Jak grać w tej wielkiej grze aby wygrać – Drzewied Radhesław

More videos
Views
   

24 komentarze

 • Jadwiga
  Reply

  zainteresowało mnie „zanieczyszczone serce”, zdziwiło, bo uważam, że działając przez serce działam dobrze, a tu masz: serce zanieczyszczone. Czym moze być zanieczyszczone?

 • Justyna
  Reply

  Jak dla mnie to cała wiedza tego pana jest bardzo skomplikowana i ciężko się tego słucha i ma się wrażenie że niedostępna dla zwykłego człowieka. Wszystko o czym on mówi znowu musimy wziąć na wiarę bo nie znamy sanskrytu czy innych świętych ksiąg w ich oryginalnej wersji. A jest dużo prostsze rozwiązanie dla każdego kto umie czytać Biblię że zrozumieniem. Ja od jakiegoś czasu poznaję interpretację Biblii jaką proponuje Neville Goddard. On tłumaczy że mamy w sobie moc i świadomość Chrystusową i że to my poprzez nasze wyobrażenie kreujemy naszą rzeczywistość. I niepotrzebna jest nam wiedza o innych rasach, kosmitach i innych graczach bo ona nas nie wzmacnia, a wręcz dołuje. Wszystko opiera się na prawie założenia i jeśli ja założę że ja jestem panem, kowalem swego losu i wyobrażam sobie kim chce być i jak mam żyć to nikt inny nie ma nade mną władzy i nikomu nie oddaje mojej energii. Ty masz tylko uwierzyć że możesz, a możesz dosłownie wszystko. Proponuje Alex poszukaj sobie ludzi którzy interpretują Biblię jak ten Neville Goddard, ja jestem na grupie Facebook i my tam się wymieniamy naszymi doświadczeniami. Może z kimś takim przeprowadził byś wywiad i przybliżył swojej publiczności bo mi się wydaje że to by wielu ludziom pomogło spojrzeć na świat z innej perspektywy i jest to bardzo proste i dostępne dla każdego, tylko trzeba uwierzyć, uwierzyć w siebie i Boga który jest w nas. Serdeczności

 • Katrina
  Reply

  Mój boże jakie rozczarowanie – jak nie robić karmy…. Alex…. technicznie jak nie robić karmy… no zal.pl Podziwiam cierpliwość Drzewieda. Nie obraź się Alex. Podpowiem – życie w jaksini. Ogólnie w Kalijudze nie jest to możliwe- aby nie robić karmy.

  • JohnVeto
   Reply

   Jak zwykle bajki z mchu i paproci ! Przecież my nie możemy robić Karmy. To Karma robi nas. Nawet policjant stojący z suszarką przy drodze to wynik tej samej Karmy. Domyślnie – Karma to pewien mechanizm twórczy. Możemy reaktywnie wpływać na Karmę, ale generalnie nie da się niczego uniknąć. Niemniej jednak z innej strony patrząc Karma to tylko nasze ludzkie wyobrażenia na ten temat, a kto głosi ostateczne i niczym niepodważalne ”prawdy” to zwykły oszust i po tym oszustów zawsze poznacie….. Zatem strzeżcie się oszustów. Dużo bólu ale wciąż czas….

 • jogi
  Reply

  Jak zwykle dużo fajnych zdań wypowiedzianych przez Drzewieda.
  Co mi się nie podoba i dlaczego nie kupuję tego przekazu w całości?
  Po pierwsze błędne założenie, że do skutecznego rozwoju potrzebny jest mistrz czy autorytet. Nie jest to prawda.
  Być może większości jest potrzebny. Spoko. Ale nie wszystkim. Nie jest natomiast z pewnością potrzebna, żadna jak to określa prelegent „dedykacja”, a już tym bardziej przynależność do grupy religijnej. Drzewied tego nie doprecyzował, ale ja między wierszami czuję rodowód ISKCON.
  Zestawienie w jednym: ISKCON, dedykacja i „wiem, że nic nie wiem”, brzmi mówiąc językiem młodzieżowym, MEGA niebezpiecznie. Jak dla mnie, to duchowe manowce.

 • Hanuman
  Reply

  kolejny świetny materiał, dobrze widzieć że jesteś w coraz lepszym stanie. pozdrawiam przyjacielu!

