Dwie godziny Zbyszka Falkowskiego

More videos
Views
   

3 stycznia 2015, podczas III Światowego Festiwalu Morsowania w Kołobrzegu, Zbigniew Falkowski pobił rekord świata w długości przebywania w lodzie. Poprzedni rekord należał do Wima Hofa z czasem 1:59:47.

Koniecznie zobacz również:

Film Wielki Łapiak o Zbyszku Falkowskim


Strona fundacji Morsy bez Granic: www.MorsyBezGranic.pl
www.Facebook.com/MorsyBezGranicPowrotDoNatury

Category: Zdrowie

12 komentarzy

 • Pingback: Dwie godziny Zbyszka Falkowskiego – Morsy Bez Granic Powrót Do Natury

 • Zbigniew Falkowski
  Reply

  Szanowany Panie Janie , ta próba w suchym lodzie służy wypromowania fundacji „Morsy bez granic , Powrót do Natury” której celem jest budowa ośrodka naukowo badawczo leczniczego w Pószczy Białowieskiej . Centrum mrozo i Naturo lecznictwa oraz ukazanie zdolności przetrwania ludzkiego organizmu w ekstremalnych warunkach .

  • GrazynaNY
   Reply

   Jan, widze czasami Twoje posty i za kazdym razem czuje negatywna destruktywna energie. Czy Ty naprawde nie widzisz nic pozytywnego wokol siebie i kazdemu musisz przypiac latke? Jestes bardzo niesympatycznym czlowiekiem, Proponuje intensywna prace nad wlasnym ego i pozycie sie zbednych programow i podczepien.

    • GrazynaNY
     Reply

     Nie zaskoczyles mnie kolejna latka, tym razem do mnie przypeita. Mowiac w ten sposob ponownie potwierdzasz swoja ignorancje. Zycie w jakimkolwiek systemie nie determinuje Cie jakim jestes czlowiekiem. To kim jestes okreslaja Cie Twoje slowa i czyny, w bardzo duzej mierze. Sam sobie odpowiedz jakim jestes „ludziem”bo ja nie zamierzam ci niczego udawadniac.

     • Jan

      Chcesz mi powiedziec ze nie mam racji. To jesli masz meza,choc watpie albo syna to zrob taki spektakl, wloz ICH do lodu i miej z tego przyjemnosc, albo sama do niego wejdz, moze ochloniesz
      z pseudo duchowosci. Zadalem proste pytanie czemu to ma sluzyc? I nie znajdziesz w
      CZLOWIECZYM swiecie logicznej odpowiedzi. Jesli byla taka odpowiedz to trzeba ja bylo napisac.

     • StaryAle

      Czemu to ma służyć? Pokazywaniu, jaka moc drzemie w człowieku? Inspirowaniu? Że skoro p. Zbigniew może, to znaczy, że w człowieku są mechanizmy pozwalające na robienie takich rzeczy? Można je zrozumieć, zastosować. Większe poczucie autentycznej mocy, większa niezależność od świata zewnętrznego = bliżej Boga.

 • GrazynaNY
  Reply

  Wielki podziw dla determinacji i kondycji. Gratulacje Zbyszku. Twoja Moc jest wielka. Jestem pewna, ze uda Ci sie sfinalizowac Twoj plan dotyczcy budowy osrodka w Puszczy Bialowieskiej, w ktorym mam zamiar byc jednym z pierwszych gosci :).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>