Słowiańscy królowie Lechii i kroniki ignorowane przez historyków – Janusz Bieszk

More videos
Views
   

– manipulacyjne słowo „turbosłowianie”
-skąd zainteresowanie historią
książka o zamkach krzyżackich
– książka Słowiańscy królowie Lechii
– książka Cywilizacje kosmiczne na Ziemi
– skąd źródła historyczne tak starożytnej historii
– źródła w postaci starych map
– Kronika Norymberska
Kronika Prokosza
– kim był Prokosz
– dezinformacje Joachima Lelewela
– król Sarmata
– król Kodan założył Gdańsk
– kim byli Lechici
– „Jasnogórski poczet królów i książąt polskich”
– skąd pochodzą Słowianie
– wywiad z prof. Grzybowskim – youtu.be/cv-HXQbOGcg
– cywilizacja Gobi i Ujgurowie
– wojna z Atlantydą
– mumie z doliny Tarim (Tarim Basin, Takla Makan Desert)
– zatopiony kontynent Kumari Kandam
– inne kroniki mówiące o historii Polski
– wielka bitwa Persów przeciwko Messagetom
– Galaktyczna Rodzina – zobacz wywiad Porozmawiajmy.tv/galaktyczna-rodzina-wojciecha-musiala

Kilka przykładowych map:

69 komentarzy

 • Pingback: Porozmawiajmy TV - Janusz Bieszk o swojej książce "Słowiańscy królowie Lechii" | Białczyński

 • Pingback: Biskupi polscy, dlaczego ukrywacie przed Polakami historyczne fakty dotyczące prawdziwych korzeni naszego narodu? | 7777777blog

 • Pingback: Historia Polski, o jakiej nawet nie śniliście | biegaczamator

 • Pingback: Poczet Królów Lechii | Wiara Przyrodzona

 • Artur
  Reply

  Panie Januszu cesarz Wespazjan zmarł w roku 79 więc z pewnością nie mogli Lechici z nim walczyć w IV wieku

  • Janusz
   Reply

   Janusz
   3 czerwca 2016
   Jest to pomyłka/przejęzyczenie bowiem chodziło o cesarza Walentyniana i tak jest w książce , patrz- str.134 Pozdrawiam Janusz

  • Majestic
   Reply

   Stach gdzie tu masz technikę ? dynamit, młoty pneumatyczne, wiertla itd no i kwestia kasy ,niema w tym problemu , problem jest z globalnym oszustwem teoria Darwina zakazana archeologia , religie itd ,gdzie tu epoki kamienia łupanego jakiegoś brązu, żelaza, przecież to idiotyzmy , technika przed tysiecy lat to technika zapewne z kosmosu a bogowie to ufonauci .a epoki kamienia brązu itp to po cyklach zagłady , ludobójstwa wojny atomowe BOGÓW potopy BOGÓW , pomory ( bron biologiczna ) BOGÓW na tym blogu jest nieco info o ufolach i technologi pomijam kwestie i wywody religijne http://popotopie.blogspot.de/

 • Hub
  Reply

  odradzam zakup tej marnej publikacji. Autor może sobie w ten sposób bajać u cioci na grillu ale pod żadnym pozorem nie wydawać takiej książki, która narobi więcej szkód niż pożytku w odkrywaniu naszego dziedzictwa. Pomieszanie z poplątaniem, zupełny brak wiedzy na temat struktury i organizacji społecznej naszych przodków, powoływanie się na filmy z youtube, brak przypisów powodują, że każdą informację trzeba samodzielnie sprawdzać a tego chyba autor nie miał w zamyśle. Zapewne chciał autor napisać dzieło, niestety zabrakło wiedzy historycznej, antropologicznej, etnograficznej, archeologicznej, językoznawstwa, genetycznej, religioznawstwa itp oraz zespołu, ponieważ takiej pracy już nie da się wykonać bez współpracy ze specjalistami z wielu dziedzin. Jak na wstępie odradzam zakup tej pozycji.

  • RobertM
   Reply

   Stanowczo odradzam odradzanie Huba. Widziałem ten obraz, ten poczet na Jasnej Górze Królów Polskich wisi wraz z Pocztem Królów Węgierskich nad schodami do Sali Rycerskiej, wystarczy dobry aparat z porządną lampą błyskową i można sfotografować, póki go nie schowają głębiej. Próbowałem na dziko robić tam zdjęcia w zeszłym roku ale wyszły kiepsko. Piast jako 11, niesamowite! Cieszę się że autor znalazł tą broszurkę jasnogórską, też ją szukałem ale bezskutecznie. Może się kiedyś pojawi w sieci 😉 Pamiętam, że na obrazie nie było mowy o książętach a jedynie tylko Poczet Króli Polskich. Hub jesteś jak Rzepliński z TK. Zero autorytetu. Następna zakuta specjalistyczna pała. Właśnie jak na złość właśnie kupię trzy książki bo nie wierzę w teorię powstania państwa polskiego dopiero w 966, widziałem w Muzeum Piastów Polskich w Brzegu mnóstwo wzmianek o Lechu, Lechistanie, zwłaszcza na drzewach genealogicznych więc nie mąć więcej tutaj Hub. A tak przy okazji dziwne jest że 966r to trzy szóstki, w tym jedna do góry nogami, hehe!

   • Hub
    Reply

    w którym miejscu napisałem, że ja wierzę w teorię powstania państwa polskiego w 966? tak jak napisałeś widziałeś w muzeum ale z tej książki dużo się nie dowiesz, bajanie przeplatane chciejstwem z małą ilością rzeczowych odnośników na które powołuje się autor. Ja krytykuję samą pracę autora ale jak widać chyba tego nie zrozumiałeś.

