Alfabet Atlantów i woda DonAvé – Barbara Wojtkowska

More videos
Views
   

Barbara Wojtkowska przedstawia przykłady odkryć Woutriny Winkler Prinz, holenderskiej badaczki, która stworzyła wodę o niezwykłych właściwościach, o nazwie DonAvé.

Nagranie zostało wykonane podczas Zjazdu Środowisk Niezależnych i Alternatywnych (5-6.10.2019) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza w Skaryszewie.

Strony Barbary:
KopuloweDomy.pl
Ekocentrycy.pl

7 komentarzy

 • Astre
  Reply

  W.Winkler Prinz stworzyła t.z.w ( wode wzorcową), ale szła niezwykle ciernistą (empiryczno-racjonalną) drogą nie znając zasad działania ”złotej geometrii” i jej manifestacji w naturze, więc zeszło jej to wiele, wiele lat. No cóż taki przypadek.
  Tymczasem metoda do stworzenia wody wzorcowej jest nadzwyczaj prosta i najlepiej zrobić to samemu, bo jak kupisz w jakimś sklepie to nie masz żadnego doświadczenia ! Pytanie jak uzyskać jak najbardziej poprawną wodę zadałem przed snem jakieś trzy lata temu.Śniły mi się góry, motyle, ryby o jakiś dziwnych kształtach, a nawet śniło mi się jak łopatą kopałem jakiś dołek i nie mogłem go wykopać. Ale, za którymś razem przyśnił mi się ślimak. To obrazowanie senne doskonale pokazywało wszystko….Gdy przyśnił mi się ślimak, którego przednia część wystawała z muszli i te rożki, które poruszając działają jak anteny zbierając informacje z przestrzeni widziałem już wszystko. Pytanie – czym jest muszla, w której przesiaduje ślimak ? Jest idealną konstrukcją zbudowaną wg. złotej spirali, a w istocie jest Torusem. Torus jest cudem natury, bo wszystkie formy geometryczne zawierają się w Torusie.
  Co dalej…. Oto opis niezwykłego doświadczenia z Torusem niezwykle precyzyjnie i misteryjnie zbudowanym przez Ślimaka.
  Trzeba zbierać puste muszle opuszczone przez ślimaki.
  Uzbierać 10-15 sztuk. Dokładnie wymyć, pozbyć się z nich różnych intruzów, które chętnie w pustych muszlach zamieszkują wlewając do muszli np. wody utlenionej kilka razy powtarzając proces celem dokładnego oczyszczenia….
  Czyste muszle następnie włożyć do dzbanka z wodą i odczekać 2-3 tygodnie. Kto widzi aurę może też zauważyć rosnące białe światło wokół dzbanka, czy słoika z muszlami. Na jasną cholerę potrzebne są jakieś rysunki na papierze niby z Plejad, czy alfabet Atlantów.
  Gdzie tam jest Torus….? Potrzebny Ci jest naturalny w sposób doskonały zbudowany przez naturę Torus.
  To jest prawdziwe doświadczenie, Twoje własne ! Jesteś wtedy konstruktorem i użytkownikiem swojego własnego dzieła, swojego zrozumienia, a to doświadczenie poprowadzi Cię dalej…..bo jeżeli wykonasz już jeden krok, to masz szansę zrobić kolejny ….Efekty są zadziwiające, albo mało powiedziane, że zadziwiające, ale nie będę tego opisywał niech każdy doświadczy tego sam wg. stanu swojego umysłu.

 • Isabella
  Reply

  Ludzie z Atlantydy uratowali sie i zalozyli rod faraonow w Egipcie. W XIX wieku jakis historyk napisal ze 1 z pradawnych krolow ktory rzadzili kiedys na terenie Polski przywiozl sobie ziecia z Egiptu z roku faraonow.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>