Tajny program kosmiczny i nasi niebiescy pomocnicy – Rosa Branco

9 września 2017 21:27
More videos
6,148
Views
   

W nagraniu są polskie napisy. Aby je widzieć, proszę je u siebie włączyć.

ROSA BRANCO (Rosamaria DaSilva Machado) jest uzdrawiającym medium o niespotykanej sile oddziaływania. Urodziła się w USA w rodzinie portugalskich emigrantów. Od najmłodszych lat widziała energie subtelne i i pracowała ze Świetlistymi Bytami.

Lata szkolne były dla Rosy bardzo trudne ponieważ, na skutek ciągłego obcowania z energiami, jej odczuwanie świata i postępowanie odbiegało od normy. Nie miała także nikogo (z wyjątkiem matki) z kim mogłaby porozmawiać o swoich wewnętrznych doświadczeniach. Oprócz normalnej nauki w szkole przechodziła dodatkowe lekcje prowadzone przez świetliste energie.
Zdobyła wyższe wykształcenie i pracowała jako inżynier w Agencji Kosmicznej NASA. Wiele lat wyczerpującej pracy zaowocowało nieuleczalną chorobą. Rosa porzuciła karierę naukową aby zająć się własnym zdrowiem. W poszukiwaniu ratunku wyjechała do słynnego uzdrowiciela Jana od Boga. Uzdrowiona przez brazylijskie medium poświęciła się niesieniu pomocy innym. Współpraca z Janem od Boga, oraz jego wieloletnie nauki sprawiły, że Rosa otrzymała możliwość pracy z Energiami na najwyższych poziomach. Przez wiele lat towarzyszyła Janowi od Boga jako tłumaczka, wsparcie i manager podróżny w jego licznych podróżach.

Kontakt do organizatora: www.arslibra.pl

Ilość wejść: 6148

11 komentarzy

 • Jola
  Reply

  Dziękuję !, wiele rzeczy już dokonałam i widzę co jest na mojej drodze. Najpiękniejszym uczuciem jakie kiedykolwiek poczułam to bycie czystą miłością, tak od środka i obserwowałam jak ludzie to bez słów odbierają. Ten odbiór aż dech zapiera. To rozmowa telepatyczna i ona wystarcza.
  Pozdrawiam Jola

 • Astre
  Reply

  Z Rosą Branco spotkałem się w Katowicach, gdzie wtedy była po raz pierwszy w Polsce. Międzyczasie napracowałem się mocno, aby ktoś zechciał zrobić nią wywiad. Dostałem więc taki prikaz ( zorganizuj ten wywiad), więc przystąpiłem do dzieła. Chętnych za bardzo nie było choć deklarowałem pokrycie wszelkich kosztów.W końcu zdecydował się J.Zagórski, choć jakby nie Paweł Nogal, który poszedł przekonać Zagórskiego, to nie wiem, czy by do wywiadu doszło. W końcu pojechali do Wa-wy zrobić wywiad, ale gdy byli już przed Warszawą dzwonili do mnie, bo zapomnieli gdzie, co i jak pamiętali tylko pseudonim (Rosa Branco).
  Ot taka proza życia.
  W Katowicach ludzie stali na schodach hotelu w oczekiwaniu na wizytę. Wszedłem do pokoju. Rosa poinformowała mnie, że zostałem tu wezwany. Moje ego pomyślało od razu, Wow ! chyba jestem w jakichś sposób wyróżniony skoro mnie tu wezwano ? A, gdzie Ci wspaniali, cudowni ”nauczyciele” szkół rozwoju do których garną tłumy zagubionych owieczek, cudowni ezoterycy, autorzy poradników duchowych, książek, artykułów w poczytnych duchowo-rozwojowych pismach, jasnowidzów różnych maści. Ich tam nie wezwali ? Czemu ? Ich tam raczej nie było. Może z jeden, albo dwóch, ale to zaledwie promil…
  Któż zatem był wezwany i dlaczego, oto jest pytanie ?
  Rosa Branco rozpoczęła o Bogu. Niestety, lub stety przekroczyłem własne ograniczenia światopoglądowe i wyrosłem z bajek o Bogu i Bogach i powiedziałem jej, że Boga żadnego nie ma. Rosa odpowiedziała, że nie ważne jak Go nazwiemy, ale z automatu zrodziło mi się pytanie – kogo mam nazywać Bogiem, bo nie wiem kogo i to jest ta uczciwość wobec siebie ?
  Nie będę wszystkiego opisywał. Na końcu wyszło, że ja i Rosa w poprzednim wcieleniu byliśmy bratem i siostrą. A, skoro tak uruchamia się odruch bezwarunkowy, podeszliśmy do siebie i uścisnęliśmy się. Moje ego pomyślało – Wow! to niesamowite spotkać siostrę z poprzedniego wcielenia, a teraz uściskać największą uzdrowicielkę świata !
  Wróciłem do domu późno. Wtem pojawił się jakiś zapach. Trwał przez ok. 10-15 minut. Miły był ten zapach. Wręcz niezwykły bym powiedział. Ale, Ci co go zaprojektowali, to pytanie co chcieli osiągnąć ? On jak przyszedł, tak sobie poszedł, jak się pojawił tak zniknął, ale to co przychodzi i odchodzi nie może być prawdziwe !
  Mógłbym wiele tutaj napisać, ale to tylko komentarz. A, z drugiej strony każdy powie – to tylko Twoje doświadczenie. My mamy swoje. Cóż nas to w ogóle obchodzić ?
  Zatem kończę i … pozdrawiam ….

