Eksperymenty z aurą – Alex & Alex

More videos
Views
   

15 komentarzy

 • voyager
  Reply

  Teflon: Dokładnie masz rację i wiedzę. Aura istnieje ale nie widzi obecnie jej żadne urządzenie na świecie w taki sposób jakbyśmy my chcieli. Aurę jedynie potrafi zobaczyć człowiek lub zwierzę. A zaprezentowane badanie to nie jest badanie aury. To wprowadzanie w błąd. Urządzenie w uproszczeniu mierzy oporność a to co widzimy to wizualizacja w postaci aury. Na 100 % nie jest to aura 🙂

 • Pingback: Eksperymenty z aurą – Zapper Nunczako i taboret Reicha | Porozmawiajmy TV

 • Pingback: Harmonia Kosmosu 2014 | Osadnicy z Opolnicy

 • Adam
  Reply

  Czy wyobrażanie sobie, tak jak to zrobił Aleks na tym filmie, że urwało mu ręce pozostaje bez wpływu na jego zdrowie? Bo przecież myśli tworzą rzeczywistość.

  • Alex
   Reply

   Ja to urwanie ręki i nogi potraktowałem jako bajkę, dlatego nie byłem w stanie wejść w ten strach w pełni. Poza tym bardzo długo i dokładnie czyściłem z siebie strach i teraz nie jestem w stanie go z sobie wydobyć. A jak znajdę to też wyczyszczę, bo uważam, że jest bezużyteczny. W obliczu niebezpieczeństwa należy działać w bezpośrednim połączeniu z intuicją i logiką, a nie bać się 🙂

 • teflon
  Reply

  AAA gdzie ta kamera widząca aure?
  Spodziewam sie że maszyna przedstawiona w filmie kosztuje przymajmniej 10x mniej, tak jak inne magiczne maszyny którymi operują inni lecznicowcy.
  Maszyna ta nie widzi aury, reaguje jedynie na zmiane przewodności elektrycznej palców dłoni i przedstawia ją jako kolorowe poświaty.
  Pierwsze tego typu maszyny były robione na żarówkach umieszczanych w aparatach typu polaroid.
  To jest coś na wzór wykrywacza kłamstw z innym typem wyświetlacza.

 • Karol
  Reply

  Ciekawe dlaczego te urządzenie kosztuje 10 000 dolarów. Gdyby było tańsze to z pewnością popyt na nie byłby większy. Gdzie można je kupić ?

 • owox
  Reply

  Można by sprawdzić jak się zmienia aura podczas słuchania muzyki, jaki rodzaj , jak wpływają dźwięki solfeggio oraz ich częstotliwości.itd.
  Można by sprawdzić jaki ma to wpływ podczas zabiegów typu hoponopono, czy jest to taki sam efekt jak w przypadku modlitwy czy inny.
  Na pewno praca z podświadomością ma wpływ na aurę, i jak siądzie osoba która ma śmietnik w głowie a mimo to o niczym nie myśli to wyniki wyjdą zupełnie inne niż w przypadku osoby poukładanej czy rozwijającej się duchowo.
  Warto by się przekonać też jaki wpływ mają różne sbstancje które człowiek w siebie wlewa, po alkocholu za pewne wyjdzie czerwona, no a jak po kofeinie, za pewne też wpłynie to na obniżenie pola wibracji, no chyba że to placebo i ktoś będzie święcie przekonany że dany napój piją tylko jacyś medytujący ludzie ja ma to miejsce z zieloną herbatą gdzie często umieszczane są na opakowaniach… itp.
  Można by też sprawdzić jaką ma aurę osoba która brała zimne kąpiele 🙂
  Albo jak to jest z polem aury tych osób które leczą przeróżnymi energiami od reiki po rekonektywne itp, albo osoby które widzą czyjąś podświadomość i oczyszczają oraz pracują z energiami…
  Można by zrobić też eksperyment i do takiego badania zaprosić osobę która jest np ateistą i złodziejem 😉 dało by to też wgląd w całą sprawę.
  Abo zbadać osoby leworęczne względem praworęcznych, albo jaja aura jest podczas używania prawej półkuli mózgowej a jaka podczas używania lewej półkuli mózgu.

  Możliwości badania jest na prawdę dużo jak się popatrzy holistycznie na całokształt dotychczasowego dorobku ludzkości czy duchowości.

  Pozdrawiam

 • Krzysiek
  Reply

  Witam,nie wiem jak się ma to do aury ale miałem dziwne doświadczenie z komputerem.Kiedyś eksplodowałem taką złością podczas przeglądania internetu że komputer przestał działać a monitor zrobił się krwawo czerwony.Jedyne czego wtedy dotykałem to myszka na kablu.Nic nie działało musiałem resetować komputer.Czy gniew mógł wywołać taka reakcję tego się pewnie już nie dowiem ale atmosfera wtedy w pokoju zrobiła się normalnie jakaś dziwna.

 • Karol
  Reply

  Nie wiem jakie jeszcze eksperymenty przeprowadzaliście, ale jeśli nie sprawdzaliście aury podczas słuchania muzyki to należałoby kontynuować badania uwzględniając oczywiście parę jej gatunków 🙂 A jako dodatek sprawdzić też jak wpływają na nas częstotliwości 432 Hz i 440 Hz. Czekam na raport. Pozdrawiam serdecznie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>