Budzimy moc kobiet – Sukces w życiu kobiety – Izabela Czarko-Wasiutycz

More videos
Views
   

Izabela Czarko-Wasiutycz – certyfikowana terapeutka Ustawień Hellingerowskich po Instytucie w Taunusie, wpisana na polską listę terapeutów na stronie www.HellingerPolska.pl. Coach i trener rozwoju osobistego, Master NLP po Polskiej Akademii NLP, pracująca z dziesiątkami ludzi miesięcznie z Polski i z zagranicy, i towarzysząca im w ich drodze do osiągania radości i pełni życia osobistego i zawodowego. Autorka opowiadań dla dzieci, mama piątki swoich. Rozwojem osobistym zajmuje się od ponad 15 lat.Na stałe współpracuje z prywatną klinika dr Preeti Agrawal we Wrocławiu IMC.
Prywatnie przyjmuje w Kątach Wrocławskich. Szkoliła się u najlepszych coachów i terapeutów z Polski z zagranicy tj.jak Bert i Sophie Hellinger, Gerhard Walper, Wolfgang Deeser, Joy Mane, w Polskiej Akademii NLP u Pawła Jana Mroza, Ewy Foley, Mariusza Szuby, Less’a Brown’a, Dawida Neena’na i wielu innych. Właścicielka Ogrodów Sukcesu.

19 grudnia 2015 zorganizowaliśmy konferencję Porozmawiajmy.TV na żywo – Budzimy moc kobiet. Jako pierwsza wystąpiła Izabela Czarko-Wasiutycz. Wątki naszej rozmowy:

  • czym jest sukces
  • dlaczego niektórzy nie osiągają sukcesu
  • mama pracująca, wracająca późno do domu
  • jak poszerzać sukces w różnych sferach życia
  • matka samotnie wychowująca dziecko
  • tato pracujący daleko
  • kobieta pracująca a wychowanie dziecka

Zobacz również:
Porozmawiajmy.tv/budzimy-moc-kobiet-przez-dziecko-przemawia-caly-rod-anna-brzozowska
Porozmawiajmy.tv/budzimy-moc-kobiet-czynniki-budzenia-kobiecosci-estera-saraswati

Kontakt do Izabeli: ogrodysukcesu@gmail.com, tel. 667-769169
Strona internetowa: www.OgrodySukcesu.pl

7 komentarzy

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>