Infradźwięki, mikrofale i nanoczipy – Marek Podlecki

More videos
Views
   

Portale Marka Podleckiego:
Monitor-Polski.pl
MonitorPolski.wordpress.com

31 komentarzy

 • ELOELo
  Reply

  Nie ma żądnej broni psychotronicznej, zadna ekipa z elektrowni itp rzecy fale elektromagnertyczne to są brednie. Niestety jak ktoś sie para takimi tematami aletrnatywnymi to jak sięda oszukać to sam uwierzy w te nonsensy. Także niestetyt pan marek bredzi odnosnie mind kontrol . Ale akcja ze szczepionkami była OK.

 • Elżbieta Dębska
  Reply

  W imię pamięci Marka Podleckiego, ewidentnej ofiary zła panującego na świecie.
  Pomawianie o schizofrenię jest przestępstwem i jest niedopuszczalne. Jak wynika z wypowiedzi osób bliskich Panu Markowi Podleckiemu, nie miał on stwierdzonej schizofrenii przez lekarzy psychiatrów. Za to był zmuszany do współpracy z polskimi służbami. Oczernianie zmarłego jest skandalicznym zachowaniem wszystkich tych którzy w swoich wypowiedziach operują słowem schizofrenia. Jest to obraz tego, w jakim okrutnym świecie musiał żyć, osamotniony Marek Podlecki. Każdy, ty który powiesz choć jedno złe słowo o Marku Podleckim czy o innych ofiarach systemu polskich służb , każdy „wszystko wiedzący” zastanów się i ugryź się kilkakrotnie w język. Nie pomagaj oprawcom, nie pomagaj gnębicielom, nie pomagaj draniom, nie pomagaj przestępcom.
  Hipnoza, Promieniowanie, nękanie, broń do rozpędzania tłumów, stalking. Plagą bandytyzmu w Polsce. Pamięć o Tobie Marku Podlecki, pozostanie na zawsze wśród dobrych ludzi. Szukałeś dobra i spokoju dla nas wszystkich. Teraz naszym obowiązkiem jest kontynuować drogę w kierunku spokoju i praworządności. Spoczywaj w spokoju Marku Podlecki .
  https://porozmawiajmy.tv/infradzwieki-mikrofale-i-nanoczip…/

 • Łukasz Ozga
  Reply

  Jakiś rok+ temu taż u mnie słyszałem takie dźwięki, tak, jak gdzieś maszyna, dokładnie wuwu w domu jak ten człowiek mówi, licznik naruszony, dźwięk z licznika od około 4:00-5:00… Kręciłem się obok licznika, wychodziłem w nocy jak coś tylko usłyszałem. Szukałem urządzeń pomiaru pola elektromagnetycznego na internecie. Chyba podziałało, chyba…

