Głagolica i cykle Układu Słonecznego, część 1 – Tadeusz Mroziński

More videos
Views
   

Wątki części pierwszej:

 • 49 liter i 800 ligatur
 • słowo Allah
 • kilka reform cyrylicy
 • Cyryl i Metody nie byli nigdy kanonizowani
 • obraz i obrazowanie
 • Prawia, Sławia i Chwała
 • samogłoski nosowe
 • czym są siły przyrody
 • Słowianie opierali się na wiedzy, a nie wierze
 • na podstawie Głagolicy można ułożyć Traktat Akrofoniczny
 • przedefiniowanie znaczenia zmartwychwstania i reinkarnacji
 • konie arabskie można wyhodować tylko w Polsce
 • eksperyment Hermanna Göringa w Puszczy Białowieskiej – film youtu.be/bpq0W5MGFYU

Link do części 2: Porozmawiajmy.tv/glagolica-i-cykle-ukladu-slonecznego-czesc-2-tadeusz-mrozinski

Blog Tadeusza Mrozińskiego: apokalipsa-eden.bloog.pl

Category: Historia

31 komentarzy

 • Pingback: Porozmawiajmy TV: Tadeusz Mroziński - Głagolica i precesja (część2) | Białczyński

 • Mariusz
  Reply

  Wszystkie oznaczają światło i dawanie porządu. Mówią , że wszystko powstało z chaosu. Ja twiedzę, że z chaosu powstaje chaos, a świat mimo wrażenia chaosu jest niesamowicie uporządkowany. Nie wierze w przypadki. Nic co jest w chaosie nie oprze się temu co jest uporządkowane. Niektórzy mówią na Boga -Ojciec Niebieski oba słowa czytając Głagolicą oznaczają tego który niesie informacje porządku.Głównym zadaniem każdego ojca jest ustanawianie właściwego porządku w rodzinie a kolor niebieski oznacza porządek. Słyszałem , że na początku bóg był rodzaju żeńskiego bo z kobiety wszystko się rodzi i to kobieta daje życie. Ja twierdze że kobieta jest pośrednikien i wykonawcą tego całego procesu ale tym najważniejszym impulsem jest mężczyzna. Przy całym szacunku dla kobiet uważam że porządek boski jest dobrem najwyższym. Wystarczy popatrzeć na porządek w naszym układzie słonecznym. To w okół słońca kręcą się planety a bez niego nie ma życia. Nasz układ jest tylko małą częścią dużo większego i bardziej zaawansowanego fraktala. Dzisiaj pierwiastek żeński miesza się z męskim. Pomyśl co by się stało gdyby słońce dawało więcej światła na ziemie. Traktując Ziemie osobowo stała by się jakimś demonicznym bytem na którym panuje chaos. Dla tego tak ważny jest obiektywny porządek. Najpierw porządek ze samym sobą po tem w rodzinie i tak dalej. Jeśli nie ma w człowieku ( męszczyzna wraz z nasieniem pozbawia się męskiej energii) światła nigdy nie uporządkuje swojego życia. Jeśli bym miał podać wzór faceta który prawdziwie żyje według praw boskich to napewno wymienił bym Donalda Trumpa. To jest człowiek nowej epoki, epoki wodnika lwa. Lew na wszyskich starożytnych obrazach jest symbolem ludzi (żyd według naszych przodków jest całkie innym typem człowieka) porządku i energii. Dlatego posągi lwa umieszcza się przed budynkami instytucji stanowiących prawo . Wodnik natomiast jest symbolem dużej świadomości ludzi. Ci, którzy rządzą teraz na świecie i mają dużą świadomość co moze się stać najbardziej się boją , że ludzie staną się bardziej świadomi i uporządkują swoje życie. Staną się ludzmi z ducha krwi i kosci. Po to jest zaplanowany przez żydów najazd uchodzców na europe aby nie było prawdziwych ludzi – białych ludzi. Bo to oni pozbawią ich władzy, a gdzie porządek i światło sztuczki magiczne nie są możliwe.

 • Mariusz
  Reply

  Nie została tutaj powiedziana najważniejsza rzecz. Głagolica są to głoski słowa bożego. Każda litera ma swoje znaczenie – słowo lub połączenie kilku głosek. Np. r głagolicowe to płączenie dwóch głosek w odpowiedniej kolejności e i l , razem el i oznacza porządek energi czyli światło a nie modlitwe. Proszę sobie porównać wymowe słowa czakra po polsku i po chińsku w tłumaczu google, a dokładniej czym została zastąpiona głoska r. Znając znaczenie głosek głagolicowych i praw uniwersalnych możemy odczytać znaczenie każdego słowa w każdym języku. Np. słowo JEZUS po łacinie wymawiany jest IESUS co znaczy skupiony na porządku dawaniu, nakierowany na dawanie ( dawanie przykładu jakim porządkiem żydzi mają się kierować). Analizując Głagolice dowiedziałem się najwiecej prawd niż z czego kolwiek innego.

