Ochrona przed mikrofalami i eksperyment z uczestnikami – Małgorzata Lew

More videos
Views
   

4 komentarze

 • Jan
  Reply

  Twierdzi pani ze te wiaderka pod krzeslami zaklocaja pole mikrofalowe w
  calym pomieszczeniu, tymczasem mikrofon bezprzewodwy ktory pani uzywa podczas prezentacji
  wysyla mikrofale bez zaklocen. Nie sadza panstwo ze to wszystko jest zwykla sciema
  dla ciemnej masy, ktora nie wie o mikrofali mikrofonu bezprzewodowego.
  Dla pani wiedzy fale akustyczne ktore odbiera mikrofon taki bezprzewodowy
  ktory pani tutaj uzywa sa wysylane w formie fali mikrofalowej do urzadzenia odbiorczego.
  Gdyby pani wiaderka dzialaly to by nikt pani glosu nie uslyszal. Odsylam do szkoly.
  Na nauke nigdy za pozno.

  • Alex
   Reply

   Kolego Janie, zgodnie ze szkolną wiedzą masz 100% racji. I nic ponadto. Szkodliwość fal mikrofalowych oparta jest na wpływie pola torsyjnego nadajników mikrofalowych, a nie fal elektromagnetycznych. Urządzenia plazmowe niwelują tę właśnie szkodliwość i rzeczywiście nie wpływają fale elektromagnetyczne mikrofonów bezprzewodowych.
   Cały problem z tłumaczeniem ludziom technologii Keshe metaforycznie można ująć tak jak w tym przysłowiu hinduskim:
   „Gdy wskażesz małpie Księżyc, to małpa będzie patrzeć na twój palec”.
   Wiedza o polach torsyjnych jest od zawsze przed nami ukrywana, dlatego najczęściej próbujemy interpretować zjawiska w oparciu o wiedzę, która jest najbardziej zbliżona do sedna sprawy, ale niestety nie jest. Nie znamy fizyki pól torsyjnych, więc myślimy, że chodzi tu o elektromagnetyzm.
   Dotychczas najlepszym wykładem jaki w znalazłem w tym temacie, jest wykład dr Diany Wojtkowiak:
   https://porozmawiajmy.tv/zabojczy-wplyw-sieci-5g-na-pola-torsyjne-organizmow-zywych-dr-diana-wojtkowiak
   Ja również tego w 100% nie rozumiem, ale na podstawie wyników eksperymentów doszedłem do wniosku, że tak to właśnie jest. Po prostu to działa, więc nie dyskutuję z czymś co działa. Oczywiście, że nie działa na każdego natychmiast, niektórzy potrzebują wiele tygodni na pozytywny efekt.

   • neo
    Reply

    Czyli można powiedzieć, że tytuł filmiku jest mało precyzyjny. I teraz moje pytanie. Czy tylko promieniowanie elektromagnetyczne może powodować choroby czy tylko tzw. pole torsyjne? I jeśli zniwelujemy pole torsyjne to czy promieniowanie elektromagnetyczne nadal będzie niekorzystnie na nas oddziaływać? Niestety wiedzy o wpływie pola torsyjnego na zdrowie jest mało i z reguły jest to groch z fasolą, którą trzeba mozolnie odsiewać i sprawdzać po dwa razy z różnych źródeł. Poza tym istnieje również pojecie fale skalarne, które podobno można ekranować (blokować) jedwabiem i owcza wełną. Czy pole torsyjne i fale skalarne to to samo? Ewa Pawela wspominała również o trawie morskiej lub włóknie kokosa ale nie wiem na jaki rodzaj fal one pomagają.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>