 • Tobias
  Reply

  Nie zrozumiałem wielu rzeczy o których było mówione. Jeśli powinniśmy podejmować decyzje z najwyższego poziomu a więc sattwicznego a jesteśmy w tamas lub radżas to nie mamy do niego dostępu. Jak więc to zrobić? Skąd wiadomo z jakiego poziomu podejmujemy decyzję? Cały czas miałem wrażenie że prelegent próbował odpowiedzieć na pytanie postawione w temacie ale nie potrafił tego zrobić. Niby coś wie ale … . No i ten kijek wskazujący koślawe napisy na pomiętym papierze.

 • wiktor
  Reply

  Interesująca rozmowa.
  Co do rapy jest taki utwór:
  Donatan Percival Schuttenbach RÓWNONOC feat. Sokół – Z Samym Sobą

  Pozdrawiam Wiktor.

 • Ada
  Reply

  Dzięki za kolejne bardzo ciekawe spotkanie z Drzewiedem. Czekam na następne.
  Z każdego wynoszę jakieś złote myśli dla siebie.

 • PMT
  Reply

  no tak , kontrola poziomów istniej …czasem mam nawet wrażenie, że strażnicy bardzo pilnują „żeby się przypadkiem, człowiek nie podniósł wyżej nie przedostał” 🙂 ..to słowa znajomego..ale potwierdzam …może i dobrze 😉

 • część całości
  Reply

  Polecam. Zabawna opowieść o tym, jak wygląda Ziemia w oczach ludzi, którzy są na wyższym stopniu rozwoju, żyją w zgodzie z Naturą, bez głodu, wojen i nędzy.
  La belle verte francuski film z 1996 roku, polski tytuł Zielona piękność

 • część całości
  Reply

  W bhagavatgicie nie mogę zrozumieć jednego przed bitwą z Mahabharaty Ardżuna ma dylemat czysto radżasowo – satwiczny. Zostać joginem w ostępach leśnych czy walczyć o władzę i królestwo z kuzynami i z wszystkimi których podziwiał kiedyś z którymi dorastał a także przeciwko nauczycielowi swojemu. Pan Kryszna obdarza go boskim wzrokiem pokazuje jemu różne konsekwencje jego decyzji oraz to że śmierć i tak jest im pisana gdyż ON tak zdecydował. Ardżuna przy pomocy Pana Kryszny wygrywa Bitwę gdyż wybrał mądrze w przeciwieństwie do swoich kuzynów (dla tych co nie znają tej opowieści – Ardżuna wybrał Boga który staje po jego stronie, kuzyni wybrali bronie niebiańskie i wielką Armię).
  Czego nie mogę zrozumieć? Dlaczego Bóg zawsze się wysługuje Nami zamiast jak postanowił kogoś śmierć sam tego nie zrobi – nie zabije, nie pozbawi jaźni ciała? Czyżby i On podlegał karmie i jedynie podaje się za Tego nieśmiertelnego i niczemu nie podlegającemu? Jak daleko sięga gra w Lajlę?
  Tłumaczę sobie udział Ardżuny w wielkim mordzie jedynie tym że przez to że w bitwie pokonał kuzynów i ich wyeliminował z gry w tamtym życiu, ta Kalijuga przebiega łagodniej od innych bo stając się joginem może i by sam siebie z Lajli wyzwolił ale inni by doświadczyli srogiej zimy przez kolejne 432 tysiące lat.
  Wiem ze jest to pytanie czysto retoryczne i jedynie Źródło może na nie odpowiedzieć kompleksowo i dogłębnie gdyż tylko ONO i Ardżuna wie co zobaczył Ardżuna i dlaczego to skłoniło go do podjęcia takiej a nie innej decyzji..

  • część calości
   Reply

   Jest tez inne wyjaśnienie tego dylematu. Przeglądając kanał Akademia Wiszunizmu na youtube na filmie pocztówka z Bawarii pokazana jest postać czarnej istoty i twarzą kota z dzieciątkiem na ręku. Od razu skojarzyło się mi to z Izydą z Horusem na rękach, Isztar z dzieciątkiem na ręku, czarnej madonny z dzieciątkiem na ręku, postaci mitry z dzieciątkiem na ręku. Wyjaśnienie może być banalnie proste że ta postać to jedynie jedna z metamorficznych postaci Kalipurashy który podaje się za tego kim nie jest tym bardziej że kłamstwo to jego dewiza i brak zasad. Tak jak JHWH nakazuje zabijać innych ludzi bo On tak postanowił. Zadałem pytanie czcicielom Pana Kryszny co będzie jak pan Kryszna zacznie nawoływać do zabijania tych co buty wiążą w jodełkę bo On tak postanowił? Czy zamiast girland kwiatów na szyje będą zakładać tym co wiążą buty w jodełkę cos innego? Nie doczekałem się odpowiedzi ani też żadnego komentarza. Jednak jestem przekonany że jak Bóg nakaże to nie zawahają się tak samo jak czciciele Allacha, JHWH czy innego krwawego bożka. Ba i czciciele Peruna chyba by nie mieliby tego problemu.