  • Majestic
   Reply

   Hub filmiki filmikami z youtube uważasz że kroniki relacje kłamią ? https://www.youtube.com/watch?v=hC8ShishhBM „”” historycznej, antropologicznej, etnograficznej, archeologicznej, językoznawstwa, genetycznej, religioznawstwa itp””” jak na razie TO są największe klamstwa, zobacz tutaj co Twój autorytet zakopał i ukrył , dla lepszego zrozumienia w 3D https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs , zresztą to nie ważne , przepuszczam ze celowo torpedujesz to i wiesz jak jest ,to sprawa Twojego sumienia , Twojego piekiełka !?

   • Hub
    Reply

    co ma sumienie do źle napisanej publikacji? materiał o starożytnej Lechii a terminy i tytuły rodem z Średniowiecza? w jednym miejscu o tym jak to u Słowian nie było niewolników a kilka stron dalej o najazdach naszych przodków w celu porywania jeńców? w jednym zdaniu o tym jak archeolodzy odkrywają budowle i zarazem je budują? niedokładność oraz brak konsekwencji. Podtrzymują swoją opinię: jest to bardzo zła publikacja, która przyniesie więcej szkody niż pożytku. Pozdrawiam.

    • Majestic
     Reply

     Hub pisze : „a kilka stron dalej o najazdach naszych przodków w celu porywania jeńców?” widzisz to jest Twój rozumowania ,dla przykladu powiem ze Wandalowie wywodzili się od Wandy itp z tego wyłoniło się słowo „wandalizm ” całość tego zagadnienia wraz z porywaniem jeńców wywodzi się z obrony terytorium Słowiańskich , wszystkich NIE legalnych osadników -zaborców- złodziei- bandytów itp prędzej czy puzniej rugowano z terenów Słowiańskich dlatego Wandale stosowali taktykę spalonej ziemi aby w tych miejscach nikt się nie odważył na nowo osiedlać albo grabić te tereny ,imperium Romanum bardzo dlugo nie przekraczało linii Dunaju jak wiemy robili wyłom na linii Renu w tak zwanej „Germanii ” paradoks polegał na tym ze była to już po części autonomiczna prowincja Słowiańska dlatego imperium zła podkładała świnię podobnie jak na Bałkanach , Nasze wszystkie wojny z Muzułmanami w czasie koalicji Słowiańskiej ( południowo wschodnie tereny europy ) jak już za czasów Rzeczypospolitej były inspirowane poprzez Imperium Romanum bo doskonale wiedzieli ze osłabienie zaplecza wschodniego utoruje im drogę z strony zachodniej .””archeolodzy odkrywają budowle „”” nic nie odkrywają ! archeolodzy ukrywają , wystarczy szpilka guzik ,i już budują „oficjalna wersje ” a reszta to pikuś „””niedokładność oraz brak konsekwencji.””” z Danikenem podobnie było bo jak miał i do czego być konsekwentnym ? do tego KONSEKWENTNIE odmawiano Jemu wydania tych niekonsekwencji i to w czasach gdzie nakręcano tysiace filmów o kosmitach .następnie co oczekiwać ? jak ponad tysiąc lat bo i obecnie tak samo Mafia z Imperium niszczy zaciera fakty ślady i jak i od kogo oczekiwać idealnej rozprawy aby nadała jednoznacznie bieg faktycznej historii tej głównej inni ale nawet takie fakty są bezcenne , bo wkładają coś do głównego nurtu , wiec publikacja jest bardzo dobra bo jest , a może dać to napisać moherowym gnidom ! bo według nich tysiąc lat temu bylismy stadem dzikusów latających po lasach i stepach z maczugami w reku , albo się wsłuchać w historyków i archeologów o epoce kamienia łupanego !? bo tam same „naukowe autorytety”!!! podparte wiedza nieomylna manipulatorów .Pozdrawiam

 • G., magdarian
  Reply

  Kryptonim GER w słowie GERman, jak wsyzstkie kryptonimy, może być czytany od tyłu, czyli otrzymujemy REGman. Natomiast MAN, to kryptonim RĘKI, czyli chodzi w nim o fizycznego/ ręcznego wykonawcę REGujących. REGujący, to PAN, inaczej LACH/ LECH.
  GERmanie, to inaczej REGmanie, czyli wszystkie ludy podwładne rasom bogów/ LACHÓW.
  G., MAGDARIAN

  • zidangb87
   Reply

   Łamigłówka jaką kiedyś stworzyłem do legendy o Lechu, Czechu i Rusie. Wyszło coś podobnego o czym wspomniałeś.
   Hipoteza nr 1. Lech i Czech byli bliźniakami?, Hipoteza nr 2. Czech był Galem?
   L E CH CZ E CH czyli
   L E H CZ E H czyli
   Z podobieństwa Imion można wyciągnąć wniosek że byli bliźniakami lub byli bardzo blisko ze sobą związani.
   L E H odwrotność H A L czyli
   L E H zamiana h/ g G A L czyli
   LEH czytany od tyłu to HEL tak jak półwysep Hel co może wskazywać że ten półwysep zamieszkiwali Halowie czyli Galowie

   G E R M A N i C E L T czyli rzymskie określenie Lechów i Galów
   Trzeba zastosować odwrotność trój literową – nazwa wymyślona na potrzeby oddania sedna
   G E R zamieniamy w R E G a C E L na L E C
   Teraz:
   w R E G zamieniamy R/L i G/H: R E G = L E H (zamiana „r” na „l” i „h” na „g” oparta o zmianie głoski bez dźwięcznej na dźwięczną i odwrotnie.)
   wychodzi LEHc z G E R i LECh z CEL (wychodzą ciekaw końcówki hc i ch)
   Jeżeli Lech i Czech czyli Gal byli braćmi bliźniaczymi to jeden powinien być starszy drugi młodszy. Dlatego LAH i GAL.
   To co napisałem są to tylko hipotezy. Wszystkiego w powyższym opisie nie widać ze względu na brak czcionek i kolorów co lepiej oddaje sens wywodu.

