Jak obronić dziecko przed kovidiańskim dyrektorem szkoły – Jarosław Dąbrowski

More videos
Views
   

Wiceprezes Stowarzyszenia Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności” Jarosław Dąbrowski wyjaśnia jakich bezprawnych działań dopuszczają się zarówno niektórzy dyrektorzy szkół, jak i kuratorzy oświaty oraz w jaki sposób można tym patologiom przeciwdziałać.
Nagranie zostało wykonane podczas konferencji Ogólnopolski Zjazd Środowisk Niezależnych i Alternatywnych (11.12.2021) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza w Skaryszewie.
Strona stowarzyszenia: www.NauczycieleDlaWolnosci.pl

3 komentarze

 • Kamil Antek
  Reply

  Cześć wam, moja teściowa jest sprzątaczka w sanepidzie i kazali jej się szczepić. Idzie to jakoś załatwić? Ewentualnie ktoś wie czym się odtruć po keczupie?

 • Jacek1
  Reply

  Uważam,że w związku z informacją o obowiązkowych szczepieniach służb mundurowych,zdrowia i nauczycieli od 1.03/2022 trzeba pisać do prezydenta,ministerstwa zdrowia w tej sprawie [ja już to zrobiłem] .Te szczepienia to swego rodzaju test dla kraju – „zaprotestują czy nie?” – jak protest będzie mały to wprowadzą to dla wszystkich. Jest taki wiersz pastora Martina Niemollera,napisany w obozie koncentracyjnym w Dachau;

  „Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
  Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
  Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
  Nie byłem przecież socjaldemokratą.
  Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
  Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było. „

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>