  • Majestic
   Reply

   Mariusz pisze :”Głagolica są to głoski słowa bożego” jakiego boga masz na myśli ? tego od „Sodomy” i „Gomory ” ? Ojca „Zbawiciela „? bo to się w jednej smole praży .

   • Mariusz
    Reply

    Chodziło mi o boga który ustanowił porządek wszystkiego, boga w okół, którego wszystko się kręci czy tego chcemy czy nie chcemy. Różnie na Niego mówiono. Jezus mówił Lahi muzułmanie mówią Allah, a ja bym powiedział że jest to porządek energii czyli światło w najczystrzej postaci. Światło , które przekazując informacje porządku materii dokonuje dzieła tworzenia.

    • Majestic
     Reply

     Mariusz odpowiedziales na pytanie ok dzięki „,Lahi ,Allah” Pan Bóg , i uważasz że to punkt wyjscia cytuje Ciebie „który ustanowił porządek wszystkiego, boga w okół, którego wszystko się kręci” to uważasz że nazewnictwo niema znaczenia ono nic nie przekreśla ? cdn ….

 • Piotrek
  Reply

  Jedno wielkie bujdogadanie dla ludzi, którzy nigdy nie mieli w ręku żadnego tekstu źródłowego. Facet coś przeczytał z fizyki, ma jakieś wyobrażenie (bo przecież nie czytał) o biblii, buddyzmie, enumie elisz, biologii, koperniku i opowiada bajki. Nawet nie ma zielonego pojęcia czym jest głagolica – gdyby wiedział to choć raz w ciągu 94 minut by ukonkretnił o której mówi bo jest ich kilka. Weles odpowiada wodnikowi, a hefajstos skorpionowi więc mówienie weles lub hefajstos jest conajmniej dziwne. Polska dlatego była potęgą nasienniczą, bo kraje zachodnie zajmowały się bardziej ambitnymi i innowacyjnymi rzeczami. Był to zresztą jeden z pretekstów do jej rozbioru bo przeliczając potencjał tych ziem do efektów wypadał conajmniej marnie. Zdemoralizowani magnaci XVIII wieku zajmowali się sobą wydając fortuny na rozrywki.

  • Majestic
   Reply

   Piotrek ” bo kraje zachodnie zajmowały się bardziej ambitnymi i innowacyjnymi rzeczami.” od 966 roku Polski już nie było , następne lata to dogorywanie , skutecznie odseparowali Nas od Słowiańskiej reszty jedynie Rosja trzymała się do czasu „rewolucji „

 • RobertM
  Reply

  Trójca święta w Głagolicy jako żywo przypomina mi obrazowanie obiektowe z dziedziny programowania obiektowego. Materia jako POLE, wzór pola rekordu, Energia jako METODA będąca procedurą lub funkcją oraz Duch jako WŁAŚCIWOŚĆ, połączenie koncepcji pola i metody, określa sposób dostępu do pól i metod obiektu. Czuję że Głagolica jest pewnego rodzaju językiem programowania obiektowego umożliwiającym kompilowanie myślokształtów w zgodzie z systemem w którym gramy w tym matriksie tu i teraz.

 • Majestic
  Reply

  tak Prusowie to cześć Słowiańszczyzny( P-Rusowie) , Etruskowie (ET-Rusowie ) Prusowie nigdy nie napadali na Polskę nie przyjęli nowej religii , wiadomym jest ze Konrad sprowadził zakon ,od Mieszka bo nawet Chrobry jego syn opamiętał się jak już było za późno nie było Polskich Autentycznych Władców ,gdy nawet nieco byli skłonni nimi być to i tak cala Szlachta a puzniej już magnateria była absolutnie OBCA , była jedna dla nich święta zasada wymordować systematycznie Polska Klasę Szlachecka wprowadzić swoje urzędy ,następnie PODSTAWOWYM warunkiem było przybranie Polskiego Słowiańskiego Nazwiska oraz szybkie i obowiązkowe uczenie się języka okupowanego, kraju ,tacy nigdy nic nie tracili w czasie wojen nigdy nie ginęli na polach bitew chyba ze jak Słowian mordowali , ale to sporadycznie, bo inspirowali bratobójcze walki takie struktury były instalowane w wszystkich podbitych krajach Słowiańskich , wszystkimi metodami wyławiano resztki Słowiańskiej Szlachty inspirując spiski rebelii itd po to aby wykorzenić takich obcych na ich własnej ziemi oraz zagarnąć ich majątki i ziemie ,zauważcie ze ta cala niby Szlachta Polska jest skoligacona z ich ojczyznami wiekszosc z nich posiada obce nazwiska w wiekszosci ścisłe utajnione .W podobny sposób wymordowano Etruskich zwlaszcza na terenie dzisiejszej Italii ,piękne okazy muzealne są eksponowane tak aby run nie było widać a fotki są retuszowane !! cala Wenecja stoi na cedrowych potężnych palach jako fundamenty a te Cedry to z dalekiej Syberii ,tak samo Rom miasto wybudowane przez Słowian Etrusków i wiele innych .Megality Słowiańskie na Syberii wybudowane po pierwszym „potopie” to resztki przedpotopowe ostatniego” potopu ” rejon ten był zasiedlany po przeprowadzce z Hyperboreii https://www.youtube.com/watch?v=frpy9Kd5E5o zniszczenia te to najprawdopodobniej efekt wojny Reptylianskiej zwanej wojny bogów .Dla przypomnienia obecny oryginalny kalendarz Słowian mówi ze mamy 7525 tyle ma mniej więcej mur chiński ten stary pierwotny , a on ma wieże strzelnicze umieszczone na południe , sluzyl do ochrony wiecznego pokoju w wojnie z smokiem właśnie podpisanego 7524 lata temu ,są przesłanki ze pismo chińskie te pierwotne to pismo czysto runiczne w swojej wyjściowej formie ..