 • Kalina
  Reply

  5% procent slowian w naszym rzadzie .Tylko 5 . Ale mam jeszcze taka odpowiedz , ze to jest Ok tylko do roboty wyjawniac prawde i walic ja w opowiednie punkty i gdzie sie da .Na fora pisac i wszedzie Nie bac sie walczyc o swoje .I nie bac sie byc osmieszonym . Polacy wyedukowani maja kompleks edukacji poniewaz w tym kraju kladlo sie uwage na edukacje akademicka . Ona nie jest totalnie organiczna . Mozna ja miec ale mozna przejsc obo niej i poatrzec na nia z innej perspektywy .
  Coz chce powiedziec .Ziemia jest dosyc dziwna matka bym powiedziala raczej surowa . Daje kopniaka co niektorym zeby ruszyli sie i robili cos co bedzie kreatywna zaburzajaca struktura dla syntetycznej matrix sprawa Nie tylko lagodnosc jest tutaj na tapecie . . Jest upor i konsekwencja dzialania z prawda swojego srodka .Nie ma tam tachnik nie ma tam pism i nie ma tam instrukcji jest akcja spontan i nie ma tam myslenia i analizowania akcji jest spontan caly czas i swietna obserwacja i skojarzenia instynktu naszego glebokiego .

 • Kalina
  Reply

  „Mieszko, a ściślej Dagomär od „dag maer” czyli „sława dnia” nie był naszym księciem, lecz duńskim zbójem, renegatem; saskim najemnikiem tępionym przez Radarów, Wieletów i Wolinian, którym przewodził saski renegat Wichman po cichu wspierany przez margrabię Gero”

  Teraz sie nie dziwie jak pierwsi kolonizatorzy z tych stron Europy w kontakcie z aborygenami zostali przez lud australi poprawnie ocenieni.
  I o to czytamy impresja aborygenow na temat ludzi dunsko- holenederskich .Po , krotkiej obserwacji starszyzna abrygenska miala powiedziec takie o to slowa ( czytalam to w jakims krotkim opisie jak bylam w Australi .Nie pamietam zrodla ale zostalo to w mojej pamieci do dzisiaj I dzieki temu zaczelam zajmowac sie naprawde souls ludzi i obecnie dociekam tej kwesti w kazdym aspekcie ) I juz duzo wiem na ten temat wiem jak sie ludzkosc grupuje obecnie w zaleznosci gdzie soul centrum jest w ich ciele ) Soul nie jest w jednym miejscu i tym samym u kazdego a jak wiemy soul obecnie na ziemi jest najbardziej zdefragmentowana istota ludzkaiej natury i ta defragmentacja caly czas istnieje ) Dlatego chemtrials i dlatego GMO i dlatego byly reinkarnacje .Smie twierdzic , ze obecnie nie ma reinkarnacji bo astral nie ma juz sily recycling ludzi wiec zajal sie klonowaniem w Ameryce . Druga sprawa chemtrials i GMO i szczepionki sa tak czynnie wlaczone w zycie poniewaz nie moga robic nastepnej reinkarnacji i 6 time loop . Bylo 5 i na tym koniec .Tak jak olimpiada ma piec kol niebieskie aqurius age sie mowi jak mi sie pokojarzylo . Ziemia powiedziala OFF . Po drugie po konsultacji z ziemia moge powiedziec , ze chemtrials intencje trzeba slac w poprawne miejsce nie w gore i do wladz ale do jej centrum . Ona musi widziec ze intencje sa skierowane do niej jako do powerfull lady naszej organic egzystencji . .
  Wracajac do kolonizatowrow wszelkiej masci na Ziemi ludzkiej egzystencji Ci ludzie , ktorzy zagarniali panstw i ich terytoria nie maja soul tam ghdzie natives mieli Juz .w czasch kolonizacji juz nosili w sobie sztuczny -syntetycznym zasilajacy energia astralna wklad – srodek .Dlatego z kolonizmem przyszly religie i chrzescijanstwo poniewaz byla to energia , ktora potrzebna byla do funkcjonowania ich cial . Celem bylo przez astralny swiat zasiedlanie terenow i kontynentow przez takich o to oprychow psychopatow bez soul i ludzkich cech . Polska tez byla zalatwiona i zainfekowana do tego stopnia , ze zmojego i mojej kolezanki czucia mamy tylko %PROCENT SLOWIAN W NASZY RZODZIE .
  A propo chce powiedziec , ze maja cala dokumentacja z 2 lat o chemtrials z mojego telefonu zostala zmazana i nie mam juz jej 🙂 Ale wierzcie mi , ze 10 dni temu nad terenem Poznania i w okolicach Murowanej gosliny bylo sypanie prawie codziennie jak slonce pokazalo sie na niebie .
  Zadalm pytanie co niektorym tutaj . Ciekawe co sie stalo z waszymi samolotami pasazerskimi ?. Przestaly latac az 10 dni nie lataja ?.
  Jestem zdziwiona glup[ota ludzkiego mind i brakiem poprawnego myslenia . Analizuja jakiem matematyczne figury w szkolach i uczelniach ( syntetyczna wiedza ) a nie umieja takiej prostej sprawy przeanalizowac jak trzeba tylko prostej obserwacji nieba czasami .

