Kontrolowana i sterowana detoksykacja drogą do odporności – dr Bogumił Wojnowski

More videos
Views
   

W tym krótkim wystąpieniu dr Bogumił Wojnowski wyjaśnia co jest kluczem do zdrowia, a ulubioną jego metodą diagnostyczną od wielu lat jest Quantec.
Bogumił Wojnowski jest doktorem nauk weterynaryjnych. Nauka w Technikum Weterynaryjnym we Wrześni ułatwiła mu studia weterynaryjne, które uzupełniał pracą w kole naukowym, organizując obozy naukowe w terenie. Jest autorem publikacji z dziedziny weterynarii oraz prekursorem dożylnego stosowania kwasu hialuronowego i chondroprofilaktyki psów. W roku 2000 powołał do życia przychodnię Integrum przeznaczoną dla ludzi wykorzystującą aparaturę biorezonansową, a od roku 2006 radioniczną (Quantec). Zdiagnozował ponad 3000 chronicznie chorych, stwierdzając, że większość chorób ludzi pochodzi ze świata zwierząt. Propaguje pro-biotechnologię, suplementację mikroelementami monojonowymi (krzem, srebro, Ormus), wodę utlenioną ze srebrem monojonowym, wodę deklastrowaną oraz ozonowanie. Zorganizował 4 konferencje naukowe poświęcone chorobom chronicznym. Współpracuje z bioterapeutami, psychoterapeutami i hodowcami. Diagnozuje wszystkie przyczyny chorób chronicznych u ludzi i zwierząt, łącznie z ich genomem i środowiskiem (smog PEM, geopatia, hapteny) – także na odległość. Prowadzi strony internetowe zamieszczone pod adresami www.medivetbw.waw.pl, www.e-integrum-medivet.eu, www.paramed.waw.pl. Skontaktować się z nim można pisząc na adres poczty elektronicznej paramed@wp.pl.
Nagranie zostało wykonane podczas konferencji Harmonia Zdrowia i Życia (22-23.02.2020) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza w Skaryszewie.

6 komentarzy

 • B.W.
  Reply

  Jesteś egzemplarzem niedouka z fizyki. Radionika to coś co nas otacza w postaci fal torsyjnych ( http://www.torsionfield.eu ), a zdjecie cyfrowe jest zbiorem kwantów energi=fotonów, które czyta Quantec. A jak dziala telefon komorkowy ? Czy to także
  bujda, podobnie jak system PEGASUS, co ci zagląda do komórki ?
  Odszczekaj swoje obraźliwe słowa spod stołu. BW. paramed@wp.pl

 • Zibi
  Reply

  Sceptykom rzucam pod rozwagę pierwsze z brzegu przykłady: placebo, homeopatia, Bruno Groening … A w aptekach takie wypasione „konfitury”! Jak widać hasło medycyna informacyjna, czy quantec wywołuje alergie

 • adaN
  Reply

  Nie chcę oceniać ale skomentuję.
  Z całym szacunkiem dla Pana Doktora, Studia, wiedza, tyle lat doświadczenia, posiadane trzech Quanteków ..??? Czy wygląda na okaz zdrowia ? Czy jest wiarygodny w swym przekazie ?
  Zyczę zdrowia .

  • Alex
   Reply

   Kolego, z całego przekazu tylko tyle zobaczyłeś? Ile Ty masz lat a ile ma dr Wojnowski.
   Doceń chłopie jego wiedzę i zaangażowanie. Specjalnie ze szpitala wtedy na własne życzenie wyszedł, jeszcze chory, aby uczestniczyć w spotkaniu.
   Ja się dziwię skąd tacy ludzie się biorą, którzy tylko szukają dziury w całym i zatruwają przestrzeń takimi komentarzami. Bystrzak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>