 • radek
  Reply

  Witaj Marek,krótko i na temat .Ograniczę się do minimum gdyż temat o którym piszę został już wielokrotnie przedstawiony w necie i poświęcono mu setki godzin { ale co z tego kiedy umieramy } .Zacznę tak : Na imię mam Radek { 45 lat } ,mieszkam w centrum Bydgoszczy.Piszę do Ciebie ponieważ posiadasz ogromną wiedzę i zajmujesz się tym wszystkim o czym się nie mówi w „masmediach”. Piszę do Ciebie a raczej zapytuję co może zrobić taka jednostka jak ja, by ratować siebie ,swoją rodzinę i ludzi którzy mnie otaczają ? Gdzie mam dzwonić ,do których drzwi pukać i co wysadzić w powietrze by machina instynktu samozachowawczego, chroniącego to co najcenniejsze czyli – ŻYCIE – została w końcu uruchomiona.Wiem,wiem….Temat o którym piszę i mam na myśli to temat „rzeka” – Chemtrails .Od kilkunastu tygodni nasiliły się nad naszym miastem przeloty samolotów rozpryskujących ta całą zarazę { nie będę się rozpisywał o składzie chemicznym,który jest w tych smugach bo tą wiedzę ma każdy kto wie o co chodzi } Nawet teraz pisząc tego e-maila zakrywam usta gazą bo smród jest taki ,że nie można wytrzymać.Powietrze .które wdychamy jest już na tyle zatrute ,że podrażnia nam oczy,gryzie w gardło i doprowadza do pojawiania się ran na skórze.Doradź lub może pokieruj gdzie mam się udać by odpowiedni organ w końcu coś z tym zrobił dla społeczeństwa.Moje obecne działania ograniczają się do uświadamiania sąsiadów o tym co się dzieje.Nadmienię również ,że posiadam w aucie CB-radio dzięki któremu podaję w „eter” informację dotyczące tego kolosalnego problemu.Wiem ,że mogę zrobić coś więcej ,tylko nie wiem w którym kierunku ruszyć by uzyskać odpowiedzi w tej kwestii jak i poruszyć chociaż cząstkę tego uśpionego społeczeństwa.Nie boję się niczego tak więc ,jak możesz to doradź gdzie dzwonić lub się udać by rozpocząć walkę z zabójcami naszego społeczeństwa.Nadmienię tylko ,że widziałem wiele wywiadów i filmików dotyczących tego mega-problemu.Jeżeli jednostki takie jak ja nie powstaną i nie bojąc się konsekwencji czegoś nie zrobią to ta zakała czyli tkzw { elita } nas wykończy,bo jestem więcej niż pewien ,że takie jest jej założenie.Pozdrwiam Radek.Mój e-mail radek.wesolowski@wp.pl tel 695 07 07 90.

 • Pingback: Marek Podlecki: Infradźwięki, mikrofale i nanoczipy | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 • Pingback: Minister Antoni Macierewicz potwierdza informację o ponadpiętnastoletnich nielegalnych tajnych eksperymentach wojskowych na polskiej ludności cywilnej z użyciem broni elektromagnetycznej. Komentarze i konteksty « Tajne Archiwum Watykańskie

 • Kalina
  Reply

  China launches „Quantum communications” satellites…. and laying fully private network „Quantum communications fiber optic lines between several major cities…. all of which have „Super computers”.
  Prywatny network najwyzszej klasy komputerow qwantowych beda one podlaczone do quantum satelit
  Witaj wirtual rzeczywistosci . Zblizamy sie szybkimi krokami do dwoch swiatow .Czyzby 7 katastrof na terenie Tin Pin 8.12 2015, liaoning prowincji 8.14 2015,drugie bylo listopada 17 2015,Shandong chemiczna explozja sierpien23.2015
  Shen zhen-przesuniecie masywu i explozja gazu Grudzien 21 2015
  I juz w tym roku Huna -chemiczna eksplozja czyzby byly spowodowane nowymi zabawkami do kontroli absolutnej umyslow ludzkich ..
  . Zawsze uwazalam , ze hakerzy na komputery to zbawienie losu .Poniewaz potrafia udowodnic , ze ten system jest niedoskonaly . Jezeli chodzi o wyzej wymienione komputery to musze z przykroscia stwierdzic , ze nie ma dla nich juz hakerow one beda robic co mistrzowie zechca . Tez pojawia mi sie mysl , ze chyba bedzie taki moment , ze zejde z internetowego komputera na zawsze . Jak plan pojdzie glebiej i obejmie cala planete .