  • Majestic
   Reply

   „Dagomär ” mord dokonany w Kruszwicy ,od tego dnia Słonce już nie wschodziło nad Słowianami ,imperium Romanum panujące dzisiaj „pokonało” prawdziwych Ludzi , niech będą przeklęci na wieczność , aby nigdy nie zaznali swiatlosci !!! Pamiętajcie przekleństwa wobec zwyrodnialców takich ,nie naruszają sumienia , wiec czyńcie to przy każdej okazji ! tylko w taki sposób nakładacie zaporę energetyczna na nieludzi , oni doskonale o tym wiedza , dlatego czynią podobne rytuały z tym ze one są zwyrodniale i z czasem są epizodem ,

 • N_one
  Reply

  Zacząłem czytać książkę i na samym wstępie… szok. p. Bieszk pisze o Mieszku I jako księciu lechickim, co jest kłamstwem. Mieszko, a ściślej Dagomär od „dag maer” czyli „sława dnia” nie był naszym księciem, lecz duńskim zbójem, renegatem; saskim najemnikiem tępionym przez Radarów, Wieletów i Wolinian, którym przewodził saski renegat Wichman po cichu wspierany przez margrabię Gero.
  Mieszko to nie imię lecz zawołanie (ksywka) nadana ze względu na jego chciwość, chytrość, skąpstwo i złodziejskie zapędy. Był zaprzeczeniem idei słowiańskich i jako wyrzutek był tępiony przez okoliczne plemiona słowiańskie, głównie połabskie. Wielokrotnie on i jego ludzie dostają cięgi. W 963 dwukrotnie jego sioło jest najeżdżane, jego brat ginie, zaś Redarowie w zamian za zaniechanie oblężenia żądają bogatego okupu. Mieszko za radą swych szkopskich protektorów żeni się z wiele od siebie starszą Dobrawą, dzięki czemu zyskuje „bodygardów”, co już w 967 przynosi mu wymierne korzyści.
  Jako wiano Dobrawa otrzymuje ziemie, które późniejsi historycy określają mianem „księstwa Mieszka”. Dobrawa umiera w 977 roku, zaś 2 lata później Mieszko żeni się z Odą i stara usamodzielnić. Wtedy szwagier Mieszka – Bolesław Pobożny żąda by Dagomer opuścił nienależne mu ziemie. Mieszko odmawia. Bolesław Pobożny po wielu nieskutecznych próbach odzyskania ziem po siostrze w 990 roku wysyła ekspedycję karną by odzyskać „skradzione królestwo” (regnum) co 2 lipca wspomnianego roku omal nie doprowadziło do wojny czesko-niemieckiej, gdyż Dagomer vel Mieszko będąc trybutariuszem Sasów (płacił im za ochronę) wzywa wojska teutońskie na pomoc. Po długich negocjacjach Czesi odpuszczają i tak powstaje „księstwo Mieszka”, który i tak umiera rok później.
  Dlatego też proponuję p. Januszowi by miast dodruków dokonał korekty, usunął Mieszka i wydał wydanie II poprawione. Ewentualnie jeśli ma chęć i czas może wątek Mieszka rozwinąć uzupełniając o informacje zawarte w Sagach Skandynawskich, kronikach Thietmara, Dziejach Saskich Widukinda, gdzie Mieszko jest określony mianem „karzącej ręki niemieckiej sprawiedliwości”, Rocznikach Hildenseimskich dla lat 985-986, gdzie jasno jest opisane, że Mieszko wraz z saksońskimi zbrojnymi ramię w ramię spustoszyli ziemie Słowian Połabskich pożarami, rzezią i wyludnieniem. Dobrze też jest sięgnąć do kronik czeskich, gdyż rozpad Lechii nastąpił na długo przed pojawieniem się Mieszka (około 100 lat wcześniej).
  Ciekawym wątkiem jest też to, iż Rosja uważa, że Ruś Kijowska to ich dziedzictwo, tym czasem z kronik i listów ówczesnych dostojników wynika coś zgoła innego. Ruś Kijowska to próba odbudowy Lechii, a założycielem było rodzeństwo → 3 braci oraz siostra, którzy ponoć pochodzili spod Krakowa (strzał prosto w pysk banderowcom).

  • zidangb87
   Reply

   N_one. Bardzo ciekawa i cenna rozkminka. Masz jakieś linki do przedstawionych kronik. Czy jest coś ciekawego na temat Bolesława Chrobrego.

