Metoda Dwupunktowa – telekonferencja Katarzyny Świstelnickiej i Piotra Kalińskiego

More videos
Views
   

5 października 2014 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński przeprowadzili telekonferencję na temat Metody Dwupunktowej. Powyżej przedstawiam nagranie z tej konferencji. Proszę nie narzekać na jakość dźwięku, zakłócenia i wahania głośności wynikają po prostu z zakłóceń w łączności.

Zagadnienia poruszane telekonferencji:

 1. Dlaczego dwupunkt, który szerzycie, wzbudza coraz większe zainteresowanie w Polsce?
 2. Czym on się różni od Matrycy Energetycznej?
 3. Na czym polega jego moc?
 4. Podkreślacie rolę miłości. Dlaczego?
 5. Co ma do tego fizyka kwantowa?
 6. Czemu mówicie o odpowiedzialności?
 7. Co chcecie przekazać ludziom?
 8. Dlaczego ludzie do Was wracają? Czy czegoś nie zrozumieli lub nie udaje im się coś?
 9. Jak zrobić dwupunkt komuś, a jak sobie?
 10. Jak to możliwe, ze dwupunkt działa zarówno na poprawę relacji, jak i na raka?
 11. Dużo mówicie o polu. Co to jest?
 12. Trudno to ogarnąć rozumem. Dlaczego?
 13. Kto przychodzi na zajęcia?
 14. Czy trzeba przybyć na kurs, aby nauczyć się dwupunktu?
 15. Czy wystarczy raz zrobić dwupunkt na wszystko?
 16. Jaka jest rola intencji?
 17. Czy działa to też na zwierzęta?
 18. Podobno cofacie ludzi w czasie? Czy to prawda? I po co to robić?
 19. Co to są znaki z pola?
 20. Czy wszyscy mogą kreować rzeczywistość w równym stopniu?

Strona www: www.PlatformyTransformacji.com

5 komentarzy

 • Grzesiek
  Reply

  „Wspolpraca z Aleksem”, czyli jeszcze wiecej reklamy. Aleks, zmien nazwe strony na „Poreklamujmy.TV”, bo i tak wszyscy rozumni ludzie wiedza, ze to nie o rozmowe, tylko o reklame chodzi. Dawno przestalo mnie dziwic, ze bio-robotom wszystko mozna sprzedac. Jak DWUPUNKT bedzie zbyt oblatany, to jutro pojawi sie kilku nastepnych cwianiaczkow, ktorzy wcisna latwowiernym bio-robotom PIECIOPUNKT. Najlepsze sa te przechadzki po Astralu; Szczyt glupoty. -Ale niech tam sobie kazdy sam doswiadcza. Nie moja kasa, nie moje cialo, czy ewtl. dusza.

  • Grzesiek
   Reply

   Przebudzonym i tym, ktorzy chca przejrzec na oczy, oraz majacym dosyc tutejszej reklamy, zakamuflowanej jako uzyteczne informacje, oferuje regularne odwiedzanie strony Aniola- Roberta („Robert” czytane od tylu: „Trebor”). Robert, to jeden z tych istot swiatla, ktore przybyly tutaj, aby walczyc. On nie robi kasy na nikim, nie oferuje zadnych kursow jogi, srogi, dwupunktow, sesji hipnotycznych i temu podobnych debilizmow i nikogo nie wpuszcza w maliny. Wie jak bronic sie przed ciemna strona i czytajac jego tlumaczenia, nikt z Was energii ssal nie bedzie:
   http://treborok.wordpress.com/

   • Tosza
    Reply

    Grzesiek; dziekuje za podanie strony Roberta po raz kolejny. Warto powoli uzupelniac swoja wiedze z zawartych na niej filmach i artykulach i robic swoje wlasne logiczne wnioski. Choc Grzesio lubisz wylewac dziecko c kapiela… zgadzam sie z Toba i uwazam, ze czlowiekowi do przebudzenia wystarczy poslugiwanie sie logika i mysleniem. Wlasnie zdolnosc do kreatywnosci, piekna i cenna, wpedzila nas jako ludzkosc w tarapaty, oslabila nasza moc na rzecz ciemnych istot. Czlowiek wykreowal sobie dla ulatwienia funkcjonowania bozkow, i zapomnial albo mu pomogli zapomniec o tym jakie sam z siebie ma zdolnosci. I mamy obraz nedzy i rozpaczy, wiekszosc ludzi to sa obecnie bioroboty, pozbawieni czlowieczenstwa i umiejetnosci robic wlasne wywody i miec kontakt z wlasna esensja czyli dusza.

 • Tosza
  Reply

  Bardzo dobrze. Ciesze sie. Kazdy czlowiek niech sie zainteresuje czym jest metoda dwupunktowa. Pozdrawiam Kasie i Piotra. Viktoriia

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>