  • Majestic
   Reply

   Kalinko jak zawsze masz racje jesteś Kochana Prawdziwa i Autentyczna ,tak to scenerio się urzeczywistnia bandy zmanipulowanych idiotów zepchną pozostałych .w przepaść ,

 • Astre
  Reply

  Cytat : ” To celowe działanie,a człowiek jest ofiarą wykorzystaną w tym projekcie ”

  NIE szukaj winnych bo – TRACISZ MOC !
  NIE obawiaj się niczego bo – TRACISZ MOC !
  NIE, czuj się OFIARĄ bo -TRACISZ MOC.
  OFIARA to coś co zbudowane jest z przeszłości i przyszłości..
  CZY, W CHWILI OBECNEJ, CZYLI (TERAZ) ISTNIEJE JAKAŚ OFIARA ? GDZIE ?
  CZY, ŻYJĄC CHOCIAŻ PRZEZ 10 SEKUND CHWILĄ OBECNĄ – CZUJESZ SIĘ OFIARĄ ?
  Więc, wypada powiedzieć, to co jest prostsze w zrozumieniu niż 2+2, że OFIARĄ,
  to można się czuć, ale…. nie można nią być !!!
  Gdybyś była/był ofiarą czegokolwiek, lub kogokolwiek, to by Cię tu już dawno nie było. Więc, skoro jesteś i dzierżysz, więc nie jesteś niczyją ofiarą !
  Ci co czują się ofiarą, ciągle mają naloty różnych bytów, a Szarzy robią sobie z kobiet niańki.
  I dzieje się tak, gdyż czują się ofiarami otaczającego świata…….!…!
  Więc, dzieje się tak dlatego, że istniejemy w świecie (fraktalnego rezonansu), co oznacza, że… nasze własne pole ”energetyczne” zbudowane z przekonań (programów) tworzy interakcje, czyli tworzy wydarzenia, okoliczności i sytuacje !
  Czy, do jasnego sku…….wysyna pojawi się wreszcie ktoś w tych niezależnych mediach i telewizjach i wytłumaczy coś co jest prostsze w zrozumieniu niż budowa cepa ?…!
  To absolutna podstawa w życiu każdego, aby zrozumieć, że nikt nie jest ofiarą żadnych ludzi, żadnych partii politycznych, żadnych Iluminatów, Masonów, Kosmitów, ofiarą męża, żony, sąsiada, szefa w pracy, tylko to co dzieje się na zewnątrz – jest właśnie tylko odbiciem własnych przekonań, wzorców (programów).
  To przekonania nas ranią ! I takie dupki co same czują się ofiarami nakręcają spiralę przekonań, że ktoś jest ofiarą czegoś, lub kogoś i tworzą kolejne ofiary łatwowiernych owieczek. Dotyczy, to tak samo ”ofiar” mind control.
  Ya, tu się k…wa niczego nie boje i niczego nie obawiam ! Może tu przybyć miliard Archontów, Anunaków, Jaszczurów, Demonów, czy jakichś ”złych” kosmitów ?…! Nie mam zamiaru ze strachu umierać i tracić MOC, czyli strzelać sobie we własne kolano !
  Proponuję dla własnego dobra, gdzie Twoje dobro jest tak samo ważne jak i moje dobro i nie widzę różnicy pomiędzy jednym, a drugim – przestać w te wszystkie pierdoły wierzyć, karmić je zasilać, nadawać ważność i być wreszcie autorytetem w swoim życiu, bo tylko Ty nim jesteś NIKT INNY !
  Bo to ILUZJA, czyli – nie bardziej prawdziwe niż cokolwiek innego na ten sam temat jak słusznie mówią Ci co prowadzą warsztaty Matrycy Kwantowej.
  To tyle, a jutro wstanie nowy dzień …… 🙂

  • Majestic
   Reply

   Astre „że nikt nie jest ofiarą żadnych ludzi, żadnych partii politycznych, żadnych Iluminatów, Masonów, Kosmitów, ofiarą męża, żony, sąsiada,” gdzieś tam daleko masz racje ,ALE czy to co wymieniłaś pomaga Ci ,wspiera ? czy partie polityczne religie które namawiają do nienawiści do wojen wspierają Cie pomagają Ci , tak to reprezentujesz jakby to nie istniało nie wprowadzało destrukcji chyba inaczej nie sadzisz ? że jest to przyjazne ? po to są znaki ostrzegawcze ” uwaga spadające odłamki skal ” pozrywasz wszystkie znaki a spadające kamienie skały obdarzysz energia miłości aby się przyjemniej ludziom zabijało i umierało ? taka obojętność to jest przyzwoleniem to fałszywa droga, przyzwolenie na degradacje jest współudziałem , to tak jak nie udzielenie pomocy aby sobie czegoś tam nie ubrudzić , ubieranie tego w piękne piórka to efekt na moment a, bo Walec destrukcji sunie się jak ślimak ale sunie i zostawia z Prawdziwego Człowieka dosłownie NIC .