 • juraj
  Reply

  wedlug mnie rosa mowi nie dokonca precyzijnie,jasnie , jak jest pytanie o czyms konkretnym, to powie nei mam tego potwierdzonego…..zawsze wogolnie….mozna sie bronic ze nie chce mac zle z ujawiania konkretnych informacji…no dla mnie nie jest ona nie wiarygodna osoba, tak jak lorna dyrne i mnogo innych…

  • Andrzej
   Reply

   Gdybam…
   Gdyby Ziemia była płaska nie było by stref, gdzie jest ciemno podczas wędrówki słońca. Wszędzie byłoby widać wschód o podobnym czasie.
   Nie dałoby się wylecieć z drugiej strony, bo wtedy drugiej strony by nie było. Ewentualnie z tego punktu widzenia tunel prowadziłby wzdłuż powierzchni do podanego obszaru – według opisu Birda.

 • wojtek
  Reply

  Płaska czy kulista?? Nie ma czegoś takiego jak OBIEKTYWNA RZECZYWISTOŚĆ, mówi o tym m.in najwyzsza fizyka ale i od zawsze- mistrzowie duchowi. Mówią tez więcej: ze to MYŚL kreuje rzeczywistość (doświadczenia z fizyki!!). Może wydawać się to Wam szokujące, ale zarówno model płaskiej ziemi jak i kulistej czy wklęsłej TO TYLKO MODELE (nie zapominać o tym ze te modele powstają w naszych glowach poprzez okreslone myslenie!!!). TYLKO i AŻ poniewaz jesli określona liczba ludzi zacznie wyznawać taki model/wierzyć w niego to faktycznie w ich świecie z pełnymi konsekwencjami ów model się zadzieje (przynajmniej do okreslonych granic „anomalii”). Oczywiscie takie „kreowanie rzeczywistości” jest kreowaniem czegoś co jest podobne do SNU (ma nature snu) o czym mowil Budda i inni przebudzeni. Zatem jest to kreowanie pewnej iluzji. Jesli ludzie to faktycznie zrozumieją a raczej zrealizują- wtedy bedziemy w nowym świecie 🙂 Bedziemy wolni. Tylko dualistyczne myslenie nas wiezi, nic innego, ale jeszcze widać, ze nie szybko to chyba nastąpi skoro wielu ludzi nie uswiadamia sobie jeszcze tego. Musicie wiedzieć, że to co wydarza się w tej chwili w internetach nie jest tylko sianiem DEZINFORMACJI i przekazywaniem PRAWDY (a kazda z tych stron wyznaje podświadomie pogląd, ze jest coś takiego jak OBIEKTYWNA RZECZYWISTOŚĆ i dlatego tak mocno są przywiązani do swojej wersji i dlatego trwa WOJNA), ale wszystko zmierza do tego, aby ludzi uświadomili sobie w końcu wlasnie, ze nie ma obiektywnej rzeczywistości, a to oznacza, ze żadna ze stron nie musi tak upierać się przy swoim bo i tak kazdy bedzie widzial, ze są to TYLKO KONCEPCJE, TO TYLKO ŚWIAT SNÓW :))

