Biegnąca z wilkami – Beata Janko

More videos
Views
   

Beata Janko jest kobietą w podróży, nauczycielką, pedagożką, certyfikowaną masażystką masaży orientalnych, instruktorką Akademii Terapii Ekspresyjnych, tancerką spontaniczną.
Fascynuje ją siostrzeństwo kobiet, prastara siła, mądrość i moc tkwiąca w każdej kobiecie.

Współtworzy Wędrujący Teatr Kobiet z Katowic.
Kocha życie, tworzenie, podróże, poznawanie nowych ludzi w nowych i starych miejscach.
Jej pasją od kilku lat są masaże orientalne. Ukończyła Akademię Masażu i Ajurwedy KARUNA w Rytlu.
Po wielu latach pracy w szkole zdecydowała się pójść dalej drogą swego serca. Stworzyła ORENDĘ, miejsce dla tych, którzy potrzebują się zatrzymać, odpocząć, być może uzdrowić swoje życie i siebie.
Masaże, które proponuje ORENDA są głęboko relaksujące i odprężające. Są mądrością wielu pokoleń ludzi z całego świata, uzdrowicieli i nauczycieli życia.
Tym, którzy chcą doświadczyć głębokiego relaksu, uspokoić swoje ciało, zaprzyjaźnić się z nim, dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i poczuć jaką moc ma bycie w „tu i teraz” zapraszamy do ORENDY.
W języku Plemienia Seneka ORENDA oznacza duchową esencję.
ORENDA mieści w sobie światło, które jest naszym przewodnikiem oraz wewnętrzny głos, który uczy nas o naszym potencjale i naszej największej i najważniejszej zdolności kochania i bycia kochaną i kochanym.
W ciepłej, intymnej, pełnej zaufania atmosferze wybierzesz się podróż w głąb siebie, na tyle na ile zechcesz, na tyle na ile pozwolisz.

Orenda-Masaze.pl

Category: Inspiracje

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>