Bronie humanitarne dla Wojska Polskiego – Ferdynand Barbasiewicz

More videos
Views
   

8 komentarzy

 • Jacek
  Reply

  Po tych wywiadach z panem Ferdynandem można zakładać że USA, Rosja, Chiny- albo już taką broń mają albo nad nią pracują a my i inne kraje trzeciego świata będziemy kupować od amerykanów Patrioty. Bo przecież ktoś ten złom kupić musi.
  Ale mimo to dobrze że taka wiedza jest upubliczniana, bo może jak już cały świat się w to wyposaży to i my jako ostatni to zrobimy. Oczywiście kupując to od amerykanów za ciężkie pieniądze.

 • Łukasz Phoero
  Reply

  Przecież w obronie interesów USA, amerykanie zrobili by tu wojnę, więc czy ten człowiek chce wojny?
  1 Zrobić, 2 Powiedzieć…

 • juraj
  Reply

  polska tego nie zrobi, wiadomo jak jest ….bo politycy sa skorumpowani….mamy nadzieje ze filmik zabaczy ktos z rosji no i zajmie sie tym powaznie – jedynej to nadzieji przeciw tym chujom z usa i brukseli….

 • Marcjan
  Reply

  Bardzo ciekawe projekty. A najważniejsze, że bardzo tanie i skuteczne – no i polskie. Można by takich głowic z folią naprodukować setki tysięcy. Mam nadzieję, że polskie wojsko jak najszybciej wprowadzi na swoje wyposażenie wynalazki Pana Barbasiewicza.

 • Edward
  Reply

  Nie będzie żadnego wdrożenia, bo wojsko polskie jest po to, żeby przepuszczać kasę przez zakupy dla armii. Mają zarobić sprzedawcy (teraz amerykańskie koncerny), pośrednicy i kilku słupów z rządu którzy mają podpisać papiery. To wszystko. W razie wojny armia szybko się rozpierzchnie a większość zdezerteruje.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>