Przestań szukać siebie – Katarzyna Miernicka

More videos
Views
   
 • opuszczanie ciała
 • o co chodzi w życiu
 • w astrologii jest moc
 • Radża Joga
 • „nieuleczalna choroba” efektem zdrowego odżywiania
 • wstąpienie w buddyzm
 • pogoń za oświeceniem
 • planowany wyjazd na trzy lata
 • ciało samo wie co jest dla niego dobre
 • odżywianie praniczne
 • zaproszenie Victora Truviano do Polski
 • mistrz ćwiczy nawet stojąc w kolejce
 • umysł potrzebuje stymulacji
 • gdzie należy szukać siebie
 • Anthony de Mello „Przebudzenie”

Kontakt: www.taichi.waw.pl
Facebook.com/Kas.Miernicka

20 komentarzy

 • Gienek
  Reply

  Panie Olku. Pana wywiady są rewelacyjne, moje niedawne odkrycie. A ten tutaj tytuł/temat, po oglądnięciu go, te słowa pani Kasi: „przestać szukać”, pana poprawka: „przestań szukać siebie” – to jest to, to mi pomogło. To krążyło wokół mojej głowy od kilku miesięcy ale dopiero dziś, te dwa/trzy słowa, to trafiło do mnie jako strzał w 10, myśl ubrana w najwłaściwsze/najtrafniejsze słowa; jak treściwe, sensowne i prawdziwe. Wiele mam tu ciekawych tytułów do oglądnięcia/posłuchania – skarbnica wiedzy wysokich lotów.
  Dziękuję Wam

 • Mariusz
  Reply

  Kasiu, ciągle żywe jest w mojej pamięci spotkanie z Victorem Truviano z 2013 roku, sam poszedłem tą drogą. Zamierzam wpaśc na krótko do Twojego wspaniałego siedliska, żeby znowu spotkać Victora i, oczywiście, Ciebie. Wiem o o osobach, które również wybierają się na prowadzony przez Niego 11-proces bretariański. Słyszałem, że to może być ostatnia, na dłuższy czas okazja spotkania Victora w Polsce. Cieszę się, że to już niedługo. Pozdrawiam Alexa i mam nadzieję, że i on po swoich doświadczeniach „nawróci się” na bretarianizm…

 • Piotr Kociszewski
  Reply

  Z Katarzynką znamy się parę ładnych lat, mamy wspólne tematy a sednem jest rozwój duchowy o tym co mówi jest świętą racją. Ja traktuję parapsychologię jako wgląd do rozwoju duszy, ponieważ ta filozofia wiedzy nie mile jest widziana przez religie dogmatyczne a szkoda, bo ludzie nie zdają sobie sprawy co tracą. Nie zadają dobie podstawowych pytań, Dlaczego się urodził, co chce osiągnąć w życiu, dlaczego umieramy, czy przeżyte doświadczenia zabieramy w zaświaty, czy żyjemy tylko raz, czy reinkarnacja istnieje, jaki byłby sens życia jednorazowy i wiele innych pytań. Są to pytania nad którymi się zastanawiałem i które zmusiły mnie do napisania książki bo nie chciałem zabrać odpowiedzi w światy. http://www.zaswiatyuboga.pl

 • Megien
  Reply

  Łukaszu, myślę, że większość z nas, wchodzących na Porozmawiajmy TV ma tak samo, jak Ty. Nie jesteś osamotniony w tym względzie. Otaczają nas ludzie tzw. „normalni” i nie ma znaczenia, czy to jest małe miasto czy duże. Oni uważają nas za „dziwnych”, nie interesują się tym, co my (a ja nie rozumiem, jak można się tym nie interesować …). Wobec powyższego dawno już zeszłam do mojego osobistego wewnętrznego „podziemia”. Na tematy „kosmiczne” mogę rozmawiać tylko z jedną przyjaciółką lub w Internecie na forach, takich jak tutaj. Mam swoją teorię, dlaczego tak jest: wg mnie może o tym decydować wiek duszy. Dla dusz starych tematy „kosmiczne” są normalne ( i tolerancja wobec innych – to podstawowa cecha duszy starej); dusze młodsze słysząc takie rozmowy rysują „kółko na czole” lub patrzą podejrzliwie i niepokoją się, że z Tobą coś nie tak … i ew. modlą się za Ciebie, żebyś „nawrócił się ze złej drogi”. Nie przejmuj się i trzymaj się. Pozdrawiam.

 • Łukasz Zelek
  Reply

  W waszym środowisku zapewne wiele rzeczy jest oczywistych jednak przebywajac w spoleczenstwie „typowym” skladajacym sie z przecietnych ludzi (a takich trzeba przyznac jest wiekszosc) to co uwazacie za oczywiste bedzie wrecz niedorzeczne. Mieszkam w małym miescie i prawie kazdy z ktorym mam stycznosc wasza rozmowe zdefiniowalby jako kosmiczna w sensie „popatrz jakie ufole haha o czym oni bredza”. Dlatego bardzo czeto doswiadczam niezrozumienia mojej osoby i odsuwania sie ludzi ode mnie gdyz doskwiera im brak wiedzy doswiadczen zgola innych niz facebook i tv w skrocie doswiadczen poglebiajacych swiadomosc.

  • Megien
   Reply

   Łukaszu, popatrz na moją odpowiedź poniżej. Dodam, iż mam nadzieję, że dusze „młodsze” też kiedyś staną się duszami starymi, tylko ile muszą przejść jeszcze wcieleń i co musi się wydarzyć w ich życiu, żeby zaczęły myśleć inaczej? Dalibóg, nie wiem. Może ktoś wie? Pozdrawiam.

