Psychobodylogia sposobem na większość chorób – Mateusz Pruszowski

More videos
Views
   

11 komentarzy

 • Magy
  Reply

  Dosyć mondro godka. Czegoś można się może czepiać ale po co? np. JESTEM doktorem , magistrem, inżynierem??? Eee jesteś LUDŹ. Masz takie i takie tytuły co nie zawsze koreluje z wiedzą. Kiedyś gadali, że jakiś polityk skłamał bo gdzieś tam pidał, że skończył studia magisterskie co było prawdą ale nie powiedział, że jest magistrem i się porobiło… Tak na prawdę przewyższa niejednego co ma magistra. ;))).
  Pozdrawiam
  Ja stale przemieniam swojo godne co by była lepszo 🙂

 • Jozef
  Reply

  zgadzam się chyba z wszystkim co powiedzial. fajnie że wszystko łączy i szuka przyczyny a nie leczy skutek. Slabe jest to że probowal opatentować rape i nikt inny w Polsce nie mógłby juz tej medycyny rozprowadzać.

  • Mateusz
   Reply

   Opatentować Rapé? Jak można opatentować produkt, który jest produkowany w Amazonii? Znak towarowy słowa „Rapé” jest czymś zupełnie innym i ma zupełnie inny cel, czyli Ochronę przed koncernami tytoniowymi i chemicznym syfem.
   Cały czas wszyscy rozprowadzają i nikt nie dostał żadnej wiadomości odnośnie tego tematu 🙂
   Ktoś powiedział jakieś pierdoły i głuchy telefon zadziałał 🙂

 • BC
  Reply

  Hmm, chyba jestesmy w podobnym wieku i przerabiamy te same materialy… Jakbym słuchał samego siebie sprzed 2-3 lat, serio. Trochę zweryfikowałem niektore filozofie i np. Medycyna Chinska jest świetna… ale dla Azjatow, mamy oczywiscie pewne cechy wspolne ale globalnie roznimy się znacznie. Około 80% z MCh jest tożsame ale pozostałe 20% czesto ma wielkie znaczenie w terapii. Każdy ma oczywiscie swoje doświadczenia i nie chodzi się o to by coś komuś wytykać. Piszę to tylko po to gdyż moze dzieki mojej krotkiej uwadze zaoszczędzi Pan trochę czasu. Pozdrawiam i dziekuje za wykład. Bartek

 • titan
  Reply

  Oj tam, wszystkie choroby są z powodu grzechu, a jedynym lekarstwem jest spowiedź, oczywiście że nie w kościele żadnym, kościoły są dla debili

 • JohnVeto
  Reply

  Jesteśmy wszyscy połączeni jak twierdzi Jegomość. Wszyscy to znaczy kto ??? A, w ogóle co rozumiesz pod pojęciem Wszyscy ? A, co rozumiesz pod pojęciem ( połączeni) ? W jaki sposób połączeni, czym połączeni, jakie działają mechanizmy, na co ma wpływ i jaki ma wpływ ?
  Wiesz, czy nie wiesz ? Wobec powyższego zadajesz jakieś głębsze pytania, czy tylko kopiujesz herezje rodem z gazetowej Ezoteryki. Więc, to co opowiadasz nie odzwierciedla prawdy, czy nieprawdy tylko odzwierciedla – stan umysłu….

  • Mateusz
   Reply

   Był to mój pierwszy wykład.
   Ciężko teraz odnieść się do Twoich pytań, ponieważ odpowiedz może być wyrwana z kontekstu i nie skorelowana z tym co masz na myśli.
   Dużo łątwiej byłoby odpowiedzieć na takie pytanie od razu…ale spróbuję odpowiedzieć.

   Wszyscy to znaczy każda istota i rzeczy w przestrzeni widzialnej z mojej perspektywy. Nie ważne, czy żyjemy w iluzji, projekcji – jest to jedna całość stworzona przez coś bardzo inteligentnego i każdy z nas w tym jest.
   W moim rozumieniu połączeni, czyli posiadający coś wspólnego…składamy się z ten samej materii i żyjący na tej samej planecie, tej samej gęstości i rzeczywistości widzialnej i niewidzialnej.
   Nie wiem skąd stwierdzenia o kopiowaniu herezji, bo nie oglądam żadnych filmików i nie bazuje na niczyjej wiedzy, tylko na własnej obserwacji rzeczywistości i na tym, że każdy z nas jest kreatorem swojej rzeczywistości i przyciąga to rezonuje w sercu.
   Jaki widzisz świat – taki masz.
   Oczywiście, że to co mówię odzwierciedla mój stan umysłu.
   Przepraszam a to, co Ty teraz piszesz odzwierciedla czyj stan umysłu? Mój? Oczywiście, że Twój.
   Możesz dementować moje słowa, ale każdy ma swój świat i moja prawda nie musi być Twoją 🙂

   Zdecydowanie bardziej wole takie konwersacje prowadzić w inny sposób aniżeli tekstowo, bo nie jesteśmy w stanie wyczuć ironii itd.

 • Kuba
  Reply

  Mateusz, „odżywianie” jest od „żywić”, a nie od „od żywego” – a tak wogóle, skoro już czepiamy się słówek, to nie powinno się mówić „odżywianie”, tylko „dożywianie” albo „wyżywianie” (jak „wyzdrowienie”)… 😂
  Raz przestrzegasz przed negatywnym programowaniem, a za chwilę sam programujesz innych takimi bzdetami – pewnie nawet nie wiesz jak bardzo to jest negatywnym programowaniem, ale to już nie mój problem… 🙃

  • Mateusz
   Reply

   Jeżeli masz rację, to czapki z głów.
   Jednakże większość ludzi z którymi rozmawiałem stwierdza to samo.
   Są dużo bardziej zaawansowani w czytaniu języka i polszczyźnie jak ja.
   Nie mówię, że mam 100% pewność, bo oczywiście, że nie.
   Skąd masz wiedzę na temat tego co napisałeś i pewność, że masz rację?

  • Andrzej
   Reply

   Wielkie przekleństwo Wieczny odpoczynek racz dać mu Panie. Czemu ma wiecznie odpoczywać ?
   Dlatego warto wmówić sobie Jam Jest wiecznie zdrowym. A jakby co to Jam Jest Zmartwychwstaniem i Życiem mojego zdrowia . Ale to zbyt proste

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>