Mechanizmy działania sukcesu – Michał Konieczny

More videos
Views
   

– w religiach nie ma odpowiedzi
– dlaczego sukces najczęściej jest tylko tymczasowy
– fundamenty trwałego biznesu i trwałego związku
– każda forma podniesienia swoich wibracji jest formą samorozwoju
– przyczyna nigdy nie jest materialna
– czym jest judaizm
– egoizm kontroli a kontrola duchowa
– przebudzenie ego
– egoizm nam pomaga
– cztery poziomy sukcesu
– wspomaganie bogacenia się poprzez przystępowanie do tajnych organizacji, np. masonerii
– książki Zohar
– astrologia wedyjska i kabalistyczna


Strona Michała Koniecznego: www.ModernRestrictionalisticCenter.pl
Kanał na YouTube: YouTube.com/channel/UCgCCZO-0JDa3oZJWTrTO3cA

Category: Umysł

15 komentarzy

 • Andrzej
  Reply

  Witam

  Przyszła mi na myśl jedna sprawa. Czy to nie sam egregor w zamian na pomyślność podsyła te wszystkie zadania do wykonania?

  Kojarzy mi się fil „Pi”, gdzie matematyk dochodzi w końcu do 'wzoru na wszystko’ i oddaje się czystemu doświadczaniu poprzez bycie.

  Poproszę o wypowiedź konstruktywną bez teorii spiskowych 😉

  • JAN
   Reply

   PRAwdziwa myśl bo Twoja. Tzw. Niewymierność wskazuje na niedoskonałość wybranego systemu liczenia, w tym przypadku dziesiętnego. W tym systemie liczba Pi ma granicę (w nieskończoności). PRAwdziwie JEST tą granicą. Podobnie z przejawem Człowieka. W zapomnieniu Swej Pełnej Istoty poszukujesz Człowieku na tym świecie Absolutu a to TY NIM JESTEŚ.

 • adamo
  Reply

  Miałem problem z ustaleniem co poeta ma na myśli. Kręcenie się w kółko – bardzo zawiłe tłumaczenie w sumie prostych spraw.

 • mika
  Reply

  Szanowny Pan na 100% z wykształcenia humanista. Uzywane terminy nie doprecyzowane, zdania wielo, wielo, wielokrotnie złozone. Brak przykładów….Czy ktoś jest pewien, ze zrozumiał o co chodzi?

  • JAN
   Reply

   Zrozumienie przychodzi tylko wtedy, kiedy JUŻ odkryło się to w Sobie. To przychodzi Samo, kiedy się tego PRAgnie – szuka. Nie ma się czym przejmować. Bardzo ważne by cieszyć się, RAdować się tym, co już się Ma, KIM JUŻ się JEST. Odkrywanie Siebie to coś cudownego.

 • Zibi
  Reply

  Dziękuję za doskonały wywiad – inspiruje do przemyśleń. Słowa uznania dla Alexa za pracowity rok ciekawych wykładów. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!!

 • Maciek
  Reply

  Świetna rozmowa! Oglądałem już kilka rozmów z Panem Michałem Koniecznym! Ciekawe podejście do różnych spraw. Wczoraj (29.12) otrzymałem cztery książki Zohar. Dziękuję 🙂

 • or-yneme
  Reply

  Oto sukces (chociaż obok tematu, ale bardzo ważne)!!!
  Rząd USA przegrywa proces sądowy o wymuszone szczepienia – info z 30 grudnia 2019 r.
  ———————————————————————————————————————
  https://translate.google.pl/translate?hl=en&tab=wT0&sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Foperationdisclosure1.blogspot.com%2F2019%2F12%2Fus-government-loses-landmark-lawsuit.html
  Oryginał
  https://operationdisclosure1.blogspot.com/2019/12/us-government-loses-landmark-lawsuit.html

 • JAN
  Reply

  Super wywiad. I obaj znacie się na Rzeczy. Widać ten efekt Źródła – samonapędzanie się – Aleks zadaje pytanie, na które Michał akurat chce odpowiedzieć.
  Moje dowyjaśnienie tematu 1 podobne przyciąga podobne i 2 przeciwieństwa się przyciągają. 1 Dotyczy rezonansu częstotliwości, a 2 dotyczy polaryzacji. Należy pamiętać, że kiedy dajemy zdawałoby się komuś[ale musi to być szczere, czyli PRAwdziwe(nie może być cienia żalu za czymś co daliśmy{niech nie wie PRAwica co czyni lewica})], dajemy to w Istocie Sobie, bo Duchem Jednym Jesteśmy. Tak działa PRAWDA. Zbawienie to wyjście z systemu kłamstwa urządzonego przez tych, którzy nie dając nic, z tej kupki pieniędzy[w gruncie Rzeczy chodzi o Naszą Energię Źródła] kradną?(znak zapytania, bo za Naszą zgodą)a raczej pasożytują powodując ciągły iluzyjny deficyt energetyczny. Czemu iluzyjny? Bo pasożyty nie mają własnych korzeni(sumienia)[wszczepy, klony, jaworowi ludzie], wmówili wszystkim, że są wybrani, w Naszą Świadomość wdrukowują za pomocą religii Naszą odrębność od Źródła Życia, wywołując w Nas strach[to wynika z braku uświadomienia w Sobie PRAWDY]] aby potem łaskawie stać się pośrednikami pobierającymi za wszystko opłaty[energię]. To ci dopiero biznes. Nie ciekawym co wymyślą”wybrańcy” kiedy CZŁOWIEK zRODzony przebudzi się w Swej przyRODzonej Jedności ze wszystkim. Będzie dupka bolała.

 • Piotr
  Reply

  No dobrze..
  Przechodzimy przez wszystkie 4 poziomy. Udało nam się. I co dalej? Wychodzimy z Matrixa? Trafiamy do pokoju, w którym za biurkiem siedzi stwórca i mówo nam, że to wszystko przez co przeszliśmy ro tylko bajka..
  I trafiamy do kolejnego Matrixa? Kiedy pamięć naszej duszy zostanie skasowana? Bo przecież kiedyś musi.

 • Kazik
  Reply

  nie jest pan sam w swoich doswiadczeniach oraz przemysleniach…religie nie daja odpowiedzi na najwazniejsze pytania…to zdecydowanie prawda…to ciekawe jest, ze niemal kazdy kogo zam osobisie, lub z internetu mówi to samo…a wrecz po głebszym badaniu religii tej chrześcijańskiej wychodzi z tego radykalnie… i na odwrót ten co jest bardzo religijny tym bardziej zamknięty ma umysł i jest duchowo niedorozwinięty… tu akurat mam na mysli religiie chrzesscijanska bo takich ludzi znam…

  Dziekuje za ciekawy materiał.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>