 • Lolek
  Reply

  Powiem szczerze, że w ciągu dwóch-trzech ostatnich miesięcy, doświadczyłem kilku takich nocnych wybudzeń. Nie miałem co prawda pisków w uszach, natomiast za każdym razem bolała mnie głowa na wysokości skroni. I co charakterystyczne, miało to miejsce między 3 a 5 godziną rano.
  Szczerze mówiąc coraz więcej ludzi skarży się na podobne problemy a zjawisko to wzrasta lawinowo. Mówi też o tym coraz więcej ludzi. Co do wspomnianego w wywiadzie Dionizego Pietronia to szczerze polecam tego człowieka. Jego bardzo interesujące prelekcje i odczyty można znaleźć na YT.

  • Majestic
   Reply

   niestety ale zakłócenia i dewastacja jest straszliwa ! trawimy to jeszcze tylko dlatego ze z roku na rok to wzrasta , i niejako akceptujemy to , ja osobiście słyszę niekiedy w godzinach po wieczornych te hałasy piski dudnienia itp , gdy u sąsiadów ma zadzwonić telefon wcześniej o tym wiem bo budzi to we mnie niesamowita dysharmonie istna magnetyczna burza ,posiadam miernik i kiedyś mierzyłem kilka razy smogi magnetyczne największa koncentracja jest przy ścianach w dolnych partiach , bo niejako te ładunki chcą się uziemić i szukają ujścia ,pola są tak silne ze miernik podaje niemal wartości jak bezpośrednio przy jakiś urządzeniach !? należy zwrócić uwagę ze niemal wszystkie anteny to anteny fraktalne wiec niejako kompatybilne z czlowiekiem i naturą , najpierw padną wszystkie „szlachetne ” owady , ptactwo ,puzniej My ! nawet ta tv naziemna działa teraz na wysokich częstotliwościach , zaś same anteny dają się redukować do minimalnych wielkości a to dowód ,ze każda komórka Naszego ciała może być i jest odbiornikiem , , samo otoczenie zaś jest nieprzyjazne , ściany malowane niemal plastikiem podłogi to warstwy izolacyjne , wzmacniacze do zapraw, kleje ,izolacje blokery wilgoci itp , można się oczywiscie ekranować , ale wylacznie na okreslonych zakresach widma , nie sposób żyć w termosie albo w absolutnej kładce Faradaja aby dezaktywować elektro smog i nośniki fal , automatycznie sami się izolujemy od kosmosu ,pomocy trzeba szukać w naturze orgonity uziemione , rośliny np paprocie , pokojowe źródełka w cyrkulacji wody na krystalicznych względnie kamieniach skalach . myslalem też aby w obuwiu przynajmniej takim w obejściu zainstalować elastyczne przewody z miedzi aby miały możliwości odprowadzania ładunków , (niektóre auta maja taki pasek ) z tym ze jest to nieco niebezpieczne w czasie burzy albo w miejscach gdzie są uszkodzone jakieś kable elektryczne w ziemi itp

 • alalal36
  Reply

  Zauważyliście, że firmy telekomunikacyjne nagminnie reklamują darmowe rozmowy? Ludzie na to lecą i gadają z wybranymi numerami całymi dniami. Mój stary ojciec też cały czas z telefonem przy uchu, przerwy robi tylko na jedzenie, toaletę i spanie. Wifi, telewizor w pokoju sypialnym, telefon wciąż w okolicach głowy i co najdziwniejsze nic mu nie jest. Obawiam się, że gdyby go pozbawić tych przyjemności, wtedy dopiero by się rozchorował

  • Majestic
   Reply

   „Kękusia zostawili?”właśnie dlatego aby nie było dziwne . teraz fanatyzm moherowy będzie w intensywnym ataku , ” główny szef propagandy kiedyś powiedzial „ciemny naród wszystko kupi ” no i niestety tak będzie, bo się dzieje !