   • N_one
    Reply

    Niestety, tematem zajmowałem się dawno temu i linków do kronik nie posiadam. Można znaleźć przedruki w Internecie; sporo jest na GoogleBooks. Te główne wymieniłem, można dodać jeszcze czeskiego Kosmasa (choć tu, podobnie jak w przypadku Gala Anonima jest wiele kontrowersji, gdyż prawdopodobnie myli czyny Mieszka z czynami syna Bolesława) oraz ciekawe są opisy Ibrahima Ibn Jakuba.
    Z linków naprędce mam coś takiego kroniki

    • N_one
     Reply

     Nie wspomniałem wcześniej więc teraz dodam, że odnośnie Mieszka jest bardzo mało dokumentów, a cała masa hipotez. Np ciekawą hipotezę wysunął prof. Przemysław Urbański w książce „Mieszko I tajemniczy”. Inna zaś hipoteza mówi, że Mieszko to tak naprawdę przeinaczone Mieczko (zdrobnienie od Mieczysław podobnie jak Gniewko od Gniewomir; w serialu „Znak Orła” występowało to imię).
     Duże zamieszanie budzi dokument „Dagome Iudex”, na mocy którego Mieszko na łożu śmierci powierza zawładnięte ziemie opiece katolickiej. Badacz (nie pamiętam niestety nazwiska), który uważa, że to Mieczko twierdzi, że Dagome to błąd kopisty i pierwotnie było „Degen Iudex” co stanowiło próbę przełożenia słowiańskiego imienia na języki barbarzyńskie, gdyż „degen” po niemiecku oznacza miecz.
     Powyższa teoria wydaje się logiczna i rozsądna, jednak zdecydowałem się zaakceptować inną, a mianowicie o obcym pochodzeniu Mieszka. Przemawia za tym wiele argumentów:
     a) W drużynie mieszka było wielu Skandynawów (wikingów). Nie jest to przeważający argument, gdyż w owym czasie wielu wikingów robiło za najemników i chętnie zatrudniali się do „brudnej roboty”, zaś Mieszko oferował niesamowity socjal (opis – Ibn Jakub).
     b) Jak Mieszkowi udało się zniewolić ludzi wolnych i równych, którzy nie uznawali władzy zwierzchniej, a rządy sprawowała starszyzna rodów? Są 3 opcje:
     1. Mieszko dogadał się z okolicznymi rodami roztaczając przed nimi wizję nieróbstwa plus sukcesję władzy dla ich potomków (koniec z wiecami) pod warunkiem podbicia i zniewolenia innych ludów, które będą na nich pracować.
     2. Inwazja obcego kulturowo społeczeństwa, co pośrednio potwierdzają najnowsze badania archeologiczne. Miało to miejsce około roku 900, zaś około roku 940 następuje gwałtowna, nie spotykana wcześniej skala fortyfikacji w sumie niewielkiego terenu pierwotnie zajmowanego przez Mieszka (między Wartą, a rzeką Wełną). Między innymi powstaje fort w Bninie, wzniesiono gród i podgrodzie w Gnieźnie, warownie w Gieczu i Lądzie, rozległa rozbudowa grodu w Grzybowie, itd.
     3. punkt 2 plus 1 czyli obcy się osiedlają i namawiają okoliczne rody do wspólnego podboju w zamian za profity oraz okrzyknięcie ich „szlachtą” czyli wprowadzenie feudalizmu.
     c) Przez długi czas (po za Polakami, Niemcami i Watykanem) inne państwa ościenne za pierwszego władcę Polski uznają dopiero syna Mieszka → Bolesława
     d) Córka Mieszka i prawdopodobnie Dobrawy (też jest wiele kontrowersji w tej materii) obok słowiańskiego imienia ma także szwedzkie (Sygryda Storråda; imię Gunhilda przyjęła po ślubie).
     e) Przez bardzo długi okres Polacy byli postrzegani jako „zdrajcy Słowian”, a i dziś niekiedy jest to nam wytykane.
     Dlatego jeśli nawet Mieszko to Mieczko i był Słowianinem wolę wierzyć, że było inaczej.
     Oczywiście to wszystko hipotezy, na których potwierdzenie brak mocnych dowodów, dlatego wszystko pozostaje w kwestii wiary. Możemy wierzyć, że Mieszko był księciem i pierwszym władcą Polski, albo tak, jak ja – wierzyć, że był najeźdźcą, który wbił gwóźdź do trumny Lechii. Jedno jest pewne i bezdyskusyjne → był niemieckim wasalem i trybutariuszem. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby tylko składał daniny. Jednakże to, że mordował wraz ze szkopami Słowian Połabskich jest bardzo przykre.

     • zidangb87

      Ta wersja z niemczonego Mieszka jak najbardziej do mnie przemawia. Jedną z hipotez jaką ja zakładam to to że Mieszko w Gnieźnie lub też w okolicach wprowadził jakąś obcą agenturę (w książkach do historii gimnazjalistów można było zauważyć coś takiego jak państwo Gnieźnińskie – możliwe że coś chcieli w ten sposób tak jak to mają w swym zwyczaju Iluminaci). Za wersją zniemczenia przemawia również to że podbił Milsko i Łużyce czyli tereny przynależne Serbom Łużyckim. Bardzo ciekawe wnioski można wyciągnąć nawet z oficjalnej nauki jeżeli się zmieni punkt widzenia i złapie się odpowiedni kontekst. W pewnym momencie można dojść do wniosku że tak naprawdę projekt geopolityczny pod nazwą Polska to tak naprawdę projekt anglosaski czyli tak naprawdę postrzymski. Tak samo można odnieść to do Ukrainy, Czech (pierwotnymi Czechami były tereny obecnych niemiec-niemCZECH, obecne tereny Czech nazywały się Bohema), Niemiec, no w sumie wszystkich państw. I teraz każdy kto broni w cudzysłowiu „POLSKI” opowiada się za tą strukturą polityczną anglo-sasów, w której bardzo ważną rolę odegrał Mieszko vel Dago vel Dagobert. Przy takim układzie politycznym widać jak na dłoni obecną politykę. Tak modne dzisiaj stwierdzenie Opcja niemiecka jest tak zaprojektowana że czego byś nie wybrał opcja niemiecka wygrywa. Przykład: mówi się że PO – to opcja niemiecka, ale wybierając PIS – czyli protekcję kościoła katolickiego, którego zaczątki dał nieszczęśnik Mieszko wskazuje na zakamuflowana opcję niemiecką. Jeszcze bardzo ważną sprawą jest taktyka agentów, według mnie podana przez oficjalną naukę taktyka na męczennika czyli prześladowanie jest idealna i daje pretekst do wejście zbrojne na dany teren. Taką samą taktykę prześladowań zastosowali żydzi na przełomie dziejów. Widać jak na doni że obie te opcje pseudo religijne uczą się od siebie albo ciekawiej współpracują ze sobą. Takie zwalczanie i męczennictwo zastosowali w Aleksandrii. Nota bene gromadzenie całej wiedzy w jednym miejscu było idiotyczne tak jak lot samolotem z całą elitą państwową. Wszystko w jednym miejscu zapałka i nic niema.