 • Dorota
  Reply

  Super babeczka. Ja mam taka chorobę nazywana cukrzyca insulinozalezna, juz 20 lat,zachorowałam jako nastolatka. Zastanawiam sie jak w takim przypadku przebiegałby proces …. I czy w ogole byłby możliwy… Mowię o procesie z Viktorem Truviano. Świetne wywiady Alex! Jestem często pod wrażeniem Twojej wiedzy i wglądu …dziekuje

 • grazyna
  Reply

  bingo . Karmazyn ! Z ogromnym zadziwieniem czytałam komentarze ….. to że ktoś się uśmiecha nie znaczy że jest wesoły , ktoś kto patrzy w oczy nie musi być prawdomówny …, Aktorzy to specyficzny rodzaj ludzi zalecam dystans Wiem co mówię ! ha ha . .

 • Piotr
  Reply

  To wg. mnie twoje subiektywne odczucie Karmazyn. Jak dla mnie to co odebrałeś jako fausz to jakiś rodzaj podprogowego cierpienia. Niech to będzie jasne: nie lubię krytykować ani oceniać ale poczułem potrzebę reakcji na twój komentarz. Każdy jest tylko sobą.

  • krystyna
   Reply

   Piotrze, szkoda, że nie poczułeś potrzeby reakcji na wykład, tylko oceniłeś Karmazyna. Raczej ciekawa jestem Twojej wypowiedzi w stosunku do wykładu. Karmazyn w sposób grzeczny, mądry powiedział swoje zdanie. I Ma swoją rację, a Pani Kasia pewno to odpowiedniow wykorzysta. Zawsze mamy coś co nie widzimy w sobie, możemy się zastanowic, gdy ktoś nam odpowiednio zwróci uwagę
   „Mądra krytyka oświeca, głupia gasi” jak pisał nasz Fredro Aleksander.
   „Będą cię winić za to, że milczysz. Będą cię winić, kiedy mówisz za dużo, za mało lub umiarkowanie. Cokolwiek zrobisz, będą cię winić. Ani pochwała, ani obwinianie nie porusza mędrca” – to Budda

 • kARMAZYN
  Reply

  Mam mieszane uczucia, po rz pierwszy. Temat dobrze mi znany, zgodny z moim postrzeganiem swiata, natomiast sama osoba pani Kasi jest dla mnie dość kontrowersyjna. Mam negatywny odbiór od samego poczatku słuchania, a bardzo rzadko mi sie to zdarza. jest rozdzwiek pomiedzy tym co mówi, a jej reakcjami i mowa ciała, kryje sie za tym coś, jakis rodzaj fałszu.

 • jan piotr
  Reply

  SWIADOMOSC MA MNIE TO DOBRE -ona mnie wchlonela i to jest to zapewne ten kto szuka to znajduje taka odpowiedz- szanowanie ciala i siebie to CUD to cudowny wehikul -zaspokajac potrzeby i dbac o cialo to madre podpowiedzi diekuje Katarzyna i Alex

 • GrazynaNY
  Reply

  Jako wieloletnia rezydentka USA, mysle, ze moge powiedziec, ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Prawda jest, ze kultura amerykanska dalece odbiega od polskiej ale mysle, ze moge stwierdzic, ze bardzo krotki pobyt w tym kraju nie moze zdeterminowac calosci i nie sadze bym musiala tu cos udowadniac. Dla kazdego cudzoziemca, przybylego z innej kultury, bariera jezykowa, mily ale dystansujacy sie stosunek rdzennych Amerykanow, moze takie wrazenie sprawiac, zwlaszcza dla ludzi wrazliwych. Natomiast czym innym moze byc odbior energetyczny odwiedzanych miejsc ale to zdarza sie na calym swiecie. By zrozumiec ten kraj, trzeba tu byc i zyc. I bynajmniej nie probuje nikogo przekonywac do jakichkolwiek pozytywow bo jest to jak wspomnialam wyzej, zalezne od indywidualnego spojrzenia przez pryzmat wlasnych doswiadczen czy chociazby oczekiwan. Dodam jedynie, ze jako osoba znajaca obie, czyli polska i amerykanska kulture, jak tez ujete calosciowo zachowania i mentalnosc ludzi, wole ta, w ktorej jestem obecnie. Pozdrawiam „Porozmawiajmy”.

 • Wladyslaw Smagala
  Reply

  Ciekawy wywoiad. Ja też jestem za tym by nie szukać daleko tego co jest zaqwsze na miejscu. Jednak aby poczuć siebie w sobie, trzeba wykonać pracę, najważniejszą przcę nad SOBĄ, Niebo zaintersowane jest takimi osobami i deklaruje wsparcie, Chociaż nie jestem jasnowidzem, mam glębokie przekonanie że proces związany z niejedzeniem da się zrobić w domu z maleńką pomocą medium. Ja mam takie marzenie. Jest wysoce prawdopodobne że tak będzie.

 • konrad
  Reply

  podoba mi sie to co zostalo powiedziane o odzywianiu pranicznym, bo sam bretarianizm moze przerazac brakiem jedzenia poniewaz jedzenie to glownie przyjemnosc a potrzeba jako taka raczej zostala nam wmowiona i wymuszona zeby ktos na tym zarabial, ale mozliwosc zycia bez jedzenia stwarza nowa perspektywe gdzie mozna jesc albo nie jesc i to jest fantastyczne.

 • Tomek
  Reply

  Pan Grzegorz Sławicki będzie gościem Dzień Dobry TVN w poniedziełek o godz. 9. Rozmowa nt. cywilizacji pozaziemskich. Coś się zaczyna dziać.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>