 • Daniel Jamros
  Reply

  Część z tych sytuacji są moim udziałem a neutralizacja piszczenia w uszach za pomocą „hełmu” z foli aluminiowej jest wprost niezawodna.

  • Tosza
   Reply

   Umieszczam link do Genetycznego Słownika https://magdarian.wordpress.com/slowianskie-pismo/
   Tutaj znajdziecie teksty i można zładować tablice ze znakami PRA-Sawian. Są to odtworzone znaki naszych Przodków w ich PRAWDZIWYM wizerunku.

   Dzisiaj w językach współczesnych powszechnie używamy liter, źródłem których był jeżyk pra-sławiański, lecz zostały one na przestrzeni tysiąclecie przemyślnie zniekształcone przez kostuchów. Niezależnie od tego czy są one pisane w łacinnicy czy cyrylicy – wszystkie zostały zmienione z pre-medytacją i zamiast nieść Życie jak to robią BUKOWY,LITERY niosą człowiekowi uśmiercanie.
   Marek mówi o fizycznym znęcaniu się nad nim poprzez dźwięki.
   Zniekształcenie znaków którymi zapisujemy słowa mają fizyczną naturę i także są formą znęcania się nad naszymi duszami fizycznie i forma MIND CONTROL.
   Odtwórcy znaków PRA-SŁOWNIKA wyliczyli, że żeby uaktywnić mózg ludzki w 100% (obecnie używany jest on maksymalnie w 3%), co jest równoznaczne z udrożnieniem kanałów świadomości ludzkiej w pełni, na ten czas powinniśmy używać w pisowni i rozróżniać minimum 89 znaków PRA-SŁOWIAŃSKIEGO JĘZYKA.
   Działanie BUKÓW jest fizyczne, można nauczyć się używać je w celach obronnych od ataków energetycznych.

   • Majestic
    Reply

    Dzięki
    Tosza ,słownik genetyczny ma sile sprawczą ,i co ciekawe nie jest destrukcyjny sam w sobie ,raczej niweluje destrukcje i to jest ta piękna strona , dodam ze imperium Romanum dlugo omijało Słowiańskie ziemie właśnie dlatego , byli trawieni energetycznie jak się pojawiali bo nieśli destrukcje ,ich magowie ( magnateria ) wszystkimi sposobami ujarzmiali Słowian aby uzyskać przyzwolenie , oczywiscie podstępnie dopiero to im umożliwiło zapuszczenie korzeni na Słowiańskich terenach , Wszyscy przyjęli Słowiańskie nazwiska , Słowiańska i Polska Szlachta została dosłownie wyrznięta , puzniej celowo rozdawali szlacheckie rodowody Słowianom aby to to upowszechnić a w konsekwencji zniszczyć ,bo nie miało to sprawczego działania w realnych układach społecznych , jedynie na wschodnich kresach ostały się resztki rodzimych szlachetnych rodów ale i one padły ofiara ubóstwa bo nic nie dziedziczyli a ziemie i majątki dawno im odebrano i nazywano ich szlachta zaściankową albo zubożałą ., tak zwanych królów Polskich od Śmierci Chrobrego praktycznie nie było , wszyscy niemal przybrali sobie NICKI Polskie , a ich zadaniem było mordowanie narodów Słowiańskich , tak zwana ekspansja „magnaterii” na wschód , było to nic innego jak bratobójcze krwawe wojny rękoma Polaków i Innych , gdy było za mało efektów i ofiar to napuszczano obcych Szwedów Turków zakon „ŚWIĘTY” krzyżaków itp aby mordować i wszystko niszczyć aż do gołej ziemi , po tak zwanym potopie populacja Polaków -Słowian zmniejszyła się o 8 milionów oficjalne dane są nieco mniejsze ale one dotyczą jedynie rdzenia Rzeczypospolitej ,rabunek był niesamowity , to co było za duże wysadzano albo palono , mordowano Wszystkich w bestialskich sposobach , po tych mordercach nic nie zostawało . Gdyby nie opór Rusi dawno by Polan już nie było , bo traktowano Nas jako mięso armatnie ,chłopca na posyłki , i służącego ,niepiśmiennego takiego z kurnej chaty , dlatego jeszcze egzystujemy ..

