Czym jest coaching relacji SoulWork – Małgorzata Gałwiaczek

More videos
Views
   

Małgorzata Gałwiaczek z wykształcenia jest inżynierem. Od kilku lat zajmuje się dziedzinami wspierającymi zdrowie, zarówno fizyczne jak i emocjonalne człowieka. Jest doradcą rozwoju osobistego. W swojej pracy opiera się na coachingu relacji wg metody Soulwork Systemic Solutions.

Coaching relacji SoulWork jest systemem, który daje bardzo głęboki wgląd w nasze relacje, problemy, przekonania, blokady emocjonalne. Równocześnie w wyjątkowy sposób je transformuje opierając się na szacunku i akceptacji unikalności świata każdego człowieka. Uwalnia od nieuzasadnionego poczucia winy, destrukcyjnej samokrytyki, pozwala zobaczyć siebie i swoje otoczenie w sposób empatyczny i pełen zrozumienia. Metoda posiadająca hawajskie korzenie (huna kalani, ho’oponopono) oparta na systemowym podejściu do relacji rodzinnych jest wspaniałym narzędziem do odnalezienia siebie i świadomego tworzenia swojego życia.

Telefon kontaktowy do Małgorzaty Gałwiaczek: 691-983588.

PracowniaSukcesu.BlogSpot.com

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>