Kuracja szybko cofająca większość problemów zdrowotnych – Cezary Stawski

More videos
Views
   

– zespół policystycznych jajników
– koksartoza stawów biodrowych
– dna moczanowa
– ataki padaczki
– zniszczone rzepki kolanowe
– stawy biodrowe i stawy barkowe
– Hashimoto
– nowotwór u dziewczynki 15-letniej
– regeneracja oka
– łuszczyca – ogromna poprawa po 10 dniach
– otyłość
– nowotwór prostaty
– choroby odbytu
– jelito drażliwe
– torbiele
– dziecięce porażenie mózgowe
– regeneracja serca po zawale
– depresja
– żylaki
– autyzm u dzieci

Kontakt:
Aleksander Berdowicz: tel. 608-687741
Cezary Stawski: tel. 788-323355, email: vedamir55@gmail.com

16 komentarzy

  • Alex
   Reply

   Nonsens. Nikt tu nie poświęca żadnego jelenia. Jelenie żyją dziko i mają się dobrze.
   Natomiast dookoła, miliony ludzi zjadają miliony zwierząt codziennie i na to nie zwracasz uwagi.

 • Astre
  Reply

  Kuracja cofająca większość problemów zdrowotnych to jeno ! Ale obserwuję ten temat szczególnie dokładnie i okazuję się, że coraz więcej pojawiają się głosy, że ludzie wydali duże pieniądze, ale to nie zadziałało, słabo zadziałało, albo pomogło, ale co z tego jak pojawiły się nawroty …! Wysłuchałem wszystkie możliwe wypowiedzi Pani Beaty Miłkowskiej dostępne w necie i przez porównanie oceniam, że ta Pani niestety nie dotyka jednak sedna problemu, lecz skupia się na wybranych zagadnieniach.
  Zadajemy więc pytanie w czym tkwi problem i skąd biorą się narastające negatywne opinie o terapii, której tutaj mowa ? Oto poniżej odpowiedź dlaczego ta terapia u niektórych ludzi działa słabo, albo nie działa w ogóle ? To nie wina terapii !!! To potężne problemy w organizmie, które wynikają właśnie z tego o czym mowa w poniższym filmie …..
  https://www.youtube.com/watch?v=IMhNYidbr64

 • nasa
  Reply

  Wybacz Alex, że tutaj, ale muszę jakoś się podzielić informacją. I jednoczesnie, proszę o przekazanie dalej.
  Ten filmik to jest absolutna bomba: izba lekarska w Poznaniu chciała postawić zarzuty lekarzom w sceptycznym wobec preparatów mRNA, a adwokat niezależnych lekarzy zdobył dowód na finansowanie Izby Lekarskiej przez producenta #szczepionki . ?
  https://gab.com/paredur/posts/110093205537497238

 • część całości
  Reply

  Mam jednak i „dobrą” wiadomość dla tych którzy obawiają się śmierci ciała. Kalijuga charakteryzuje się tym że będzie można przenosić świadomość do androidów lub sklonowanych ciał. Już cyborgi brykają pośród Nas i możliwym że każdy z Was ma taki sztuczny twór biologiczno mechaniczny twór w rodzinie, (zastawki serca, rozruszniki, sztuczne stawy). W kolejnych życiach dostaniecie takie ciała że zmuszeni będziecie do tego w obawie przed chorobami i śmiercią. Lecz jak to w kalijudze oby wasza jaźń odrodziła się w zamożnej rodzinie bo w biednej to g… dacie i g…. otrzymacie.
  Jak myślicie jak pobierane od Jeleni są te komórki macierzyste?
  Energia podąża za uwagą. Uważnie dobierajcie to co oglądacie , to czego słuchacie. Z kim się zadajecie.

   • JohnVeto
    Reply

    Całość !
    On ma taką świadomość jak każdy egzystencjalny biologiczny wyrobnik na tej Planecie przerabiający chleb na gówno, gdzie nawet nie wie jak działa jego oko, co widzi, dlaczego widzi, co jest tym co widzi i ostatecznie entropia rozbierze go na czynniki pierwsze i zostanie kupa smrodu….. Brzmi znajomo …..?

 • część całości
  Reply

  Do czego nie popchnie człowieka strach przed śmiercią. Uroki Kalijugi.
  Najzabawniejsze jest to że śmierć i tak nadejdzie. Nie pomoże woda z Wisły

  • Mefju
   Reply

   To żeś zabłysnął inteligencją 😉 Czyli lepiej nie próbować żyć w zdrowiu, tylko się męczyć?
   Śmierć nie istnieje, więc powodzenia z Twoim płytkim myśleniem 🙂

   • część całości
    Reply

    Skoro nie istnieje to dlaczego przed nią uciekasz? Tym charakteryzuje się kalijuga zaspokajanie zmysłów i unikaniem bólu. Te dwie czynności ludzkie prowadza do wszelkiego cierpienia. Nic tu nie jest wieczne w tej wielkiej iluzji, maji od poglądów po wszelką materię. Nawet gwiazdy się rozpadają pochłaniając planety a wszystko zdąża w kierunku horyzontu zdarzeń (czarnej dziury na stan obecnej wiedzy ludzkiej. Myślenie może być przyziemne lub górnolotne. Każda jaźni sie rodzi, zmienia ciała poznając wielka iluzję. Końcową fazą każdej indywidualnej jaźni jest zakończenie.
    Narodziny i śmierć lub stawanie się w wyższych poziomach niebiańskich i niższych piekielnych ma to do siebie że każdemu towarzyszy cierpienie. Nawet w wyższych poziomach niebiańskich śmierć ciała istnieje. Myślisz że nadal po śmierci będziesz tym czym jesteś obecnie? Ułuda. Nie jesteś tym czym myślisz że jesteś.

    • Całość
     Reply

     Wszyscy ciągniemy za sobą ogon skutku i przyczyny. Póki co jesteśmy tutaj i korzystamy z narzędzi, dzięki którym możemy odczuć głębie.

     Życie wieczne nie oznacza „byle jakość”.

     Najpierw choruje Dusza, potem psychika, potem ciało. Odwrotnie możemy działać na ciele, aby proces myślowy był sprawniejszy przez co przejaw Duszy jest szerszy.

     Niektórzy z nas rezygnują ze zwracania bacznej uwagi co dzieje się z ich powłoką. Jednak, aby dojść do tego 'oświecenia’ potrzeba dużo pracy. Filozofie i religie to tylko podpora.

     Gdyby każdy z nas pozwalał żyć tak jak każdy pragnie. Bez krzywdzenia i przymuszania do czegokolwiek.
     Moglibyśmy wszyscy siąść do jednego stołu i dyskutować bez narzuceń.

     Do tego potrzeba nam zdrowia szeroko pojętego.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>