  • G., magdarian
   Reply

   Marku P. i Danielu J., w sprawie HEŁMU z folii ALUMINIOWEJ: Rządowcy i Koszczaje nie są głupi i na zwierciadłach Kozyriewa znają się znakomicie- tymbardziej że na Ziemi, zarówno działacze jasnej, jak i ciemnej strony, od milionów (a nawet miliardów) lat, używają ich. Aluminium dobrze nadaje się na taki hełmowy reflektor, ale przedziały częstotliwości, w jakich aluminium jako reflektor jest skuteczne, jakimś dziwnym trafem wybrane zostały dla telefonii przenośnej (2,6 GHz) i dla pozostałych urządzeń używanych przez nich do terroryzowania i sterowania ludzmi (1,2- 1,4 GHz). Zamiast więc chronić się przed energetycznymi atakami, wzmacniacie ich energie takim hełmem aluminiowym, bo dla częstotliwości 1,2- 1,4 i 2,6 GHz, działa on jak Magnetron (koncentrator i wzmacniacz falowy).
   Każdy na Ziemi jest sterowany- czy chce, czy nie. Kiedyś, eksperymenty i praktyki genetyczne, oraz eksperymenty i praktyki z różnymi typami mózgów, prowadziła na Ziemi jasna strona, a później, po uprowadzeniu ludzkości, przejęte zostały one przez ciemną stronę. Zarówno ciemna, jak i jasna strona, mają tyle samo brzydkich rzeczy na swoim koncie. Im wszystkim chodzi tylko o władzę, a jeśli ją mają, to o utrzymanie jej- a w tym temacie, ważną rolę odgrywają Gwiezdne Wrota, które są portalami między 15 wymiarami, rozłożonymi na 5 gęstości (po 3 wymiary na każdą gęstość). Ludzkie marionetki zaplanowane były jako strażnicy Gwiezdnych Wrót na tej planecie, w gęstości 1, wymiarze 1 i bardzo długo wypełniały swój obowiązek. To nic nadzwyczajnego, bo na każdej planecie, każde Gwiezdne Wrota mają swych marionetkowych strażników, zaprogramowanych na pilnowanie ich, a którym to strażnikom oficjalnie wmawia się, że jeśli będą grzecznie rozwijać się duszewnie i duchowo, to czeka ich tzw. „Wzniesienie”, czyli wstąpienie do wyższych warstw „nieba” i nieśmiertelność ciała i duszy. Te głupie, ludzkie bio-roboty nadal w to wierzą i dają się robić w bambuko. Nawet ci, którzy duszę mają w rozsypce, głośno krzyczą o jej nieśmiertelości.
   Jeśli chcecie bronić się przed atakami Koszczajów i rządowców, w pierwszym rzędzie pousuwajcie lustra z domu. Z szyb w oknach, w obrazkach ściennych, skanerach itp., oni także potrafią robić świetne portale, poprzez które atakują was i inwigilują. Kompromisową ochronę, może stanowić naklejenie na potencjalny portal grafiki ochronnej (do zładowania tutaj: https://magdarian.wordpress.com/grafika-ochronna/ ) Lepsze to, niż nic.
   G., MAGDARIAN