 • Pingback: POCZET KRÓLÓW LECHII, czyli Kościół w Polsce od 1050 lat ukrywa przed Polakami, że jesteśmy starożytnym, antycznym wielkim imperium z 18. wieku przed naszą erą! – a więc dużo starszym niż Cesarstwo Rzymskie… « Tajne Archiwum

 • Adam
  Reply

  Dziękuję bardzo Panu Bieszkowi za obudzenie i uporządkowanie części historii starożytnej Polski. Prawda w końcu wychodzi na jaw, a ciemne siły, które dalej nas próbują zniewolić upadną, a Słowianie znowu się obudzą.
  Pozdrawiam
  Adam Z.

 • Majestic
  Reply

  https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiatowid_ze_Zbrucza perfidne zbezczeszczenie ,”bałwan w kapeluszu ” ten kapelusz to jeszcze więcej od stupy buddyjskiej to dolna cześć torusa ,sama nazwa „Światowid” jest perfidnie zmanipulowana , można by powiedzieć wiedza świata , mądrość ,identycznie słowo poganie , a ścisłej pojecie to zostało bardzo negatywnie zenergetyzowane identycznie jest z stwierdzenie sekta , albo marihuana taki slogan żuli i meneli , widzimy ze nic nie jest przypadkowe ,a pomyslec ze jeszcze całkiem niedawno pisano bajki i powieści dla dzieci o niesamowitych konopiach .a to ,to jasnowidzenie ciemności niestety https://www.youtube.com/watch?v=2OcXIhOOVTE

 • Majestic
  Reply

  to miejsce powinno być na pierwszym miejscu w nauczaniu historii ,można powiedzieć ze to miejsce zostało zhańbione ograbione zdewastowane itd no i oczywiscie zapomniane ,wszystkie celowe oszustwa klamstwa manipulacja wykonane oczywiście z premedytacja zaprzeczające sumieniu podlegają wymiarowi przekleństwa i wiecznego potępienia wiec w imię sprawiedliwosci mamy prawo i obowiązek jako świadome istoty w wspólnocie przeklnac WSZYSTKICH którzy tak czynią , aby wieczność spędzili w Światach Piekielnych aby NIGDY nie zaznali Światłości , to jest Nasze Prawo i Obowiązek w Szacunku dla Naszych Praojców i Matek na Świętej Ziemi Słowiańskiej http://www.polskaniezwykla.pl/web/place/21881,slonowice-polska-dolina-krolow.html

 • Pingback: Słowiańscy Królowie Lechii - Janusz Bieszk

 • Jola
  Reply

  Jaki jest wkład Słowian w rozwój na naszych ziemiach, to że tu mieszkają od 10 700 lat jest ok, ale w jaki konkretnie sposób przyczyniali się do rozwoju ludzkości?

  • Majestic
   Reply

   https://www.youtube.com/watch?v=frpy9Kd5E5o
   Jola , jakimi kategoriami chcesz to mierzyć ? „do rozwoju ludzkości” w przeszlosci osiągnęli wszystko ,Rzym i jego cala kultura to Słowianie , Grecja itd to kilka tys lat niszczenia dorobku Słowian ,a wszystko co teraz mamy to strzępy tego co zostało ,niemal wszystkie wynalazki obecnie to Słowianie , temat jest imponujący i bardzo zawiły bo wykorzeniono Nas tutaj jest prosty przykład Obcy przemawiają w imieniu „własnego” narodu !?? OBEJRZYJCIE I POSŁUCHAJCIE https://www.youtube.com/watch?v=WIVny1zznhM Ps nie mylmy destrukcyjnego eksplozyjnego rozwoju jako postępu cywilizacyjnego bo jest on destrukcyjny , Słowianie pradawni kierowali się symbioza energetyczna ,i jest to dokladnie to co używają ciemne moce wobec nas oczywiscie w negatywnych zamiarach ale oni wiedza ze jestesmy kompatybilni z takimi energiami , o kturych My prawie nie wiemy już ,Kwestia główna podstawowa to zrozumienie co to jest postęp , używanie radia i tv czy też rozwijanie telepatii teleportacji cz dyslokacji itp ? nadmienię ze wszystkie obecne wzorce programy w 99,9 % to kompletny fałsz ,należy zaakceptować wręcz niemożliwe niebywale nieosiagalne po to aby to zaistniało , ale nawet takie stwierdzenie nie znachodzi ani zrozumienia ani akceptacji nie wspominając o efekcie docelowym .!??

