Świadome sny i podróże poza ciałem – Mateusz Dragwa

More videos
Views
   
 • pamięć narodzin
 • popijawa w lesie
 • świadome sny
 • OOBE
 • zniknięcie brzoskwini
 • planeta Qard
 • podróże na Księżyc
 • larwy astralne
 • kosmici i metale ciężkie
 • doświadczenie JA i fioletowe morze
 • jak poznałem swoją żonę
 • zagrożenia wynikające z podróży poza ciałem
 • byt fałszywego światła

Kontakt: 693-194537, mateusz@dragwa.pl
Facebook.com/MateuszDragwa
www.Dragwa.pl

Category: Duchowość, Umysł

27 komentarzy

 • Jola
  Reply

  Mateusz jest tzw dzieckiem Indygo. Piotr Pytel który zajmuje się podobnymi rzeczami miał doświadczenie z fioletowym płomieniem. Zdaje się, ze obaj panowie pochodzą z tego samego miejsca.

 • Viktor Kajsaki
  Reply

  Bardzo ciekawy wywiad z myslacym i trzezwo oceniajacym otaczajaca rzeczywistosc mlodym czlowiekiem.To rzadkosc.Dla zainteresowanych polecam ksiazke Roberta Bruce „Dynamika astralna”.

 • Reptile są super, ale z rożna
  Reply

  Mało inbfo na temat Moena a gościł on na Porozmawiajmy TV
  Bruce Moen passed Away 14.10.2017 [*]

 • Jacek Wozniak
  Reply

  Wow !!! 😀 Super kamerka! Nie wiem jak w OOBE ale na Ziemi podlaczen ciemnej sily juz nie ma ,wiec zapewne wysokie wibracje tez wypalily pasorzyty w przestrzeni astralnej,czyli mowa tu o badaniach ,obserwacjach,odczuciach sprzed wielu miesiecy tak??Rzeczywistosc sie przejasnila ,nie mam tez nagonki mylowej jaka jeszcze byla rok temu,pisalem o tym.Poruszyliscie panowie sporo ciekawych tematow.Dzieki sliczne! Elo! 😀

 • Tomasz
  Reply

  Robert Monroe w swojej trylogii opisuje OOBE które badał jak i to co w tym stanie doświadczył, jeśli Mateusz tego nie czytał to polecam się zapoznać.

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Świadome sny i podróże poza ciałem – Mateusz Dragwa | Mowie Jak Jest

 • Tomasz
  Reply

  Ogólnie widać ,że temat OOBE staje się coraz bardziej powszechny na YT (Odpowiedzi ojca Pio obecnie w 11 częściach i Opowieści Topografa) i to są Hity TEGO CZASU. Pozdrawiam

 • Megien
  Reply

  Pomysł pana Mateusza genialny: zorganizować współpracę naukowców z paranormalnymi, jakkolwiek wydawałoby się to w tej chwili utopijne. Trzymam bardzo mocno, aby się udało!
  Jednym z najpilniejszych tematów, którymi trzeba by się zająć to współpraca w celu znalezienia sposobu na regenerację ekosystemu naszej planety. Człowiek tak bardzo zanieczyścił już Ziemię, że (cytuję za Avaazem): ” 15 tysięcy naukowców właśnie ogłosiło „alarm dla ludzkości”: nasza planeta nie wytrzyma, jeśli nie przestaniemy jej zanieczyszczać.

  Fakty są przerażające: zwierzęta i rośliny wymierają tysiąc razy szybciej niż naturalnie. 90% Wielkiej Rafy Koralowej obumiera lub jest już całkowicie martwe. A ryby uzależniły się od jedzenia plastiku, którym przepełnione są oceany.”

