Handel dziećmi, gwiazdy Dawida i znaczenie sądownictwa – Janusz Korwin-Mikke, z komentarzem Leszka Bubla

More videos
Views
   

Z Januszem Korwin-Mikke rozmawia Paweł Bednarz o obecnej sytuacji związanej z handlem polskimi dziećmi. W dalszej części Janusz Korwin-Mikke odpowiedział na kilka pytań politycznych związanych z Konfederacją oraz pewnym epizodem ze swojej historii osobistej z roku 1968. Z uwagi na duże znaczenie rozgrywek politycznych wokół sądownictwa, Leszek Bubel zechciał skomentować odpowiedź Janusza Korwin-Mikke.

19 komentarzy

 • Marta
  Reply

  Fatalnie z dźwiękiem. Pan Bednarz, co rozumiem, jest przepełniony emocjami i nie bardzo się nadaje do prowadzenia takiej rozmowy. JKM pokazuje jakie są jego zdaniem dobre, sensowne tudzież bezsensowne rozwiązania z perspektywy sejmu. Uważam, że mikrofon powinien byc bliżej gościa i inny prowadzący ze spisanymi pytaniami. Bo tak wyszło bardzo tragicznie pod wieloma względami. Pan Bednarz też ma moim zdaniem skrzywione spojrzenie i pokłada nadzieje w rozwiązaniach … sysyetmu, ktory przecież ma rozwiązania i się nie sprawdzają.

 • justyna
  Reply

  już nie wspomnę o tym , że korwin od 17 minuty uznaje handel dziećmi za dozwolony byleby tylko zapłscić 5000 agencji za sprawdzenie gdzie dziecko idzie. gratuluje ci poglądów.

 • justyna
  Reply

  z trudem obejrzałam do końca. jakim prawem korwin chce dysponować 1/38000000 częścią mojego udziału w zasobach naturalnych Polski? Bo ich właścicielem nie jest jakiś tam skarb państwa czyli nie wiadomo co dokładnie tylko naród-suweren. Podsumowanie Bubla odzwierciedla dokładnie moje zdanie nt zachowania korwina. Były one właśnie takie.

 • justyna
  Reply

  czy Ty naprawdę nie widziałaś zachowania korwina? jak można być tak ślepym!!! komentarz Pana Buba tylko potwierdził to co sama widziałam na własne oczy.
  poza ty jakim to ślepcem trzeba być zeby nie widziec ze korwin wcale nie ma zamiaru oddawac wlasnosci zasobów naturalnych SUWERENOWI!!! jakim prawem ten człowiek decyduje o mojej 1/38 000000 częsci udzialu w tych zasobach?? co tzn ze ich wlaścicielem jest jakiś tam skarb państwa?? masakra.

 • Dorota
  Reply

  Najpierw informujecie posła o aferze z handlem dziećmi, a potem zaraz pan Bubel obraża tego posła zanim ten zdążył dobrze zapoznać się ze sprawą. Wygląda to na sabotaż. Jestem zdumiona tym materiałem. Czy tu chodziło o dobro dzieci czy o dokopanie Korwinowi?

 • juraj
  Reply

  pan korwin mikke nic nie bedzie sprawdzal, widac nawed na zachowaniu, na ruchach ciala ze ten czlowiek juz pracowac porzadnie nie bedzie…on przeszed na poziom jakiegos starszyzny ktory juz tylko sobie wyslucha naprz. pana bednarza i tyle-to jego praca….a gdzies tam kiedys coz powie-to jego praca..moim zdaniem jest to leniwy czlowiek, i palec nie bedzie ruszyl w tej sprawie….obym sie mylil. Z drugiej strony, i to jest dosic w porownaniu do innych poslow co tej sprawy unikaja…

