Kliniki medycyny naturalnej w Indiach i skuteczne uzdrowienie nerek – Aliaksandr Haretski

More videos
Views
   
 • w Indiach wszyscy wierzą w medycynę naturalną
 • $165 dziennie za dwa masaże
 • w ajurwedzie nie ma diagnozowania poszczególnych chorób
 • w Indiach nie wolno sprawdzać płci dziecka w łonie matki
 • pacjenci bywają bardzo nieposłuszni
 • UE zabrania wędzenia mięsa
 • metoda na gronkowca
 • wartość oczyszczania wątroby

Inne rozmowy z Aliaksandrem Haretskim:
Porozmawiajmy.tv/?s=Haretski

Książka Aliaksandra Haretskiego jest dostępna bezpłatnie tutaj:
www.MedycynaLudowa.com/pl/index.php?id=ksiazka

17 komentarzy

 • Max77
  Reply

  „Witaminę C można zbuforować domowym sposobem przy pomocy sody kuchennej (wodorowęglan sodu, NaHCO3, polecam w celach innych niż gospodarcze korzystać z sody CZDA, czyli czysta do analizy). Na każdą miarkę witaminy należy dać połowę miarki sody. Odczekać aż zakończy się reakcja chemiczna (uwolni się dwutlenek węgla), płyn będzie musował jakiś czas. Powstanie związek witaminy C czyli L-askorbinian sodu. Soda kuchenna znakomicie neutralizuje kwasowy odczyn kwasu L-askorbinowego”.
  Oprócz askorbinianu sodu, który ma ph obojętne jest również popularny o obojętnym ph askorbinian wapnia, dla tych którzy są na diecie niskosodowej:).
  „L-askorbinian wapnia jest kolejną zbuforowaną formą (dostępny w tabletkach), łatwo rozpuszczalną w wodzie, o nieco metalicznym posmaku. Można go również wykonać w domu: na każdą miarkę witaminy C należy wziąć 1/3 miarki węglanu wapnia (CaCO3, kreda, naturalny minerał). Reakcja musowania zajdzie podobna jak z sodą – uwolni się CO2. Jeśli nie macie pod ręką węglanu wapnia można ostatecznie użyć zmielonych na pył dobrze oczyszczonych skorupek jaj (w ponad 90% składających się z węglanu wapnia), jednak płyn należy poddać filtracji jak też i reakcja chemiczna nie zajdzie wzorcowo (skorupki mają też inne związki oprócz węglanu wapnia). Węglan wapnia można zakupić w sklepach internetowych lub na Allegro, jest powszechnie stosowany przez pasjonatów winiarstwa do odkwaszania wina domowej roboty.”

 • kystyna
  Reply

  Moje serdeczne gratulacje dla Aliaksandra za kolejny tytuł profesora i życzenia dalszych sukcesów w tym co robi. Zawsze słucham cennych informacji, które przekazuje Aliaksander, co nie znaczy, że w 100% wszystko jest dla mnie, ale napewno ponad 95%.
  Dziękuję serdecznie również Alexowi za wspaniałą pracę w przekazywaniu wiedzy i przedstawianiu wielu ciekawych, inspirujących osób.
  Dziękuję!!!

 • Damian
  Reply

  Co słychać u pacjenta który leczył się u Pana Haretskiego na zanik mięśni? Leczy się dalej? Co się z nim dzieje? jaki jest jego stan?

  • Alex
   Reply

   Przestał się leczyć, bo jakby całkiem wyzdrowiał, to by musiał odpracować pieniądze, które dała mu rodzina. To jest taki syndrom o nazwie „zabiorą mi rentę jak wyzdrowieję”. Bardzo częsty przypadek.

   • Damian
    Reply

    Ok. Rozumiem. Ale sądziłem, że w tym przypadku Pan Haretski postąpi inaczej. Że pomoże choremu i pokaże całemu światu jaką siłę ma medycyna naturalna. Wywnioskowałem to z ostatnich wywiadów z Panem Alexandrem gdzie przekonuje on, że jest w stanie uzdrowić (wyleczyć) pacjenta chorego na śmiertelną chorobę zaniku mięśni. Nie przypuszczałem, że terapia tak nagle się zakończy.
    Na jakim etapie pacjent się zatrzymał? tzn jaki był stan na którym zatrzymał leczenie?
    Co się z nim teraz dzieje?Czy choroba powróciła? Jak długo leczył się w EAML?

   • Hana
    Reply

    A co z Panią Muchą, jak Jej rehabilitacja?

    Cytat: „8 sierpnia 2015 roku rozpocznie rehabilitację Swietłana Mucha, tłumaczka z miejscowości Reczyca na Białorusi, urodzona w 1980 roku, cierpiąca na rdzeniowy zanik mięśni i będąca w ciężkim stanie.”

  • Alex
   Reply

   Ta książka nigdy nie była wydrukowana, do niedawna była dostępna bezpłatnie na stronie. Obecnie jest dostępna jej część, przyczyny tej sytuacji zostały wyjaśnione w wywiadzie.

 • Ala
  Reply

  askorbinian sodu jest solą i tylko w takiej postaci może być podawany dożylnie ( nie zakwasza organizmu w przeciwieństwie do kwasu askorbinowego). Pan Jerzy Zięba zawsze to podkreśla . Pan Aleksander powinien podszkolić się trochę z chemii i biochemii . Moja rada słuchajcie, ale nie ufajcie we wszystko. Serdecznie pozdrawiam

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>