Kompleksowe przełączenie na zdrowie w trzy dni – Mariusz Budrowski

More videos
Views
   

14 komentarzy

 • Krzysiek
  Reply

  Kim jest ta Pani? Jakieś podłoże naukowe, napisana książka, wykłady na uniwersytetach..? Dlaczego polecasz ta Panią? Zwykłe ataki bez pokrycia skierowane przeciwko wartościom pro zdrowotnym wykluczającym i negującym suplementację. Ta Pani jest okrzyknięta najgorzą youtuberką na Polskim rynku, szkoda, że dałeś się wciągnąć w te gierki.
  Krzysiek mb.livedeals@gmail.com

 • Mahamudra
  Reply

  Alex jesteś pewien, że w taki dokładnie sposób powstaje cukrzyca? Bo według mojej wiedzy, zostało pominięte, coś bardzo ważnego co dokładnie tłumaczy jak powstaje cukrzyca.

 • Agnieszka
  Reply

  Byłam w komorze normobarycznej w Wielopolu koło Nowego Sącza i tam rozmawiając z właścicielem, panem Stanisławem dowiedziałam się, ze jego znajoma wegetarianka około 30 lat doznała rozległego udaru mózgu.

 • Emilia Czupryńska
  Reply

  Przy cukrzycy typ 1, lepiej jeśc owoce niż jakiekolwiek mąki, które sa bardziej cukrogenne, niż cukierki. Od białęk zwierzęcych wysiadają nerki i powstają stany zapalne. Czyli – odstawić wszystkie zboża i nabiał i mięcho, Najlepszy jest witarianizm, czyli jedzenie zielska na surowo.

  • Emilia Czupryńska
   Reply

   Przy cukrzycy typ 1, lepiej jeść owoce niż jakiekolwiek mąki, które są bardziej cukrogenne, niż cukierki. Od białęek zwierzęcych wysiadają nerki i powstają stany zapalne. Czyli – odstawić wszystkie zboża i nabiał i mięcho, Najlepszy jest witarianizm, czyli jedzenie zielska na surowo. Poza tym przy cukrzycy typ 1 – wcale głodówki niczemu nie szkodzą. Po prostu trzeba obniżyć podaż insuliny. Moim zdaniem własnie jest łatwiej, bo dokładnie widzisz, ile insuliny podajesz i na co. Przy stosowaniu postu dr Dąbrowskiej, wytrzymałam 10 dni i nie brałam insuliny długodziałającej. 🙂 Ludzie się po prostu boją próbować, bo lekarze wmawiają im, że to niebezpieczne.

 • jadzia
  Reply

  Na diecie ketogenicznej bazującej na tłuszczach zwierzęcych cukrzyca mija jak ręką odjął. Podobnie jest z Hashimoto, problemami jelitowymi i wieloma innymi. Witarianizm i weganizm na długą metę wyniszcza organizm.

  • Alex
   Reply

   Jadzia, wyczytałaś to na jakimś forum czy znasz konkretnego człowieka, któremu „na dłuższą metę weganizm zniszczył zdrowie”? Znam człowieka, który od 39 lat nie je mięsa i wygląda świetnie.
   Owszem dieta bazująca na tłuszczach zwierzęcych jest lecznicza, ale znasz kogoś, kto tak się odżywia przynajmniej kilkanaście lat? Wśród plemion ludzkich jedynie Eskimosi mają podobny styl odżywiania do podanego przez Ciebie. Jednak zobacz jakie przez to miewają problemy zdrowotne:
   http://alejemy.blogspot.com/2015/11/cztery-filary-diety-eskimosow.html

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>