 • Ozi
  Reply

  I co niby wnosi ten komentarz pana Leszka Bubla, poza tym że obraża Janusza KM i konfederację! Skoro pan Janusz otrzymał informacje dotyczące sprawy, to potrzebuje teraz czasu na zapoznanie się z nią, sprawdzenie faktów i ewentualne działania. Nic nie wydarzy się od razu. Podchodzi do tego sceptycznie i ma do tego prawo, bo jak sam mówi, regularnie zasypywany jest wieloma sprawami, a sam przecież ma ograniczone możliwości, choćby czasowe. I nie rozumiem, jak można najpierw prosić go o pomoc, by dokładnie w tym samym materiale go obrazić, jeszcze zanim się za to wziął. Już na starcie zniechęcacie go do udziału w tym przedsięwzięciu. Uważam, że warto się tej sprawie przyjrzeć i zadbać o dzieci, które same tego zrobić nie mogą, ale Wasze metody pozostawiają wiele do życzenia i jeśli naprawdę chcecie coś zmienić, polecam zacząć od siebie i zmienić strategię.

  • Paweł
   Reply

   Oby sie zapoznał wnikliwie. Oby tez przejrzal jakie ustawy juz funkcjonuja i oby mial moc to pozmieniac. Nie wazne kto to zrobi wazne zeby ta praca nie poszla na marne.

 • Piotr Oses
  Reply

  Nie obejrzałem wszystkiego, ale p. Mikke jest konkretny i masła maślanego nie tyka. Szacunek dla jego logiki. Pan Buble… Gustibus non disputandum est. Nie studiowałem łaciny. Dziekuje.

 • Piotr Oses
  Reply

  Świetnie, szacunek dla pana ” Korwina”, szacunek dla wszystkich, p Bednarza, Berdowicza, Bubla!
  !!

 • Paweł
  Reply

  Zalezy co uznajesz Zoe za sukces. Moze i w tej zalosnej polskiej polityce typowo polityczny sukces byl jego udzialem… dla mnie jest to prostak i cham, bez oglady, bez podstaw wychowania i kultury osobistej i tym samym bez sukcesu. To byla namiastka informacji jakie Pan Bednarz posiada ktore jak mniemam byly w tych dokumentach… powodzenia z taka wnikliwoscia jesli uwazasz ze to jest nic.

 • Paweł
  Reply

  Hahahah PIEKNIE 😀 oplacalo sie doczekac do konca 😀 ten komentarz faktycznie bezcenny! 😀
  Granat w d..e tym pajacom! Podpisuje sie pod tym komentarzem, jakby wyjal z ust te slowa Sz. P. Leszek.
  DOBRA ROBOTE robicie. Powodzenia!!!

 • Bartek
  Reply

  Oj Alex… Szacunek za ten dodatek w formie komentarza od Pana Leszka 🙂 Ja odpuściłem już po słodzeniu napoju przez JKM… Wstyd mi za takiego Polaka bez kultury i żeby jeszcze wiedział co mówi… Pozdrawiam Cię serdecznie !

 • Paweł
  Reply

  Z całym szacunkiem ale JKM nie ma zielonego pojecia o czym mowi… ten Pan sie nie nadaje na jakiegokolwiek sojusznika w tym temacie, jego argumenty sa tak plytkie jaki i on w calej swojej karierze, co zreszta potwierdzaja w calej rozciaglosci brak sukcesow… byc moze jest dobry w innym temacie, ale tu… blagam nie da sie goscia sluchac, nawet nie zna faktow jakie sa ustawy przeglosowane a on jest poslem ktory ma glosowac za czymkolwiek… gratuluje cierpliwosci

  • zoe
   Reply

   jkm płytki? brak sukcesów? żaden stricte prawicowy polityk w unii nie ma połowy takiego poparcia jakie ma on, za jego „braki sukcesów” obarczał bym raczej socjalistyczną mentalność ludzi żyjących w demokracji.. po za tym sukcesem jest samo wytrzymanie godziny z tym oszołomem który gada od rzeczy, ma niby dowody ale jakoś się nie ujawniają, raz wskazał nazwisko to musiał przepraszać w sądzie. Jakie on ma sukcesy mi wytłumacz, po za sianiem fermentu?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>