Wszystko o witaminie D3 i K2 Mk7 – Grzegorz Śleziak

More videos
Views
   

5 komentarzy

 • Robert
  Reply

  Przy suplementacji witaminami D3K2Mk7 powinniśmy przyjmować też krzem I bor.
  Utrzymanie witaminy D3 na poziomie 120 -150 jest w zupełności wystarczalne .
  Natomiast najlepiej opalać się w godzinach od 10.00 do 14.00 wiadomo że nie położony się na pierwszy raz na 4 godz.
  Ciało musi się najpierw przyzwyczaić i odpornić aby się nie poparzyć.
  Wiem że żółtka spożywanie w ilości około 10 do 15 dostarczają dzienną dawkę składników odżywczych dla naszego organizmu w zależności od masy ciała.
  Czym człowiek starszy tym więcej potrzebuje tych składników.
  Przy wrzodach żołądka i dwunastnicy należy leczyć się ziołami lub nalewką na spirytusie z orzecha włoskiego , którą zasuszymy wrzody.
  Nie można robić głodówki za pierwszym razem miesiąc czasu bo możemy sobie bardziej zaszkodzić jak pomóc.
  Ciało należy stopniowo przygotowywać , więc robimy na początku 1 dzień potem trzy dni i obserwujemy jak zachowuje się nasze ciało.
  Żyły , tętnice i krew można też oczyszczać i rozcieńczać krew sodą, cytrynä lub lemonką i probiotykami bo soda wyjalawia naszą flotę bakteryjną a probiotyki ją odbudowują .

 • Mariola
  Reply

  Pan Grzegorz to cudowny człowiek. Jego „praca” to nie praca to misja z jaką przybył na ten świat… jeden z nielicznych który nie kieruje się dochodem finansowym.
  Robi tak wiele dobrego dla nas wszystkich… piękny wykład 🥰

 • Alleksa
  Reply

  O, Dzięki. Od lat biczuję się myślą: mogłaś usunąć kamień z woreczka bezoperacyjnie, a ty poddałaś się zabiegowi. Dzięki, Panie Grzegorzu, nareszcie sobie odpuściłam – kamień miał 3,5 cm.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>