 • Astre
  Reply

  Można pójść dalej kolego jak ktoś chce ?
  Nie istnieje żadna rzeczywistość i jakakolwiek inna….! To co niby nazywamy rzeczywistością, to nietrudno odgadnąć, że w istocie nasze myśli i przekonania tworzą doświadczenia – a te doświadczenia My nazywamy sobie dla własnego przetrwania (taką, czy inną rzeczywistością). Warto dociec skąd to się wszystko bierze, bo jest jakaś przyczyna, mówią też o tym co niektórzy fizycy kwantowi znalazłem taki wypowiedzi na YT. Przyczyną jest nasz liniowy model percepcji, co tworzy złudzenie jakby wszystko przebiegało w sposób ciągły.
  Powoduje on, że wszystko co uznamy za realne, prawdziwe i rzeczywiste załamie nasz obraz widzenia świata do tegoż rezultatu – rezultatu własnej oceny i analizy.
  To może oznaczać też , że nie rozumiejąc tych mechanizmów stajemy się więźniami prawd, które sami sobie wymyśliliśmy, krótko mówiąc – napisaliśmy sobie scenariusz. Z jednej strony tworzy, to życie społeczne, ludzie tworzą muzykę, sztukę, jakąś naukę, tworzą technologie i miliardy innych rzeczy, z drugiej strony są jakby więźniami tego scenariusza, którego sami stworzyli i zaakceptowali. Swego czasu studiowałem psychologię zorientowaną na proces i poznałem te różne mechanizmy, tą grę, którą prowadzimy sami ze sobą. I nic w tym złego .Zbieramy doświadczenia, aż w końcu uruchamia się pokorny sługa umysłu (jak to fajnie nazwał Shanti Mark Koppikar) i ten sługa daje jasno do zrozumienia, że to tylko Iluzja, gra
  jak i pozwala Ci zrozumieć, że na głębszym poziomie niczego i nikogo tutaj nie ma, jak i nie ma żadnej rzeczy- wistości. Nie warto jednak nikogo na siłę wyprowadzać z tej Iluzji, bo dostaniesz baty czego doświadczyłem osobiście, dlatego, że nie po to została stworzona ta Iluzja, ta Matryca, żeby ją rujnować. Więc, niech tak zwani ludzię prowadzą sobie wojny, kłótnie, niech walczą, zabijają się etc., bo to i tak nie jest żadna -rzeczywistość. Zrozumienie, że to wszystko jest Iluzją uwalnia automatycznie wszelkie wzorce, programy, przekonania i stajesz się od nich wolny, bo nie posiadają one już rangi prawdy, a są tylko jakimś doświadczeniem.W tedy możesz powiedzieć temu ”Bogu”, czyli tej osobliwości próżni, która tworzy tą Iluzję holograficznego świata – ” wiesz …fajne to wszystko. Nawet cudowny ten sen. Ale inny, zupełnie jest sen wolnej istoty, która przestała bezwolnie i bezkrytycznie wierzyć, że to wszystko jest „na serio”.

 • Mieczysław S.Kazimierzak
  Reply

  Ma swoją historię chrześcijaństwo,którego kulturowe korzenie sięgają antycznej Grecji.Historię religii antycznej opisał Tadeusz Zieliński i swoje dzieło zwieńczył w tomie VI CHRZEŚCIJAŃSTWO ANTYCZNE.Dziś sukcesywnie odkrywamy prawa stworzenia i natury,jako inteligentny zamysł.
  https://www.youtube.com/watch?v=TIWnhI0a1Rc

 • Beata
  Reply

  wysluchalam tego wywiadu, ale musze napisac ze szlag mnie trafia jak slysze gdy ktos mowi ze jest tu wiele istot, ktore nam pomagaja, bo chca naszego wzrostu, to jakies totalne nieporozumienie, od tysiecy lat jestesmy jakims chorym eksperymentem dla ugoli zwanych kiedys bogami……bylismy kilkakrotnie niszczeni , mordowani jak zwierzeta bo oni sobie nas testowali, nasza wytrzymalosc, mamy dowody na wojny bogow i ich nas zabijanie, jestesmy w tuym chorym eksperymencie ofiarami i nie przemawia do mnie argument ze to reptylianie ze nas niby najechali, bo jak mowil juz swego czasu Grzegorz Slawicki w NTV, Rada Galaktyczna zauwazyla ze jak istoty wychowuja sie na planecie gdzie jest dobro/zlot to ewolucja zachodzi szybciej to cale zlo jakie jest na naszej ziemi zostalo od poczatku zaplanowane, nie nadarmo zasiedlono tu zarowno ludzi jak i reptylian, kazano nam razem zyc i walczyc z soba, to nie byl zaden przypade, to bylo od poczatku zaplanowane, to ufole powinni nam dziekowac ze wzielismy udzial w tym eksperymencie i nie robia nam zadnej laski ze nam troszke pomagaja, to ich obowiazek, po tysiacach lat morderczych testow

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>