   • Jola
    Reply

    Dzięki, ja dla siebie nie potrzebuję dowodów, natomiast potrzebowałam twardych konkretów do sypnięcia dla znajomych twierdzących, że Polacy byli prymitywami ganiającymi po puszczy w skórach niedźwiedzia.

    • Majestic
     Reply

     Jola dla przykladu Etruskowie posługiwali się pismem runicznym z którego wyrosła głagolica itp cala obecna Italia Jugosławia dawna Grecja to korzenie Słowiańskie ,ten film nico wyjaśnia ale i tak jest zakłamany cale imperium Romanum zostało wbudowane w struktury Słowian z systematycznym zagrabianiem i mordowaniem oczywiscie te struktury zostały wykorzystane w celach destrukcji do podbijania innych narodów , bo w przypadku Słowian nie było dyktatury i o wszystkim decydowała wspólnota ,w przypadku imperium Romanum występowała forma pseudo takiej demokracji , praktycznie to co mamy obecnie to pretorianie wszystko miedzy sobą ustawiali włącznie z mianowaniem namiestników ten terror i manipulacja był widziany , dlatego trzymano dyktaturę poprzez utrzymywanie zawodowej armii https://www.youtube.com/watch?v=SsX97DATa0Y do chwili obecnej nic się nie zmieniło odnosnie imperium cale zło wojny maja cały czas te samo źródło https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s

 • Kalina
  Reply

  Czy to wszystko tez ma podwaliny i mam wrazenia polaczenia historyczne .?
  Wyszlo nam przez spontan , ze Gdansk,Lodz, Wroclaw , Warszawa i Krakow duze skupiska Byla sypane NANO troche jakby innej konstrukcji .,
  Wczoraj zadalam takie pytanie do mojej przyjaciolki .
  Czy Poznan byl sypany ?
  W Poznaniu nie sypali ostatnio chemtrials bo byli jacys przedstawiciele , ktorych sypac nie wypadalo .
  Mialy sie tez tam pod Cytadela na stadionie odbyc rytualy demonow -reptois pod ziemia (wlasnie dzisiaj w niedziele ) ale sie nie odbyly bo z ceremoni poznansko- panstwowo-katolickich nie nazbierali wystaczajaco energii .Ja wyczulysmy to bardzo s9ie zwiedli na Polsce 🙂
  Nie wiedzialam czy jakies obrzedy polityczno – religijne byly w Poznaniu ale to mozna sprawdzic i doskonale powiazac jak ktos chce niech zobaczy i mi da znac odnosnie ceremoni kwietniowych w Poznaniu szczegolnie 15,16,17 kwiecien
  Ale juz od dawna wiem , ze Poznan sie calkowicie sprzedal rothschild .Dlaczego wiec sie sprzdal ?
  Na zalaczonym obrazku rodzina wmpirow energetycznych https://www.google.pl/imgres?imgurl=https://i.ytimg.com/vi/76aBY_VCZfI/hqdefault.jpg&imgrefurl=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3D76aBY_VCZfI&h=360&w=480&tbnid=tNA3B3wJRg-40M:&tbnh=150&tbnw=200&docid=Rd8Jdg
  Wygladaja calkiem niezle ale wyglad jest zludna konstrukcja .
  Poznan jest to miasto obecnie najbardziej korporacyjno- bankowe w Polsce jakie widzialam tutaj w 2007 roku Obecnie mam wrazenie , ze glabneli Warszawe i Gdansk tak zwana centralizacja ich miejsc i osmiornica lezie ze swoimi mackami . Ciekawe jak daleko zalezie Jak przyjechalam kilka lat temu do Poznania to nie moglam uwierzyc ile tutaj jest bankow na jednej dosyc znaczacej ulicy Glogowskiej w Poznaniu . W samym Melbourne jest mniej w centrum niz na jednej ulicy takiego niby nie znaczacego miasta pod wzgledem obszarowym .
  Tak wiec fiasko rytualow w Poznaniu 17 kwietnia za malo energii ale bylo zaberane z uroczystosci .
  No wiec powiem tak Swiadomosc ludzi ogolna i technologiczna i organiczna daje im kopniaka w tylek .
  Kazdy z nas musi przebyc leczenie technologii w sobie .
  Ze wzgledu na niezwykla roznorodnosc programow i ich kombinacji w czlowieku , bedzie rozna rozpietosc dostepna energii organicznej . tak wiec nikt nie powinien sie sugerowac innym .

 • Kalina
  Reply

  Bardzo interesujace . To beda pierwsze ksiazki po polsku , Dziekuje Alex za tak interesujaca postac na twoim forum . Duze usciski dla Pana Janusza . Bedzie to niezwykle pomocne dla naszego czucia i sprawdzenia polozen kontynentow za atalantydy 🙂
  Tutaj pod tym zdjeciem z Kalaszy terenu
  http://www.logo24.pl/Logo24/56,125390,12367928,Podroz_do_ostatnich_pogan_Azji.html
  ktos umiescil wpis, Cytuje
  fibius 4 lata temu Oceniono 9 razy 9
  Chcę poinformować wszem i wobec że gazeta.pl sfałszowała fotografię przedstawiającą dziewczynkę na zdjęciu z 4 slajdu…. sztucznie zafałszowali jej kolor oczu by artykuł mógł być prawdziwy.
  Na stronie, której link zamieszczam poniżej jest również art wraz z dużą ilością niepodrobionych zdjęć, gdzie widać, że dziewczynka ma piwne oczy a nie 'niebieskie’.
  http://www.shangri.pl/2011/07/pakistan-hindukusz-w-rajskiej-dolinie-kalasze-chitral-rumbur-grom/
  Bardzo proszę redaktorów o nie plucie nam w twarz fałszywymi informacjami bo to tylko zmniejsza waszą wiarygodność zrównując was z pisowskimi pismaczkami.”””
  Cekawe czemu tak sie dzieje .i o co tutaj chodzi ?
  Co chca kamuflowac ?