 • Majestic
  Reply

  przydałoby się Słowiańskie Sympozjum ale Takich prawdziwych Słowian jak Pan Tadeusz żadne tam „autorytety” akademickie bo to zgraja fałszerzy i kłamców i na dodatek to OBCY ,w taki właśnie sposób wyprostować historie krajów Słowiańskich wydać wspólne księgi w językach Słowiańskich ,kilka miesięcy temu jakiś „uczony” (religijny ) „znawca” tematu powiedzial ze Słowianie zwlaszcza Polacy tysiąc lat temu wyszli z nor obór i lasów a wcześniej nie było nic a nowa” wspaniała” religia wprowadziła NAS w „cywilizacje ” polecam ten kanał https://www.youtube.com/watch?v=J5k5pW99Cb0 oraz ten kiedyś był program Tutaj u Alexa https://www.youtube.com/watch?v=InYKN7pXm-k tutaj mamy Słowiańskie pismo też polecam https://magdarian.wordpress.com/slowianskie-pismo/

 • frugo
  Reply

  Nie doceniasz skali problemu , za mało wtopiłeś by wiedzieć , a za mocno by nie wiedzieć . przeczytaj uważnie swój wpis i znajdź błąd . grasz w grę , której nie rozumiesz do końca a niedocenienie to strategiczny błąd .

 • Justyna
  Reply

  a co jak ktos ma nietolerancje nabiału mleko i wszelkie przetwory łocznie z białkiem kurzym i to jeszcze wielopokoleniowa: babka, matka ja i moje dzieci ???

 • Astre
  Reply

  Hitlerowcy, to doskonali architekci zbrodni. Fanatyzm posunięty do ostatnich granic. Fanatyzm zbudowany z myśli, które myślą, że to co myślą i co oczy widzą i uszy słyszą, to prawda ! Prawda niczym nieskrępowana, niepodważalna i ostateczna. Geneza tej ”prawdy” sięga zupełnego braku czegoś co obserwuje co się w nim dzieje …? I ta ”prawda” zbudowana z czystej fikcji i Iluzji (co oczy widzą i uszy słyszą) ostatecznie zabiera ostatnie okruchy instynktu samozachowawczego.
  Czyżby ofiary Black Goo…. ? Tylko dlaczego jedni mieliby być ofiarami Black Goo, a inni nie ? Prawdopodobnie dlatego, że jaki ”świat” sobie stworzyli taki mają i na zasadzie fraktalnego rezonansu z Black Goo – rezonują….
  Więc, dzieje się tu pewien eksperyment, którego nie widać, nie słychać – lecz wciąż jest.

 • O
  Reply

  LITERA PRAWA, to nie „litera” jaka my rozumiemy wspolczesnie(abc..) lecz OZNACZA ZESPOL OKRESLEN DOTYCZACYCH REGULACJI….teraz znowu jasne prawo od zarania istnialo,a wiec mozna znowu postawic teze ze slowianski jezyk byl podstawa,najstarszym jezykiem swiata.

 • O
  Reply

  JRSZCZE JEDNO W MALARSTWIE SAKRALNYM/KATOLICKIM, SA ELEMENTY LITER V I W ,NAJCZESCIEJ W ELEMENTACH DLONI LUB KOMPOZYCJI WAZNYCH OSOB PORTRETOWANYCH.ZNOWU KRADZIEZ SLOWIANSKIEJ TRADYCJII.

 • vanilka133
  Reply

  Może te wzbudzanie drgań to podwyższanie wibracji, wtedy również mamy wgląd „za kurtynę”.

 • bemek (p)
  Reply

  Znałem kogoś, kto w czasie II WŚ zesłany był do Niemiec do pracy przy melasie, którą się głównie odżywiał. Szczęśliwie wrócił po wojnie do domu, lecz niestety przestał tolerować laktozę. Spożywanie cukrów w znacznej ilości może prowadzić do różnych schorzeń.
  Izraelici zbudowali ze złota byka, a zwierzę powinno być im obce…

 • Frau
  Reply

  Wczoraj pisałam litery głagolicowe po kursie u pana Tadeusza. Wspaniale zakręcony człowiek o ogromnej wiedzy i zaangażowaniu. Trzymam kciuki za książkę o głagolicy autorstwa zaproszonego gościa. To będzie rewolucyjna praca. Pozdrawiam obu Panów.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>