnie nadawała by się skała kwarcowa z kopalni kwarcu, jaką Aleks przedstawił w filmach sprzed kilku miesięcy. Rura stalowa jaką Wojciech Sergiel przypadkowo pozostawił w gruncie, także spełnia podobną funkcję (reflektora), ale to za mało -a wielka szkoda ze nie wykorzystuje możliwości swojej kopuły w większej części.
  Ważną role w kopule spełniają ścianki postawione w jej wnętrzu. Umiejętne i zaplanowane ustawienie tych ścianek może znacznie wzmocnić energię Tachyonów . Jeśli kogoś interesuje ta kwestia, proszę spojrzeć jak wygląda Magnetron w przekroju poprzecznym. Na tej samej zasadzie ustawione są ściany wewnętrzne w urządzeniu jakim jest Księżyc- z tym, ze akurat energie Tachyonów wyłapywane przez Księżyc, wzmacniane i odpowiednio dostrajane, wykorzystywane są do wrogich celow manipulacji ludzkości. Wszystko jest jednak kwestią częstotliwości, do jakich dostroi się te wyłapane fale elektromagnetyczne Tachyonów.
  Nasi „panowie” sporządzili calą, długą listę częstotliwości, gdzie dokładnie stoi jaka częstotliwość fal elektromagnetycznych, do jakiej stymulacji jest potrzebna. Jeśli chcą wywołać u ludzi stan uśpienia/hipnozy/odurzenia, dostrajają odpowiednio tą częstotliwość. Jeśli chcą wywołać u ludzi agresywność/ nadmierne pobudzenie, i to da się zrobić. Mogą wpływać tymi falami nie tylko na mozgi ludzkie, ale także na wszystkie pozostałe organy.
  Jak napisałem, dom kopułowy wyłapuje i wzmacnia energie o tych częstotliwościach, które Matka Ziemia przygotowuje dla nas, czyli odpowiednio dostrojonych do naszych organizmów, a zatem KORZYSTNIE na nie wpływających.

  Grzesiek

  • mariusz
   Reply

   Grzesiek ilekroć widzę wbitą rurę w centrum kopułki to czuje ,że to nie stroi .Do wczoraj byłem przekonany ,że powinienem ustawić cztery głazy ,.Przypomnialeś mi o Kraskowie. Rok kombinowałem jak ściągnać transport kamienia na pierwszą warstwę , w efekcie,położyłem granit .Twoim zdaniem jaki powinien miec ksztalt i wielkość kwarc ,ktory powinien być przekaźnikiem.. Prosze o kontakt, pozdrawiam Mariusz 602758532

   • Grzesiek
    Reply

    Czesc Mariusz,
    najwiekszy przyplyw Tachyonow ciagnie od strony poludniowej; uloz wiec kamienie na ksztalt jednospadowego dachu (o lekkim spadzie) w ten sposob, by ten spadzisty nasyp zwrocony byl czolowo ku poludniu. Kamienny spad powinien znajdowac sie w pelni pod kopula. Granit ma duza gestosc, wiec bedzie dobrym reflektorem. Niektore rodzaje granitu wykazuja lekka radioaktywnosc. Takie sa najlepsze, ale trudne do znalezienia.
    Pisac mozesz do mnie pod: eltoma(kropka)cnc(malpa)overmail(kropka)de

    Grzesiek

  • weredyk
   Reply

   sięgnij baranie do szkolnych podręczników fizyki. czy ty w ogóle rozumiesz słowa, których używasz?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>