  • Astre
   Reply

   @Megien nie wiem, czy to przeczytasz, czy nie, niemniej jednak zapytam – czy Ty wiesz na czym polega manipulacja ? Polega ona rozgłaszaniu takich treści i w taki sposób, że jeżeli w to uwierzysz prędzej, to czy później stanie się to samo spełniającą przepowiednią. Wynika to z faktu działania próżni. Mówią o tym fizycy kwantowi, dobrze tłumaczy to Nassim Haramein. Nawet David Icke to bardzo dobrze ujął nazywając to – problem- reakcja – rozwiązanie.
   Teraz Ci napiszę jak działa ta manipulacja :
   1. Terroryści, terroryzm, terroryzm …
   2. Dzieje się źle….
   3. Wszędzie kradną….
   4. Handlują dziećmi, sprzedają masowo za granicę…
   5. Wybierz natychmiast pieniądze z banku bo ci zabiorą….
   Tak samo jest z tymi rybami, które jedzą plastik (wątpię, że jedzą plastik, bo nie mogą plastiku w ogóle zmetabolizować, to tak jakbyś Ty jadła piasek.
   Tak samo jest z tymi rafami koralowymi, które są już martwe.
   Nie wiem, czy trzeba mieć jakieś specjalne zdolności umysłowe, żeby pojąć tak trywialną sprawę, o czym pisze się wszem i wobec wystarczy kliknąć myszką, że – cokolwiek zatwierdzisz jako prawdę – Próżnia potwierdzi Twoje przekonania….
   Więc – mamy terroryzm, mamy umierającą faune i flore, mamy pełno złodziei , mamy choroby mamy dlatego i tylko dlatego, że tak ludzie myślą o świecie, tak polaryzują rzeczywistość i taką ona się staje !
   Ludzie ! Zmieńcie sposób w jaki postrzegacie rzeczywistość, nie zatwierdzajcie w umysłach tych kolorowych bzdetów (Iluzji), bo jaką miarką mierzysz, tak polaryzujesz ten świat – a potem to Wszyscy otrzymują… !
   @Megien słyszałaś słowa Eckharta Tolle ? Nic nie rób – tylko bądź w chwili obecnej TERAZ. To samo znalazłem ostatnio na facebooku u Adama Anczykowskiego, gdzie na tablicy napisane jest pytanie – ”co powinien robić ? ”
   https://www.facebook.com/Adam-P-Anczykowski-1647423285517096/
   Wstań człowiecze z kolan i posłuchaj samego siebie co tworzysz w swoim umyśle, co bezpośrednio przekłada się na to co dzieje się na zewnątrz !!!!!!!!!

   • Megien
    Reply

    @Astre, oczywiście że przeczytałam, bo nie piszę czegoś dla samego napisania i „lecimy dalej” … Piszę dla nawiązania dialogu. Zgoda, że trzeba uważać na to, co myślimy, bo świat i wszechświat udowodni Ci, że jest tak, jak myślisz. Znana mi jest ta prawda i odkrycia fizyków kwantowych.
    Weźmy jednak taki cytat z Ciebie: ” Więc – mamy terroryzm, mamy umierającą faune i flore, mamy pełno złodziei , mamy choroby mamy dlatego i tylko dlatego, że tak ludzie myślą o świecie, tak polaryzują rzeczywistość i taką ona się staje !”
    Zgoda co do: terroryzmu, złodziei, chorób i tego wszystkiego z czym zwykli ludzie stykają się w swoim zwykłym codziennym życiu: tego właśnie mogą się bać i tym myślokształtami tworzyć niepotrzebnie fatalną rzeczywistość. Mam jednak wątpliwości, czy dotyczy to także fauny i flory. Wiedza o faunie i florze nie interesuje przeciętnego zjadacza chleba na co dzień, a więc ten zwykły Kowalski o tym nie myśli i nie wytwarza negatywnych myślokształtów zmieniających florę i faunę. A że w przyrodzie flora i fauna ubożeje, to są fakty niezaprzeczalne, o których donosi nie tylko Avaaz (organizacja społeczna), ale przede wszystkim naukowcy. A przecież oni nie wychodzą w teren z negatywnym nastawieniem myślowym: „oj, pewnie będzie mniej gatunków niż 20 lat temu…”. Oni idą badać stan rzeczywisty bez uprzedzeń. Co najwyżej można by nie mówić o tym w mediach, aby nie rozpętywać negatywnego myślenia i nie wzmacniać „zanikania gatunków”. Ale przecież jakaś przyczyna tego zanikania jest i wskazane byłoby znaleźć tę przyczynę i przeciwdziałać, chociażby zacząć medytować pozytywnie: „Ziemia jest zdrowa i piękna”.
    Oczywiste, że ryby nie metabolizują plastiku, ale go połykają i nie wychodzi im to na zdrowie. Przyroda jest, na szczęście, plastyczna, więc myślę, że jakoś sobie poradzi ze wszystkim.
    To, o czym piszesz – niepodawanie się manipulacji – staram się stosować w życiu i mam nawet sukcesy na tym polu.
    Za Eckharta Tolle i inne linki jeszcze raz dziękuję, jest tego sporo i jeszcze nie wszystko zdążyłam obejrzeć.

