Czym grozi uszczypnięcie – Jerzy Zięba

More videos
Views
   

– ten wirus jest konstrukcją sztuczną
– badania kliniczne manipulacji genetycznych muszą być prowadzone bardzo długi czas
– co się dzieje w organizmie człowieka zaszczepionego
– wpływ na barierę krew-mózg
– psychologiczny wpływ szczepionek na zachowanie ludzi
– problemy ludzi, którzy mieli kontakt z zaszczepionymi
– jak ratować tych ludzi
– znaczenie postu w oczyszczaniu organizmu
– linia czasu mutacji Covid gisaid.org/phylodynamics/global/nextstrain

Bieżące nagrania Jerzego Zięby: JerzyZieba.com/live

Piękna animacja o tym jak powstaje DNA

23 komentarze

 • Joel
  Reply

  Bardzo niepokojące wieści docierają do nas ze Słowacji, gdzie pracownicy laboratorium w szpitalu w Bratysławie przeprowadzili badanie dotyczące testów COVID PCR i doszli do wniosku, że waciki, które przyklejają się przez nos do implantu mózgowego to hydrożele.
  Z tych badań dowiadujemy się, że DARPA-Hydrogel jest sztuczną substancją, która tworzy konwerter między sygnałem elektromagnetycznym a żywymi komórkami tkanek i narządów. Przekształca sygnał elektromagnetyczny z nadajnika na sygnał, który żywa komórka rozumie i na którą odpowiada. DARPA-Hydrogel jest wstrzykiwany do struktur nerwowych i kontrolowany przez 5G.
  Fundacja Billa i Melindy Gatesów połączyła siły z Profusa, firmą z Doliny Krzemowej, aby opracować kawałek nanotechnologii hydrożelowej, podobnej do miękkiej soczewki kontaktowej, którą można wstrzykiwać i wszczepiać pod skórę za pomocą szczepionki jako systemu dostarczania. Uważa się, że ten bioczujnik, który jest mniejszy niż główka od szpilki, skutecznie wtapia się w ciało. W ramach nanotechnologii byłby podłączony do boomu sieci bezprzewodowej 5G, boomu takiego jak Internet. Przekazywałby władzom informacje o tobie i twoim ciele, a także otrzymywał instrukcje. Ten bioczujnik jest już zintegrowany z istniejącymi szczepionkami mRNA-COVID
  Hydrożel DARPA z blokiem ogniw litowych niszczy szyszynkę i sprawia, że ​​osoba myśląca jest sterowana jak biorobot. Hydrożel jest nośnikiem substancji czynnej; jego zadaniem jest wprowadzenie substancji do organizmu w określonym miejscu
  Dlatego hydrożel DARPA jest kluczowym komponentem, w rzeczywistości są to nano-anteny podłączane do 5G, aby umożliwić światowej elicie dosłownie kontrolować ludzi jak roboty.
  Wyniki ich badań pokazują, że DARPA-Hydrogel jest również zabójczy dla ludzkich komórek krwi. W połączeniu z litem, który jest wysoce toksyczny, niszczy szyszynkę. Raport dalej stwierdza, że ​​„te informacje wyraźnie pokazują, że testery PCR są narzędziem przestępczym ludobójczych ludzi w pozostałej części świata. To przemyślany i starannie przygotowany globalny atak mający na celu zniszczenie ludzkości.

  ———————
  „W jaki sposób tlenek grafenu zabija ludzi? W prosty! Ponieważ cząsteczki tlenku grafenu są ferromagnetyczne, więc jeśli zaszczypiony człowiek znajdzie się w polu elektromagnetycznym, to drobiny grafenupowędrują w to miejsce ludzkiego ciała gdzie to pole jest najsilniejsze! A gdzie jest najsilniejsze?
  Przy głowie, gdyż każdy człowiek posiada telefon komórkowy, który podczas rozmowy trzyma przy uchu. Silne pole elektromagnetyczne przyciąga cząsteczki grafenu do naczyń krwionośnych w mózgu, tutaj cząsteczki grafenu tworzą grudki (gdyż wzajemnie przyciągają się), grudki tworzą zakrzep krwi i człowiek umiera, albo zostaje kaleką!
  Jeśli w czasie rozmowy telefonicznej, decydenci zbrodni podniosą moc nadajników stukrotnie, (powiedzmy na okres godziny, a mają taką techniczną możliwość!) to pole elektromagnetyczne wokół głów osób zaszczypionych -używających właśnie telefonów – osiągnie bardzo wysoką wartość. Cały grafen krążący w organizmie powędruje do głowy, tworząc w naczyniach krwionośnych zatory i zakrzepy!
  To jest broń doskonała! Ale z technicznego punktu widzenia łatwa do zneutralizowania!
  Z organizmów zaszczypionych ludzi trzeba pilnie usunąć grafen. Ponieważ jest on ferromagnetyczny, więc zadanie wydaje się proste. Trzeba całą krew człowieka „przefiltrować” przez urządzenie wytwarzającę silne pole elektromagnetyczne! Krew przepływając na przykład przez rurkę otoczoną elektromagnesami, została by oczyszczona z grafenu, gdyż ten jako ferromagnetyczną „przykleił by się” do ścian rurki.
  Pobrana krew do oczyszczenia z jednej tętnicy, po oczyszczeniu była by tłoczona do innej !
  Zwracam się do Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy i Naukowców:
  Trzeba pilnie zweryfikować informacje podane przez naukowców hiszpańskich, że głównym składnikiem „szczypionek” jest tlenek grafenu. Myślę, że takiemu zadaniu podała każde laboratorium politechniczne.
  Jeśli okaże się, że faktycznie „szczypionki” zawierają grafen, trzeba pilnie opracować urządzenie do usuwania grafenu z krwi ludzi zaszczypionych, wykorzystując fakt, że grafen jest ferromagnetyczny.
  Czas nagli, zbrodniarze szczypionkowi rozpoczną masowe zabijanie ludzi na jesieni.
  Jeśli polscy lekarze i naukowcy potwierdzą odkrycia swoich kolegów z Hiszpanii, to powinni wystosować apel do osób zaszczypionych, o kategoryczne nie używanie telefonów komórkowych oraz o unikanie miejsc o dużym natężeniu pola elektromagnetycznego!
  Czas działa na naszą niekorzyść, jeśli uczciwi polscy lekarze i naukowcy nie przystąpią do działania, większość Polaków zginie być mże już jesienią tego roku!!
  Anthony Ivanowitz
  24.07.2021r.”