 • Ela
  Reply

  Miałam taką sytuację w pracy, jest u nas kilka budynków, no i kiedyś musiałam iść do innego budynku . Jak weszłam do korytarza to poczułam hałas w głowie , to były ultradźwięki. To mnie uderzyło , weszłam pokoju i powiedziałam „ale macie tu hałas”. Koleżanka spojrzała na mnie dziwnie , wróciłam do siebie do budynku i opowiedziałam o tym koleżance z którą pracuję . Przed laty miałam inne doświadczenie , spałam i nagle poczułam jak ktoś zapuszcza mi sondę do ucha, obudziłam się i ruchem ręki zrobiłam taki gest jakbym kogoś uderzyła po ręce . Miałam takie odczucie jakby obcy wylądowali na dachu budynku w którym mieszkam . Tych doświadczeń mam wiele , dziękuję Panie Marku , bo teraz wiem , że nic mi się nie przewidziało.

 • kuba
  Reply

  to ciekawe z tym piskiem od kilku lat słysze piski ostatnio coraz zadziej ,dzwiek przychodzi z zewnatrz,staje sie mocno obecny

  w przestrzeni ,wlasciwie przestrzeni glowy i odchodzi ,natomiast wydaje mi sie ze sa to kody podprogowe prubowalem rozszyfrowac te piski ,niestety bez skutku.teraz slysze to zadko

 • Danuta
  Reply

  Witam.Panie Marku ma Pan rację,to buczenie występuje też w moim mieszkaniu i to właśnie po wymianie liczników na klatce schodowej,czuję też ciągłe pulsowanie w moim ciele i nawet widzę jak moje ciało pulsuje,już kilka razy były ataki na moje serce,teraz na moją tarczycę i nie wiem jak się tego pozbyć.

 • Anna
  Reply

  Poruszane kwestie w wywiadzie mają spójność z tzw transhumanizmem,ludzie nie zdają sobie sprawy jak bardzo niebezpieczna i szkodliwa dla nich i Ziemi jest technologia. To nie jest naturalny rozwój życia ziemskiego,albo też stwierdzenie ,że coś wymskło się spod kontroli. To celowe działanie,a człowiek jest ofiarą wykorzystaną w tym projekcie. Tak właśnie wygląda pozaziemska ingerencja w „ratowanie” Ziemi i jej mieszkańców,zarówno Ziemia jak i to co wykreowała jest dla kosmicznych przyjaciół organicznym surowcem do przetworzenia na technologie.
  Ktoś oglądał nową serię archiwum x ???? tam pięknie jest pokazane odwrócenie kota ogonem,czyli sugestia że my ludzie jesteśmy źli i odpowiadamy za niszczenie ziemi,dlatego też obcy postanowili zlikwidować ziemian aby temu zapobiec.
  http://biotechnologia.pl/technologie/miec-wielkie-pieniadze-na-zycie-wieczne,15885

 • Anna
  Reply

  Dobry i wazny material. Zwlaszcza bardzo dobre bylo powiedzenie o tym,, jak mozna zareagowac, aby takie nekanie ustalo. Nie musi sie zgadzac, ze w miejscu, gdzie jest duzo wifi, ludzie beda mieli piski w uszach. Ja mieszkam w kamienicy, w ktorej praktycznie wszyscy to maja non stop wlaczone i nie mam piskow. Natomiast kiedy przejezdzam (samochodem) kolo biblioteki uniwersyteckiej, to mam.
  U mnie w mieszkaniu jest w kazdym razie na noc wylaczane wszystko, co mozna wylaczyc, zwlaszcza wifi. Komorki i co tylko mozna, przelaczane na tryb lotniczy.
  Prosze innych, aby tu wpisywali rowniez, co im pomoglo (rowniez jaka postawa, czy reakcja, jak w przypadku pana Podleckiego) na piski, dziwne zmeczenie, brak energii itd. dziwaczne nieprzyjemne doznania.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>