    • Astre
     Reply

     Megien, to wszystko co może ktoś powiedzieć, napisać jest to tak zwany język logiki. W tym języku nie ma żadnej prawdy i nawet nie warto w tym jakiejś prawdy się doszukiwać. Warto jednak skorzystać z narzędzi, które pozwolą ominąć ten determinujący filtr, a którym jest mózg. Przyrównam teraz mózg do mikrofonu. Jak mikrofon jest słabej jakości, to potwornie zniekształca wszystkie najcudowniejsze dźwięki i na wyjściu mamy bełkot.
     Proponuję zatem usprawnić działanie tego ( ”mikrofonu” – mózgu) i nie tylko jego, bo wtedy będzie można ”usłyszeć” znacznie, znacznie więcej…….i to co dzisiaj wydaje się być prawdziwe, słuszne i mądre, po usprawnieniu tego ”mikrofonu” staje się zabobonem.
     I to coś nazywa się – Baikalina.
     https://www.youtube.com/watch?v=V1xPzmq7cfs
     A, kupić możesz ją np. tutaj : http://www.natura24.pl/baikalina-50-mg-preparat-rewitalizacyjny-60-kaps.html
     lub bezpośrednio u dr.Jana Pokrywki.

     • Megien

      Hm, to jak żyć Astre? Jak żyć? Nie żartuję i nie kpię. Zaczynam rozumieć istnienie (dawniej i dziś) pustelników nie rozmawiających z nikim o niczym. O Baikalinie obejrzałam, świetna roślina, wierzę w jej możliwości. Z jednej strony wolałabym przekonać się, jakie są indywidualne możliwości mojego organizmu w kwestii długowieczności bez pomagania mu Baikaliną, a z drugiej strony bardzo mnie ta roślina intryguje, więc pewnie spróbuję, bo ciekawość zwycięży… Tak czy owak – dziękuję.

 • Iwona
  Reply

  Jakaś prawda ,uczciwość bije od tego człowieka!W końcu Ktoś, kto nie reklamuje swoich warsztatów! Dzięki wielkie!

 • Astre
  Reply

  @Mateusz spotkałeś kontrolerów, którzy jak określiłeś ”patrzyli na Ziemię” i nie zapytałeś co oni robią ? Zmarnowałeś niebywałą okazję, żeby dowiedzieć się coś więcej co oni robią. Trzeba było więc zapytać co wy tu robicie, co sprawdzacie, bo przecież krajobrazów i ptaszków i nie oglądali. To byli kontrolerzy. Kontrolują oni z góry ustalone procesy, które mają się wydarzyć na tej planecie. Pilnują jakby to powiedzieć – wcześniej ustalonego scenariusza, o czym mówiła też Dolores Cannon. Chemtrails, szczepienia, to też wpisano w ten scenariusz. Generalnie chodzi o depopulację, tak zwanych starych ciał, czyli (obudowy, pojazdu) dla świadomości. Te niby ”nasze” ciała są przestarzałe, wielokrotnie modyfikowane i nie nadają się już do tych wibracji Ziemi i naszej galaktyki, która przechodzi obecnie głęboką transformację. Są już gotowe nowe (obudowy, pojazdy), w które można będzie się wcielać, stąd też te stare chcą usunąć. OOBE, to nie jest jak powszechnie się to określa -wyjście z ciała. To jest po prostu – przesunięcie świadomości w inne płaszczyzny. Jest gdzieś w necie wywiad z gościem (z zawodu jest lekarzem), praktykuje OOBE i on sugeruje, że wcześniej trzeba bardzo dokładnie sprecyzować co chce się dowiedzieć i z tą intencją wyjść w przestrzeń. Bo jak wyjdziesz w przestrzeń Ad Hoc no to spotkasz wszystko i nic. Czyli, spotkasz Aniołków, demony, diabłów, Jezusa, Kaczyńskiego, Tuska – spotkasz wszystko co sobie wymyślisz.