 • część całości
  Reply

  Dziękuję bracie w duchu za wiedzę. Lejla wciąga wie to każdy nałogowiec. Nie dziwie się tym którzy idą w zaparte i powiadają że nałogowcami nie są albo że ktoś ich blokuje. Wyparcie to metoda każdego alkoholika i gadka ze nad wszystkim się panuje Każda gra to nałóg tak jak i przemożna chęć wygrywania, Tam gdzie są wygrani musza być i przegrani.
  Jedyna metoda to przestać grać ale powiedz to hazardziście.

 • Mariola
  Reply

  Mam wrażenie że ten Pan ma problem z zaakceptowaniem siebie i stworzył wokół siebie matrix i zachęca do niego , ta wiedza jest bezużyteczna .

 • Piotr
  Reply

  To Ty jesteś odpowiedzialny za Siebie.
  Zacznij żyć i przestań podążać za innymi.
  Poznaj Siebie a będziesz wiedzieć kto jest kim, teraz prezentujesz ,(jako istota) opinie innych ale mało tu Ciebie.

 • Piotr
  Reply

  Kochani
  Człowiek pięknie prezentuje wam graczy, poziomy i zasady gry, a wy co poza nawias wyjść nie możecie .
  Wszystko możecie tylko poznajcie fakty.
  Żyjąc tworzycie iluzje w której się zakorzeniacie.
  Podnieście glowy i z pasją żyjcie.

 • jamjest
  Reply

  Szkoda że Drzewied nie wspomniał o pieczęciach i blokadach jakie na nas zostały nałożone przez pewne instytucje i ich rytuały w których całkiem nieświadomie braliśmy i bierzemy udział , co w efekcie zablokowało nasze czakry na wszystkich poziomach .
  Naszczęście są odpowiednie techniki które skutecznie to wszystko oczyszczają i odblokowują.

  • Astre
   Reply

   Wiara w jakieś pieczęcie, blokady to szarlataneria, a Ci co o tym głoszą to Szarlatani. Więc najskuteczniejszą techniką jest przestać wierzyć w takie bzdety, bo w co wierzysz i nadajesz temu wartość i sens tego doświadczasz na jawie, czyli ekranie życia….
   Więc, nie pierdol tu o pieczęciach, bo to samo jakbyś opowiadał o papierze toaletowym, który niby wisi na haczyku w łazience, gdzie w istocie jego tam w ogóle nie ma, tylko po prostu ludzie nadają taką wartość i taki sens. że on tam jest ? !

   ŻYJ SWOIM ŻYCIEM !
   A, nie opowieściami z mchu i paproci usłyszanymi w internecie, czy gdzieś tam, u kogoś tam…., bo tylko tylko myśli na ten temat, a nie żadna prawda …!

 • Jamjest
  Reply

  Jesteśmy tak zaprogramowani aby mieć jak najmniej czasu dla siebie .
  Codzienne obowiązki i całe życie w biegu żeby tylko brakowało nam czasu na przemyślenia , poszukiwaniu wiedzy i docieraniu do zródła .
  Nasza szyszynka jest dużo mniejsza niż była kilka tysiecy lat temu a przez między innymi FLUOR , który jest dodawany do past do zębów doszło do jej zwapnienia .
  Niszczą naszą energetykę przez silną emisję fal radioaktywnych i fal elektromagnetycznych które są przyczyną zawałów serca , udarów , zakrzepów , i sprzyjają rozwijaniu się nowotworów .
  Generują w nas strach i negatywne emocje którymi się żywią a nas utrzymują na niskim poziomie wibracji co blokuje u wielu ludzi mozliwości kreacji i wzrastaniu na wyższe poziomy świadomości .
  Najgorsze jest to że ludzie sami doprowadzą do zagłady tego świata bo są największymi świadomymi szkodnikami na tej jeszcze pięknej planecie jaką jest Ziemia .
  Sztuczna inteligencja jest już na tak zaawansowanym poziomie że ludzie z niej nie zrezygnują a przyjdzie czas kiedy ona sama wymknie się z pod kontroli , ale chyba im o to raczej chodzi .

 • Ario
  Reply

  Łączysz kanon Palijski z kanonem Wedyjskim ? skąd pochodzi ten model kosmologiczny na tablicy ? to z kanonu czy twój ?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>