  ————————–
  Jako ciekawostka rezonans magnetyczny a tatuaż : „…A co z tatuażami? Pigmenty do ozdabiania skóry tatuażem mogą zawierać tlenek żelaza, który jest ferromagnetykiem. Taki ferromagnetyk w polu magnetycznym oddziałuje jak igła kompasu, czyli ustawia się w kierunku linii pola. Można wówczas odczuć mrowienie na skórze lub uczucia rozciągania. Gorzej, jak pigmenty w skórze układają się we wzór, z którego powstaje obwód elektryczny (kółka, pętle itp). W takim obwodzie może wyindukować się prąd elektryczny, który może poparzyć skórę.

  Co ciekawe bardzo narażone na uszkodzenia ciała są osoby, które obrabiały wcześniej metal. Opiłki żelaza znajdujące się w gałce ocznej mogą ją poważnie uszkodzić, gdy tylko znajdą się w polu elektromagnetycznym.”
  ————————————————
  Telefony to pikuś. I nie chodzi tu o przyciąganie bo to robi stale pole magnetyczne tylko o nagrzewanie a to najlepiej robią płyty indukcyjne i nieszczelne kuchenki mikrofalowe. Kuchnia to teraz bardzo niebezpieczne miejsce dla szczepanow. Mój znajomy instruktor żeglarstwa .Zdrowy facet 100 kg mięśni lat 45 pada przy kuchni indukcyjnej na zawał tak samo jak ta kuchareczka z tajlandii.
  —————————————

  https://meditation539.com/2021/07/10/szczepionki-chipy-nanotechnologia/
  https://meditation539.com/2021/07/17/ku-przestrodze/
  https://meditation539.com/2021/07/15/efekty-specjalne-po-drugim-strzale/
  https://www.bitchute.com/video/CqaEgyHeZRcA/
  https://www.facebook.com/Artha.Dorota.Gudaniec/videos/323230186206320
  https://www.youtube.com/watch?v=llPfDU-Bah4

 • Marta
  Reply

  Aleks jesteś mega prowadzącym. Cierpliwie wysłuchałeś potoku słów. Kilka bardzo cennych informacji, które można było przekazać w kilkanaście minut.

 • Mssk
  Reply

  Przymierzam się do kupna domku (niekoniecznie w PL), jak myślicie, w przeciągu 2-3 lat znacznie zwiększy się podaż nieruchomości (jak już $zczepi0nki zaczną działać)?

  • Megien
   Reply

   Dziękuję. Jednak jest problem, jak rozmawiać ze znajomymi, którzy już się zaszczepili. Mam zasadę, że po nastąpieniu u nich tego nieszczęsnego faktu przestaję rozmawiać na ten temat – od tego momentu niech chroni ich wiara w to szczepienie, nie mam prawa burzyć im tej wiary – już nic więcej zrobić się dla nich nie da…

   • poszukiwacz
    Reply

    To nie jest problem, to są ludzkie, a może przede wszystkim rodzinne tragedie, gdzie dorośli domownicy są zaszprycowani, a dziecko nie chce tego przjąć, gdzie rodzice z dziećmi muszą uciekać
    z domu , bo dziadkowie chcą szprycować wnuki itd. Natomiast będąc ze zaszprycowanymi
    znajomymi, najlepiej nie wchodzić w te tematy, chyba że mają na tyle świadomości, to wtedy można doradzić jak wyprowadzić toksyny z organizmu, generalnie jak złagodzić skutki szprycowania.
    O ile jesteś wierząca to modlitwa nie zaszkodzi. – Pozdrawiam

 • Jacek1
  Reply

  Witam!
  W sprawie „szczepień” dzieci wysłałem 4.05.2021 listy do RPD i RPO .Po trzech tygodniach braku odpowiedzi zadzwoniłem tam i dowiedziałem się, że nie ma ustawowego terminu udzielenia mi odpowiedzi, a nad moim listem pracują specjaliści – tak, dosłownie wyrażono się „specjaliści”…….

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>