  • Megien
   Reply

   @Astre, Mateusz – o tym co dzieje się na Ziemi mówi facet, p. Sławek, na YT, w cyklu wywiadów „Odpowiedzi Ojca Pio”. Ciekawa jestem, co o tym sądzicie?

   • Astre
    Reply

    @Megien – nic nie sądze o tym co mówi p.Sławek. Mogę jedynie powtórzyć słowa, które nie raz tutaj już pisałem – to Iluzja !!!
    Ojciec Pio – to kolejna Iluzja. Zapewniam Cie, że tam nie ma żadnego Ojca Pio ! Ci, rozmaici ”kosmiczni” kontrolerzy, to też Iluzja !
    Więc, nie ma co łykać jak ten Pelikan te różne niby ”prawdy”, które tam sobie różni ludzie głoszą, bo nie ma w tym nawet jednego promila prawdy. Prawda jest podstawą, cudem Twojej Istoty. I tam udaj się po prawdę ! Lecz, aby tego dokonać – usuń z umysłu wszelkie Iluzje. Usuń WSZYSTKO !!!
    https://www.youtube.com/watch?v=7z2YuOcIQ1s

    • Megien
     Reply

     @Astre. Chętnie przyjmuję Twój punkt widzenia, bo czuję w tych opowieściach manipulację, choćby nawet niezamierzoną ze strony tego gościa. Czy mogę przyjąć, że ta prawda we mnie, to było to, co odczuwałam jako małe kilkuletnie dziecko, powiedzmy tak do 11-12 roku życia? A pamiętam dobrze, co wtedy myślałam i jakie miewałam nastroje.

 • Lukasz
  Reply

  Świetny wywiad, ładnie mi poukładał informacje, szczególnie jak chodzi o najbliższą przyszłość i moją w nim rolę, a przynajmniej możliwości. Znam temat obe od lat, ale dopiero ostatnio przestałem się tego bać i zaczynam powoli praktykować, dlatego dziękuję za namiar na dobrą lekturę. Bardzo popieram pomysł instytutu łączącego ludzi nauki z ludźmi doświadczającymi innych stanów świadomości. Chętnie pomogę, muszę tylko pozbierać myśli i zastanowić się jak to ugryźć 😀 dzięki Mateusz, dzięki Alex, spotkamy się pewnie szybciej niż później, taka mała intuicja

 • polach
  Reply

  Bardzo ciekawy wywiad, za który bardzo dziękuję:)Oglądałem go z sporym zaciekawieniem bo ostatnio coraz bardziej mnie temat OOBE przyciąga, choć wiem od nim ogólnie od lat.Sława!

 • jan piotr kutereba
  Reply

  CIEKAWY SYSTEM WPROWADZILALEX =sprawdza swiadomych i bez swiadomych =cha cha cha a ponizej wiecej w tym temacie;; znalezione na drugim forum ntv.pl pod wystapieniem EWY PAWELA =KTOREJ BARDZO DZIEKUJE ZA UJAWNIANIE I PRZEKAZY =link ponizej zamiescilem czesciowy na wczorajszym forum a tu jest calosc w tym linku DLACZEGO ?????????? OWIECZKI I BARANKI TAK POSLUSZNIE IDA NA RZEZ!!!!!!!!!! cha cha cha to jest wg. mnie wlasnie jakby nazwac to /brak slow ??? na to zjawisko =rozdzielenie swiadomych od bez swiadomych =bez ja ???/ bestie cos takiego ??? ;;; Szczepionkom oczywiście mówimy zdecydowanie nie! Ale kto chce niech szczepi. Zapraszam na stronę https://futureonearth.wordpress.com/ gdzie powoli zamieszczam wskazówki jak uwalniać świadomość od uwarunkowań cywilizacji korporacyjnej. Proszę państwa, to co naprawdę truje to są powszechnie stosowane w przemyśle gazy techniczne. Oraz wszelkie sztuczne wyroby. Plastik + Chemia gospodarcza. Niemcy przodują w truciu – wytruli u siebie większość owadów już.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>