 • Marta
  Reply

  dziękuję! Cały cykl o naszej historii, tej prawdziwej a nie politycznie poprawnej to jest wielka sprawa! Alex, chylę czoła!

 • Paweł
  Reply

  To jest niesamowite nie wiem w sumie co napisać,okazuje się że w szkole uczyli mnie historii zafałszowanej.Tym samym się okazuje ze jesteśmy nadal pod jakąs masońska okupacją.

  • Przemek
   Reply

   Nie masońską tylko rzymsko-katolicko-nemrodyczno-babilońsko-prusko-illumnicko-masońską satanistyczną. Jakbyś tego nie nazwał to tymi sektami rządzi jeden Diabeł Szatan.

 • Marcjan
  Reply

  Bardzo dobry i ciekawy wywiad. Książkę „Słowiańscy królowie Lechii” mam i czytałem ją z zapartym tchem. Brawo Panie Januszu za poświęcenie dwóch lat by napisać tą pozycję, która powinna trafić do szkół na lekcje historii. Posiadam także „Cywilizacje kosmiczne na Ziemi”. Czekam na kontynuację „Słowiańskich królów…”!

 • Daniel Czartoryski
  Reply

  Jeśli chodzi o obraz jasnogórski.
  Proponuję dwa rozwiązania:
  Jedno: wrzucić do Internetu w wysokiej rozdzielczości, a także rozprzestrzeniać na wszelkich wydarzeniach historycznych, rekonstrukcjach rycerskich (np. w Liwie, Grunwaldzie), może ktoś ma dostęp do muzeum jakiegoś, tam też można replikę zrobić. A, żeby się nie przypieprzył fotograf z Jasnej Góry, można zrobić prawdziwą replikę tego obrazu (czyli wynająć dobrego malarza, żeby na podstawie zdjęcia namalował drugi obraz).
  Drugi: Poruszyć wrzawę opinii publicznych. Tu przydałby się dostęp do mediów internetowych, radiowych i telewizyjnych:)

   • Metatron
    Reply

    Badania genetyczne pomimo tego, że są określane przymiotnikiem „naukowy” nie spełniają jednej z jej podstawowych zasad czyli „podwójnej ślepej próby”, a zarówno sama metoda jak i urządzenia do sekwencjonowania DNA są produkowane przez jedną firmę. Cała rzecz może być jednym wielkim scamem, tak jak się okazało z metodami datowania.

 • JANUSZ
  Reply

  Dobra to tu chyba będzie jak najbardziej odpowiednie:
  oglądałem relację w TV z obchodów na Ostrowie Lednickim – kto w pierwszy rzędzie? – przedstawiciele okupanta. A cha, chyba ab. Pieronek czy tam inny chyba: „państwo polskie powstało wraz z chrztem” coś w tym jest, bo dopiero wtedy pojawia się hasło: polanie, polska.

 • Jacek
  Reply

  Świetna robota. Dziękuję.
  Jest jedna uwaga, która w wywiadzie jest nieaktualna. Otóż obraz Poczet Królów Polski od Lecha I (prawdopodobnie był to Lech II, ok. 550r.) jest wystawiony na Jasnej Górze w Sali Rycerskiej. Byłem tam dwa tygodnie temu i obfotografowałem.

  Przechwalę się, że tydzień przed wydaniem Słowiańskich Królów Lechii poczet xiążąt i królów laskich (lechickich) pojawił się w książce „Nadaj Herb swojemu Rodowi” i choć istnieją różnice w datowaniu jest on dostępny w postaci skanu na stonie
  http://www.facebook.com/Siwy-Jar-690427281057798/

 • Pingback: Słowiańscy królowie Lechii i kroniki ignorowane przez historyków – Janusz Bieszk | indianchinook

 • Ela
  Reply

  Bardzo cieszę się z rozmowy z Panem Januszem, książkę”Słowiańscy Królowie Lechii Polska Starożytna ” zrobiła na mnie duże wrażenie. Podziwiam Pana Janusza za olbrzymią wiedzę, bardzo się cieszę że powstaje druga część i już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam

 • Irek
  Reply

  Hmm… o cywilizacji Gobi nie słyszałem, ale o Tartarii owszem i na mapach też widziałem Tartarię. Wciąż brakuje mi spójności, byłem też przekonany, że Lemuria zajmowała Amerykę Południową… a może kontynent na Pacyfiku i część Ameryki Południowej? Widzę, że z każdej strony, z każdego źródła są jakieś przekłamania. Czy ktoś jest w stanie rozjaśnić nieco temat?

 • Marosław
  Reply

  Dziękuję Aleksie – jesteś Wielki! Książka przed chwilą zamówiona :-))) Proszę o kolejny wywiad z autorem 😉

 • Ania
  Reply

  Niesamowite, właśnie czekałam na wywiad z Panem Januszem. Oczywiście nie wiedziałam kiedy będzie wywiad, ale wertowałam internet stale. Jakiś czas temu kupiłam książkę „Słowiańscy królowie Lechii. Polska starożytna”, świetna praca, ogromna wiedza Autora. Wszystkim polecam tę lekturę! Dziękuję Panie Januszu i Tobie Alex

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>